2005

Voortgezet Onderwijs categorie II


Finalegroep

VO-II Finalegroep Mp Bp 1 2 3 4
1. LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 6 10½ x 4 4
2. RSB Driestarcollege 3 5 0 x 3 2
3. LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 2 6 1 x
4. NOSBO Willem Lodewijk Gymnasium 1 0 2 ½ x

Uitslag Finale ronde 1

RSB Driestarcollege 1527 - NOSBO Willem Lodewijk Gymnasium 1445 2 - 2
1. Jaap van Putten 1640 - Natalia Westermann 1580 1 - 0
2. Mario Terlouw 1435 - Robin Westermann 1436 1 - 0
3. Maarten van Zetten 1507 - Dionne Wigboldus 1319 0 - 1
4. Henrieke van der Knijff - Frank Bokdam 0 - 1

LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 1539 - LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 1714 -
1. Friso van Bokhorst 1607 - Giel van Rijn 1732 0 - 1
2. Tim Kies 1500 - Leonore Braggaar 1797 ½ - ½
3. Arres Oudshoorn 1511 - Lisa Hortensius 1696 0 - 1
4. Wadim Charchov - Jelle Zijlstra 1632 1 - 0

Uitslag Finale ronde 2

NOSBO Willem Lodewijk Gymnasium 1445 - LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 1714 0 - 4
1. Natalia Westermann 1580 - Giel van Rijn 1732 0 - 1
2. Robin Westermann 1436 - Leonore Braggaar 1797 0 - 1
3. Dionne Wigboldus 1319 - Lisa Hortensius 1696 0 - 1
4. Frank Bokdam - Jelle Zijlstra 1632 0 - 1

RSB Driestarcollege 1504 - LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 1539 3 - 1
1. Jaap van Putten 1640 - Friso van Bokhorst 1607 1 - 0
2. Mario Terlouw 1435 - Tim Kies 1500 1 - 0
3. Maarten van Zetten 1507 - Arres Oudshoorn 1511 0 - 1
4. Ruben Evengroen 1432 - Wadim Charchov 1 - 0

Uitslag Finale ronde 3

LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 1539 - NOSBO Willem Lodewijk Gymnasium 1445 - ½
1. Friso van Bokhorst 1607 - Natalia Westermann 1580 1 - 0
2. Tim Kies 1500 - Robin Westermann 1436 ½ - ½
3. Arres Oudshoorn 1511 - Dionne Wigboldus 1319 1 - 0
4. Wadim Charchov - Frank Bokdam 1 - 0

LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 1714 - RSB Driestarcollege 1504 4 - 0
1. Giel van Rijn 1732 - Jaap van Putten 1640 1 - 0
2. Leonore Braggaar 1797 - Mario Terlouw 1435 1 - 0
3. Lisa Hortensius 1696 - Maarten van Zetten 1507 1 - 0
4. Jelle Zijlstra 1632 - Ruben Evengroen 1432 1 - 0

Halve Finalegroep 1

VO-II Halve Finalegroep 1 Mp Bp 1 2 3 4
1. LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 6 11 x 4 3 4
2. RSB Driestarcollege 4 0 x 4
3. SGA Keizer Karel College 2 1 x 4
4. ZSB SSG De Rede 0 0 0 0 0 x

Uitslag Halve Finale ronde 1

LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 1714 - SGA Keizer Karel College 1478 3 - 1
1. Giel van Rijn 1732 - Jonathan Tan 1887 0 - 1
2. Leonore Braggaar 1797 - Walt Schagen 1 - 0
3. Lisa Hortensius 1696 - Karim Moussa 1388 1 - 0
4. Jelle Zijlstra 1632 - David Pinchasik 1159 1 - 0

ZSB SSG De Rede 1333 - RSB Driestarcollege 1504 0 - 4
1. Nick Wegman 1251 - Jaap van Putten 1640 0 - 1
2. Claire Volleman 1415 - Mario Terlouw 1435 0 - 1
3. Thomas Geertse - Maarten van Zetten 1507 0 - 1
4. Maarten Rademakers - Ruben Evengroen 1432 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 2

SGA Keizer Karel College 1478 - RSB Driestarcollege 1504 -
1. Jonathan Tan 1887 - Jaap van Putten 1640 1 - 0
2. Walt Schagen - Mario Terlouw 1435 0 - 1
3. Karim Moussa 1388 - Maarten van Zetten 1507 0 - 1
4. David Pinchasik 1159 - Ruben Evengroen 1432 ½ - ½

LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 1714 - ZSB SSG De Rede 1333 4 - 0
1. Giel van Rijn 1732 - Nick Wegman 1251 1 - 0
2. Leonore Braggaar 1797 - Claire Volleman 1415 1 - 0
3. Lisa Hortensius 1696 - Thomas Geertse 1 - 0
4. Jelle Zijlstra 1632 - Maarten Rademakers 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 3

ZSB SSG De Rede 1333 - SGA Keizer Karel College 1478 0 - 4
1. Nick Wegman 1251 - Jonathan Tan 1887 0 - 1
2. Claire Volleman 1415 - Walt Schagen 0 - 1
3. Thomas Geertse - Karim Moussa 1388 0 - 1
4. Maarten Rademakers - David Pinchasik 1159 0 - 1

RSB Driestarcollege 1502 - LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 1714 0 - 4
1. Jaap van Putten 1640 - Giel van Rijn 1732 0 - 1
2. Mario Terlouw 1435 - Leonore Braggaar 1797 0 - 1
3. Ruben Evengroen 1432 - Lisa Hortensius 1696 0 - 1
4. Henrieke van der Knijff - Jelle Zijlstra 1632 0 - 1

Halve Finalegroep 2

VO-II Halve Finalegroep 2 Mp Bp 1 2 3 4
1. LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 4 x 2 2
2. NOSBO Willem Lodewijk Gymnasium 3 x 2 3
3. HSB Alfrink College 3 6 2 2 x 2
4. OSBO 2 Etty Hillesum Lyceum 2 5 2 1 2 x

Uitslag Halve Finale ronde 1

NOSBO Willem Lodewijk Gymnasium 1445 - LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 1539 -
1. Natalia Westermann 1580 - Friso van Bokhorst 1607 1 - 0
2. Robin Westermann 1436 - Tim Kies 1500 ½ - ½
3. Dionne Wigboldus 1319 - Arres Oudshoorn 1511 0 - 1
4. Frank Bokdam - Wadim Charchov 0 - 1

HSB Alfrink College 1657 - OSBO 2 Etty Hillesum Lyceum 1578 2 - 2
1. Arthur Pijpers 1796 - Jan Willem Gerth van Wijk 1578 ½ - ½
2. Hugo van Diepen 1429 - Morris Merza ½ - ½
3. Wilco Kort 1745 - Stan Lambrechts 1 - 0
4. Nino Muroni - Jippe Rossen 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 2

LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 1539 - OSBO 2 Etty Hillesum Lyceum 1578 2 - 2
1. Friso van Bokhorst 1607 - Jan Willem Gerth van Wijk 1578 0 - 1
2. Tim Kies 1500 - Morris Merza 0 - 1
3. Arres Oudshoorn 1511 - Stan Lambrechts 1 - 0
4. Wadim Charchov - Jippe Rossen 1 - 0

NOSBO Willem Lodewijk Gymnasium 1445 - HSB Alfrink College 1657 2 - 2
1. Natalia Westermann 1580 - Arthur Pijpers 1796 0 - 1
2. Robin Westermann 1436 - Hugo van Diepen 1429 1 - 0
3. Dionne Wigboldus 1319 - Wilco Kort 1745 0 - 1
4. Frank Bokdam - Nino Muroni 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 3

HSB Alfrink College 1657 - LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 1539 2 - 2
1. Arthur Pijpers 1796 - Friso van Bokhorst 1607 1 - 0
2. Hugo van Diepen 1429 - Tim Kies 1500 1 - 0
3. Wilco Kort 1745 - Arres Oudshoorn 1511 0 - 1
4. Nino Muroni - Wadim Charchov 0 - 1

OSBO 2 Etty Hillesum Lyceum 1578 - NOSBO Willem Lodewijk Gymnasium 1445 1 - 3
1. Jan Willem Gerth van Wijk 1578 - Natalia Westermann 1580 0 - 1
2. Morris Merza - Robin Westermann 1436 0 - 1
3. Stan Lambrechts - Dionne Wigboldus 1319 1 - 0
4. Jippe Rossen - Frank Bokdam 0 - 1

Voorrondegroep A

VO-II Voorrondegroep A Mp Bp 1 2 3 4
1. LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 6 11 x 4 4 3
2. OSBO 2 Etty Hillesum Lyceum 4 0 x 3
3. FSB Bogermanscholengemeenschap 2 5 0 x
4. NBSB Gertrudiscollege 0 1 1 ½ x

Uitslag voorronde 1

OSBO 2 Etty Hillesum Lyceum 1578 - NBSB Gertrudiscollege 1535 3 - 1
1. Jan Willem Gerth van Wijk 1578 - Erik Jan Colijn 1535 ½ - ½
2. Morris Merza - Sander le Sage 1 - 0
3. Stan Lambrechts - Ngo Hong Cheng 1 - 0
4. Jippe Rossen - Jasper van der Heijdt ½ - ½

FSB Bogermanscholengemeenschap 1478 - LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 1714 0 - 4
1. Rinske IJsselhof 1617 - Giel van Rijn 1732 0 - 1
2. Ronald Spoelstra 1339 - Leonore Braggaar 1797 0 - 1
3. Steven Hiemstra - Lisa Hortensius 1696 0 - 1
4. Jos van Schepen - Jelle Zijlstra 1632 0 - 1

Uitslag voorronde 2

NBSB Gertrudiscollege 1535 - LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 1714 1 - 3
1. Erik Jan Colijn 1535 - Giel van Rijn 1732 1 - 0
2. Sander le Sage - Leonore Braggaar 1797 0 - 1
3. Ngo Hong Cheng - Lisa Hortensius 1696 0 - 1
4. Jasper van der Heijdt - Jelle Zijlstra 1632 0 - 1

OSBO 2 Etty Hillesum Lyceum 1578 - FSB Bogermanscholengemeenschap 1478 -
1. Jan Willem Gerth van Wijk 1578 - Rinske IJsselhof 1617 ½ - ½
2. Morris Merza - Ronald Spoelstra 1339 1 - 0
3. Stan Lambrechts - Steven Hiemstra 0 - 1
4. Jippe Rossen - Jos van Schepen 1 - 0

Uitslag voorronde 3

FSB Bogermanscholengemeenschap 1478 - NBSB Gertrudiscollege 1535 - ½
1. Rinske IJsselhof 1617 - Erik Jan Colijn 1535 1 - 0
2. Ronald Spoelstra 1339 - Sander le Sage 1 - 0
3. Steven Hiemstra - Ngo Hong Cheng 1 - 0
4. Jos van Schepen - Jasper van der Heijdt ½ - ½

LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 1714 - OSBO 2 Etty Hillesum Lyceum 1578 4 - 0
1. Giel van Rijn 1732 - Jan Willem Gerth van Wijk 1578 1 - 0
2. Leonore Braggaar 1797 - Morris Merza 1 - 0
3. Lisa Hortensius 1696 - Stan Lambrechts 1 - 0
4. Jelle Zijlstra 1632 - Jippe Rossen 1 - 0

Voorrondegroep B

VO-II Voorrondegroep B Mp Bp 1 2 3 4
1. LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 5 x 4 2
2. ZSB SSG De Rede 4 5 0 x
3. SGS RSG Broklede 2 2 x 2
4. LiSB Bisschoppelijk College Broekhin 1 4 ½ 2 x

Uitslag voorronde 1

LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 1539 - SGS RSG Broklede 1650 2 - 2
1. Friso van Bokhorst 1607 - Loet Niesert 1760 0 - 1
2. Tim Kies 1500 - Wouter Fitski 1539 0 - 1
3. Arres Oudshoorn 1511 - Etienne Henrichs 1 - 0
4. Wadim Charchov - Yannick Jonker 1 - 0

ZSB SSG De Rede 1333 - LiSB Bisschoppelijk College Broekhin 1448 -
1. Nick Wegman 1251 - Simon Karsten 1448 1 - 0
2. Claire Volleman 1415 - Rocco La Serpe 0 - 1
3. Thomas Geertse - Lars Strolenberg ½ - ½
4. Maarten Rademakers - Janick Janssen 1 - 0

Uitslag voorronde 2

SGS RSG Broklede 1650 - LiSB Bisschoppelijk College Broekhin 1448 2 - 2
1. Loet Niesert 1760 - Simon Karsten 1448 1 - 0
2. Wouter Fitski 1539 - Rocco La Serpe 0 - 1
3. Etienne Henrichs - Lars Strolenberg 0 - 1
4. Yannick Jonker - Janick Janssen 1 - 0

LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 1539 - ZSB SSG De Rede 1333 4 - 0
1. Friso van Bokhorst 1607 - Nick Wegman 1251 1 - 0
2. Tim Kies 1500 - Claire Volleman 1415 1 - 0
3. Arres Oudshoorn 1511 - Thomas Geertse 1 - 0
4. Wadim Charchov - Maarten Rademakers 1 - 0

Uitslag voorronde 3

ZSB SSG De Rede 1333 - SGS RSG Broklede 1650 -
1. Nick Wegman 1251 - Loet Niesert 1760 0 - 1
2. Claire Volleman 1415 - Wouter Fitski 1539 ½ - ½
3. Thomas Geertse - Etienne Henrichs 1 - 0
4. Maarten Rademakers - Yannick Jonker 1 - 0

LiSB Bisschoppelijk College Broekhin 1448 - LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 1539 ½ -
1. Simon Karsten 1448 - Friso van Bokhorst 1607 0 - 1
2. Rocco La Serpe - Tim Kies 1500 ½ - ½
3. Lars Strolenberg - Arres Oudshoorn 1511 0 - 1
4. Janick Janssen - Wadim Charchov 0 - 1

Voorrondegroep C

VO-II Voorrondegroep C Mp Bp 1 2 3 4
1. RSB Driestarcollege 6 10½ x 3 4
2. NOSBO Willem Lodewijk Gymnasium 4 1 x 4
3. OSBO 1 Gymnasium Apeldoorn 2 3 ½ 0 x
4. NHSB Murmellius Gymnasium 0 2 0 ½ x

Uitslag voorronde 1

RSB Driestarcollege 1504 - OSBO 1 Gymnasium Apeldoorn 1491 - ½
1. Jaap van Putten 1640 - Etienne Goudriaan 1737 ½ - ½
2. Mario Terlouw 1435 - Erwin Huzen 1415 1 - 0
3. Maarten van Zetten 1507 - Joost Hoogland 1 - 0
4. Ruben Evengroen 1432 - Jered Bloom 1322 1 - 0

NHSB murmellius Gymnasium - NOSBO Willem Lodewijk Gymnasium 1445 ½ -
1. Thijs Udo - Natalia Westermann 1580 0 - 1
2. Guido Roos - Robin Westermann 1436 0 - 1
3. Tom Wennink - Dionne Wigboldus 1319 ½ - ½
4. Steffan Roobol - Frank Bokdam 0 - 1

Uitslag voorronde 2

OSBO 1 Gymnasium Apeldoorn 1576 - NOSBO Willem Lodewijk Gymnasium 1445 0 - 4
1. Etienne Goudriaan 1737 - Natalia Westermann 1580 0 - 1
2. Erwin Huzen 1415 - Robin Westermann 1436 0 - 1
3. Joost Hoogland - Dionne Wigboldus 1319 0 - 1
4. Marion Severijnen - Frank Bokdam 0 - 1

RSB Driestarcollege 1527 - NHSB Murmellius Gymnasium 4 - 0
1. Jaap van Putten 1640 - Thijs Udo 1 - 0
2. Mario Terlouw 1435 - Guido Roos 1 - 0
3. Maarten van Zetten 1507 - Tom Wennink 1 - 0
4. Henrieke van der Knijff - Steffan Roobol 1 - 0

Uitslag voorronde 3

NHSB Murmellius Gymnasium - OSBO 1 Gymnasium Apeldoorn 1491 -
1. Thijs Udo - Etienne Goudriaan 1737 0 - 1
2. Guido Roos - Erwin Huzen 1415 ½ - ½
3. Tom Wennink - Jered Bloom 1322 1 - 0
4. Steffan Roobol - Marion Severijnen 0 - 1

NOSBO Willem Lodewijk Gymnasium 1445 - RSB Driestarcollege 1504 1 - 3
1. Natalia Westermann 1580 - Jaap van Putten 1640 0 - 1
2. Robin Westermann 1436 - Mario Terlouw 1435 0 - 1
3. Dionne Wigboldus 1319 - Maarten van Zetten 1507 1 - 0
4. Frank Bokdam - Ruben Evengroen 1432 0 - 1

Voorrondegroep D

VO-II Voorrondegroep D Mp Bp 1 2 3 4
1. HSB Alfrink College 6 8 x 3
2. SGA Keizer Karel College 3 7 x 2
3. SBO 3 OSG Erasmus 2 5 1 2 x 2
4. OSBO 3 Lorentzcollege 1 4 ½ 2 x

Uitslag voorronde 1

OSBO 3 Lorentzcollege 1087 - HSB Alfrink College 1657 -
1. Nadia Bloemendaal - Arthur Pijpers 1796 0 - 1
2. Richard Rieksen - Hugo van Diepen 1429 0 - 1
3. Steven Glasbeek - Wilco Kort 1745 ½ - ½
4. Iza Boone 1087 - Nino Muroni 1 - 0

SGA Keizer Karel College 1478 - SBO 3 OSG Erasmus 1398 2 - 2
1. Jonathan Tan 1887 - Stijn Wesselink 1555 1 - 0
2. Walt Schagen - Anouk Schippers 1310 0 - 1
3. Karim Moussa 1388 - Thijs Engberink 1330 1 - 0
4. David Pinchasik 1159 - Tom ter Horst 0 - 1

Uitslag voorronde 2

HSB Alfrink College 1657 - SBO 3 OSG Erasmus 1398 3 - 1
1. Arthur Pijpers 1796 - Stijn Wesselink 1555 1 - 0
2. Hugo van Diepen 1429 - Anouk Schippers 1310 1 - 0
3. Wilco Kort 1745 - Thijs Engberink 1330 1 - 0
4. Nino Muroni - Tom ter Horst 0 - 1

OSBO 3 Lorentzcollege 1087 - SGA Keizer Karel College 1478 ½ -
1. Nadia Bloemendaal - Jonathan Tan 1887 0 - 1
2. Koen Rieksen - Walt Schagen 0 - 1
3. Steven Glasbeek - Karim Moussa 1388 ½ - ½
4. Iza Boone 1087 - David Pinchasik 1159 0 - 1

Uitslag voorronde 3

SGA Keizer Karel College 1478 - HSB Alfrink College 1657 -
1. Jonathan Tan 1887 - Arthur Pijpers 1796 ½ - ½
2. Walt Schagen - Hugo van Diepen 1429 0 - 1
3. Karim Moussa 1388 - Wilco Kort 1745 0 - 1
4. David Pinchasik 1159 - Nino Muroni 1 - 0

SBO 3 OSG Erasmus 1398 - OSBO 3 Lorentzcollege 1087 2 - 2
1. Stijn Wesselink 1555 - Nadia Bloemendaal 1 - 0
2. Anouk Schippers 1310 - Richard Rieksen 1 - 0
3. Thijs Engberink 1330 - Koen Rieksen 0 - 1
4. Tom ter Horst - Iza Boone 1087 0 - 1

Individuele scores

Naam School Ap Bp % Brd
Lisa Hortensius LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 9 9,0 100 3
Leonore Braggaar LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 9 8,5 94 2
Arres Oudshoorn LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 9 8,0 89 3
Wadim Charchov LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 9 8,0 89 4
Jelle Zijlstra LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 9 8,0 89 4
Giel van Rijn LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 9 7,0 78 1
Mario Terlouw RSB Driestarcollege 9 7,0 78 2
Jonathan Tan SGA Keizer Karel College 6 5,5 92 1
Jaap van Putten RSB Driestarcollege 9 5,5 61 1
Arthur Pijpers HSB Alfrink College 6 5,0 83 1
Robin Westermann NOSBO Willem Lodewijk Gymnasium 9 5,0 56 2
Frank Bokdam NOSBO Willem Lodewijk Gymnasium 9 5,0 56 4
Hugo van Diepen HSB Alfrink College 6 4,5 75 2
Wilco Kort HSB Alfrink College 6 4,5 75 3
Ruben Evengroen RSB Driestarcollege 7 4,5 64 3,87
Maarten van Zetten RSB Driestarcollege 8 4,0 50 3
Natalia Westermann NOSBO Willem Lodewijk Gymnasium 9 4,0 44 1
Morris Merza OSBO 2 Etty Hillesum Lyceum 6 3,5 58 2
David Pinchasik SGA Keizer Karel College 6 3,5 58 4
Dionne Wigboldus NOSBO Willem Lodewijk Gymnasium 9 3,5 39 3
Loet Niesert SGS RSG Broklede 3 3,0 100 1
Friso van Bokhorst LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 9 3,0 33 1
Tim Kies LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 9 3,0 33 2
Rocco La Serpe LiSB Bisschoppelijk College Broekhin 3 2,5 83 2
Jan Willem Gerth van Wijk OSBO 2 Etty Hillesum Lyceum 6 2,5 42 1
Karim Moussa SGA Keizer Karel College 6 2,5 42 3
Jippe Rossen OSBO 2 Etty Hillesum Lyceum 6 2,5 42 4
Anouk Schippers SBO 3 OSG Erasmus 3 2,0 67 2
Steven Hiemstra FSB Bogermanscholengemeenschap 3 2,0 67 3
Tom ter Horst SBO 3 OSG Erasmus 3 2,0 67 4
Iza Boone OSBO 3 Lorentzcollege 3 2,0 67 4
Walt Schagen SGA Keizer Karel College 6 2,0 33 2
Stan Lambrechts OSBO 2 Etty Hillesum Lyceum 6 2,0 33 3
Maarten Rademakers ZSB SSG De Rede 6 2,0 33 4
Etienne Goudriaan OSBO 1 Gymnasium Apeldoorn 3 1,5 50 1
Erik Jan Colijn NBSB Gertrudiscollege 3 1,5 50 1
Rinske IJsselhof FSB Bogermanscholengemeenschap 3 1,5 50 1
Wouter Fitski SGS RSG Broklede 3 1,5 50 2
Tom Wennink NHSB Murmellius Gymnasium 3 1,5 50 3
Lars Strolenberg LiSB Bisschoppelijk College Broekhin 3 1,5 50 3
Thomas Geertse ZSB SSG De Rede 6 1,5 25 3
Koen Rieksen OSBO 3 Lorentzcollege 2 1,0 50 2,5
Steven Glasbeek OSBO 3 Lorentzcollege 2 1,0 50 3
Marion Severijnen OSBO 1 Gymnasium Apeldoorn 2 1,0 50 4
Stijn Wesselink SBO 3 OSG Erasmus 3 1,0 33 1
Ronald Spoelstra FSB Bogermanscholengemeenschap 3 1,0 33 2
Henrieke van der Knijff RSB Driestarcollege 3 1,0 33 4
Yannick Jonker SGS RSG Broklede 3 1,0 33 4
Jasper van der Heijdt NBSB Gertrudiscollege 3 1,0 33 4
Nick Wegman ZSB SSG De Rede 6 1,0 17 1
Erwin Huzen OSBO 1 Gymnasium Apeldoorn 3 0,5 17 2
Guido Roos NHSB Murmellius Gymnasium 3 0,5 17 2
Jos van Schepen FSB Bogermanscholengemeenschap 3 0,5 17 4
Claire Volleman ZSB SSG De Rede 6 0,5 8 2
Richard Rieksen OSBO 3 Lorentzcollege 2 0,0 0 2
Joost Hoogland OSBO 1 Gymnasium Apeldoorn 2 0,0 0 3
Jered Bloom OSBO 1 Gymnasium Apeldoorn 2 0,0 0 3,5
Nadia Bloemendaal OSBO 3 Lorentzcollege 3 0,0 0 1
Thijs Udo NHSB Murmellius Gymnasium 3 0,0 0 1
Simon Karsten LiSB Bisschoppelijk College Broekhin 3 0,0 0 1
Sander le Sage NBSB Gertrudiscollege 3 0,0 0 2
Etienne Henrichs SGS RSG Broklede 3 0,0 0 3
Thijs Engberink SBO 3 OSG Erasmus 3 0,0 0 3
Ngo Hong Cheng NBSB Gertrudiscollege 3 0,0 0 3
Steffan Roobol NHSB Murmellius Gymnasium 3 0,0 0 4
Janick Janssen LiSB Bisschoppelijk College Broekhin 3 0,0 0 4
Nino Muroni HSB Alfrink College 6 0,0 0 4
Document acties
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.