2004

Voortgezet Onderwijs categorie II


Finalegroep (Eindstand)

   VO-II Finalegroep             Mp Bp 1  2  3 4
1. LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 6  8½ x  2½ 3 3
2. SGA 1 Ignatius Gymnasium      3  7  1½ x  2 3½
3. OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum   2  5  1  2  x 2
4. LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 1  3½ 1  ½  2 x

Uitslag Finale ronde 1

   OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum   - SGA 1 Ignatius Gymnasium      2 - 2
1. Koen Lambrechts               - Bram ter Schegget             0 - 1
2. Guido van Mierlo              - Darrell Kho                   0 - 1
3. Stijn Kiers                   - Dani‰l Pinchasik              1 - 0
4. Jan Willem Gerth van Wijk     - Sheila Jacobs                 1 - 0

   LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 - LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 3 - 1
1. Leonore Braggaar              - Wouter Segijn                 ½ - ½
2. Lisa Hortensius               - Jelle Zijlstra                ½ - ½
3. Daan Postma                   - Jacco van Splunter            1 - 0
4. Giel van Rijn                 - Friso van Bokhorst            1 - 0

Uitslag Finale ronde 2

   SGA 1 Ignatius Gymnasium    - LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 3½ - ½
1. Bram ter Schegget           - Wouter Segijn                 1  - 0
2. Darrell Kho                 - Jelle Zijlstra                ½  - ½
3. Dani‰l Pinchasik            - Jacco van Splunter            1  - 0
4. Sheila Jacobs               - Friso van Bokhorst            1  - 0

   OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum - LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 1  - 3
1. Koen Lambrechts             - Leonore Braggaar              ½  - ½
2. Guido van Mierlo            - Lisa Hortensius               0  - 1
3. Stijn Kiers                 - Daan Postma                   ½  - ½
4. Jan Willem Gerth van Wijk   - Giel van Rijn                 0  - 1

Uitslag Finale ronde 3

   LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 - SGA 1 Ignatius Gymnasium    2½ - 1½
1. Leonore Braggaar              - Bram ter Schegget           0  - 1
2. Lisa Hortensius               - Darrell Kho                 ½  - ½
3. Daan Postma                   - Dani‰l Pinchasik            1  - 0
4. Giel van Rijn                 - Sheila Jacobs               1  - 0

   LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 - OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum 2  - 2
1. Wouter Segijn                 - Koen Lambrechts             ½  - ½
2. Jelle Zijlstra                - Guido van Mierlo            ½  - ½
3. Jacco van Splunter            - Stijn Kiers                 0  - 1
4. Friso van Bokhorst            - Jan Willem Gerth van Wijk   1  - 0

Halve Finalegroep 1 (eindstand)

   VO-II Halve Finalegroep 1     Mp Bp  1  2  3  4
1. SGA 1 Ignatius Gymnasium      6  10½ x  3  3½ 4
2. OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum   3  6½  1  x  2  3½
3. OSBO 2 Lorentz College        3  5½  ½  2  x  3
4. LiSB Onderwijsgem. Venlo e.o. 0  1½  0  ½  1  x

Uitslag Halve Finale ronde 1

   OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum   - OSBO 2 Lorentz College   2 - 2
1. Koen Lambrechts               - Iza Boone                1 - 0
2. Guido van Mierlo              - Niek de Klein            1 - 0
3. Stijn Kiers                   - Daan Hoebink             0 - 1
4. Jan Willem Gerth van Wijk     - Rienk Minderman          0 - 1

   LiSB Onderwijsgem. Venlo e.o. - SGA 1 Ignatius Gymnasium 0 - 4
1. Marina van Vliembergen        - Bram ter Schegget        0 - 1
2. Guido Faassen                 - Darrell Kho              0 - 1
3. Sjoerd Lenselink              - Dani‰l Pinchasik         0 - 1
4. Davey Hagens                  - Sheila Jacobs            0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 2

   OSBO 2 Lorentz College      - SGA 1 Ignatius Gymnasium      ½  - 3½
1. Jelle Peer                  - Bram ter Schegget             0  - 1
2. Niek de Klein               - Darrell Kho                   0  - 1
3. Daan Hoebink                - Dani‰l Pinchasik              ½  - ½
4. Rienk Minderman             - Sheila Jacobs                 0  - 1

   OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum - LiSB Onderwijsgem. Venlo e.o. 3½ - ½
1. Koen Lambrechts             - Marina van Vliembergen        1  - 0
2. Guido van Mierlo            - Guido Faassen                 1  - 0
3. Stijn Kiers                 - Sjoerd Lenselink              ½  - ½
4. Jan Willem Gerth van Wijk   - Davey Hagens                  1  - 0

Uitslag Halve Finale ronde 3

   LiSB Onderwijsgem. Venlo e.o. - OSBO 2 Lorentz College      1 - 3
1. Marina van Vliembergen        - Jelle Peer                  1 - 0
2. Guido Faassen                 - Iza Boone                   0 - 1
3. Sjoerd Lenselink              - Daan Hoebink                0 - 1
4. Davey Hagens                  - Rienk Minderman             0 - 1

   SGA 1 Ignatius Gymnasium      - OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum 3 - 1
1. Bram ter Schegget             - Koen Lambrechts             ½ - ½
2. Darrell Kho                   - Guido van Mierlo            ½ - ½
3. Dani‰l Pinchasik              - Stijn Kiers                 1 - 0
4. Sheila Jacobs                 - Jan Willem Gerth van Wijk   1 - 0

Halve Finalegroep 2 (eindstand)

   VO-II Halve Finalegroep 2     Mp Bp 1  2  3  4
1. LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 6  8½ x  2½ 3  3
2. LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 4  7½ 1½ x  3  3
3. NHSB Zaanlands Lyceum         2  5½ 1  1  x  3½
4. HSB Gymnasium Haganum         0  2½ 1  1  ½  x

Uitslag Halve Finale ronde 1

   HSB Gymnasium Haganum         - NHSB Zaanlands Lyceum         ½  - 3½
1. Christov Klein                - Yorick ten Hagen              0  - 1
2. Michiel Ensing                - Kristian Stam                 0  - 1
3. Milan de Niet                 - Rob Smit                      ½  - ½
4. Jorrit Berndsen               - Nico Braam                    0  - 1

   LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 - LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 2½ - 1½
1. Wouter Segijn                 - Leonore Braggaar              1  - 0
2. Jelle Zijlstra                - Lisa Hortensius               1  - 0
3. Jacco van Splunter            - Daan Postma                   ½  - ½
4. Friso van Bokhorst            - Giel van Rijn                 0  - 1

Uitslag Halve Finale ronde 2

   NHSB Zaanlands Lyceum - LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 1 - 3
1. Yorick ten Hagen      - Leonore Braggaar              1 - 0
2. Kristian Stam         - Lisa Hortensius               0 - 1
3. Rob Smit              - Daan Postma                   0 - 1
4. Nico Braam            - Giel van Rijn                 0 - 1

   HSB Gymnasium Haganum - LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 1 - 3
1. Christov Klein        - Wouter Segijn                 1 - 0
2. Michiel Ensing        - Jelle Zijlstra                0 - 1
3. Milan de Niet         - Jacco van Splunter            0 - 1
4. Jorrit Berndsen       - Friso van Bokhorst            0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 3

   LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 - NHSB Zaanlands Lyceum 3 - 1
1. Wouter Segijn                 - Yorick ten Hagen      0 - 1
2. Jelle Zijlstra                - Kristian Stam         1 - 0
3. Jacco van Splunter            - Rob Smit              1 - 0
4. Friso van Bokhorst            - Nico Braam            1 - 0

   LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 - HSB Gymnasium Haganum 3 - 1
1. Leonore Braggaar              - Christov Klein        0 - 1
2. Lisa Hortensius               - Michiel Ensing        1 - 0
3. Daan Postma                   - Milan de Niet         1 - 0
4. Giel van Rijn                 - Jorrit Berndsen       1 - 0

Voorrondegroep A (Eindstand)

   VO-II Voorrondegroep A   Mp Bp 1 2 3 4
1. SGA 1 Ignatius Gymnasium 6  10 x 3 3 4
2. HSB Gymnasium Haganum    2  5  1 x 3 1
3. FSB SG Bogerman          2  5  1 1 x 3
4. SGS RSG Broklede         2  4  0 3 1 x

Uitslag voorronde 1

   SGA 1 Ignatius Gymnasium - HSB Gymnasium Haganum    3 - 1
1. Bram ter Schegget        - Christov Klein           1 - 0
2. Darrell Kho              - Michiel Ensing           1 - 0
3. Daniël Pinchasik         - Milan de Niet            0 - 1
4. Sheila Jacobs            - Valentijn Frinking       1 - 0

   SGS RSG Broklede         - FSB SG Bogerman          1 - 3
1. Loet Niesert             - Rinske IJsselhof         1 - 0
2. Wouter Fitski            - Ronald Spoelstra         0 - 1
3. Eric Heukelom            - Bart Hiemstra            0 - 1
4. Yannick Jonker           - Bram Bosma               0 - 1

Uitslag voorronde 2

   HSB Gymnasium Haganum    - FSB SG Bogerman          3 - 1
1. Christov Klein           - Rinske IJsselhof         1 - 0
2. Michiel Ensing           - Ronald Spoelstra         1 - 0
3. Milan de Niet            - Bart Hiemstra            1 - 0
4. Jorrit Berndsen          - Bram Bosma               0 - 1

   SGA 1 Ignatius Gymnasium - SGS RSG Broklede         4 - 0
1. Bram ter Schegget        - Loet Niesert             1 - 0
2. Darrell Kho              - Wouter Fitski            1 - 0
3. Daniël Pinchasik         - Eric Heukelom            1 - 0
4. Sheila Jacobs            - Yannick Jonker           1 - 0

Uitslag voorronde 3

   SGS RSG Broklede         - HSB Gymnasium Haganum    3 - 1
1. Loet Niesert             - Christov Klein           0 - 1
2. Wouter Fitski            - Michiel Ensing           1 - 0
3. Eric Heukelom            - Valentijn Frinking       1 - 0
4. Yannick Jonker           - Jorrit Berndsen          1 - 0

   FSB SG Bogerman          - SGA 1 Ignatius Gymnasium 1 - 3
1. Rinske IJsselhof         - Bram ter Schegget        0 - 1
2. Ronald Spoelstra         - Darrell Kho              1 - 0
3. Bart Hiemstra            - Daniël Pinchasik         0 - 1
4. Bram Bosma               - Sheila Jacobs            0 - 1

Voorrondegroep B (Eindstand)

   VO-II Voorrondegroep B                Mp Bp 1 2  3 4
1. LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1         6  12 x 4  4 4
2. LiSB Onderwijsgem. Venlo e.o.         3  4½ 0 x  2 2½
3. NOSBO Willem Lodewijk Gymnasium       2  4  0 2  x 2
4. RSB 2 Penta College CSG Blaise Pascal 1  3½ 0 1½ 2 x

Uitslag voorronde 1

   RSB 2 Penta College CSG Blaise Pascal - NOSBO Willem Lodewijk Gymnasium       2  - 2
1. Vincent Tang                          - Peter Star                            1  - 0
2. Mitchel van Zuidam                    - Robin Westermann                      1  - 0
3. Wesly Flake                           - Natalia Westermann                    0  - 1
4. Rob Ritter                            - Dionne Wigboldus                      0  - 1

   LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1         - LiSB Onderwijsgem. Venlo e.o.         4  - 0
1. Leonore Braggaar                      - Marina van Vliembergen                1  - 0
2. Lisa Hortensius                       - Guido Faassen                         1  - 0
3. Daan Postma                           - Sjoerd Lenselink                      1  - 0
4. Giel van Rijn                         - Grad Clabbers                         1  - 0

Uitslag voorronde 2

   NOSBO Willem Lodewijk Gymnasium       - LiSB Onderwijsgem. Venlo e.o.         2  - 2
1. Peter Star                            - Marina van Vliembergen                0  - 1
2. Robin Westermann                      - Guido Faassen                         0  - 1
3. Natalia Westermann                    - Sjoerd Lenselink                      1  - 0
4. Dionne Wigboldus                      - Grad Clabbers                         1  - 0

   RSB 2 Penta College CSG Blaise Pascal - LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1         0  - 4
1. Vincent Tang                          - Leonore Braggaar                      0  - 1
2. Mitchel van Zuidam                    - Lisa Hortensius                       0  - 1
3. Wesly Flake                           - Daan Postma                           0  - 1
4. Rob Ritter                            - Giel van Rijn                         0  - 1

Uitslag voorronde 3

   LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1         - NOSBO Willem Lodewijk Gymnasium       4  - 0
1. Leonore Braggaar                      - Peter Star                            1  - 0
2. Lisa Hortensius                       - Robin Westermann                      1  - 0
3. Daan Postma                           - Natalia Westermann                    1  - 0
4. Giel van Rijn                         - Dionne Wigboldus                      1  - 0

   LiSB Onderwijsgem. Venlo e.o.         - RSB 2 Penta College CSG Blaise Pascal 2½ - 1½
1. Marina van Vliembergen                - Vincent Tang                          ½  - ½
2. Guido Faassen                         - Mitchel van Zuidam                    1  - 0
3. Sjoerd Lenselink                      - Wesly Flake                           1  - 0
4. Grad Clabbers                         - Rob Ritter                            0  - 1

Voorrondegroep C (Eindstand)

   VO-II Voorrondegroep C      Mp Bp 1  2  3  4
1. OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum 5  7½ x  2½ 2  3
2. NHSB Zaanlands Lyceum       4  8  1½ x  2½ 4
3. RSB 1 Emmauscollege         3  6½ 2  1½ x  3
4. SGA 2 Barlaeus Gymnasium    0  2  1  0  1  x

Uitslag voorronde 1

   NHSB Zaanlands Lyceum       - SGA 2 Barlaeus Gymnasium    4  - 0
1. Yorick ten Hagen            - Maarten Oranje              1  - 0
2. Kristian Stam               - Rob de Melker               1  - 0
3. Rob Smit                    - Victor Azizi                1  - 0
4. Nico Braam                  - Merlijn Schippers           1  - 0

   OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum - RSB 1 Emmauscollege         2  - 2
1. Koen Lambrechts             - Girish Sewnath              0  - 1
2. Guido van Mierlo            - Kenneth Romijn              0  - 1
3. Stijn Kiers                 - Ashita Sewnath              1  - 0
4. Jan Willem Gerth van Wijk   - Robin Vermeer               1  - 0

Uitslag voorronde 2

   SGA 2 Barlaeus Gymnasium    - RSB 1 Emmauscollege         1  - 3
1. Maarten Oranje              - Girish Sewnath              0  - 1
2. Rob de Melker               - Kenneth Romijn              0  - 1
3. Victor Azizi                - Ashita Sewnath              0  - 1
4. Merlijn Schippers           - Robin Vermeer               1  - 0

   NHSB Zaanlands Lyceum       - OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum 1½ - 2½
1. Yorick ten Hagen            - Koen Lambrechts             1  - 0
2. Kristian Stam               - Guido van Mierlo            ½  - ½
3. Rob Smit                    - Stijn Kiers                 0  - 1
4. Nico Braam                  - Jan Willem Gerth van Wijk   0  - 1

Uitslag voorronde 3

   OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum - SGA 2 Barlaeus Gymnasium    3  - 1
1. Koen Lambrechts             - Maarten Oranje              1  - 0
2. Guido van Mierlo            - Rob de Melker               1  - 0
3. Stijn Kiers                 - Victor Azizi                0  - 1
4. Jan Willem Gerth van Wijk   - Merlijn Schippers           1  - 0

   RSB 1 Emmauscollege         - NHSB Zaanlands Lyceum       1½ - 2½
1. Girish Sewnath              - Yorick ten Hagen            0  - 1
2. Kenneth Romijn              - Kristian Stam               1  - 0
3. Ashita Sewnath              - Rob Smit                    0  - 1
4. Robin Vermeer               - Nico Braam                  ½  - ½

Voorrondegroep D (Eindstand)

   VO-II Voorrondegroep D        Mp Bp 1  2  3  4
1. LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 6  9  x  2½ 3  3½
2. OSBO 2 Lorentz College        2  7  1½ x  1½ 4
3. NBSB Rythovius College        2  4½ 1  2½ x  1
4. ZSB SSG De Rede               2  3½ ½  0  3  x

Uitslag voorronde 1

   ZSB SSG De Rede               - LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 ½  - 3½
1. Quinten Volleman              - Wouter Segijn                 ½  - ½
2. Ingeborg Jansen               - Jelle Zijlstra                0  - 1
3. Thomas Geertse                - Jacco van Splunter            0  - 1
4. Nick Wegman                   - Friso van Bokhorst            0  - 1

   OSBO 2 Lorentz College        - NBSB Rythovius College        1½ - 2½
1. Jelle Peer                    - Kelly Noten                   0  - 1
2. Iza Boone                     - Suzie Noten                   ½  - ½
3. Niek de Klein                 - Sophie Paridaans              0  - 1
4. Daan Hoebink                  - Roy Noten                     1  - 0

Uitslag voorronde 2

   LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 - NBSB Rythovius College        3  - 1
1. Wouter Segijn                 - Kelly Noten                   1  - 0
2. Jelle Zijlstra                - Suzie Noten                   1  - 0
3. Jacco van Splunter            - Sophie Paridaans              0  - 1
4. Friso van Bokhorst            - Roy Noten                     1  - 0

   ZSB SSG De Rede               - OSBO 2 Lorentz College        0  - 4
1. Quinten Volleman              - Jelle Peer                    0  - 1
2. Ingeborg Jansen               - Iza Boone                     0  - 1
3. Thomas Geertse                - Niek de Klein                 0  - 1
4. Nick Wegman                   - Rienk Minderman               0  - 1

Uitslag voorronde 3

   OSBO 2 Lorentz College        - LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 1½ - 2½
1. Jelle Peer                    - Wouter Segijn                 0  - 1
2. Iza Boone                     - Jelle Zijlstra                1  - 0
3. Daan Hoebink                  - Jacco van Splunter            ½  - ½
4. Rienk Minderman               - Friso van Bokhorst            0  - 1

   NBSB Rythovius College        - ZSB SSG De Rede               1  - 3
1. Kelly Noten                   - Quinten Volleman              0  - 1
2. Suzie Noten                   - Ingeborg Jansen               0  - 1
3. Sophie Paridaans              - Thomas Geertse                1  - 0
4. Roy Noten                     - Nick Wegman                   0  - 1

Individuele scores

School nr Naam Tot Perc Aantal
LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 4. Giel van Rijn 9,0 100 9
SGA 1 Ignatius Gymnasium 1. Bram ter Schegget 8,5 94 9
LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 3. Daan Postma 8,0 89 9
LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 2. Lisa Hortensius 7,0 78 9
SGA 1 Ignatius Gymnasium 4. Sheila Jacobs 7,0 78 9
LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 2. Jelle Zijlstra 6,5 72 9
SGA 1 Ignatius Gymnasium 2. Darrell Kho 6,5 72 9
NHSB Zaanlands Lyceum 1. Yorick ten Hagen 6,0 100 6
LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 4. Friso van Bokhorst 6,0 67 9
SGA 1 Ignatius Gymnasium 3. Daniël Pinchasik 5,5 61 9
OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum 3. Stijn Kiers 5,0 56 9
OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum 4. Jan Willem Gerth van Wijk 5,0 56 9
OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum 1. Koen Lambrechts 4,5 50 9
OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum 2. Guido van Mierlo 4,5 50 9
LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 1. Wouter Segijn 4,5 50 9
OSBO 2 Lorentz College 4. Daan Hoebink 4,0 80 5
HSB Gymnasium Haganum 1. Christov Klein 4,0 67 6
LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 1. Leonore Braggaar 4,0 44 9
LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 3. Jacco van Splunter 4,0 44 9
OSBO 2 Lorentz College 2. Iza Boone 3,5 70 5
NBSB Rythovius College 3. Sophie Paridaans 3,0 100 3
RSB 1 Emmauscollege 2. Kenneth Romijn 3,0 100 3
OSBO 2 Lorentz College 5. Rienk Minderman 3,0 60 5
HSB Gymnasium Haganum 3. Milan de Niet 2,5 50 5
LiSB Onderwijsgem. Venlo e.o. 1. Marina van Vliembergen 2,5 42 6
NHSB Zaanlands Lyceum 2. Kristian Stam 2,5 42 6
NHSB Zaanlands Lyceum 3. Rob Smit 2,5 42 6
NHSB Zaanlands Lyceum 4. Nico Braam 2,5 42 6
FSB SG Bogerman 2. Ronald Spoelstra 2,0 67 3
FSB SG Bogerman 4. Bram Bosma 2,0 67 3
NOSBO Willem Lodewijk Gymnasium 3. Natalia Westermann 2,0 67 3
NOSBO Willem Lodewijk Gymnasium 4. Dionne Wigboldus 2,0 67 3
RSB 1 Emmauscollege 1. Girish Sewnath 2,0 67 3
LiSB Onderwijsgem. Venlo e.o. 2. Guido Faassen 2,0 33 6
RSB 2 Penta College CSG Blaise Pascal 1. Vincent Tang 1,5 50 3
ZSB SSG De Rede 1. Quinten Volleman 1,5 50 3
LiSB Onderwijsgem. Venlo e.o. 3. Sjoerd Lenselink 1,5 25 6
FSB SG Bogerman 3. Bart Hiemstra 1,0 33 3
NBSB Rythovius College 1. Kelly Noten 1,0 33 3
RSB 1 Emmauscollege 3. Ashita Sewnath 1,0 33 3
RSB 2 Penta College CSG Blaise Pascal 2. Mitchel van Zuidam 1,0 33 3
RSB 2 Penta College CSG Blaise Pascal 4. Rob Ritter 1,0 33 3
SGA 2 Barlaeus Gymnasium 3. Victor Azizi 1,0 33 3
SGA 2 Barlaeus Gymnasium 4. Merlijn Schippers 1,0 33 3
SGS RSG Broklede 1. Loet Niesert 1,0 33 3
SGS RSG Broklede 2. Wouter Fitski 1,0 33 3
SGS RSG Broklede 3. Eric Heukelom 1,0 33 3
SGS RSG Broklede 4. Yannick Jonker 1,0 33 3
ZSB SSG De Rede 2. Ingeborg Jansen 1,0 33 3
ZSB SSG De Rede 4. Nick Wegman 1,0 33 3
OSBO 2 Lorentz College 3. Niek de Klein 1,0 25 4
OSBO 2 Lorentz College 1. Jelle Peer 1,0 20 5
HSB Gymnasium Haganum 2. Michiel Ensing 1,0 17 6
NBSB Rythovius College 2. Suzie Noten 0,5 17 3
RSB 1 Emmauscollege 4. Robin Vermeer 0,5 17 3
HSB Gymnasium Haganum 4. Valentijn Frinking 0,0 0 2
HSB Gymnasium Haganum 5. Jorrit Berndsen 0,0 0 5
LiSB Onderwijsgem. Venlo e.o. 4. Grad Clabbers 0,0 0 6
FSB SG Bogerman 1. Rinske IJsselhof 0,0 0 3
NBSB Rythovius College 4. Roy Noten 0,0 0 3
NOSBO Willem Lodewijk Gymnasium 1. Peter Star 0,0 0 3
NOSBO Willem Lodewijk Gymnasium 2. Robin Westermann 0,0 0 3
RSB 2 Penta College CSG Blaise Pascal 3. Wesly Flake 0,0 0 3
SGA 2 Barlaeus Gymnasium 1. Maarten Oranje 0,0 0 3
SGA 2 Barlaeus Gymnasium 2. Rob de Melker 0,0 0 3
ZSB SSG De Rede 3. Thomas Geertse 0,0 0 3

Document acties
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.