2008

Voortgezet Onderwijs categorie II


Finalegroep

VO-II Finale Mp Bp 1 2 3 4
1. NOSBO 1 Praedinius Gymnasium 6 x 3 3
2. OSBO 1 Veluws College 4 7 ½ x 4
3. LeiSB Stedelijk Gymnasium 2 6 1 x
4. NOSBO 2 Dollard College 0 1 0 ½ x

Uitslag Finale ronde 1

NOSBO 2 Dollard College - NOSBO 1 Praedinius Gymnasium 1 - 3
1. Benjamin van der Woude - Milan Mostertman 0 - 1
2. Frank Hartog - Evie Warmelink 1 - 0
3. Ardin Bosboom - Vaclav Ocelik 0 - 1
4. Frederieke Klopstra - Jasper Hupkes 0 - 1

LeiSB Stedelijk Gymnasium - OSBO 1 Veluws College -
1. Midas Ratsma - Nico Zwirs 0 - 1
2. Mats van Lit - Tom Smid 0 - 1
3. Joris Pries - Nick Baan ½ - ½
4. Kevin Bruggeman - Bas Baan 1 - 0

Uitslag Finale ronde 2

NOSBO 1 Praedinius Gymnasium - OSBO 1 Veluws College - ½
1. Milan Mostertman - Nico Zwirs 1 - 0
2. Evie Warmelink - Tom Smid 1 - 0
3. Vaclav Ocelik - Nick Baan ½ - ½
4. Jasper Hupkes - Bas Baan 1 - 0

NOSBO 2 Dollard College - LeiSB Stedelijk Gymnasium ½ -
1. Benjamin van der Woude - Midas Ratsma ½ - ½
2. Frank Hartog - Mats van Lit 0 - 1
3. Ardin Bosboom - Joris Pries 0 - 1
4. Frederieke Klopstra - Kevin Bruggeman 0 - 1

Uitslag Finale ronde 3

LeiSB Stedelijk Gymnasium - NOSBO 1 Praedinius Gymnasium 1 - 3
1. Midas Ratsma - Milan Mostertman 0 - 1
2. Mats van Lit - Evie Warmelink 0 - 1
3. Joris Pries - Vaclav Ocelik ½ - ½
4. Kevin Bruggeman - Jasper Hupkes ½ - ½

OSBO 1 Veluws College - NOSBO 2 Dollard College 4 - 0
1. Nico Zwirs - Benjamin van der Woude 1 - 0
2. Tom Smid - Frank Hartog 1 - 0
3. Nick Baan - Ardin Bosboom 1 - 0
4. Bas Baan - Frederieke Klopstra 1 - 0

Halve Finalegroep 1

VO-II Halve Finale 1 Mp Bp 1 2 3 4
1. NOSBO 1 Praedinius Gymnasium 6 11 x 3 4 4
2. LeiSB Stedelijk Gymnasium 4 8 1 x 3 4
3. RSB Driestar College 2 4 0 1 x 3
4. LiSB 1 Sint Ursula 0 1 0 0 1 x

Uitslag Halve Finale ronde 1

NOSBO 1 Praedinius Gymnasium - RSB Driestar College 4 - 0
1. Milan Mostertman - Bernhard van der Knijff 1 - 0
2. Evie Warmelink - Dorine Elffers 1 - 0
3. Vaclav Ocelik - Wilco Kortleven 1 - 0
4. Jasper Hupkes - Arie-Jan van der Toorn 1 - 0

LeiSB Stedelijk Gymnasium - LiSB 1 Sint Ursula 4 - 0
1. Midas Ratsma - Remco Claessen 1 - 0
2. Mats van Lit - Yorick Broens 1 - 0
3. Joris Pries - Rick Thommassen 1 - 0
4. Kevin Bruggeman - Brett Huisman 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 2

RSB Driestar College - LiSB 1 Sint Ursula 3 - 1
1. Bernhard van der Knijff - Remco Claessen 1 - 0
2. Dorine Elffers - Yorick Broens ½ - ½
3. Wilco Kortleven - Rick Thommassen 1 - 0
4. Arie-Jan van der Toorn - Brett Huisman ½ - ½

NOSBO 1 Praedinius Gymnasium - LeiSB Stedelijk Gymnasium 3 - 1
1. Milan Mostertman - Midas Ratsma 1 - 0
2. Evie Warmelink - Mats van Lit 1 - 0
3. Vaclav Ocelik - Joris Pries 1 - 0
4. Jasper Hupkes - Kevin Bruggeman 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 3

LeiSB Stedelijk Gymnasium - RSB Driestar College 3 - 1
1. Midas Ratsma - Bernhard van der Knijff 0 - 1
2. Mats van Lit - Dorine Elffers 1 - 0
3. Joris Pries - Wilco Kortleven 1 - 0
4. Kevin Bruggeman - Arie-Jan van der Toorn 1 - 0

LiSB 1 Sint Ursula - NOSBO 1 Praedinius Gymnasium 0 - 4
1. Remco Claessen - Milan Mostertman 0 - 1
2. Yorick Broens - Evie Warmelink 0 - 1
3. Rick Thommassen - Vaclav Ocelik 0 - 1
4. Brett Huisman - Jasper Hupkes 0 - 1

Halve Finalegroep 2

VO-II Halve Finale 2 Mp Bp 1 2 3 4
1. OSBO 1 Veluws College 5 9 x 2 3 4
2. NOSBO 2 Dollard College 5 2 x 4
3. NBSB KSE Katholieke Scholengemeenschap Etten-Leur 2 1 0 x
4. SGS 2 Gerrit Rietveld College 0 3 0

Uitslag Halve Finale ronde 1

NOSBO 2 Dollard College - SGS 2 Gerrit Rietveld College -
1. Benjamin van der Woude - Daan Schonberger ½ - ½
2. Frank Hartog - Aron van de Wetering 1 - 0
3. Frederieke Klopstra - Ren Wen Chen ½ - ½
4. Yannick Oosterhof - Sam Haug ½ - ½

OSBO 1 Veluws College - NBSB KSE Katholieke Scholengemeenschap Etten-Leur 3 - 1
1. Nico Zwirs - Jordy Schouten 0 - 1
2. Tom Smid - Sjoerd Braadbaart 1 - 0
3. Nick Baan - Paul Scheepens 1 - 0
4. Bas Baan - Lars Lucassen 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 2

SGS 2 Gerrit Rietveld College - NBSB KSE Katholieke Scholengemeenschap Etten-Leur -
1. Daan Schonberger - Jordy Schouten 0 - 1
2. Aron van de Wetering - Sjoerd Braadbaart 1 - 0
3. Ren Wen Chen - Paul Scheepens ½ - ½
4. Sam Haug - Lars Lucassen 0 - 1

NOSBO 2 Dollard College - OSBO 1 Veluws College 2 - 2
1. Benjamin van der Woude - Nico Zwirs 1 - 0
2. Frank Hartog - Tom Smid 0 - 1
3. Ardin Bosboom - Nick Baan 0 - 1
4. Frederieke Klopstra - Bas Baan 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 3

OSBO 1 Veluws College - SGS 2 Gerrit Rietveld College 4 - 0
1. Nico Zwirs - Daan Schonberger 1 - 0
2. Tom Smid - Aron van de Wetering 1 - 0
3. Nick Baan - Ren Wen Chen 1 - 0
4. Bas Baan - Sam Haug 1 - 0

NBSB KSE Katholieke Scholengemeenschap Etten-Leur - NOSBO 2 Dollard College 0 - 4
1. Jordy Schouten - Benjamin van der Woude 0 - 1
2. Sjoerd Braadbaart - Frank Hartog 0 - 1
3. Paul Scheepens - Ardin Bosboom 0 - 1
4. Lars Lucassen - Frederieke Klopstra 0 - 1

Voorrondegroep A

VO-II Voorronde A Mp Bp 1 2 3 4
1. NOSBO 1 Praedinius Gymnasium 6 12 x 4 4 4
2. SGS 2 Gerrit Rietveld College 4 7 0 x 3 4
3. OSBO 2 Etty Hillesum Lyceum 2 4 0 1 x 3
4. NHSB Bertrand Russell College 0 1 0 0 1 x

Uitslag voorronde 1

NHSB Bertrand Russell College - NOSBO 1 Praedinius Gymnasium 0 - 4
1. Mees Al - Milan Mostertman 0 - 1
2. Stijn Schroevers - Evie Warmelink 0 - 1
3. Jelle Breevaart - Vaclav Ocelik 0 - 1
4. Pieter Elst - Jasper Hupkes 0 - 1

OSBO 2 Etty Hillesum Lyceum - SGS 2 Gerrit Rietveld College 1 - 3
1. Johnny Paans - Daan Schonberger 0 - 1
2. Max van de Pavoordt - Aron van de Wetering 0 - 1
3. Jop Rouwhorst - Ren Wen Chen 1 - 0
4. Anne Lambrechts - Sam Haug 0 - 1

Uitslag voorronde 2

NOSBO 1 Praedinius Gymnasium - SGS 2 Gerrit Rietveld College 4 - 0
1. Milan Mostertman - Daan Schonberger 1 - 0
2. Evie Warmelink - Aron van de Wetering 1 - 0
3. Vaclav Ocelik - Ren Wen Chen 1 - 0
4. Jasper Hupkes - Sam Haug 1 - 0

NHSB Bertrand Russell College - OSBO 2 Etty Hillesum Lyceum 1 - 3
1. Mees Al - Johnny Paans 1 - 0
2. Stijn Schroevers - Max van de Pavoordt 0 - 1
3. Jelle Breevaart - Jop Rouwhorst 0 - 1
4. Pieter Elst - Anne Lambrechts 0 - 1

Uitslag voorronde 3

OSBO 2 Etty Hillesum Lyceum - NOSBO 1 Praedinius Gymnasium 0 - 4
1. Johnny Paans - Milan Mostertman 0 - 1
2. Max van de Pavoordt - Evie Warmelink 0 - 1
3. Jop Rouwhorst - Vaclav Ocelik 0 - 1
4. Anne Lambrechts - Jasper Hupkes 0 - 1

SGS 2 Gerrit Rietveld College - NHSB Bertrand Russell College 4 - 0
1. Daan Schonberger - Mees Al 1 - 0
2. Aron van de Wetering - Stijn Schroevers 1 - 0
3. Ren Wen Chen - Jelle Breevaart 1 - 0
4. Sam Haug - Pieter Elst 1 - 0

Voorrondegroep B

VO-II Voorronde B Mp Bp 1 2 3 4
1. NOSBO 2 Dollard College 6 11½ x 4 4
2. LiSB 1 Sint Ursula 4 6 ½ x 3
3. SBO De Grundel 2 0 x 3
4. SGS 1 Corderius College 0 2 0 1 1 x

Uitslag voorronde 1

LiSB 1 Sint Ursula - NOSBO 2 Dollard College ½ -
1. Remco Claessen - Benjamin van der Woude ½ - ½
2. Yorick Broens - Frank Hartog 0 - 1
3. Rick Thommassen - Ardin Bosboom 0 - 1
4. Brett Huisman - Frederieke Klopstra 0 - 1

SBO De Grundel - SGS 1 Corderius College 3 - 1
1. Wouter Lardinois - Bram Gritter 1 - 0
2. Nathan Budak - Jaap Gritter 1 - 0
3. Shashi Rampursad - Joran van der Eems 0 - 1
4. Karim el Ouahabi - Jop Maarse 1 - 0

Uitslag voorronde 2

NOSBO 2 Dollard College - SGS 1 Corderius College 4 - 0
1. Benjamin van der Woude - Bram Gritter 1 - 0
2. Frank Hartog - Jaap Gritter 1 - 0
3. Ardin Bosboom - Joran van der Eems 1 - 0
4. Frederieke Klopstra - Jop Maarse 1 - 0

LiSB 1 Sint Ursula - SBO De Grundel -
1. Remco Claessen - Wouter Lardinois 0 - 1
2. Yorick Broens - Nathan Budak ½ - ½
3. Rick Thommassen - Shashi Rampursad 1 - 0
4. Brett Huisman - Karim el Ouahabi 1 - 0

Uitslag voorronde 3

SBO De Grundel - NOSBO 2 Dollard College 0 - 4
1. Wouter Lardinois - Benjamin van der Woude 0 - 1
2. Nathan Budak - Frank Hartog 0 - 1
3. Shashi Rampursad - Ardin Bosboom 0 - 1
4. Karim el Ouahabi - Frederieke Klopstra 0 - 1

SGS 1 Corderius College - LiSB 1 Sint Ursula 1 - 3
1. Bram Gritter - Remco Claessen 0 - 1
2. Jaap Gritter - Yorick Broens 0 - 1
3. Joran van der Eems - Rick Thommassen 1 - 0
4. Jop Maarse - Brett Huisman 0 - 1

Voorrondegroep C

VO-II Voorronde C Mp Bp 1 2 3 4
1. LeiSB Stedelijk Gymnasium 6 10½ x 4 4
2. NBSB KSE Katholieke Scholengemeenschap Etten-Leur 4 0 x 3
3. SBO 2 Gereformeerde scholengemeenschap Greijdanus 2 x
4. SGA Fons Vitae Lyceum 0 0 1 x

Uitslag voorronde 1

SGA Fons Vitae Lyceum - SBO 2 Gereformeerde scholengemeenschap Greijdanus -
1. Yannick Timar - Bram Klapwijk 0 - 1
2. NO - Christiaan van Slooten 0 - 1 Regl.
3. Gino Cohen - Gerjan Dorgelo ½ - ½
4. Griffin Jie - Henri Vlot 1 - 0

NBSB KSE Katholieke Scholengemeenschap Etten-Leur - LeiSB Stedelijk Gymnasium 0 - 4
1. Jordy Schouten - Midas Ratsma 0 - 1
2. Sjoerd Braadbaart - Mats van Lit 0 - 1
3. Paul Scheepens - Joris Pries 0 - 1
4. Lars Lucassen - Kevin Bruggeman 0 - 1

Uitslag voorronde 2

SBO 2 Gereformeerde scholengemeenschap Greijdanus - LeiSB Stedelijk Gymnasium -
1. Bram Klapwijk - Midas Ratsma 1 - 0
2. Christiaan van Slooten - Mats van Lit ½ - ½
3. Gerjan Dorgelo - Joris Pries 0 - 1
4. Henri Vlot - Kevin Bruggeman 0 - 1

SGA Fons Vitae Lyceum - NBSB KSE Katholieke Scholengemeenschap Etten-Leur 1 - 3
1. Yannick Timar - Jordy Schouten 0 - 1
2. NO - Sjoerd Braadbaart 0 - 1 Regl.
3. Gino Cohen - Paul Scheepens 1 - 0
4. Griffin Jie - Lars Lucassen 0 - 1

Uitslag voorronde 3

NBSB KSE Katholieke Scholengemeenschap Etten-Leur - SBO 2 Gereformeerde scholengemeenschap Greijdanus -
1. Jordy Schouten - Bram Klapwijk 1 - 0
2. Sjoerd Braadbaart - Christiaan van Slooten 1 - 0
3. Paul Scheepens - Gerjan Dorgelo 0 - 1
4. Lars Lucassen - Henri Vlot ½ - ½

LeiSB Stedelijk Gymnasium - SGA Fons Vitae Lyceum 4 - 0
1. Midas Ratsma - Yannick Timar 1 - 0
2. Mats van Lit - NO 1 - 0 Regl.
3. Joris Pries - Gino Cohen 1 - 0
4. Kevin Bruggeman - Griffin Jie 1 - 0

Voorrondegroep D

VO-II Voorronde D Mp Bp 1 2 3 4
1. OSBO 1 Veluws College 6 11½ x 4 4
2. RSB Driestar College 4 8 ½ x 4
3. NHSB 2 Zaanlands Lyceum 2 3 0 0 x 3
4. LiSB 2 Den Hulster 0 0 ½ 1 x

Uitslag voorronde 1

LiSB 2 Den Hulster - OSBO 1 Veluws College 0 - 4
1. Freddy Sassen - Nico Zwirs 0 - 1
2. Mark Merkx - Tom Smid 0 - 1
3. Shing Long Lin - Nick Baan 0 - 1
4. Bas Reinders - Bas Baan 0 - 1

RSB Driestar College - NHSB 2 Zaanlands Lyceum 4 - 0
1. Bernhard van der Knijff - Iris van der Lugt 1 - 0
2. Dorine Elffers - Rebecca Rosegg 1 - 0
3. Wilco Kortleven - Dieter Rober 1 - 0
4. Arie-Jan van der Toorn - Tijmen Kerstens 1 - 0

Uitslag voorronde 2

OSBO 1 Veluws College - NHSB 2 Zaanlands Lyceum 4 - 0
1. Nico Zwirs - Iris van der Lugt 1 - 0
2. Tom Smid - Rebecca Rosegg 1 - 0
3. Nick Baan - Dieter Rober 1 - 0
4. Bas Baan - Tijmen Kerstens 1 - 0

LiSB 2 Den Hulster - RSB Driestar College ½ -
1. Freddy Sassen - Bernhard van der Knijff 0 - 1
2. Mark Merkx - Dorine Elffers ½ - ½
3. Shing Long Lin - Wilco Kortleven 0 - 1
4. Frank Hoks - Arie-Jan van der Toorn 0 - 1

Uitslag voorronde 3

RSB Driestar College - OSBO 1 Veluws College ½ -
1. Bernhard van der Knijff - Nico Zwirs 0 - 1
2. Dorine Elffers - Tom Smid 0 - 1
3. Wilco Kortleven - Nick Baan ½ - ½
4. Arie-Jan van der Toorn - Bas Baan 0 - 1

NHSB 2 Zaanlands Lyceum - LiSB 2 Den Hulster 3 - 1
1. Iris van der Lugt - Freddy Sassen 1 - 0
2. Rebecca Rosegg - Mark Merkx 1 - 0
3. Dieter Rober - Shing Long Lin 0 - 1
4. Tijmen Kerstens - Bas Reinders 1 - 0

Individuele scores

School Bord Naam Ap Bp %
NOSBO 1 Praedinius Gymnasium 1 Milan Mostertman 9 9 100 3 3 3 3 3 3
LeiSB Stedelijk Gymnasium 4 Kevin Bruggeman 9 8,5 94 3 3 3 3 3 2,5
NOSBO 1 Praedinius Gymnasium 2 Evie Warmelink 9 8 89 3 3 3 3 3 2
NOSBO 1 Praedinius Gymnasium 3 Vaclav Ocelik 9 8 89 3 3 3 3 3 2
OSBO 1 Veluws College 2 Tom Smid 9 8 89 3 3 3 3 3 2
NOSBO 1 Praedinius Gymnasium 5 Jasper Hupkes 9 7,5 83 3 3 3 2 3 2,5
OSBO 1 Veluws College 3 Nick Baan 9 7,5 83 3 2,5 3 3 3 2
LeiSB Stedelijk Gymnasium 3 Joris Pries 9 7 78 3 3 3 2 3 2
NOSBO 2 Dollard College 2 Frank Hartog 9 6 67 3 3 3 2 3 1
OSBO 1 Veluws College 4 Bas Baan 9 6 67 3 3 3 2 3 1
OSBO 1 Veluws College 1 Nico Zwirs 9 6 67 3 3 3 1 3 2
NOSBO 2 Dollard College 4 Frederieke Klopstra 9 5,5 61 3 3 3 2,5 3 0
NOSBO 2 Dollard College 1 Benjamin van der Woude 9 5,5 61 3 2,5 3 2,5 3 0,5
LeiSB Stedelijk Gymnasium 2 Mats van Lit 9 5,5 61 3 2,5 3 2 3 1
NBSB KSE Katholieke Scholengemeenschap Etten-Leur 1 Jordy Schouten 6 4 67 3 2 3 2 0 0
RSB Driestar College 1 Bernhard van der Knijff 6 4 67 3 2 3 2 0 0
NOSBO 2 Dollard College 3 Ardin Bosboom 8 4 50 3 3 2 1 3 0
RSB Driestar College 3 Wilco Kortleven 6 3,5 58 3 2,5 3 1 0 0
LeiSB Stedelijk Gymnasium 1 Midas Ratsma 9 3,5 39 3 2 3 1 3 0,5
SGS 2 Gerrit Rietveld College 2 Aron van de Wetering 6 3 50 3 2 3 1 0 0
LiSB 1 Sint Ursula 4 Brett Huisman 6 2,5 42 3 2 3 0,5 0 0
NBSB KSE Katholieke Scholengemeenschap Etten-Leur 4 Lars Lucassen 6 2,5 42 3 1,5 3 1 0 0
RSB Driestar College 4 Arie-Jan van der Toorn 6 2,5 42 3 2 3 0,5 0 0
SGS 2 Gerrit Rietveld College 1 Daan Schonberger 6 2,5 42 3 2 3 0,5 0 0
SGS 2 Gerrit Rietveld College 4 Sam Haug 6 2,5 42 3 2 3 0,5 0 0
OSBO 2 Etty Hillesum Lyceum 3 Jop Rouwhorst 3 2 67 3 2 0 0 0 0
SBO 2 Gereformeerde scholengemeenschap Greijdanus 1 Bram Klapwijk 3 2 67 3 2 0 0 0 0
SBO De Grundel 2 Wouter Lardinois 3 2 67 3 2 0 0 0 0
SGS 1 Corderius College 3 Joran van der Eems 3 2 67 3 2 0 0 0 0
LiSB 1 Sint Ursula 2 Yorick Broens 6 2 33 3 1,5 3 0,5 0 0
NBSB KSE Katholieke Scholengemeenschap Etten-Leur 2 Sjoerd Braadbaart 6 2 33 3 2 3 0 0 0
RSB Driestar College 2 Dorine Elffers 6 2 33 3 1,5 3 0,5 0 0
SGS 2 Gerrit Rietveld College 3 Ren Wen Chen 6 2 33 3 1 3 1 0 0
SBO 2 Gereformeerde scholengemeenschap Greijdanus 2 Christiaan van Slooten 3 1,5 50 3 1,5 0 0 0 0
SBO 2 Gereformeerde scholengemeenschap Greijdanus 3 Gerjan Dorgelo 3 1,5 50 3 1,5 0 0 0 0
SBO De Grundel 3 Nathan Budak 3 1,5 50 3 1,5 0 0 0 0
SGA Fons Vitae Lyceum 4 Gino Cohen 3 1,5 50 3 1,5 0 0 0 0
LiSB 1 Sint Ursula 1 Remco Claessen 6 1,5 25 3 1,5 3 0 0 0
LiSB 2 Den Hulster 4 Shing Long Lin 3 1 33 3 1 0 0 0 0
NHSB 2 Zaanlands Lyceum 1 Tijmen Kerstens 3 1 33 3 1 0 0 0 0
NHSB 2 Zaanlands Lyceum 3 Iris van der Lugt 3 1 33 3 1 0 0 0 0
NHSB 2 Zaanlands Lyceum 4 Rebecca Rosegg 3 1 33 3 1 0 0 0 0
NHSB Bertrand Russell College 1 Mees Al 3 1 33 3 1 0 0 0 0
OSBO 2 Etty Hillesum Lyceum 2 Max van de Pavoordt 3 1 33 3 1 0 0 0 0
OSBO 2 Etty Hillesum Lyceum 4 Anne Lambrechts 3 1 33 3 1 0 0 0 0
SBO De Grundel 5 Karim el Ouahabi 3 1 33 3 1 0 0 0 0
SGA Fons Vitae Lyceum 5 Griffin Jie 3 1 33 3 1 0 0 0 0
LiSB 1 Sint Ursula 3 Rick Thommassen 6 1 17 3 1 3 0 0 0
NOSBO 2 Dollard College 5 Yannick Oosterhof 1 0,5 50 0 0 1 0,5 0 0
LiSB 2 Den Hulster 3 Mark Merkx 3 0,5 17 3 0,5 0 0 0 0
SBO 2 Gereformeerde scholengemeenschap Greijdanus 4 Henri Vlot 3 0,5 17 3 0,5 0 0 0 0
NBSB KSE Katholieke Scholengemeenschap Etten-Leur 3 Paul Scheepens 6 0,5 8 3 0 3 0,5 0 0
LiSB 2 Den Hulster 5 Frank Hoks 1 0 0 1 0 0 0 0 0
LiSB 2 Den Hulster 6 Bas Reinders 2 0 0 2 0 0 0 0 0
LiSB 2 Den Hulster 1 Freddy Sassen 3 0 0 3 0 0 0 0 0
NHSB 2 Zaanlands Lyceum 2 Dieter Rober 3 0 0 3 0 0 0 0 0
NHSB Bertrand Russell College 2 Stijn Schroevers 3 0 0 3 0 0 0 0 0
NHSB Bertrand Russell College 3 Jelle Breevaart 3 0 0 3 0 0 0 0 0
NHSB Bertrand Russell College 4 Pieter Elst 3 0 0 3 0 0 0 0 0
OSBO 2 Etty Hillesum Lyceum 1 Johnny Paans 3 0 0 3 0 0 0 0 0
SBO De Grundel 4 Shashi Rampursad 3 0 0 3 0 0 0 0 0
SGA Fons Vitae Lyceum 1 Yannick Timar 3 0 0 3 0 0 0 0 0
SGS 1 Corderius College 1 Bram Gritter 3 0 0 3 0 0 0 0 0
SGS 1 Corderius College 2 Jaap Gritter 3 0 0 3 0 0 0 0 0
SGS 1 Corderius College 4 Jop Maarse 3 0 0 3 0 0 0 0 0
Document acties
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.