2006

Voortgezet Onderwijs categorie II


Finalegroep

VO-2 Finalegroep Mp Bp 1 2 3 4
1. SGA Keizer Karel College 5 8 x 2 3 3
2. RSB 1 Driestarcollege 4 7 2 x 2 3
3. OSBO 1 Lorentz Lyceum 2 5 1 2 x 2
4. LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 1 4 1 1 2 x

Uitslag Finale ronde 1

LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I - RSB 1 Driestarcollege 1 - 3
1. Tim Kies - Henk-Jan Evengroen 0 - 1
2. Arres Oudshoorn - Mario Terlouw 0 - 1
3. Mart Hortensius - Ruben Evengroen 0 - 1
4. Martijn Otten - Marco van Zijverden 1 - 0

OSBO 1 Lorentz Lyceum - SGA Keizer Karel College 1 - 3
1. Steven Glasbeek - Jonathan Tan 0 - 1
2. Nadia Bloemendaal - Walt Schagen ½ - ½
3. Richard Rieksen - Joel de Vries 0 - 1
4. Koen Rieksen - David Pinchasik ½ - ½

Uitslag Finale ronde 2

RSB 1 Driestarcollege - SGA Keizer Karel College 2 - 2
1. Henk-Jan Evengroen - Jonathan Tan 1 - 0
2. Mario Terlouw - Joel de Vries 1 - 0
3. Ruben Evengroen - Jeroen Loots 0 - 1
4. Marco van Zijverden - David Pinchasik 0 - 1

LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I - OSBO 1 Lorentz Lyceum 2 - 2
1. Tim Kies - Steven Glasbeek 1 - 0
2. Arres Oudshoorn - Nadia Bloemendaal 0 - 1
3. Mart Hortensius - Richard Rieksen 0 - 1
4. Martijn Otten - Koen Rieksen 1 - 0

Uitslag Finale ronde 3

OSBO 1 Lorentz Lyceum - RSB 1 Driestarcollege 2 - 2
1. Steven Glasbeek - Henk-Jan Evengroen 0 - 1
2. Nadia Bloemendaal - Mario Terlouw 0 - 1
3. Richard Rieksen - Ruben Evengroen 1 - 0
4. Koen Rieksen - Marco van Zijverden 1 - 0

SGA Keizer Karel College - LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 3 - 1
1. Jonathan Tan - Tim Kies 1 - 0
2. Walt Schagen - Arres Oudshoorn 0 - 1
3. Jeroen Loots - Mart Hortensius 1 - 0
4. David Pinchasik - Martijn Otten 1 - 0

Halve Finalegroep 1

VO-2 Halve Finalegroep 1 Mp Bp 1 2 3 4
1. LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 5 x 2 4
2. RSB 1 Driestarcollege 4 ½ x
3. NOSBO Praedinius Gymnasium 3 6 2 x
4. OSBO 2 Gymnasium Apeldoorn 0 3 0 x

Uitslag Halve Finale ronde 1

NOSBO Praedinius Gymnasium - OSBO 2 Gymnasium Apeldoorn -
1. Milan Mostertman - Joost Hoogland 1 - 0
2. David Slagter - Jered Bloom ½ - ½
3. Milan Heller - Remko Huzen 1 - 0
4. Jonathan Slagter - Marion Severijnen 0 - 1

RSB 1 Driestarcollege - LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I ½ -
1. Henk-Jan Evengroen - Tim Kies ½ - ½
2. Mario Terlouw - Arres Oudshoorn 0 - 1
3. Ruben Evengroen - Mart Hortensius 0 - 1
4. Marco van Zijverden - Martijn Otten 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 2

OSBO 2 Gymnasium Apeldoorn - LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 0 - 4
1. Joost Hoogland - Tim Kies 0 - 1
2. Jered Bloom - Arres Oudshoorn 0 - 1
3. Remko Huzen - Mart Hortensius 0 - 1
4. Marion Severijnen - Martijn Otten 0 - 1

NOSBO Praedinius Gymnasium - RSB 1 Driestarcollege -
1. Milan Mostertman - Henk-Jan Evengroen 0 - 1
2. David Slagter - Mario Terlouw 1 - 0
3. Milan Heller - Ruben Evengroen 0 - 1
4. Jonathan Slagter - Marco van Zijverden ½ - ½

Uitslag Halve Finale ronde 3

RSB 1 Driestarcollege - OSBO 2 Gymnasium Apeldoorn -
1. Henk-Jan Evengroen - Joost Hoogland 1 - 0
2. Mario Terlouw - Jered Bloom 1 - 0
3. Ruben Evengroen - Remko Huzen 0 - 1
4. Marco van Zijverden - Marion Severijnen ½ - ½

LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I - NOSBO Praedinius Gymnasium 2 - 2
1. Tim Kies - Milan Mostertman 0 - 1
2. Arres Oudshoorn - David Slagter 1 - 0
3. Mart Hortensius - Milan Heller 0 - 1
4. Martijn Otten - Jonathan Slagter 1 - 0

Halve Finalegroep 2

VO-2 Halve Finalegroep 2 Mp Bp 1 2 3 4
1. SGA Keizer Karel College 6 9 x 3
2. OSBO 1 Lorentz Lyceum 4 ½ x
3. RSB 2 Penta Coll. CSG Blaise Pascal 2 4 1 ½ x
4. SGS J. van Oldenbarnevelt Gymnasium 0 x

Uitslag Halve Finale ronde 1

OSBO 1 Lorentz Lyceum - SGS J. van Oldenbarnevelt Gymnasium -
1. Steven Glasbeek - Jeanine de Cloet 1 - 0
2. Nadia Bloemendaal - Jeroen de Cloet 0 - 1
3. Richard Rieksen - Thijs Wildschut ½ - ½
4. Koen Rieksen - Job Achterkamp 1 - 0

RSB 2 Penta Coll. CSG Blaise Pascal - SGA Keizer Karel College 1 - 3
1. Joey Brokaar - Jonathan Tan 0 - 1
2. Niels Vedder - Walt Schagen 0 - 1
3. Ruward Mulder - Jeroen Loots 1 - 0
4. Maurits Leentvaar - David Pinchasik 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 2

SGS J. van Oldenbarnevelt Gymnasium - SGA Keizer Karel College -
1. Jeanine de Cloet - Jonathan Tan ½ - ½
2. Jeroen de Cloet - Walt Schagen 1 - 0
3. Thijs Wildschut - Jeroen Loots 0 - 1
4. Job Achterkamp - David Pinchasik 0 - 1

OSBO 1 Lorentz Lyceum - RSB 2 Penta Coll. CSG Blaise Pascal - ½
1. Steven Glasbeek - Joey Brokaar 1 - 0
2. Nadia Bloemendaal - Niels Vedder 1 - 0
3. Richard Rieksen - Ruward Mulder ½ - ½
4. Koen Rieksen - Maurits Leentvaar 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 3

RSB 2 Penta Coll. CSG Blaise Pascal - SGS J. van Oldenbarnevelt Gymnasium -
1. Joey Brokaar - Jeanine de Cloet 1 - 0
2. Niels Vedder - Jeroen de Cloet ½ - ½
3. Ruward Mulder - Thijs Wildschut 0 - 1
4. Maurits Leentvaar - Job Achterkamp 1 - 0

SGA Keizer Karel College - OSBO 1 Lorentz Lyceum - ½
1. Jonathan Tan - Steven Glasbeek 1 - 0
2. Walt Schagen - Nadia Bloemendaal 1 - 0
3. Jeroen Loots - Richard Rieksen 1 - 0
4. David Pinchasik - Koen Rieksen ½ - ½

Voorrondegroep A

VO-2 Voorrondegroep A Mp Bp 1 2 3 4
1. LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 6 11½ x 4 4
2. RSB 2 Penta Coll. CSG Blaise Pascal 4 8 ½ x 4
3. NHSB Bertrand Russell College 2 0 ½ x 4
4. SBO OSG Erasmus 0 0 0 0 0 x

Uitslag voorronde 1

LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I - NHSB Bertrand Russell College 4 - 0
1. Tim Kies - Carlos Villa Baars 1 - 0
2. Arres Oudshoorn - Jasper Kraakman 1 - 0
3. Martijn Otten - Peter Schuckman 1 - 0
4. Joram Linder - Dion Damianos 1 - 0

RSB 2 Penta Coll. CSG Blaise Pascal - SBO OSG Erasmus 4 - 0
1. Joey Brokaar - Tim Kiewiet 1 - 0
2. Niels Vedder - Guido Baardink 1 - 0
3. Ruward Mulder - Martin Staman 1 - 0
4. Maurits Leentvaar - Krijn Tiek 1 - 0

Uitslag voorronde 2

NHSB Bertrand Russell College - SBO OSG Erasmus 4 - 0
1. Carlos Villa Baars - Tim Kiewiet 1 - 0
2. Jasper Kraakman - Guido Baardink 1 - 0
3. Peter Schuckman - Martin Staman 1 - 0
4. Tom v/d Bosch - Krijn Tiek 1 - 0

LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I - RSB 2 Penta Coll. CSG Blaise Pascal - ½
1. Tim Kies - Joey Brokaar ½ - ½
2. Arres Oudshoorn - Niels Vedder 1 - 0
3. Martijn Otten - Ruward Mulder 1 - 0
4. Joram Linder - Maurits Leentvaar 1 - 0

Uitslag voorronde 3

RSB 2 Penta Coll. CSG Blaise Pascal - NHSB Bertrand Russell College - ½
1. Joey Brokaar - Carlos Villa Baars 1 - 0
2. Niels Vedder - Jasper Kraakman ½ - ½
3. Ruward Mulder - Dion Damianos 1 - 0
4. Maurits Leentvaar - Tom v/d Bosch 1 - 0

SBO OSG Erasmus - LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 0 - 4
1. Tim Kiewiet - Tim Kies 0 - 1
2. Guido Baardink - Arres Oudshoorn 0 - 1
3. Martin Staman - Martijn Otten 0 - 1
4. Krijn Tiek - Joram Linder 0 - 1

Voorrondegroep B

VO-2 Voorrondegroep B Mp Bp 1 2 3 4
1. OSBO 1 Lorentz Lyceum 6 10 x 3 4 3
2. RSB 1 Driestarcollege 4 1 x 4
3. LiSB OG Venlo & Omstreken 2 3 0 0 x 3
4. HSB Gymnasium Haganum 0 1 ½ 1 x

Uitslag voorronde 1

LiSB OG Venlo & Omstreken - HSB Gymnasium Haganum 3 - 1
1. Jeroen Leurs - Ian Zang 0 - 1
2. Sjors Clabbers - Paul Couzy 1 - 0
3. Jasper Bauer - Jorrit Berndsen 1 - 0
4. Wijnand van de Meys - Anshel Hendriks 1 - 0

RSB 1 Driestarcollege - OSBO 1 Lorentz Lyceum 1 - 3
1. Henk-Jan Evengroen - Steven Glasbeek 0 - 1
2. Mario Terlouw - Nadia Bloemendaal 0 - 1
3. Ruben Evengroen - Richard Rieksen 1 - 0
4. Marco van Zijverden - Koen Rieksen 0 - 1

Uitslag voorronde 2

HSB Gymnasium Haganum - OSBO 1 Lorentz Lyceum 1 - 3
1. Ian Zang - Steven Glasbeek 0 - 1
2. Paul Couzy - Nadia Bloemendaal 1 - 0
3. Jorrit Berndsen - Richard Rieksen 0 - 1
4. Anshel Hendriks - Koen Rieksen 0 - 1

LiSB OG Venlo & Omstreken - RSB 1 Driestarcollege 0 - 4
1. Jeroen Leurs - Henk-Jan Evengroen 0 - 1
2. Sjors Clabbers - Mario Terlouw 0 - 1
3. Jasper Bauer - Ruben Evengroen 0 - 1
4. Wijnand van de Meys - Marco van Zijverden 0 - 1

Uitslag voorronde 3

RSB 1 Driestarcollege - HSB Gymnasium Haganum - ½
1. Henk-Jan Evengroen - Ian Zang 1 - 0
2. Mario Terlouw - Paul Couzy 1 - 0
3. Ruben Evengroen - Jorrit Berndsen 1 - 0
4. Marco van Zijverden - Anshel Hendriks ½ - ½

OSBO 1 Lorentz Lyceum - LiSB OG Venlo & Omstreken 4 - 0
1. Steven Glasbeek - Jeroen Leurs 1 - 0
2. Nadia Bloemendaal - Sjors Clabbers 1 - 0
3. Richard Rieksen - Jasper Bauer 1 - 0
4. Koen Rieksen - Wijnand van de Meys 1 - 0

Voorrondegroep C

VO-2 Voorrondegroep C Mp Bp 1 2 3 4
1. NOSBO Praedinius Gymnasium 6 10½ x 4 4
2. SGS J. van Oldenbarnevelt Gymnasium 4 9 x 4
3. ZSB Buys Ballot College 1 0 ½ x 2
4. LeiSB 3 Stedelijk Gymnasium III 1 2 0 0 2 x

Uitslag voorronde 1

SGS J. van Oldenbarnevelt Gymnasium - LeiSB 3 Stedelijk Gymnasium III 4 - 0
1. Jeanine de Cloet - Eva van Anrooij 1 - 0
2. Jeroen de Cloet - Arjen Peijen 1 - 0
3. Thijs Wildschut - Daniel Wissink 1 - 0
4. Job Achterkamp - NO 1 - 0 Regl.

ZSB Buys Ballot College - NOSBO Praedinius Gymnasium 0 - 4
1. Maxim le Clercq - Milan Mostertman 0 - 1
2. Stefan Bos - David Slagter 0 - 1
3. Roderick van der Waart - Milan Heller 0 - 1
4. Tim Noordhoek - Jonathan Slagter 0 - 1

Uitslag voorronde 2

LeiSB 3 Stedelijk Gymnasium III - NOSBO Praedinius Gymnasium 0 - 4
1. Eva van Anrooij - Milan Mostertman 0 - 1
2. Arjen Peijen - David Slagter 0 - 1
3. Daniel Wissink - Milan Heller 0 - 1
4. NO - Jonathan Slagter 0 - 1 Regl.

SGS J. van Oldenbarnevelt Gymnasium - ZSB Buys Ballot College - ½
1. Jeanine de Cloet - Maxim le Clercq ½ - ½
2. Jeroen de Cloet - Stefan Bos 1 - 0
3. Thijs Wildschut - Roderick van der Waart 1 - 0
4. Job Achterkamp - Tim Noordhoek 1 - 0

Uitslag voorronde 3

ZSB Buys Ballot College - LeiSB 3 Stedelijk Gymnasium III 2 - 2
1. Maxim le Clercq - Eva van Anrooij 1 - 0
2. Stefan Bos - Arjen Peijen 0 - 1
3. Roderick van der Waart - Daniel Wissink 0 - 1
4. Tim Noordhoek - NO 1 - 0 Regl.

NOSBO Praedinius Gymnasium - SGS J. van Oldenbarnevelt Gymnasium -
1. Milan Mostertman - Jeanine de Cloet 0 - 1
2. David Slagter - Jeroen de Cloet ½ - ½
3. Milan Heller - Thijs Wildschut 1 - 0
4. Jonathan Slagter - Job Achterkamp 1 - 0

Voorrondegroep D

VO-2 Voorrondegroep D Mp Bp 1 2 3 4
1. SGA Keizer Karel College 6 x 3 3
2. OSBO 2 Gymnasium Apeldoorn 3 1 x 2
3. NBSB Jan Tinbergen College 2 2 x 2
4. LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II 1 1 2 x

Uitslag voorronde 1

OSBO 2 Gymnasium Apeldoorn - LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II -
1. Joost Hoogland - Elwin van der Auweraert 1 - 0
2. Jered Bloom - Kasper Wijshoff 0 - 1
3. Remko Huzen - Girish van Hall 1 - 0
4. Marion Severijnen - Salem Shanina ½ - ½

SGA Keizer Karel College - NBSB Jan Tinbergen College -
1. Jonathan Tan - Cees IJzermans 1 - 0
2. Walt Schagen - Ivo Kok 1 - 0
3. Joel de Vries - Boris Luyten 0 - 1
4. Jeroen Loots - Sander Rovers ½ - ½

Uitslag voorronde 2

LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II - NBSB Jan Tinbergen College 2 - 2
1. Elwin van der Auweraert - Cees IJzermans 1 - 0
2. Kasper Wijshoff - Ivo Kok 0 - 1
3. Girish van Hall - Boris Luyten 1 - 0
4. Salem Shanina - Sander Rovers 0 - 1

OSBO 2 Gymnasium Apeldoorn - SGA Keizer Karel College 1 - 3
1. Joost Hoogland - Jonathan Tan 0 - 1
2. Jered Bloom - Walt Schagen 0 - 1
3. Remko Huzen - Joel de Vries 1 - 0
4. Marion Severijnen - Jeroen Loots 0 - 1

Uitslag voorronde 3

SGA Keizer Karel College - LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II 3 - 1
1. Jonathan Tan - Elwin van der Auweraert 1 - 0
2. Walt Schagen - Kasper Wijshoff 0 - 1
3. Joel de Vries - Girish van Hall 1 - 0
4. Jeroen Loots - Salem Shanina 1 - 0

NBSB Jan Tinbergen College - OSBO 2 Gymnasium Apeldoorn 2 - 2
1. Cees IJzermans - Joost Hoogland 1 - 0
2. Ivo Kok - Jered Bloom 1 - 0
3. Boris Luyten - Remko Huzen 0 - 1
4. Sander Rovers - Marion Severijnen 0 - 1

Individuele scores

School Bord Naam Ap Bp %
LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 4 Martijn Otten 9 8 88.89
RSB 1 Driestarcollege 1 Henk-Jan Evengroen 9 7.5 83.33
SGA Keizer Karel College 1 Jonathan Tan 9 7.5 83.33
OSBO 1 Lorentz Lyceum 4 Koen Rieksen 9 7 77.78
LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 2 Arres Oudshoorn 9 7 77.78
RSB 1 Driestarcollege 2 Mario Terlouw 9 6 66.67
SGA Keizer Karel College 1 Jonathan Tan 6 5.5 91.67
SGA Keizer Karel College 5 David Pinchasik 6 5 83.33
SGS J. van Oldenbarnevelt Gymnasium 2 Jeroen de Cloet 6 5 83.33
NOSBO Praedinius Gymnasium 3 Milan Heller 6 5 83.33
RSB 1 Driestarcollege 3 Ruben Evengroen 9 5 55.56
OSBO 1 Lorentz Lyceum 1 Steven Glasbeek 9 5 55.56
OSBO 1 Lorentz Lyceum 3 Richard Rieksen 9 5 55.56
LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 1 Tim Kies 9 5 55.56
SGA Keizer Karel College 4 Jeroen Loots 5 4.5 90.00
SGA Keizer Karel College 2 Walt Schagen 8 4.5 56.25
OSBO 1 Lorentz Lyceum 2 Nadia Bloemendaal 9 4.5 50.00
NOSBO Praedinius Gymnasium 1 Milan Mostertman 6 4 66.67
NOSBO Praedinius Gymnasium 2 David Slagter 6 4 66.67
SGA Keizer Karel College 2 Walt Schagen 6 4 66.67
OSBO 2 Gymnasium Apeldoorn 3 Remko Huzen 6 4 66.67
SGA Keizer Karel College 3 Joel de Vries 8 4 50.00
RSB 2 Penta Coll. CSG Blaise Pascal 1 Joey Brokaar 6 3.5 58.33
RSB 2 Penta Coll. CSG Blaise Pascal 3 Ruward Mulder 6 3.5 58.33
SGS J. van Oldenbarnevelt Gymnasium 3 Thijs Wildschut 6 3.5 58.33
NOSBO Praedinius Gymnasium 4 Jonathan Slagter 6 3.5 58.33
LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 5 Joram Linder 3 3 100.00
SGS J. van Oldenbarnevelt Gymnasium 1 Jeanine de Cloet 6 3 50.00
SGA Keizer Karel College 3 Joel de Vries 6 3 50.00
RSB 2 Penta Coll. CSG Blaise Pascal 4 Maurits Leentvaar 6 3 50.00
OSBO 2 Gymnasium Apeldoorn 4 Marion Severijnen 6 3 50.00
SGA Keizer Karel College 4 Jeroen Loots 3 2.5 83.33
SGA Keizer Karel College 5 David Pinchasik 3 2.5 83.33
RSB 1 Driestarcollege 4 Marco van Zijverden 9 2.5 27.78
NBSB Jan Tinbergen College 2 Ivo Kok 3 2 66.67
LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II 2 Kasper Wijshoff 3 2 66.67
LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 3 Mart Hortensius 6 2 33.33
RSB 2 Penta Coll. CSG Blaise Pascal 2 Niels Vedder 6 2 33.33
SGS J. van Oldenbarnevelt Gymnasium 4 Job Achterkamp 6 2 33.33
ZSB Buys Ballot College 1 Maxim le Clercq 3 1.5 50.00
NHSB Bertrand Russell College 2 Jasper Kraakman 3 1.5 50.00
NBSB Jan Tinbergen College 4 Sander Rovers 3 1.5 50.00
NHSB Bertrand Russell College 3 Peter Schuckman 2 1 50.00
NHSB Bertrand Russell College 5 Tom v/d Bosch 2 1 50.00
NHSB Bertrand Russell College 1 Carlos Villa Baars 3 1 33.33
HSB Gymnasium Haganum 1 Ian Zang 3 1 33.33
NBSB Jan Tinbergen College 1 Cees IJzermans 3 1 33.33
LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II 1 Elwin van der Auweraert 3 1 33.33
LiSB OG Venlo & Omstreken 2 Sjors Clabbers 3 1 33.33
HSB Gymnasium Haganum 2 Paul Couzy 3 1 33.33
LeiSB 3 Stedelijk Gymnasium III 2 Arjen Peijen 3 1 33.33
LiSB OG Venlo & Omstreken 3 Jasper Bauer 3 1 33.33
LeiSB 3 Stedelijk Gymnasium III 3 Daniel Wissink 3 1 33.33
NBSB Jan Tinbergen College 3 Boris Luyten 3 1 33.33
LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II 3 Girish van Hall 3 1 33.33
LiSB OG Venlo & Omstreken 4 Wijnand van de Meys 3 1 33.33
ZSB Buys Ballot College 4 Tim Noordhoek 3 1 33.33
OSBO 2 Gymnasium Apeldoorn 1 Joost Hoogland 6 1 16.67
HSB Gymnasium Haganum 4 Anshel Hendriks 3 0.5 16.67
LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II 4 Salem Shanina 3 0.5 16.67
OSBO 2 Gymnasium Apeldoorn 2 Jered Bloom 6 0.5 8.33
SBO OSG Erasmus 1 Tim Kiewiet 3 0 0.00
LiSB OG Venlo & Omstreken 1 Jeroen Leurs 3 0 0.00
LeiSB 3 Stedelijk Gymnasium III 1 Eva van Anrooij 3 0 0.00
SBO OSG Erasmus 2 Guido Baardink 3 0 0.00
ZSB Buys Ballot College 2 Stefan Bos 3 0 0.00
SBO OSG Erasmus 3 Martin Staman 3 0 0.00
HSB Gymnasium Haganum 3 Jorrit Berndsen 3 0 0.00
ZSB Buys Ballot College 3 Roderick van der Waart 3 0 0.00
SBO OSG Erasmus 4 Krijn Tiek 3 0 0.00
NHSB Bertrand Russell College 4 Dion Damianos 2 0 0.00
Document acties
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.