Geregistreerde spelers (Categorie I, leerjaren 1-6)

Is je inlognaam anders, of er staat ONBEKEND, geef dan de juiste inlognaam door.

Inlognaam Naam S Geboren KNSB Jeugd School
Chaim Chaim Bookelman J 2001 0613 Adriaan Roland Holst School
jonathanv1612 Jonathan Venema J 2001 0653 Adriaan Roland Holst School
Milandeboer03 Milan de Boer J 2003 1057 Adriaan Roland Holst School
OldFirehand Max Bookelman J 2004 1377 1213 Adriaan Roland Holst School
Bataafs01 Oseb Merkon J 2001 1811 1904 Bataafs Lyceum
Bataafs02 Thomas Kanger J 2001 1511 1426 Bataafs Lyceum
Bataafs03 Martijn Kanger J 1999 1380 Bataafs Lyceum
Bataafs04 Thomas Berghuis J 1999 1043 Bataafs Lyceum
Bonhoeffer 05 Tom Rinket J 2000 Bonhoeffer College
Bonhoeffer04 Nicolien Boekhoudt M 2000 1173 1166 Bonhoeffer College
TacoDelivery Paco Bril J 1998 1044 Bonhoeffer College
TimRegelmann Tim Regelmann J 2002 Bonhoeffer College
esteketee Eline Steketee M 2002 Christelijk Lyceum Delft
Martijn Martijn de Gier J 2002 Christelijk Lyceum Delft
N2560H Nima Hakim J 2000 Christelijk Lyceum Delft
Valentijn Groen Valentijn Groen J 2004 0368 Christelijk Lyceum Delft
ArjunaB Arjuna Bertholee M 2003 1052 0873 De Passie
Gerwin Trip Gerwin Trip J 2003 0613 De Passie
Nieslevi Levi Nies J 2002 1296 1361 De Passie
speler01 Thijs Pluimers J 2003 De Passie
speler04 Jochem Raatgever J 2002 De Passie
Cskerkmeester Cedric Kerkmeester J 2003 1312 1213 Erasmiaans Gymnasium
KevinNG2001 Kevin Nguyen J 2001 2170 2209 Erasmiaans Gymnasium
Lola den Dunnen Lola den Dunnen M 1999 1870 Erasmiaans Gymnasium
Marijn Marijn den Hartog J 2000 2137 2195 Erasmiaans Gymnasium
Ward Peeters Ward Peeters J 2000 1093 1195 Erasmiaans Gymnasium
Floris Dorrestijn Floris Dorrestijn J 2000 1021 1124 Guido de Bres
Jochem Gerritsen Jochem Gerritsen J 2002 0613 Guido de Bres
Rick Niemeijer Rick Niemeijer J 2001 0822 Guido de Bres
Roward Dorrestijn Roward Dorrestijn J 2002 1096 Guido de Bres
Cappieman Casper Wouters J 1999 1742 Gymnasium Apeldoorn
dries1 Dries Wedda J 2002 1984 2021 Gymnasium Apeldoorn
mick-2002 Mick van Randtwijck J 2002 1971 1967 Gymnasium Apeldoorn
Xiaohao2 Xiao Hao Buitenhuis J 2000 1549 1525 Gymnasium Apeldoorn
KingJesse Jesse van der Duin J 1999 Gymnasium Bernrode
Menblock Menzo van Kessel J 2002 Gymnasium Bernrode
RutgerS Rutger Smulders J 2003 1011 Gymnasium Bernrode
Verhagen Pieter Verhagen J 2000 1317 1369 Gymnasium Bernrode
WalvisT1m Tim van der Wal J 2003 Gymnasium Bernrode
Chessplayer00X Brent van Dusseldorp J 1998 1636 Het Rhedens
Julian Van Kuijk Julian van Kuijk J 2001 0613 Het Rhedens
Olzal Lazlo van Kuijk J 2004 1094 0934 Het Rhedens
Vadim van Kuijk Vadim van Kuijk J 2005 1465 1427 Het Rhedens
Kevin Brands Kevin Brands J 2003 1662 1686 Murmellius Gymnasium
Murmel12 Max Poen J 2003 Murmellius Gymnasium
murmellinator555 Johan van der Marck J 1999 Murmellius Gymnasium
Murmellius 10 Kevin van Baar J 2001 Murmellius Gymnasium
Murmellius11 Dani Taffijn M 2002 Murmellius Gymnasium
Timardi Timardi Verhoeff M 1998 1877 Murmellius Gymnasium
Yanekvantol Yanek van Tol J 2000 0872 Murmellius Gymnasium
Derk Derk Kouwenhoven J 2002 2049 2087 Stedelijk Gymnasium Haarlem
Vlad Omota Vlad Omota J 2001 1886 1893 Stedelijk Gymnasium Haarlem
Zeus5 Michiel Terwee J 2003 1440 1431 Stedelijk Gymnasium Haarlem
JO11 Joël van der Werf J 1998 1672 Stedelijk Gymnasium Leiden
jobsegers Job Segers J 2002 1248 1218 Stedelijk Gymnasium Leiden
jord ypma Jord Ypma J 2002 1444 1471 Stedelijk Gymnasium Leiden
Mesje Emily Mes M 1999 1610 Stedelijk Gymnasium Leiden
RMC Rolf Corstjens J 1999 2060 Stedelijk Gymnasium Leiden
Sarah van Rooden Sarah van Rooden M 2000 1564 1638 Stedelijk Gymnasium Leiden
stefanvleming Stefan Vleming J 2002 1403 1457 Stedelijk Gymnasium Leiden
DavidVerweij David Verweij J 2003 0853 Tabor College Hoorn
MartijndeWit Martijn de Wit J 2000 1472 1294 Tabor College Hoorn
niels5x9 Niels Appelman J 1999 1431 Tabor College Hoorn
XrobinD Robin Duson M 2002 1630 1691 Tabor College Hoorn
Daan B Daan Baselmans J 2004 1324 1242 Theresialyceum
Jelle99 Jelle Mathieu J 1999 1454 Theresialyceum
Luuk B Luuk Baselmans J 2001 1778 1877 Theresialyceum
SamB Sam Baselmans J 1999 1907 Theresialyceum
aubaub Lucas van Foreest J 2001 2373 2393 Topsporttalentschool Groningen
Jonas hilwerda Jonas Hilwerda J 2003 1938 1931 Topsporttalentschool Groningen
Jorden Jorden van Foreest J 1999 2622 Topsporttalentschool Groningen
Pietervanforeest Pieter van Foreest J 2002 1710 1737 Topsporttalentschool Groningen
Arne P Arne Pols J 2000 1932 1954 Wartburg College
Bastiaan Marinus Bart Dubbeldam J 2000 2013 2070 Wartburg College
Jette Marriet Pols M 2003 0793 Wartburg College
LambertW Lambert Wildemans J 1999 1525 Wartburg College
Wiggert Wiggert Pols J 2001 0613 Wartburg College
daviddegraaf David de Graaf J 2002 0656 Willem Lodewijk Gymnasium
JelleDeBruijn Jelle de Bruijn J 2002 0888 Willem Lodewijk Gymnasium
oliebol2001 Jan van Reijendam J 2001 1246 1105 Willem Lodewijk Gymnasium
Document acties
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.