2007

Voortgezet Onderwijs categorie I


Finalegroep

VO-I Finale Mp Bp 1 2 3 4
1. RSB1 Driestarcollege 3 x 2 4
2. SGA Keizer Karel College 3 6 x 2
3. LeiSB Stedelijk Gymnasium 3 2 x 1
4. OSBO Veluws College 3 5 0 2 3 x

Uitslag Finale ronde 1

OSBO Veluws College 1786 - SGA Keizer Karel College 1822 2 - 2
1. Etienne Goudriaan 2059 - Lody Kuling 2126 0 - 1
2. William Cornelies 1893 - Jonathan Tan 1947 0 - 1
3. Tom Smid 1636 - Joel de Vries 1640 1 - 0
4. Erwin Huzen 1556 - Jeroen Loots 1573 1 - 0

RSB1 Driestarcollege 1878 - LeiSB Stedelijk Gymnasium 1809 2 - 2
1. Kees van der Knijff 1931 - Nick Hortensius 1874 0 - 1
2. Reint van der Knijff 1961 - Lisa Hortensius 1833 1 - 0
3. Maarten van Zetten 1871 - Leonore Braggaar 1804 1 - 0
4. Henk-Jan Evengroen 1750 - Arres Oudshoorn 1726 0 - 1

Uitslag Finale ronde 2

SGA Keizer Karel College 1800 - LeiSB Stedelijk Gymnasium 1809 -
1. Lody Kuling 2126 - Nick Hortensius 1874 1 - 0
2. Jonathan Tan 1947 - Lisa Hortensius 1833 ½ - ½
3. Walt Schagen 1555 - Leonore Braggaar 1804 0 - 1
4. Jeroen Loots 1573 - Arres Oudshoorn 1726 0 - 1

OSBO Veluws College 1678 - RSB1 Driestarcollege 1878 0 - 4
1. Etienne Goudriaan 2059 - Kees van der Knijff 1931 0 - 1
2. William Cornelies 1893 - Reint van der Knijff 1961 0 - 1
3. Tom Smid 1636 - Maarten van Zetten 1871 0 - 1
4. Yorgo Overweg 1122 - Henk-Jan Evengroen 1750 0 - 1

Uitslag Finale ronde 3

RSB1 Driestarcollege 1878 - SGA Keizer Karel College 1817 -
1. Kees van der Knijff 1931 - Lody Kuling 2126 0 - 1
2. Reint van der Knijff 1961 - Jonathan Tan 1947 1 - 0
3. Maarten van Zetten 1871 - Walt Schagen 1555 ½ - ½
4. Henk-Jan Evengroen 1750 - Joel de Vries 1640 0 - 1

LeiSB Stedelijk Gymnasium 1809 - OSBO Veluws College 1786 1 - 3
1. Nick Hortensius 1874 - Etienne Goudriaan 2059 0 - 1
2. Lisa Hortensius 1833 - William Cornelies 1893 0 - 1
3. Leonore Braggaar 1804 - Tom Smid 1636 1 - 0
4. Arres Oudshoorn 1726 - Erwin Huzen 1556 0 - 1

Halve Finalegroep 1

VO-I Halve Finale 1 Mp Bp 1 2 3 4
1. RSB1 Driestarcollege 6 11 x 4 3 4
2. LeiSB Stedelijk Gymnasium 4 7 0 x 4 3
3. OSBO 2 Lorentz Lyceum 2 1 0 x
4. NBSB2 Marklandcollege 0 0 1 ½ x

Uitslag Halve Finale ronde 1

LeiSB Stedelijk Gymnasium 1789 - NBSB2 Marklandcollege 1569 3 - 1
1. Lisa Hortensius 1833 - Benny Onrust 1721 0 - 1
2. Leonore Braggaar 1804 - Chris Lambregts 1691 1 - 0
3. Guido Bakker 1794 - Jasper Onrust 1491 1 - 0
4. Arres Oudshoorn 1726 - Frank Lambregts 1372 1 - 0

RSB1 Driestarcollege 1878 - OSBO 2 Lorentz Lyceum 1586 3 - 1
1. Kees van der Knijff 1931 - Steven Glasbeek 1668 1 - 0
2. Reint van der Knijff 1961 - Nadia Bloemendaal 1499 1 - 0
3. Maarten van Zetten 1871 - Justin Gunther 1592 0 - 1
4. Henk-Jan Evengroen 1750 - Bas van Engelen 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 2

NBSB2 Marklandcollege 1569 - OSBO 2 Lorentz Lyceum 1586 ½ -
1. Benny Onrust 1721 - Steven Glasbeek 1668 0 - 1
2. Chris Lambregts 1691 - Nadia Bloemendaal 1499 0 - 1
3. Jasper Onrust 1491 - Justin Gunther 1592 0 - 1
4. Frank Lambregts 1372 - Bas van Engelen ½ - ½

LeiSB Stedelijk Gymnasium 1789 - RSB1 Driestarcollege 1878 0 - 4
1. Lisa Hortensius 1833 - Kees van der Knijff 1931 0 - 1
2. Leonore Braggaar 1804 - Reint van der Knijff 1961 0 - 1
3. Guido Bakker 1794 - Maarten van Zetten 1871 0 - 1
4. Arres Oudshoorn 1726 - Henk-Jan Evengroen 1750 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 3

RSB1 Driestarcollege 1878 - NBSB2 Marklandcollege 1569 4 - 0
1. Kees van der Knijff 1931 - Benny Onrust 1721 1 - 0
2. Reint van der Knijff 1961 - Chris Lambregts 1691 1 - 0
3. Maarten van Zetten 1871 - Jasper Onrust 1491 1 - 0
4. Henk-Jan Evengroen 1750 - Frank Lambregts 1372 1 - 0

OSBO 2 Lorentz Lyceum 1586 - LeiSB Stedelijk Gymnasium 1789 0 - 4
1. Steven Glasbeek 1668 - Lisa Hortensius 1833 0 - 1
2. Nadia Bloemendaal 1499 - Leonore Braggaar 1804 0 - 1
3. Justin Gunther 1592 - Guido Bakker 1794 0 - 1
4. Bas van Engelen - Arres Oudshoorn 1726 0 - 1

Halve Finalegroep 2

VO-I Halve Finale 2 Mp Bp 1 2 3 4
1. SGA Keizer Karel College 6 8 x 3
2. OSBO Veluws College 3 7 x 2
3. HSB Gymnasium Haganum 3 2 x 3
4. SBO TCC 0 1 ½ 1 x

Uitslag Halve Finale ronde 1

SGA Keizer Karel College 1800 - HSB Gymnasium Haganum 1761 -
1. Lody Kuling 2126 - Christov Kleijn 2149 0 - 1
2. Jonathan Tan 1947 - Niek Wisse 1779 1 - 0
3. Walt Schagen 1555 - Yvonne Ferrier 1742 ½ - ½
4. Jeroen Loots 1573 - Eline Korff de Gidts 1375 1 - 0

OSBO Veluws College 1786 - SBO TCC 1671 - ½
1. Etienne Goudriaan 2059 - Arno van Akkeren 1876 1 - 0
2. William Cornelies 1893 - Paul ten Vergert 1875 ½ - ½
3. Tom Smid 1636 - Tom Vesters 1556 1 - 0
4. Erwin Huzen 1556 - Gijs Gerritsen 1376 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 2

HSB Gymnasium Haganum 1761 - SBO TCC 1671 3 - 1
1. Christov Kleijn 2149 - Arno van Akkeren 1876 1 - 0
2. Niek Wisse 1779 - Paul ten Vergert 1875 1 - 0
3. Yvonne Ferrier 1742 - Tom Vesters 1556 1 - 0
4. Eline Korff de Gidts 1375 - Gijs Gerritsen 1376 0 - 1

SGA Keizer Karel College 1817 - OSBO Veluws College 1786 -
1. Lody Kuling 2126 - Etienne Goudriaan 2059 1 - 0
2. Jonathan Tan 1947 - William Cornelies 1893 1 - 0
3. Walt Schagen 1555 - Tom Smid 1636 ½ - ½
4. Joel de Vries 1640 - Erwin Huzen 1556 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 3

OSBO Veluws College 1678 - HSB Gymnasium Haganum 1761 2 - 2
1. Etienne Goudriaan 2059 - Christov Kleijn 2149 0 - 1
2. William Cornelies 1893 - Niek Wisse 1779 0 - 1
3. Tom Smid 1636 - Yvonne Ferrier 1742 1 - 0
4. Yorgo Overweg 1122 - Eline Korff de Gidts 1375 1 - 0

SBO TCC 1671 - SGA Keizer Karel College 1822 1 - 3
1. Arno van Akkeren 1876 - Lody Kuling 2126 0 - 1
2. Paul ten Vergert 1875 - Jonathan Tan 1947 0 - 1
3. Tom Vesters 1556 - Joel de Vries 1640 ½ - ½
4. Gijs Gerritsen 1376 - Jeroen Loots 1573 ½ - ½

Voorrondegroep A

VO-I Voorronde A Mp Bp 1 2 3 4
1. LeiSB Stedelijk Gymnasium 5 10 x 2 4 4
2. SBO TCC 5 2 x 4
3. NBSB1 Gertrudiscollege 2 5 0 x
4. LiSB2 Carbooncollege 0 ½ 0 0 ½ x

Uitslag voorronde 1

NBSB1 Gertrudiscollege - SBO TCC -
1. Stefan Colijn - Arno van Akkeren 1 - 0
2. Erik Jan Colijn - Paul ten Vergert ½ - ½
3. Sander le Sage - Tom Vesters 0 - 1
4. Martijn Verbeek - Frans Scholtes 0 - 1

LiSB2 Carbooncollege - LeiSB Stedelijk Gymnasium 0 - 4
1. Sander Bachaus - Giel van Rijn 0 - 1
2. Koen Peters - Lisa Hortensius 0 - 1
3. Laura Bachaus - Leonore Braggaar 0 - 1
4. Tristan Hünen - Arres Oudshoorn 0 - 1

Uitslag voorronde 2

SBO TCC - LeiSB Stedelijk Gymnasium 2 - 2
1. Arno van Akkeren - Giel van Rijn ½ - ½
2. Paul ten Vergert - Lisa Hortensius ½ - ½
3. Tom Vesters - Leonore Braggaar 0 - 1
4. Frans Scholtes - Arres Oudshoorn 1 - 0

NBSB1 Gertrudiscollege - LiSB2 Carbooncollege - ½
1. Stefan Colijn - Sander Bachaus 1 - 0
2. Erik Jan Colijn - Koen Peters 1 - 0
3. Sander le Sage - Laura Bachaus 1 - 0
4. Jasper van der Heijdt - Tristan Hünen ½ - ½

Uitslag voorronde 3

LiSB2 Carbooncollege - SBO TCC 0 - 4
1. Sander Bachaus - Arno van Akkeren 0 - 1
2. Koen Peters - Paul ten Vergert 0 - 1
3. Laura Bachaus - Tom Vesters 0 - 1
4. Tristan Hünen - Frans Scholtes 0 - 1

LeiSB Stedelijk Gymnasium - NBSB1 Gertrudiscollege 4 - 0
1. Giel van Rijn - Stefan Colijn 1 - 0
2. Lisa Hortensius - Erik Jan Colijn 1 - 0
3. Leonore Braggaar - Jasper van der Heijdt 1 - 0
4. Arres Oudshoorn - Martijn Verbeek 1 - 0

Voorrondegroep B

VO-I Voorronde B Mp Bp 1 2 3 4
1. SGA Keizer Karel College 6 11 x 4 3 4
2. OSBO2 Lorentz Lyceum 4 5 0 x
3. OSBO3 Etty Hillesum Lyceum 2 6 1 x
4. SGS Johan van Oldenbarnevelt Gymnasium 0 2 0 ½ x

Uitslag voorronde 1

SGS Johan van Oldenbarnevelt Gymnasium - OSBO3 Etty Hillesum Lyceum ½ -
1. Jeanine de Cloet - Koen Lambrechts ½ - ½
2. Jeroen de Cloet - Morris Merza 0 - 1
3. Matthijs Jansen - Guido van Mierlo 0 - 1
4. Thijs Wildschut - Jan Willem Gerth van Wijk 0 - 1

OSBO2 Lorentz Lyceum - SGA Keizer Karel College 0 - 4
1. Richard Rieksen - Lody Kuling 0 - 1
2. Nadia Bloemendaal - Jonathan Tan 0 - 1
3. Koen Rieksen - Walt Schagen 0 - 1
4. Justin Gunther - Jeroen Loots 0 - 1

Uitslag voorronde 2

OSBO3 Etty Hillesum Lyceum - SGA Keizer Karel College 1 - 3
1. Koen Lambrechts - Lody Kuling 0 - 1
2. Morris Merza - Jonathan Tan 0 - 1
3. Guido van Mierlo - Walt Schagen ½ - ½
4. Jan Willem Gerth van Wijk - Jeroen Loots ½ - ½

SGS Johan van Oldenbarnevelt Gymnasium - OSBO2 Lorentz Lyceum -
1. Jeanine de Cloet - Richard Rieksen ½ - ½
2. Jeroen de Cloet - Nadia Bloemendaal 1 - 0
3. Matthijs Jansen - Koen Rieksen 0 - 1
4. Thijs Wildschut - Justin Gunther 0 - 1

Uitslag voorronde 3

OSBO2 Lorentz Lyceum - OSBO3 Etty Hillesum Lyceum -
1. Richard Rieksen - Koen Lambrechts 0 - 1
2. Nadia Bloemendaal - Morris Merza 1 - 0
3. Koen Rieksen - Guido van Mierlo ½ - ½
4. Justin Gunther - Jan Willem Gerth van Wijk 1 - 0

SGA Keizer Karel College - SGS Johan van Oldenbarnevelt Gymnasium 4 - 0
1. Lody Kuling - Jeanine de Cloet 1 - 0
2. Jonathan Tan - Jeroen de Cloet 1 - 0
3. Walt Schagen - Matthijs Jansen 1 - 0
4. Jeroen Loots - Thijs Wildschut 1 - 0

Voorrondegroep C

VO-I Voorronde C Mp Bp 1 2 3 4
1. RSB1 Driestarcollege 6 x 4 3
2. HSB Gymnasium Haganum 3 x 3 2
3. ZSB SSG De Rede 2 0 1 x
4. NHSB Trinitas College 1 1 2 x

Uitslag voorronde 1

ZSB SSG De Rede - RSB1 Driestarcollege 0 - 4
1. Steven Rademakers - Kees van der Knijff 0 - 1
2. Maarten Rademakers - Reint van der Knijff 0 - 1
3. Ingeborg Jansen - Maarten van Zetten 0 - 1
4. Nick Wegman - Henk-Jan Evengroen 0 - 1

HSB Gymnasium Haganum - NHSB Trinitas College 2 - 2
1. Christov Kleijn - Tjerk Sminia 1 - 0
2. Yvonne Ferrier - Ivar de Hoogt 1 - 0
3. Eline Korff de Gidts - Martijn van Hout 0 - 1
4. Ian Zhang - Rick Smit 0 - 1

Uitslag voorronde 2

RSB1 Driestarcollege - NHSB Trinitas College 3 - 1
1. Kees van der Knijff - Tjerk Sminia 0 - 1
2. Reint van der Knijff - Ivar de Hoogt 1 - 0
3. Maarten van Zetten - Martijn van Hout 1 - 0
4. Henk-Jan Evengroen - Rick Smit 1 - 0

ZSB SSG De Rede - HSB Gymnasium Haganum 1 - 3
1. Steven Rademakers - Christov Kleijn 0 - 1
2. Maarten Rademakers - Yvonne Ferrier 0 - 1
3. Ingeborg Jansen - Eline Korff de Gidts 0 - 1
4. Nick Wegman - Ian Zhang 1 - 0

Uitslag voorronde 3

HSB Gymnasium Haganum - RSB1 Driestarcollege -
1. Christov Kleijn - Kees van der Knijff 1 - 0
2. Yvonne Ferrier - Reint van der Knijff ½ - ½
3. Eline Korff de Gidts - Maarten van Zetten 0 - 1
4. Ian Zhang - Henk-Jan Evengroen 0 - 1

NHSB Trinitas College - ZSB SSG De Rede -
1. Tjerk Sminia - Steven Rademakers 1 - 0
2. Ivar de Hoogt - Maarten Rademakers 0 - 1
3. Martijn van Hout - Ingeborg Jansen ½ - ½
4. Rick Smit - Nick Wegman 0 - 1

Voorrondegroep D

VO-I Voorronde D Mp Bp 1 2 3 4
1. OSBO Veluws College 6 x 3 4
2. NBSB2 Marklandcollege 3 1 x 2
3. RSB2 Wartburgcollege Guido de Bres 2 2 x 2
4. LiSB1 Onderwijsgemeenschap Venlo e.o. 1 0 2 x

Uitslag voorronde 1

NBSB2 Marklandcollege - OSBO Veluws College 1 - 3
1. Benny Onrust - Etienne Goudriaan 0 - 1
2. Chris Lambregts - William Cornelies 1 - 0
3. Jasper Onrust - Tom Smid 0 - 1
4. Frank Lambregts - Erwin Huzen 0 - 1

RSB2 Wartburgcollege Guido de Bres - LiSB1 Onderwijsgemeenschap Venlo e.o. 2 - 2
1. Joost Stoker - NO 1 - 0 Regl.
2. Dick Groenendijk - Marina van Vliembergen 0 - 1
3. Pieter Modderkolk - Guido Faassen 0 - 1
4. Martijn Stoker - Kevin Vaassen 1 - 0

Uitslag voorronde 2

OSBO Veluws College - LiSB1 Onderwijsgemeenschap Venlo e.o. 4 - 0
1. Etienne Goudriaan - NO 1 - 0 Regl.
2. William Cornelies - Marina van Vliembergen 1 - 0
3. Tom Smid - Guido Faassen 1 - 0
4. Erwin Huzen - Kevin Vaassen 1 - 0

NBSB2 Marklandcollege - RSB2 Wartburgcollege Guido de Bres 2 - 2
1. Benny Onrust - Joost Stoker 1 - 0
2. Chris Lambregts - Dick Groenendijk 0 - 1
3. Jasper Onrust - Pieter Modderkolk 0 - 1
4. Frank Lambregts - Martijn Stoker 1 - 0

Uitslag voorronde 3

RSB2 Wartburgcollege Guido de Bres - OSBO Veluws College -
1. Joost Stoker - Etienne Goudriaan 0 - 1
2. Dick Groenendijk - William Cornelies ½ - ½
3. Pieter Modderkolk - Tom Smid ½ - ½
4. Martijn Stoker - Yorgo Overweg ½ - ½

LiSB1 Onderwijsgemeenschap Venlo e.o. - NBSB2 Marklandcollege -
1. NO - Benny Onrust 0 - 1 Regl.
2. Marina van Vliembergen - Chris Lambregts ½ - ½
3. Guido Faassen - Jasper Onrust 0 - 1
4. Kevin Vaassen - Frank Lambregts 1 - 0

Individuele scores

Naam school Bord Naam ap bp %
Driestarcollege 2 Reint van der Knijff 9 8,5 94
Keizer Karel College 1 Lody Kuling 9 8 89
Stedelijk Gymnasium 5 Leonore Braggaar 9 7 78
Driestarcollege 4 Henk-Jan Evengroen 9 7 78
Veluws College 4 Erwin Huzen 6 6 100
Gymnasium Haganum 1 Christov Kleijn 6 6 100
Stedelijk Gymnasium 8 Arres Oudshoorn 9 6 67
Keizer Karel College 2 Jonathan Tan 9 7,5 83
Veluws College 3 Tom Smid 9 6 67
Driestarcollege 1 Kees van der Knijff 9 5 56
Driestarcollege 3 Maarten van Zetten 9 7,5 83
Veluws College 1 Etienne Goudriaan 9 5 56
Lorentz Lyceum 5 Justin Gunther 6 4 67
Gymnasium Haganum 3 Yvonne Ferrier 6 4 67
Keizer Karel College 5 Jeroen Loots 7 4 57
Keizer Karel College 3 Walt Schagen 7 4 57
Stedelijk Gymnasium 4 Lisa Hortensius 9 4 44
Twents Carmel College 6 Frans Scholtes 3 3 100
Markland College 1 Benny Onrust 6 3 50
Veluws College 2 William Cornelies 9 3 33
Stedelijk Gymnasium 3 Giel van Rijn 3 2,5 83
Twents Carmel College 2 Paul ten Vergert 6 2,5 42
Twents Carmel College 3 Tom Vesters 6 2,5 42
Stedelijk Gymnasium 6 Guido Bakker 3 2 67
Etty Hillesum Lyceum 3 Guido van Mierlo 3 2 67
Trinitas College 1 Tjerk Sminia 3 2 67
Gymnasium Haganum 2 Niek Wisse 3 2 67
SSG De Rede 4 Nick Wegman 3 2 67
Gertrudiscollege 1 Stefan Colijn 3 2 67
Lorentz Lyceum 3 Nadia Bloemendaal 6 2 33
Veluws College 5 Yorgo Overweg 2 1,5 75
Lorentz Lyceum 4 Koen Rieksen 3 1,5 50
Etty Hillesum Lyceum 1 Koen Lambrechts 3 1,5 50
Etty Hillesum Lyceum 4 Jan Willem Gerth van Wijk 3 1,5 50
Twents Carmel College 4 Gijs Gerritsen 3 1,5 50
Trinitas College 3 Martijn van Hout 3 1,5 50
Wartburg College Guido de Bres 2 Dick Groenendijk 3 1,5 50
Wartburg College Guido de Bres 3 Pieter Modderkolk 3 1,5 50
Wartburg College Guido de Bres 4 Martijn Stoker 3 1,5 50
Gertrudiscollege 2 Erik Jan Colijn 3 1,5 50
OG Venlo & Omstreken 2 Marina van Vliembergen 3 1,5 50
Keizer Karel College 4 Joel de Vries 4 1,5 38
Twents Carmel College 1 Arno van Akkeren 6 1,5 25
Markland College 2 Chris Lambregts 6 1,5 25
Markland College 4 Frank Lambregts 6 1,5 25
Gertrudiscollege 3 Sander le Sage 2 1 50
Stedelijk Gymnasium 2 Nick Hortensius 3 1 33
Lorentz Lyceum 1 Steven Glasbeek 3 1 33
Etty Hillesum Lyceum 2 Morris Merza 3 1 33
J. van Oldenbarnevelt Gymnasium 1 Jeanine de Cloet 3 1 33
J. van Oldenbarnevelt Gymnasium 2 Jeroen de Cloet 3 1 33
Trinitas College 4 Rick Smit 3 1 33
Wartburg College Guido de Bres 1 Joost Stoker 3 1 33
SSG De Rede 2 Maarten Rademakers 3 1 33
OG Venlo & Omstreken 4 Guido Faassen 3 1 33
Gymnasium Haganum 4 Eline Korff de Gidts 6 1 17
Markland College 3 Jasper Onrust 6 1 17
Gertrudiscollege 4 Jasper van der Heijdt 2 0,5 25
Lorentz Lyceum 2 Richard Rieksen 3 0,5 17
Lorentz Lyceum 6 Bas van Engelen 3 0,5 17
SSG De Rede 3 Ingeborg Jansen 3 0,5 17
Carbooncollege 5 Tristan Hünen 3 0,5 17
Gertrudiscollege 5 Martijn Verbeek 2 0 0
J. van Oldenbarnevelt Gymnasium 3 Matthijs Jansen 3 0 0
J. van Oldenbarnevelt Gymnasium 4 Thijs Wildschut 3 0 0
Trinitas College 2 Ivar de Hoogt 3 0 0
SSG De Rede 1 Steven Rademakers 3 0 0
Carbooncollege 1 Sander Bachaus 3 0 0
Carbooncollege 3 Koen Peters 3 0 0
Carbooncollege 4 Laura Bachaus 3 0 0
Document acties
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.