2007

Voortgezet Onderwijs categorie II


Finalegroep

VO-II Finale Mp Bp 1 2 3 4
1. NOSBO Praedinius Gymnasium 6 10 x 3 4 3
2. SGS1 Christelijk Gymnasium Utrecht 3 1 x 2
3. SGA2 Het Amsterdams Lyceum 2 4 0 x
4. LeiSB Stedelijk Gymnasium 1 1 2 x

Uitslag Finale ronde 1

LeiSB Stedelijk Gymnasium 1558 - SGA2 Het Amsterdams Lyceum 1584 -
1. Mart Hortensius 1600 - Don van den Bergh 1667 ½ - ½
2. Elwin van der Auweraert 1676 - Renzo Finkenflugel 1594 0 - 1
3. Kasper Wijshoff 1431 - Daan van Ingen 1490 0 - 1
4. Igor Damen 1524 - Abel Schutte 1 - 0

NOSBO Praedinius Gymnasium 1764 - SGS1 Christelijk Gymnasium Utrecht 1623 3 - 1
1. Milan Mostertman 1907 - Hugo ten Hertog 1994 ½ - ½
2. David Slagter 1694 - Tammo Brunekreef 1589 ½ - ½
3. Evie Warmelink 1734 - Erik Slob 1285 1 - 0
4. Milan Heller 1720 - Jesse Boeve 1 - 0

Uitslag Finale ronde 2

SGA2 Het Amsterdams Lyceum 1584 - SGS1 Christelijk Gymnasium Utrecht 1792 -
1. Don van den Bergh 1667 - Hugo ten Hertog 1994 0 - 1
2. Renzo Finkenflugel 1594 - Tammo Brunekreef 1589 ½ - ½
3. Daan van Ingen 1490 - Daniel Andel 0 - 1
4. Abel Schutte - Jesse Boeve 1 - 0

LeiSB Stedelijk Gymnasium 1558 - NOSBO Praedinius Gymnasium 1764 1 - 3
1. Mart Hortensius 1600 - Milan Mostertman 1907 0 - 1
2. Elwin van der Auweraert 1676 - David Slagter 1694 1 - 0
3. Kasper Wijshoff 1431 - Evie Warmelink 1734 0 - 1
4. Igor Damen 1524 - Milan Heller 1720 0 - 1

Uitslag Finale ronde 3

NOSBO Praedinius Gymnasium 1764 - SGA2 Het Amsterdams Lyceum 1584 4 - 0
1. Milan Mostertman 1907 - Don van den Bergh 1667 1 - 0
2. David Slagter 1694 - Renzo Finkenflugel 1594 1 - 0
3. Evie Warmelink 1734 - Daan van Ingen 1490 1 - 0
4. Milan Heller 1720 - Abel Schutte 1 - 0

SGS1 Christelijk Gymnasium Utrecht 1623 - LeiSB Stedelijk Gymnasium 1558 2 - 2
1. Hugo ten Hertog 1994 - Mart Hortensius 1600 1 - 0
2. Tammo Brunekreef 1589 - Elwin van der Auweraert 1676 0 - 1
3. Erik Slob 1285 - Kasper Wijshoff 1431 1 - 0
4. Daniel Andel - Igor Damen 1524 0 - 1

Halve Finalegroep 1

VO-II Halve Finale 1 Mp Bp 1 2 3 4
1. NOSBO Praedinius Gymnasium 6 11 x 3 4 4
2. SGS1 Christelijk Gymnasium Utrecht 4 1 x 4
3. NHSB Mendel College 2 3 0 0 x 3
4. OSBO2 Veluws College 0 0 ½ 1 x

Uitslag Halve Finale ronde 1

NOSBO Praedinius Gymnasium 1764 - OSBO2 Veluws College 1246 4 - 0
1. Milan Mostertman 1907 - Nick Baan 1414 1 - 0
2. David Slagter 1694 - Sharon Tolstra 1185 1 - 0
3. Evie Warmelink 1734 - Gerdien Springelkamp 1138 1 - 0
4. Milan Heller 1720 - Lucas den Engelse 1 - 0

SGS1 Christelijk Gymnasium Utrecht 1792 - NHSB Mendel College 1262 4 - 0
1. Hugo ten Hertog 1994 - Pim Otte 1561 1 - 0
2. Tammo Brunekreef 1589 - Wytze Elhorst 1 - 0
3. Daniel Andel - Amauri de Best 1 - 0
4. Jesse Boeve - Didi Anne Elhorst 964 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 2

OSBO2 Veluws College 1236 - NHSB Mendel College 1227 1 - 3
1. Nick Baan 1414 - Pim Otte 1561 0 - 1
2. Mariska Bosschert 1205 - Teun van der Werf 1156 0 - 1
3. Sharon Tolstra 1185 - Wytze Elhorst 0 - 1
4. Gerdien Springelkamp 1138 - Didi Anne Elhorst 964 1 - 0

NOSBO Praedinius Gymnasium 1764 - SGS1 Christelijk Gymnasium Utrecht 1623 3 - 1
1. Milan Mostertman 1907 - Hugo ten Hertog 1994 0 - 1
2. David Slagter 1694 - Tammo Brunekreef 1589 1 - 0
3. Evie Warmelink 1734 - Erik Slob 1285 1 - 0
4. Milan Heller 1720 - Daniel Andel 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 3

SGS1 Christelijk Gymnasium Utrecht 1623 - OSBO2 Veluws College 1268 - ½
1. Hugo ten Hertog 1994 - Nick Baan 1414 1 - 0
2. Tammo Brunekreef 1589 - Mariska Bosschert 1205 1 - 0
3. Erik Slob 1285 - Sharon Tolstra 1185 ½ - ½
4. Jesse Boeve - Lucas den Engelse 1 - 0

NHSB Mendel College 1358 - NOSBO Praedinius Gymnasium 1764 0 - 4
1. Pim Otte 1561 - Milan Mostertman 1907 0 - 1
2. Teun van der Werf 1156 - David Slagter 1694 0 - 1
3. Wytze Elhorst - Evie Warmelink 1734 0 - 1
4. Amauri de Best - Milan Heller 1720 0 - 1

Halve Finalegroep 2

VO-II Halve Finale 2 Mp Bp 1 2 3 4
1. SGA2 Het Amsterdams Lyceum 5 8 x 3 2 3
2. LeiSB Stedelijk Gymnasium 4 1 x 3
3. OSBO1 Koninklijke scholen gemeenschap 3 2 ½ x 4
4. NBSB Gertrudiscollege 0 2 1 1 0 x

Uitslag Halve Finale ronde 1

LeiSB Stedelijk Gymnasium 1476 - NBSB Gertrudiscollege 1176 3 - 1
1. Elwin van der Auweraert 1676 - Mathijs Verbeek 1381 0 - 1
2. Kasper Wijshoff 1431 - Mark van Loon 1 - 0
3. Arash Hoseni 1271 - Jamie van Iterson 970 1 - 0
4. Igor Damen 1524 - Christiaan Le 1 - 0

SGA2 Het Amsterdams Lyceum 1584 - OSBO1 Koninklijke scholen gemeenschap 1458 2 - 2
1. Don van den Bergh 1667 - Armen Hachijan 1694 0 - 1
2. Renzo Finkenflugel 1594 - Anirudh Ekambaranathan 1329 1 - 0
3. Daan van Ingen 1490 - Arne Josee 1352 1 - 0
4. Eline Bakker - Björn Rössler 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 2

NBSB Gertrudiscollege 1176 - OSBO1 Koninklijke scholen gemeenschap 1458 0 - 4
1. Mathijs Verbeek 1381 - Armen Hachijan 1694 0 - 1
2. Mark van Loon - Anirudh Ekambaranathan 1329 0 - 1
3. Jamie van Iterson 970 - Arne Josee 1352 0 - 1
4. Christiaan Le - Tom v/d Staaij 0 - 1

LeiSB Stedelijk Gymnasium 1476 - SGA2 Het Amsterdams Lyceum 1584 1 - 3
1. Elwin van der Auweraert 1676 - Don van den Bergh 1667 0 - 1
2. Kasper Wijshoff 1431 - Renzo Finkenflugel 1594 0 - 1
3. Arash Hoseni 1271 - Daan van Ingen 1490 0 - 1
4. Igor Damen 1524 - Eline Bakker 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 3

SGA2 Het Amsterdams Lyceum 1584 - NBSB Gertrudiscollege 1176 3 - 1
1. Don van den Bergh 1667 - Mathijs Verbeek 1381 1 - 0
2. Renzo Finkenflugel 1594 - Mark van Loon 1 - 0
3. Daan van Ingen 1490 - Jamie van Iterson 970 1 - 0
4. Eline Bakker - Christiaan Le 0 - 1

OSBO1 Koninklijke scholen gemeenschap 1458 - LeiSB Stedelijk Gymnasium 1476 ½ -
1. Armen Hachijan 1694 - Elwin van der Auweraert 1676 0 - 1
2. Anirudh Ekambaranathan 1329 - Kasper Wijshoff 1431 ½ - ½
3. Arne Josee 1352 - Arash Hoseni 1271 0 - 1
4. Björn Rössler - Igor Damen 1524 0 - 1

Voorrondegroep A

VO-II Voorronde A Mp Bp 1 2 3 4
1. NOSBO Praedinius Gymnasium 6 11 x 3 4 4
2. OSBO1 Koninklijke scholen gemeenschap 4 1 x 4
3. SGS2 Cals College 2 5 0 x
4. ZSB Buys Ballot College 0 ½ 0 0 ½ x

Uitslag voorronde 1

SGS2 Cals College - ZSB Buys Ballot College - ½
1. Gavin Wallace - Maxim le Clercq 1 - 0
2. Peter Houwink - Jordy Nijsse 1 - 0
3. Maarten Mellegers - Tom Kramer ½ - ½
4. Carlo Mascini - Dick Torcque 1 - 0

OSBO1 Koninklijke scholen gemeenschap - NOSBO Praedinius Gymnasium 1 - 3
1. Armen Hachijan - Milan Mostertman 1 - 0
2. Anirudh Ekambaranathan - David Slagter 0 - 1
3. Arne Josee - Evie Warmelink 0 - 1
4. Tom v/d Staaij - Milan Heller 0 - 1

Uitslag voorronde 2

ZSB Buys Ballot College - NOSBO Praedinius Gymnasium 0 - 4
1. Maxim le Clercq - Milan Mostertman 0 - 1
2. Jordy Nijsse - David Slagter 0 - 1
3. Tom Kramer - Evie Warmelink 0 - 1
4. Dick Torcque - Milan Heller 0 - 1

SGS2 Cals College - OSBO1 Koninklijke scholen gemeenschap -
1. Gavin Wallace - Armen Hachijan 0 - 1
2. Peter Houwink - Anirudh Ekambaranathan 1 - 0
3. Maarten Mellegers - Arne Josee ½ - ½
4. Carlo Mascini - Tom v/d Staaij 0 - 1

Uitslag voorronde 3

OSBO1 Koninklijke scholen gemeenschap - ZSB Buys Ballot College 4 - 0
1. Armen Hachijan - Maxim le Clercq 1 - 0
2. Anirudh Ekambaranathan - Jordy Nijsse 1 - 0
3. Arne Josee - Tom Kramer 1 - 0
4. Björn Rössler - Dick Torcque 1 - 0

NOSBO Praedinius Gymnasium - SGS2 Cals College 4 - 0
1. Milan Mostertman - Gavin Wallace 1 - 0
2. David Slagter - Peter Houwink 1 - 0
3. Evie Warmelink - Maarten Mellegers 1 - 0
4. Milan Heller - Carlo Mascini 1 - 0

Voorrondegroep B

VO-II Voorronde B Mp Bp 1 2 3
1. LeiSB Stedelijk Gymnasium 4 5 x
2. SGS1 Christelijk Gymnasium Utrecht 2 x 4
3. OSBO3 Etty Hillesum Lyceum 0 0 x
4. Vrij 0 0 x x x

Uitslag voorronde 1

OSBO3 Etty Hillesum Lyceum - LeiSB Stedelijk Gymnasium -
1. Ward Kiers - Mart Hortensius ½ - ½
2. Bram van der Veen - Elwin van der Auweraert 0 - 1
3. Johnny Paans - Kasper Wijshoff 1 - 0
4. Jeroen Kerdijk - Igor Damen 0 - 1

Uitslag voorronde 2

SGS1 Christelijk Gymnasium Utrecht - OSBO3 Etty Hillesum Lyceum 4 - 0
1. Hugo ten Hertog - Ward Kiers 1 - 0
2. Tammo Brunekreef - Bram van der Veen 1 - 0
3. Erik Slob - Johnny Paans 1 - 0
4. Jesse Boeve - Jeroen Kerdijk 1 - 0

Uitslag voorronde 3

LeiSB Stedelijk Gymnasium - SGS1 Christelijk Gymnasium Utrecht -
1. Mart Hortensius - Hugo ten Hertog ½ - ½
2. Elwin van der Auweraert - Tammo Brunekreef 1 - 0
3. Kasper Wijshoff - Erik Slob 1 - 0
4. Igor Damen - Daniel Andel 0 - 1

Voorrondegroep C

VO-II Voorronde C Mp Bp 1 2 3 4
1. NHSB Mendel College 6 10 x 3 3 4
2. NBSB Gertrudiscollege 4 7 1 x 3 3
3. HSB Gymnasium Haganum 1 4 1 1 x 2
4. SGA1 Fons Vitae Lyceum 1 3 0 1 2 x

Uitslag voorronde 1

NBSB Gertrudiscollege - HSB Gymnasium Haganum 3 - 1
1. Mathijs Verbeek - Sudi Liu 1 - 0
2. Mark van Loon - Rens van Voskuijlen 1 - 0
3. Jamie van Iterson - David Miharovic 1 - 0
4. Christiaan Le - Paul Couzy 0 - 1

NHSB Mendel College - SGA1 Fons Vitae Lyceum 4 - 0
1. Pim Otte - Dennis Angell 1 - 0
2. Wytze Elhorst - Siddhy Blijleven 1 - 0
3. Amauri de Best - Niel Oedit Doebe 1 - 0
4. Didi Anne Elhorst - Renee Aparicio Saez 1 - 0

Uitslag voorronde 2

HSB Gymnasium Haganum - SGA1 Fons Vitae Lyceum 2 - 2
1. Sudi Liu - Dennis Angell 1 - 0
2. Rens van Voskuijlen - Siddhy Blijleven 0 - 1
3. David Miharovic - Niel Oedit Doebe 0 - 1
4. Paul Couzy - Renee Aparicio Saez 1 - 0

NBSB Gertrudiscollege - NHSB Mendel College 1 - 3
1. Mathijs Verbeek - Pim Otte 1 - 0
2. Mark van Loon - Wytze Elhorst 0 - 1
3. Jamie van Iterson - Amauri de Best 0 - 1
4. Christiaan Le - Didi Anne Elhorst 0 - 1

Uitslag voorronde 3

NHSB Mendel College - HSB Gymnasium Haganum 3 - 1
1. Pim Otte - Sudi Liu 1 - 0
2. Wytze Elhorst - Rens van Voskuijlen 0 - 1
3. Amauri de Best - David Miharovic 1 - 0
4. Didi Anne Elhorst - Paul Couzy 1 - 0

SGA1 Fons Vitae Lyceum - NBSB Gertrudiscollege 1 - 3
1. Dennis Angell - Mathijs Verbeek 0 - 1
2. Siddhy Blijleven - Mark van Loon 1 - 0
3. Niel Oedit Doebe - Jamie van Iterson 0 - 1
4. Renee Aparicio Saez - Christiaan Le 0 - 1

Voorrondegroep D

VO-II Voorronde D Mp Bp 1 2 3 4
1. SGA2 Het Amsterdams Lyceum 6 11 x 4 4 3
2. OSBO2 Veluws College 4 0 x 3
3. RSB Johan de Witt Gymnasium 2 4 0 1 x 3
4. LiSB Onderwijsgemeenschap Venlo e.o. 0 1 ½ 1 x

Uitslag voorronde 1

OSBO2 Veluws College - RSB Johan de Witt Gymnasium 3 - 1
1. Nick Baan - Annemarie Slotboom 1 - 0
2. Mariska Bosschert - Hannes Bavius 1 - 0
3. Sharon Tolstra - Sam Bavius 0 - 1
4. Gerdien Springelkamp - Sebastiaan de Jong 1 - 0

LiSB Onderwijsgemeenschap Venlo e.o. - SGA2 Het Amsterdams Lyceum 1 - 3
1. Sjors Clabbers - Don van den Bergh 0 - 1
2. Jasper Bauer - Renzo Finkenflugel 0 - 1
3. Florens Cals - Daan van Ingen 0 - 1
4. Jeroen Leurs - Eline Bakker 1 - 0

Uitslag voorronde 2

RSB Johan de Witt Gymnasium - SGA2 Het Amsterdams Lyceum 0 - 4
1. Annemarie Slotboom - Don van den Bergh 0 - 1
2. Hannes Bavius - Renzo Finkenflugel 0 - 1
3. Sam Bavius - Daan van Ingen 0 - 1
4. Sebastiaan de Jong - Eline Bakker 0 - 1

OSBO2 Veluws College - LiSB Onderwijsgemeenschap Venlo e.o. - ½
1. Nick Baan - Sjors Clabbers 1 - 0
2. Mariska Bosschert - Jasper Bauer 1 - 0
3. Sharon Tolstra - Florens Cals 1 - 0
4. Lucas den Engelse - Jeroen Leurs ½ - ½

Uitslag voorronde 3

LiSB Onderwijsgemeenschap Venlo e.o. - RSB Johan de Witt Gymnasium 1 - 3
1. Sjors Clabbers - Annemarie Slotboom 0 - 1
2. Jasper Bauer - Hannes Bavius 0 - 1
3. Florens Cals - Sam Bavius 0 - 1
4. Jeroen Leurs - Sebastiaan de Jong 1 - 0

SGA2 Het Amsterdams Lyceum - OSBO2 Veluws College 4 - 0
1. Don van den Bergh - Nick Baan 1 - 0
2. Renzo Finkenflugel - Sharon Tolstra 1 - 0
3. Daan van Ingen - Gerdien Springelkamp 1 - 0
4. Eline Bakker - Lucas den Engelse 1 - 0

Individuele scores

Naam school Bord Naam ap bp %
Praedinius Gymnasium 3 Evie Warmelink 9 9 100
Praedinius Gymnasium 4 Milan Heller 9 9 100
Chr. Gymnasium Utrecht 1 Hugo ten Hertog 9 8 89
Het Amsterdams Lyceum 2 Renzo Finkenflugel 9 7,5 83
Praedinius Gymnasium 2 David Slagter 9 7,5 83
Het Amsterdams Lyceum 3 Daan van Ingen 9 7 78
Praedinius Gymnasium 1 Milan Mostertman 9 6,5 72
Stedelijk Gymnasium 6 Igor Damen 8 6 75
Het Amsterdams Lyceum 1 Don van den Bergh 9 5,5 61
Koninklijke Scholen Gemeenschap Apeldoorn 1 Armen Hachijan 6 5 83
Stedelijk Gymnasium 2 Elwin van der Auweraert 8 5 63
Gertrudiscollege 1 Mathijs Verbeek 6 4 67
Chr. Gymnasium Utrecht 2 Tammo Brunekreef 8 4 50
Chr. Gymnasium Utrecht 4 Daniel Andel 5 3 60
Chr. Gymnasium Utrecht 5 Jesse Boeve 5 3 60
Mendel College 3 Amauri de Best 5 3 60
Mendel College 4 Didi Anne Elhorst 5 3 60
Mendel College 1 Pim Otte 6 3 50
OG Venlo & Omstreken 6 Jeroen Leurs 3 2,5 83
Chr. Gymnasium Utrecht 3 Erik Slob 6 2,5 42
Koninklijke Scholen Gemeenschap Apeldoorn 2 Anirudh Ekambaranathan 6 2,5 42
Koninklijke Scholen Gemeenschap Apeldoorn 3 Arne Josee 6 2,5 42
Stedelijk Gymnasium 3 Kasper Wijshoff 8 2,5 31
Stedelijk Gymnasium 5 Arash Hoseni 3 2 67
Koninklijke Scholen Gemeenschap Apeldoorn 4 Björn Rössler 3 2 67
Koninklijke Scholen Gemeenschap Apeldoorn 5 Tom v/d Staaij 3 2 67
Cals College 2 Peter Houwink 3 2 67
Fons Vitae Lyceum 5 Siddhy Blijleven 3 2 67
Gymnasium Haganum 6 Paul Couzy 3 2 67
Johan de Witt Gymnasium 3 Sam Bavius 3 2 67
Veluws College 2 Mariska Bosschert 4 2 50
Veluws College 4 Gerdien Springelkamp 4 2 50
Het Amsterdams Lyceum 4 Eline Bakker 6 2 33
Veluws College 1 Nick Baan 6 2 33
Gertrudiscollege 5 Jamie van Iterson 6 2 33
Gertrudiscollege 6 Christiaan Le 6 2 33
Stedelijk Gymnasium 1 Mart Hortensius 5 1,5 30
Veluws College 3 Sharon Tolstra 6 1,5 25
Etty Hillesum Lyceum 3 Johnny Paans 2 1 50
Mendel College 2 Teun van der Werf 2 1 50
Het Amsterdams Lyceum 5 Abel Schutte 3 1 33
Cals College 1 Gavin Wallace 3 1 33
Cals College 3 Maarten Mellegers 3 1 33
Cals College 4 Carlo Mascini 3 1 33
Fons Vitae Lyceum 6 Niel Oedit Doebe 3 1 33
Gymnasium Haganum 3 Sudi Liu 3 1 33
Gymnasium Haganum 4 Rens van Voskuijlen 3 1 33
Johan de Witt Gymnasium 1 Annemarie Slotboom 3 1 33
Johan de Witt Gymnasium 2 Hannes Bavius 3 1 33
Gertrudiscollege 2 Mark van Loon 6 1 17
Etty Hillesum Lyceum 1 Ward Kiers 2 0,5 25
Buys Ballot College 4 Tom Kramer 3 0,5 17
Veluws College 5 Lucas den Engelse 4 0,5 13
Etty Hillesum Lyceum 2 Bram van der Veen 2 0 0
Etty Hillesum Lyceum 5 Jeroen Kerdijk 2 0 0
Fons Vitae Lyceum 1 Dennis Angell 3 0 0
Fons Vitae Lyceum 8 Renee Aparicio Saez 3 0 0
Gymnasium Haganum 5 David Miharovic 3 0 0
Johan de Witt Gymnasium 4 Sebastiaan de Jong 3 0 0
Buys Ballot College 1 Maxim le Clercq 3 0 0
Buys Ballot College 2 Jordy Nijsse 3 0 0
Buys Ballot College 6 Dick Torcque 3 0 0
OG Venlo & Omstreken 2 Sjors Clabbers 3 0 0
OG Venlo & Omstreken 3 Jasper Bauer 3 0 0
OG Venlo & Omstreken 4 Florens Cals 3 0 0
Document acties
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.