Oud-kampioenen

Schoolschaakkampioenen Basis Onderwijs 1974 - heden

2013 OBS De Koekoek Utrecht
2012 OBS De Koekoek Utrecht
2011 CBS Het Baken Zaandam
2010 Europaschool Amsterdam
2009 School Kastanjelaan Leiderdorp
2008 De Vink Voorschoten Voorschoten
2007 Tangram Rotterdam
2006 OBS De Koekoek Utrecht
2005 Annie M.G. Schmidtschool Groningen
2004 Almelose Montessorischool Amelo
2003 BS 't Palet Maarssen
2002 RK BS Noorderpoort Dongen
2001 2e Daltonschool Amsterdam
2000 De Blauwe Morgenster Midden Beemster
1999 De Horizon Amstelveen
1998 De Horizon Amstelveen
1997 Nutsschool Wassenaar
1996 OBS Oostburg Oostburg
1995 Godfried Bomansschool Rosmalen
1994 OBS Driebond Groningen
1993 P.C. Zijlwijkschool Leiden
1992 OBS Bongerd Capelle a/d IJssel
1991 Montessorischool Maarssen
1990 OBS Bongerd Capelle a/d IJssel
1989 Kon. Wilhelminaschool Zoetermeer
1988 Immanuel Noordbergum
1987 Nutsschool Wassenaar
1986 De Wingerd Apeldoorn
1985 De Fontein Damwoude
1984 Julianaschool Bussum
1983 RK Montessorischool Nijmegen
1982 Bongerd Capelle a/d IJssel
1981 Bongerd Capelle a/d IJssel
1980 St. Luciaschool Mierlo
1979 St. Jan Baptistschool Wassenaar
1978 St. Jozefschool Heemstede
1977 Gerardusschool Glanerbrug
1976 Franciscusschool Haelen
1975 't Reuvelt Grubbenvorst
1974 St. Jansschool Grubbenvorst

Algemeen kampioenen Voortgezet Onderwijs

2013 Gymnasium Felisenum Velsen
2012 St-Maartenscollege Voorburg
2011 Driestar College Gouda
2010 Praedinius Gymnasium Groningen
2009 Stedelijk Gymnasium Leiden
2008 Driestar College Gouda
2007 Driestar College Gouda
2006 Cambreurcollege Dongen
2005 Stanislas College Delft
2004 Stanislas College Delft
2003 Keizer Karel College Amstelveen
2002 Keizer Karel College Amstelveen
2001 Vossius Gymnasium Amsterdam
2000 Develstein College Zwijndrecht
1999 Stanislas College Delft
1998 Chr. Gymnasium Utrecht
1997 Stanislas College Delft
1996 Stanislas College Delft
1995 Sondervick College Veldhoven
1994 Praedinius Gymnasium Groningen
1993 Praedinius Gymnasium Groningen
1992 Praedinius Gymnasium Groningen
1991 Ant.v.Duinkerken Coll. Veldhoven
1990 CSG Johannes Calvijn Rotterdam
1989 Gymnasium Erasmianum Rotterdam
1988 Dominicus College Nijmegen
1987 Dominicus College Nijmegen
1986 Thomas à Kempis College Arnhem
1985 Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
1984 Praedinius Gymnasium Groningen
1983 St. Adelbert College Wassenaar
1982 Christelijk SG Pascal Amsterdam
1981 St. Vitus College Bussum
1980 Zaanlands Lyceum Zaandam
1979 Berlingh College Beverwijk
1978 H. Wesselink College Amstelveen
1977 Mgr. Zwijsen College Veghel
1976 Canisius College Nijmegen
1975 Louise de Coligny SG Leiden
1974 Rijnlands Lyceum Oegstgeest
1973 Rijnlands Lyceum Oegstgeest
1972 Christelijke SG Alkmaar
1971 Pius X College Beverwijk
1970 Pius X College Beverwijk
1969 Canisius College Nijmegen
1968 Gr.v.Prinsterer Lyc. Vlaardingen
1967 Canisius College Nijmegen
1966 Christelijk Lyceum Amsterdam
1965 Canisius College Nijmegen
1964 Willem Lodewijk Gymn. Groningen
1963 Canisius College Nijmegen
1962 Canisius College Nijmegen
1961 St. Jans College Den Haag
1960 Cartesius Lyceum Amsterdam
1959 Christelijk Lyceum Arnhem
1958 Coornhert Lyceum Haarlem

Categorie VO-eerste 2 leerjaren

2013 Stedelijk Gymnasium Leiden
2012 Gymnasium Apeldoorn Apeldoorn
2011 Murmellius Gymnasium Alkmaar
2010 Stedelijk Gymnasium 2 Leiden
2009 Erasmiaans Gymnasium Rotterdam
2008 Praedinius Gymnasium Groningen
2007 Praedinius Gymnasium Groningen
2006 Keizer Karel College Amstelveen
2005 Stedelijk Gymnasium Leiden
2004 Stedelijk Gymnasium Leiden
2003 Ignatius Gymnasium Amsterdam
2002 Stedelijk Gymnasium Leiden
2001 Keizer Karel College Amstelveen
2000 Gymnasium Apeldoorn Apeldoorn
1999 Sondervick College Veldhoven
1998 CSG De Heemgaard Apeldoorn
1997 Gymnasium Apeldoorn Apeldoorn
1996 Christelijk Gymnasium Utrecht
1995 Sondervick College Veldhoven
1994 Stedelijk Gymnasium Leiden
1993 Stedelijk Gymnasium Leiden

Categorie VO-MAVO/LBO

1992 Chr.MAVO Dokkum
1991 Stefanus MAVO Tilburg
1990 Chr.MAVO De Saad Damwoude
1989 Redichem College I Oosterbeek
1988 Redichem College I Oosterbeek
1987 Chr.MAVO De Saad Damwoude
1986 Nazareth MAVO Helmond
1985 St. Aloysius MAVO Uden
1984 Christelijke MAVO Amersfoort
1983 RK MAVO Heyendal Kerkrade
1982 Chr.MAVO Zaanstreek Wormerveer

Categorie VO-eerste 3 leerjaren

1992 Ant.v.Duinkerken Coll. Veldhoven
1991 Rijnlands Lyceum Wassenaar
1990 Christelijk Lyceum Arnhem
1989 Stedelijk Gymnasium Leiden
1988 St. Oelbertgymnasium Oosterhout
1987 Veluws College Apeldoorn
1986 Gymnasium Apeldoorn Apeldoorn
1985 Rijksscholengem. Brielle
1984 Christelijke SG Oostergo Dokkum
1983 Corderius College Amersfoort
1982 SG Werenfridus Hoorn

Categorie VO-16 jaar of MAVO, LBO en eerste 2 leerjaren VWO en HAVO

1981 Redichem College Oosterbeek
1980 Zaanlands Lyceum Zaandam
1979 St. Jans MAVO Helmond
1978 SG Groesbeek Groesbeek
1977 SG Groesbeek Groesbeek
1976 Redichem College Oosterbeek
1975 Redichem College Oosterbeek
1974 Dominicus College Nijmegen
Document acties
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.