2008

Voortgezet Onderwijs categorie I


Finalegroep

VO-I Finale Mp Bp 1 2 3 4
1. RSB 2 Driestar College 4 8 x 3
2. SGA Keizer Karel College 4 7 x 3
3. NBSB 1 SG Tongerlo 4 6 1 x
4. LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 0 3 ½ 1 x

Uitslag Finale ronde 1

LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I - RSB 2 Driestar College ½ -
1. Lisa Hortensius - Reint van der Knijff 0 - 1
2. Leonore Braggaar - Maarten van Zetten 0 - 1
3. Arres Oudshoorn - Henk-Jan Evengroen 0 - 1
4. Martijn Otten - Mario Terlouw ½ - ½

NBSB 1 SG Tongerlo - SGA Keizer Karel College -
1. Stefan Colijn - Jonathan Tan ½ - ½
2. Erik-Jan Colijn - Jeroen Loots 1 - 0
3. Sander le Sage - Joel de Vries 0 - 1
4. Martijn Verbeek - Thomas Loots 1 - 0

Uitslag Finale ronde 2

RSB 2 Driestar College - SGA Keizer Karel College -
1. Reint van der Knijff - Jonathan Tan 0 - 1
2. Maarten van Zetten - Walt Schagen 1 - 0
3. Henk-Jan Evengroen - Jeroen Loots ½ - ½
4. Mario Terlouw - Thomas Loots 0 - 1

LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I - NBSB 1 SG Tongerlo -
1. Lisa Hortensius - Stefan Colijn 0 - 1
2. Leonore Braggaar - Erik-Jan Colijn ½ - ½
3. Arres Oudshoorn - Sander le Sage 1 - 0
4. Martijn Otten - Martijn Verbeek 0 - 1

Uitslag Finale ronde 3

NBSB 1 SG Tongerlo - RSB 2 Driestar College 1 - 3
1. Stefan Colijn - Reint van der Knijff 1 - 0
2. Erik-Jan Colijn - Maarten van Zetten 0 - 1
3. Sander le Sage - Henk-Jan Evengroen 0 - 1
4. Martijn Verbeek - Mario Terlouw 0 - 1

SGA Keizer Karel College - LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 3 - 1
1. Jonathan Tan - Lisa Hortensius 1 - 0
2. Walt Schagen - Leonore Braggaar ½ - ½
3. Jeroen Loots - Arres Oudshoorn ½ - ½
4. Joel de Vries - Martijn Otten 1 - 0

Halve Finalegroep 1

VO-I Halve Finale 1 Mp Bp 1 2 3 4
1. RSB 2 Driestar College 6 9 x 3
2. LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 4 8 1 x 3 4
3. NOSBO CS Vincent van Gogh 2 5 1 x
4. LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II 0 2 ½ 0 x

Uitslag Halve Finale ronde 1

LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I - LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II 4 - 0
1. Lisa Hortensius - Tim Kies 1 - 0
2. Arres Oudshoorn - Elwin van der Auweraert 1 - 0
3. Martijn Otten - Friso van Bokhorst 1 - 0
4. Wadim Sharshov - Igor Damen 1 - 0

NOSBO CS Vincent van Gogh - RSB 2 Driestar College -
1. Pieter Tromp - Reint van der Knijff ½ - ½
2. Ivo Maris - Maarten van Zetten 1 - 0
3. Frank van der Werff - Henk-Jan Evengroen 0 - 1
4. Rieks Taal - Mario Terlouw 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 2

LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II - RSB 2 Driestar College ½ -
1. Tim Kies - Reint van der Knijff 0 - 1
2. Elwin van der Auweraert - Maarten van Zetten 0 - 1
3. Friso van Bokhorst - Henk-Jan Evengroen 0 - 1
4. Igor Damen - Mario Terlouw ½ - ½

LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I - NOSBO CS Vincent van Gogh 3 - 1
1. Lisa Hortensius - Pieter Tromp 0 - 1
2. Arres Oudshoorn - Ivo Maris 1 - 0
3. Martijn Otten - Frank van der Werff 1 - 0
4. Wadim Sharshov - Rieks Taal 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 3

NOSBO CS Vincent van Gogh - LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II -
1. Pieter Tromp - Tim Kies ½ - ½
2. Ivo Maris - Elwin van der Auweraert ½ - ½
3. Frank van der Werff - Friso van Bokhorst ½ - ½
4. Rieks Taal - Igor Damen 1 - 0

RSB 2 Driestar College - LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 3 - 1
1. Reint van der Knijff - Lisa Hortensius 1 - 0
2. Maarten van Zetten - Arres Oudshoorn 1 - 0
3. Henk-Jan Evengroen - Martijn Otten 1 - 0
4. Mario Terlouw - Wadim Sharshov 0 - 1

Halve Finalegroep 2

VO-I Halve Finale 2 Mp Bp 1 2 3 4
1. SGA Keizer Karel College 5 8 x 2
2. NBSB 1 SG Tongerlo 5 2 x 3
3. OSBO 2 SG Jacobus Fruytier 2 5 ½ x 3
4. NBSB 2 Markland College 0 1 1 x

Uitslag Halve Finale ronde 1

NBSB 1 SG Tongerlo - NBSB 2 Markland College 3 - 1
1. Stefan Colijn - Benny Onrust 1 - 0
2. Erik-Jan Colijn - Jasper Onrust 1 - 0
3. Sander le Sage - Frank Lambregts 0 - 1
4. Martijn Verbeek - Cees Lambregts 1 - 0

OSBO 2 SG Jacobus Fruytier - SGA Keizer Karel College ½ -
1. Alex de Jong - Lody Kuling 0 - 1
2. Job Blankestijn - Jonathan Tan 0 - 1
3. Johan Hardeman - Walt Schagen 0 - 1
4. Jonathan Wolvers - Jeroen Loots ½ - ½

Uitslag Halve Finale ronde 2

NBSB 2 Markland College - SGA Keizer Karel College -
1. Benny Onrust - Lody Kuling 0 - 1
2. Jasper Onrust - Jonathan Tan 0 - 1
3. Frank Lambregts - Joel de Vries 1 - 0
4. Cees Lambregts - Thomas Loots ½ - ½

NBSB 1 SG Tongerlo - OSBO 2 SG Jacobus Fruytier -
1. Stefan Colijn - Alex de Jong ½ - ½
2. Erik-Jan Colijn - Job Blankestijn 1 - 0
3. Sander le Sage - Johan Hardeman 0 - 1
4. Martijn Verbeek - Jonathan Wolvers 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 3

OSBO 2 SG Jacobus Fruytier - NBSB 2 Markland College 3 - 1
1. Alex de Jong - Benny Onrust ½ - ½
2. Job Blankestijn - Jasper Onrust ½ - ½
3. Johan Hardeman - Frank Lambregts 1 - 0
4. Jonathan Wolvers - Cees Lambregts 1 - 0

SGA Keizer Karel College - NBSB 1 SG Tongerlo 2 - 2
1. Walt Schagen - Stefan Colijn 0 - 1
2. Jeroen Loots - Erik-Jan Colijn ½ - ½
3. Joel de Vries - Sander le Sage 1 - 0
4. Thomas Loots - Martijn Verbeek ½ - ½

Voorrondegroep A

VO-I Voorronde A Mp Bp 1 2 3 4
1. LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II 6 11½ x 4 4
2. OSBO 2 SG Jacobus Fruytier 4 8 ½ x 4
3. RSB 1 Penta College CSG Blaise Pascal 2 3 0 ½ x
4. SGS Comenius College 0 0 0 x

Uitslag voorronde 1

LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II - RSB 1 Penta College CSG Blaise Pascal 4 - 0
1. Tim Kies - Maurits Leentvaar 1 - 0
2. Elwin van der Auweraert - Joey Brokaar 1 - 0
3. Friso van Bokhorst - Thijs Bierling 1 - 0
4. Igor Damen - Ruward Mulder 1 - 0

OSBO 2 SG Jacobus Fruytier - SGS Comenius College 4 - 0
1. Alex de Jong - Floris van Doorn 1 - 0
2. Job Blankestijn - Tigo Avetian 1 - 0
3. Johan Hardeman - Ruben Babadzjanjan 1 - 0
4. Tjeerd Bikker - Harm van Eerkelen 1 - 0

Uitslag voorronde 2

RSB 1 Penta College CSG Blaise Pascal - SGS Comenius College -
1. Maurits Leentvaar - Floris van Doorn 0 - 1
2. Joey Brokaar - Tigo Avetian 1 - 0
3. Thijs Bierling - Ruben Babadzjanjan 1 - 0
4. Ruward Mulder - Harm van Eerkelen ½ - ½

LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II - OSBO 2 SG Jacobus Fruytier - ½
1. Tim Kies - Alex de Jong 1 - 0
2. Elwin van der Auweraert - Job Blankestijn 1 - 0
3. Friso van Bokhorst - Johan Hardeman ½ - ½
4. Igor Damen - Tjeerd Bikker 1 - 0

Uitslag voorronde 3

OSBO 2 SG Jacobus Fruytier - RSB 1 Penta College CSG Blaise Pascal - ½
1. Alex de Jong - Maurits Leentvaar 1 - 0
2. Job Blankestijn - Joey Brokaar ½ - ½
3. Johan Hardeman - Thijs Bierling 1 - 0
4. Tjeerd Bikker - Ruward Mulder 1 - 0

SGS Comenius College - LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II 0 - 4
1. Floris van Doorn - Tim Kies 0 - 1
2. Tigo Avetian - Elwin van der Auweraert 0 - 1
3. Ruben Babadzjanjan - Friso van Bokhorst 0 - 1
4. Harm van Eerkelen - Igor Damen 0 - 1

Voorrondegroep B

VO-I Voorronde B Mp Bp 1 2 3 4
1. SGA Keizer Karel College 5 x 2 4
2. NOSBO CS Vincent van Gogh 4 x
3. SBO OSG Hengelo 3 5 2 ½ x
4. LiSB 2 OG Venlo & Omstreken 0 2 0 ½ x

Uitslag voorronde 1

SGA Keizer Karel College - NOSBO CS Vincent van Gogh -
1. Lody Kuling - Pieter Tromp ½ - ½
2. Jonathan Tan - Ivo Maris 1 - 0
3. Walt Schagen - Frank van der Werff 0 - 1
4. Jeroen Loots - Rieks Taal 1 - 0

LiSB 2 OG Venlo & Omstreken - SBO OSG Hengelo -
1. Sjors Clabbers - Thomas Hummel 0 - 1
2. Jasper Bauer - Jorian Knepper ½ - ½
3. Auke Hoekstra - Jolien Eilers 0 - 1
4. Frans Hol - Mart Aalbers 1 - 0

Uitslag voorronde 2

NOSBO CS Vincent van Gogh - SBO OSG Hengelo - ½
1. Pieter Tromp - Thomas Hummel ½ - ½
2. Ivo Maris - Jorian Knepper 1 - 0
3. Frank van der Werff - Jolien Eilers 1 - 0
4. Rieks Taal - Mart Aalbers 1 - 0

SGA Keizer Karel College - LiSB 2 OG Venlo & Omstreken 4 - 0
1. Jonathan Tan - Sjors Clabbers 1 - 0
2. Jeroen Loots - Jasper Bauer 1 - 0
3. Joel de Vries - Auke Hoekstra 1 - 0
4. Thomas Loots - Frans Hol 1 - 0

Uitslag voorronde 3

LiSB 2 OG Venlo & Omstreken - NOSBO CS Vincent van Gogh ½ -
1. Sjors Clabbers - Pieter Tromp ½ - ½
2. Jasper Bauer - Ivo Maris 0 - 1
3. Auke Hoekstra - Frank van der Werff 0 - 1
4. Frans Hol - Rieks Taal 0 - 1

SBO OSG Hengelo - SGA Keizer Karel College 2 - 2
1. Thomas Hummel - Walt Schagen 1 - 0
2. Jorian Knepper - Jeroen Loots 0 - 1
3. Jolien Eilers - Joel de Vries 0 - 1
4. Mart Aalbers - Thomas Loots 1 - 0

Voorrondegroep C

VO-I Voorronde C Mp Bp 1 2 3 4
1. LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 4 x 3 .
2. NBSB 2 Markland College 1 3 1 x 2 .
3. LiSB 1 Den Hulster 1 ½ 2 x .
4. HSB Gymnasium Haganum 0 0 . . . x

HSB Gymnasium Haganum teruggetrokken

Uitslag voorronde 1

LiSB 1 Den Hulster - LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I ½ -
1. Egbert Clevers - Giel van Rijn 0 - 1
2. Marina van Vliembergen - Lisa Hortensius ½ - ½
3. Kevin Vaassen - Leonore Braggaar 0 - 1
4. Tomas Cremers - Arres Oudshoorn 0 - 1

Uitslag voorronde 2

LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I - NBSB 2 Markland College 3 - 1
1. Giel van Rijn - Benny Onrust 0 - 1
2. Lisa Hortensius - Jasper Onrust 1 - 0
3. Leonore Braggaar - Frank Lambregts 1 - 0
4. Arres Oudshoorn - Cees Lambregts 1 - 0

Uitslag voorronde 3

NBSB 2 Markland College - LiSB 1 Den Hulster 2 - 2
1. Benny Onrust - Egbert Clevers 1 - 0
2. Jasper Onrust - Marina van Vliembergen 0 - 1
3. Frank Lambregts - Kevin Vaassen 1 - 0
4. Cees Lambregts - Tomas Cremers 0 - 1

Voorrondegroep D

VO-I Voorronde D Mp Bp 1 2 3 4
1. NBSB 1 SG Tongerlo 5 x 2 4
2. RSB 2 Driestar College 4 8 2 x 2 4
3. OSBO 1 Lorentz Lyceum 3 7 2 x
4. NHSB SG Werenfridus 0 ½ 0 0 ½ x

Uitslag voorronde 1

OSBO 1 Lorentz Lyceum - NHSB SG Werenfridus - ½
1. Steven Glasbeek - Marten Ploeger 1 - 0
2. Richard Rieksen - Gudo Ruijter 1 - 0
3. Koen Rieksen - Bart Voorn ½ - ½
4. Nadia Bloemendaal - Mayke Ploeger 1 - 0

RSB 2 Driestar College - NBSB 1 SG Tongerlo 2 - 2
1. Reint van der Knijff - Stefan Colijn 0 - 1
2. Maarten van Zetten - Erik-Jan Colijn 1 - 0
3. Henk-Jan Evengroen - Sander le Sage 1 - 0
4. Mario Terlouw - Martijn Verbeek 0 - 1

Uitslag voorronde 2

NHSB SG Werenfridus - NBSB 1 SG Tongerlo 0 - 4
1. Marten Ploeger - Stefan Colijn 0 - 1
2. Gudo Ruijter - Erik-Jan Colijn 0 - 1
3. Bart Voorn - Sander le Sage 0 - 1
4. Mayke Ploeger - Martijn Verbeek 0 - 1

OSBO 1 Lorentz Lyceum - RSB 2 Driestar College 2 - 2
1. Justin Gunther - Reint van der Knijff 1 - 0
2. Steven Glasbeek - Maarten van Zetten 0 - 1
3. Richard Rieksen - Henk-Jan Evengroen ½ - ½
4. Koen Rieksen - Mario Terlouw ½ - ½

Uitslag voorronde 3

RSB 2 Driestar College - NHSB SG Werenfridus 4 - 0
1. Reint van der Knijff - Marten Ploeger 1 - 0
2. Maarten van Zetten - Gudo Ruijter 1 - 0
3. Henk-Jan Evengroen - Bart Voorn 1 - 0
4. Mario Terlouw - Mayke Ploeger 1 - 0

NBSB 1 SG Tongerlo - OSBO 1 Lorentz Lyceum -
1. Stefan Colijn - Justin Gunther 1 - 0
2. Erik-Jan Colijn - Steven Glasbeek 1 - 0
3. Sander le Sage - Richard Rieksen ½ - ½
4. Martijn Verbeek - Nadia Bloemendaal 0 - 1

Individuele scores

School Bord Naam Ap Bp %
NBSB 1 SG Tongerlo 1 Stefan Colijn 9 8 89 3 3 3 2,5 3 2,5
RSB 2 Driestar College 2 Maarten van Zetten 9 8 89 3 3 3 2 3 3
RSB 2 Driestar College 3 Henk-Jan Evengroen 9 8 89 3 2,5 3 3 3 2,5
SGA Keizer Karel College 2 Jonathan Tan 7 6,5 93 2 2 2 2 3 2,5
NBSB 1 SG Tongerlo 4 Martijn Verbeek 9 6,5 72 3 2 3 2,5 3 2
NBSB 1 SG Tongerlo 2 Erik-Jan Colijn 9 6 67 3 2 3 2,5 3 1,5
LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 4 Arres Oudshoorn 8 5,5 69 2 2 3 2 3 1,5
SGA Keizer Karel College 5 Joel de Vries 6 5 83 2 2 2 1 2 2
SGA Keizer Karel College 4 Jeroen Loots 8 5 63 3 3 2 1 3 1
OSBO 2 SG Jacobus Fruytier 3 Johan Hardeman 6 4,5 75 3 2,5 3 2 0 0
RSB 2 Driestar College 1 Reint van der Knijff 9 4,5 50 3 1 3 2,5 3 1
RSB 2 Driestar College 4 Mario Terlouw 9 4,5 50 3 1,5 3 1,5 3 1,5
LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II 3 Tim Kies 6 3,5 58 3 3 3 0,5 0 0
LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II 4 Elwin van der Auweraert 6 3,5 58 3 3 3 0,5 0 0
LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II 7 Igor Damen 6 3,5 58 3 3 3 0,5 0 0
NOSBO CS Vincent van Gogh 2 Ivo Maris 6 3,5 58 3 2 3 1,5 0 0
NOSBO CS Vincent van Gogh 3 Frank van der Werff 6 3,5 58 3 3 3 0,5 0 0
NOSBO CS Vincent van Gogh 1 Pieter Tromp 6 3,5 58 3 1,5 3 2 0 0
LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 6 Wadim Sharshov 3 3 100 0 0 3 3 0 0
LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 3 Leonore Braggaar 5 3 60 2 2 0 0 3 1
NBSB 2 Markland College 3 Frank Lambregts 5 3 60 2 1 3 2 0 0
SGA Keizer Karel College 6 Thomas Loots 6 3 50 2 1 2 1 2 1
LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II 6 Friso van Bokhorst 6 3 50 3 2,5 3 0,5 0 0
NOSBO CS Vincent van Gogh 4 Rieks Taal 6 3 50 3 2 3 1 0 0
OSBO 2 SG Jacobus Fruytier 1 Alex de Jong 6 3 50 3 2 3 1 0 0
SGA Keizer Karel College 1 Lody Kuling 3 2,5 83 1 0,5 2 2 0 0
SBO OSG Hengelo 3 Thomas Hummel 3 2,5 83 3 2,5 0 0 0 0
NBSB 2 Markland College 1 Benny Onrust 5 2,5 50 2 2 3 0,5 0 0
LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 5 Martijn Otten 6 2,5 42 0 0 3 2 3 0,5
LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 2 Lisa Hortensius 8 2,5 31 2 1,5 3 1 3 0
OSBO 1 Lorentz Lyceum 5 Nadia Bloemendaal 2 2 100 2 2 0 0 0 0
OSBO 1 Lorentz Lyceum 3 Richard Rieksen 3 2 67 3 2 0 0 0 0
OSBO 2 SG Jacobus Fruytier 5 Tjeerd Bikker 3 2 67 3 2 0 0 0 0
OSBO 2 SG Jacobus Fruytier 2 Job Blankestijn 6 2 33 3 1,5 3 0,5 0 0
LiSB 1 Den Hulster 2 Marina van Vliembergen 2 1,5 75 2 1,5 0 0 0 0
OSBO 2 SG Jacobus Fruytier 4 Jonathan Wolvers 3 1,5 50 0 0 3 1,5 0 0
RSB 1 Penta College CSG Blaise Pascal 1 Joey Brokaar 3 1,5 50 3 1,5 0 0 0 0
SGA Keizer Karel College 3 Walt Schagen 6 1,5 25 2 0 2 1 2 0,5
NBSB 1 SG Tongerlo 3 Sander le Sage 9 1,5 17 3 1,5 3 0 3 0
LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 1 Giel van Rijn 2 1 50 2 1 0 0 0 0
LiSB 1 Den Hulster 4 Tomas Cremers 2 1 50 2 1 0 0 0 0
OSBO 1 Lorentz Lyceum 1 Justin Gunther 2 1 50 2 1 0 0 0 0
OSBO 1 Lorentz Lyceum 4 Koen Rieksen 2 1 50 2 1 0 0 0 0
LiSB 2 OG Venlo & Omstreken 6 Frans Hol 3 1 33 3 1 0 0 0 0
OSBO 1 Lorentz Lyceum 2 Steven Glasbeek 3 1 33 3 1 0 0 0 0
RSB 1 Penta College CSG Blaise Pascal 2 Thijs Bierling 3 1 33 3 1 0 0 0 0
SBO OSG Hengelo 5 Jolien Eilers 3 1 33 3 1 0 0 0 0
SBO OSG Hengelo 7 Mart Aalbers 3 1 33 3 1 0 0 0 0
SGS Comenius College 1 Floris van Doorn 3 1 33 3 1 0 0 0 0
LiSB 2 OG Venlo & Omstreken 3 Sjors Clabbers 3 0,5 17 3 0,5 0 0 0 0
LiSB 2 OG Venlo & Omstreken 4 Jasper Bauer 3 0,5 17 3 0,5 0 0 0 0
NHSB SG Werenfridus 3 Bart Voorn 3 0,5 17 3 0,5 0 0 0 0
RSB 1 Penta College CSG Blaise Pascal 3 Ruward Mulder 3 0,5 17 3 0,5 0 0 0 0
SBO OSG Hengelo 4 Jorian Knepper 3 0,5 17 3 0,5 0 0 0 0
SGS Comenius College 4 Harm van Eerkelen 3 0,5 17 3 0,5 0 0 0 0
NBSB 2 Markland College 2 Jasper Onrust 5 0,5 10 2 0 3 0,5 0 0
NBSB 2 Markland College 4 Cees Lambregts 5 0,5 10 2 0 3 0,5 0 0
LiSB 1 Den Hulster 1 Egbert Clevers 2 0 0 2 0 0 0 0 0
LiSB 1 Den Hulster 3 Kevin Vaassen 2 0 0 2 0 0 0 0 0
LiSB 2 OG Venlo & Omstreken 5 Auke Hoekstra 3 0 0 3 0 0 0 0 0
NHSB SG Werenfridus 1 Marten Ploeger 3 0 0 3 0 0 0 0 0
NHSB SG Werenfridus 2 Gudo Ruijter 3 0 0 3 0 0 0 0 0
NHSB SG Werenfridus 4 Mayke Ploeger 3 0 0 3 0 0 0 0 0
RSB 1 Penta College CSG Blaise Pascal 4 Maurits Leentvaar 3 0 0 3 0 0 0 0 0
SGS Comenius College 2 Tigo Avetian 3 0 0 3 0 0 0 0 0
SGS Comenius College 3 Ruben Babadzjanjan 3 0 0 3 0 0 0 0 0
Document acties
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.