2006

Voortgezet Onderwijs categorie I


Finalegroep

VO-1 Finalegroep Mp Bp 1 2 3 4
1. NBSB 2 Cambreurcollege 6 8 x 3
2. RSB O.S.G. De Ring van Putten 4 7 x 3
3. LiSB OG Venlo & Omstreken 1 1 2 x
4. SGA Het Baken Park Lyceum 1 1 x 2

Uitslag Finale ronde 1

RSB O.S.G. De Ring van Putten - SGA Het Baken Park Lyceum 3 - 1
1. Tony Zhang - Pieter Nobel 1 - 0
2. Rick van der Pluijm - Mehran Kamali 1 - 0
3. Rik de Wilde - Peter Riksten 1 - 0
4. Elvira Draat - Nicolaas Nobel 0 - 1

NBSB 2 Cambreurcollege - LiSB OG Venlo & Omstreken 3 - 1
1. Mark Haast - Mart Nabuurs 1 - 0
2. Koen Haast - Egbert Clevers 0 - 1
3. Anne Haast - Marina van Vliembergen 1 - 0
4. Rob Haast - Thijmen Smith 1 - 0

Uitslag Finale ronde 2

SGA Het Baken Park Lyceum - LiSB OG Venlo & Omstreken 2 - 2
1. Pieter Nobel - Mart Nabuurs 0 - 1
2. Mehran Kamali - Egbert Clevers 0 - 1
3. Peter Riksten - Marina van Vliembergen 1 - 0
4. Nicolaas Nobel - Thijmen Smith 1 - 0

RSB O.S.G. De Ring van Putten - NBSB 2 Cambreurcollege -
1. Tony Zhang - Mark Haast ½ - ½
2. Rick van der Pluijm - Koen Haast 0 - 1
3. Rik de Wilde - Anne Haast 1 - 0
4. Elvira Draat - Rob Haast 0 - 1

Uitslag Finale ronde 3

NBSB 2 Cambreurcollege - SGA Het Baken Park Lyceum -
1. Mark Haast - Pieter Nobel 1 - 0
2. Koen Haast - Mehran Kamali ½ - ½
3. Anne Haast - Peter Riksten 0 - 1
4. Rob Haast - Nicolaas Nobel 1 - 0

LiSB OG Venlo & Omstreken - RSB O.S.G. De Ring van Putten -
1. Mart Nabuurs - Tony Zhang ½ - ½
2. Egbert Clevers - Rick van der Pluijm 1 - 0
3. Marina van Vliembergen - Rik de Wilde 0 - 1
4. Thijmen Smith - Elvira Draat 0 - 1

Halve Finalegroep 1

VO-1 Halve Finalegroep 1 Mp Bp 1 2 3 4
1. NBSB 2 Cambreurcollege 5 x 2 4
2. RSB O.S.G. De Ring van Putten 3 6 2 x 2 2
3. HSB 2 Alfrink College 3 0 2 x
4. LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II 1 3 ½ 2 ½ x

Uitslag Halve Finale ronde 1

RSB O.S.G. De Ring van Putten - HSB 2 Alfrink College 2 - 2
1. Tony Zhang - Arthur Pijpers 1 - 0
2. Rick van der Pluijm - Rinze Mulders ½ - ½
3. Rik de Wilde - Hugo van Diepen ½ - ½
4. Elvira Draat - Arno Middelkoop 0 - 1

LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II - NBSB 2 Cambreurcollege ½ -
1. Guido Bakker - Mark Haast 0 - 1
2. Daan Postma - Koen Haast ½ - ½
3. Friso van Bokhorst - Anne Haast 0 - 1
4. Tomer Kedar - Rob Haast 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 2

HSB 2 Alfrink College - NBSB 2 Cambreurcollege 0 - 4
1. Arthur Pijpers - Mark Haast 0 - 1
2. Rinze Mulders - Koen Haast 0 - 1
3. Hugo van Diepen - Anne Haast 0 - 1
4. Arno Middelkoop - Rob Haast 0 - 1

RSB O.S.G. De Ring van Putten - LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II 2 - 2
1. Tony Zhang - Guido Bakker 0 - 1
2. Rick van der Pluijm - Daan Postma 1 - 0
3. Rik de Wilde - Friso van Bokhorst 0 - 1
4. Elvira Draat - Tomer Kedar 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 3

LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II - HSB 2 Alfrink College ½ -
1. Guido Bakker - Arthur Pijpers ½ - ½
2. Daan Postma - Rinze Mulders 0 - 1
3. Friso van Bokhorst - Hugo van Diepen 0 - 1
4. Tomer Kedar - Arno Middelkoop 0 - 1

NBSB 2 Cambreurcollege - RSB O.S.G. De Ring van Putten 2 - 2
1. Mark Haast - Tony Zhang 0 - 1
2. Koen Haast - Rick van der Pluijm 1 - 0
3. Anne Haast - Rik de Wilde 0 - 1
4. Rob Haast - Elvira Draat 1 - 0

Halve Finalegroep 2

VO-1 Halve Finalegroep 2 Mp Bp 1 2 3 4
1. LiSB OG Venlo & Omstreken 5 x 2 3
2. SGA Het Baken Park Lyceum 4 x 3 3
3. LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 2 5 2 1 x 2
4. NBSB 1 Gertrudiscollege 1 4 1 1 2 x

Uitslag Halve Finale ronde 1

LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I - SGA Het Baken Park Lyceum 1 - 3
1. Nick Hortensius - Pieter Nobel 0 - 1
2. Giel van Rijn - Mehran Kamali 0 - 1
3. Leonore Braggaar - Peter Riksten 0 - 1
4. Lisa Hortensius - Nicolaas Nobel 1 - 0

LiSB OG Venlo & Omstreken - NBSB 1 Gertrudiscollege 3 - 1
1. Mart Nabuurs - Stefan Colijn 1 - 0
2. Egbert Clevers - Ngo Hin Cheng 1 - 0
3. Roland van Vliembergen - Jos Kuijpers 0 - 1
4. Marina van Vliembergen - Bart Peeters 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 2

SGA Het Baken Park Lyceum - NBSB 1 Gertrudiscollege 3 - 1
1. Pieter Nobel - Stefan Colijn 1 - 0
2. Mehran Kamali - Ngo Hin Cheng 1 - 0
3. Peter Riksten - Jos Kuijpers 0 - 1
4. Nicolaas Nobel - Bart Peeters 1 - 0

LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I - LiSB OG Venlo & Omstreken 2 - 2
1. Nick Hortensius - Mart Nabuurs 0 - 1
2. Giel van Rijn - Egbert Clevers 0 - 1
3. Leonore Braggaar - Roland van Vliembergen 1 - 0
4. Lisa Hortensius - Marina van Vliembergen 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 3

LiSB OG Venlo & Omstreken - SGA Het Baken Park Lyceum -
1. Mart Nabuurs - Pieter Nobel ½ - ½
2. Egbert Clevers - Mehran Kamali 1 - 0
3. Roland van Vliembergen - Peter Riksten 0 - 1
4. Marina van Vliembergen - Vincent Hoekstra 1 - 0

NBSB 1 Gertrudiscollege - LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 2 - 2
1. Stefan Colijn - Nick Hortensius ½ - ½
2. Ngo Hin Cheng - Giel van Rijn 1 - 0
3. Jos Kuijpers - Leonore Braggaar 0 - 1
4. Bart Peeters - Lisa Hortensius ½ - ½

Voorrondegroep A

VO-1 Voorrondegroep A Mp Bp 1 2 3 4
1. RSB O.S.G. De Ring van Putten 6 9 x 3
2. LiSB OG Venlo & Omstreken 3 x 2 3
3. OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum 3 1 2 x
4. HSB 1 Gymnasium Haganum 0 3 ½ 1 x

Uitslag voorronde 1

HSB 1 Gymnasium Haganum - LiSB OG Venlo & Omstreken 1 - 3
1. Christov Kleijn - Egbert Clevers 1 - 0
2. Yvonne Ferrier - Marina van Vliembergen 0 - 1
3. Eline Korff de Gidts - Thijmen Smith 0 - 1
4. Xaveer van Tol - Guido Faassen 0 - 1

OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum - RSB O.S.G. De Ring van Putten 1 - 3
1. Koen Lambrechts - Tony Zhang 0 - 1
2. Morris Merza - Rick van der Pluijm 0 - 1
3. Guido van Mierlo - Rik de Wilde 0 - 1
4. Stijn Kiers - Elvira Draat 1 - 0

Uitslag voorronde 2

LiSB OG Venlo & Omstreken - RSB O.S.G. De Ring van Putten -
1. Egbert Clevers - Tony Zhang 0 - 1
2. Marina van Vliembergen - Rick van der Pluijm ½ - ½
3. Thijmen Smith - Rik de Wilde 0 - 1
4. Guido Faassen - Elvira Draat 1 - 0

HSB 1 Gymnasium Haganum - OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum -
1. Christov Kleijn - Koen Lambrechts 1 - 0
2. Yvonne Ferrier - Morris Merza ½ - ½
3. Eline Korff de Gidts - Stijn Kiers 0 - 1
4. Xaveer van Tol - Jan Willem Gerth van Wijk 0 - 1

Uitslag voorronde 3

OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum - LiSB OG Venlo & Omstreken 2 - 2
1. Koen Lambrechts - Egbert Clevers 0 - 1
2. Morris Merza - Marina van Vliembergen 1 - 0
3. Guido van Mierlo - Thijmen Smith 0 - 1
4. Jan Willem Gerth van Wijk - Guido Faassen 1 - 0

RSB O.S.G. De Ring van Putten - HSB 1 Gymnasium Haganum - ½
1. Tony Zhang - Christov Kleijn ½ - ½
2. Rick van der Pluijm - Yvonne Ferrier 1 - 0
3. Rik de Wilde - Eline Korff de Gidts 1 - 0
4. Elvira Draat - Xaveer van Tol 1 - 0

Voorrondegroep B

VO-1 Voorrondegroep B Mp Bp 1 2 3 4
1. NBSB 1 Gertrudiscollege 6 x 3 3
2. LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II 4 6 ½ x 3
3. SBO Twents Carmel College Lyceumstraat 2 6 1 x
4. ZSB SSG De Rede 0 1 1 ½ x

Uitslag voorronde 1

ZSB SSG De Rede - LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II 1 - 3
1. Quinten Volleman - Guido Bakker 0 - 1
2. Ingeborg Jansen - Jelle Zijlstra 0 - 1
3. Thomas Geertse - Friso van Bokhorst 0 - 1
4. Nick Wegman - Tomer Kedar 1 - 0

NBSB 1 Gertrudiscollege - SBO Twents Carmel College Lyceumstraat 3 - 1
1. Stefan Colijn - Arno van Akkeren ½ - ½
2. Ngo Hin Cheng - Paul ten Vergert ½ - ½
3. Jos Kuijpers - Tom Vesters 1 - 0
4. Bart Peeters - Gijs Gerritsen 1 - 0

Uitslag voorronde 2

LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II - SBO Twents Carmel College Lyceumstraat -
1. Guido Bakker - Arno van Akkeren ½ - ½
2. Jelle Zijlstra - Paul ten Vergert 0 - 1
3. Daan Postma - Tom Vesters 1 - 0
4. Friso van Bokhorst - Gijs Gerritsen 1 - 0

ZSB SSG De Rede - NBSB 1 Gertrudiscollege 1 - 3
1. Quinten Volleman - Stefan Colijn 0 - 1
2. Ingeborg Jansen - Ngo Hin Cheng 0 - 1
3. Thomas Geertse - Jos Kuijpers 0 - 1
4. Nick Wegman - Bart Peeters 1 - 0

Uitslag voorronde 3

NBSB 1 Gertrudiscollege - LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II - ½
1. Stefan Colijn - Guido Bakker 1 - 0
2. Ngo Hin Cheng - Jelle Zijlstra 1 - 0
3. Jos Kuijpers - Daan Postma 1 - 0
4. Bart Peeters - Friso van Bokhorst ½ - ½

SBO Twents Carmel College Lyceumstraat - ZSB SSG De Rede - ½
1. Arno van Akkeren - Quinten Volleman 1 - 0
2. Paul ten Vergert - Ingeborg Jansen 1 - 0
3. Tom Vesters - Thomas Geertse 1 - 0
4. Gijs Gerritsen - Nick Wegman ½ - ½

Voorrondegroep C

VO-1 Voorrondegroep C Mp Bp 1 2 3 4
1. NBSB 2 Cambreurcollege 4 8 x 3
2. SGA Het Baken Park Lyceum 4 x 1 3
3. NHSB Trinitas College 4 6 ½ 3 x
4. NOSBO Praedinius Gymnasium 0 1 1 x

Uitslag voorronde 1

SGA Het Baken Park Lyceum - NOSBO Praedinius Gymnasium 3 - 1
1. Pieter Nobel - Ruben Slagter 0 - 1
2. Mehran Kamali - Maarten Hemmes 1 - 0
3. Peter Riksten - Chiel Nijssen 1 - 0
4. Nicolaas Nobel - Sophie Welling 1 - 0

NHSB Trinitas College - NBSB 2 Cambreurcollege ½ -
1. Tjerk Sminia - Mark Haast 0 - 1
2. Ivar de Hoogt - Koen Haast 0 - 1
3. Martijn van Hout - Anne Haast ½ - ½
4. Rick Smit - Rob Haast 0 - 1

Uitslag voorronde 2

NOSBO Praedinius Gymnasium - NBSB 2 Cambreurcollege 1 - 3
1. Ruben Slagter - Mark Haast 1 - 0
2. Maarten Hemmes - Koen Haast 0 - 1
3. Chiel Nijssen - Anne Haast 0 - 1
4. Daniel Meijer - Rob Haast 0 - 1

SGA Het Baken Park Lyceum - NHSB Trinitas College 1 - 3
1. Pieter Nobel - Tjerk Sminia 0 - 1
2. Mehran Kamali - Ivar de Hoogt ½ - ½
3. Peter Riksten - Martijn van Hout ½ - ½
4. Vincent Hoekstra - Kasper van der Meulen 0 - 1

Uitslag voorronde 3

NHSB Trinitas College - NOSBO Praedinius Gymnasium -
1. Tjerk Sminia - Ruben Slagter 0 - 1
2. Ivar de Hoogt - Maarten Hemmes 1 - 0
3. Martijn van Hout - Sophie Welling 1 - 0
4. Rick Smit - Daniel Meijer ½ - ½

NBSB 2 Cambreurcollege - SGA Het Baken Park Lyceum -
1. Mark Haast - Pieter Nobel 0 - 1
2. Koen Haast - Mehran Kamali ½ - ½
3. Anne Haast - Peter Riksten 0 - 1
4. Rob Haast - Nicolaas Nobel 1 - 0

Voorrondegroep D

VO-1 Voorrondegroep D Mp Bp 1 2 3 4
1. LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 6 10 x 3 4 3
2. HSB 2 Alfrink College 3 5 1 x 2 2
3. OSBO 2 Dominicus College 2 4 0 2 x 2
4. SGS Chr. Gymnasium Utrecht 1 4 1 1 2 x

Uitslag voorronde 1

OSBO 2 Dominicus College - LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 0 - 4
1. Dennis Jaheruddin - Yme Gorter 0 - 1
2. Dennis Wouters - Giel van Rijn 0 - 1
3. Robin Oostrum - Leonore Braggaar 0 - 1
4. Roel Klein - Lisa Hortensius 0 - 1

SGS Chr. Gymnasium Utrecht - HSB 2 Alfrink College 1 - 2
1. Stefan ten Hertog - Arthur Pijpers 0 - 1
2. Bart de Leeuw - Rinze Mulders 1 - 0
3. Daniel Andel - Hugo van Diepen 0 - 1
4. Alexander van Lunteren - NO 0 - 0 Regl.

Uitslag voorronde 2

LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I - HSB 2 Alfrink College 3 - 1
1. Yme Gorter - Arthur Pijpers ½ - ½
2. Giel van Rijn - Rinze Mulders 1 - 0
3. Leonore Braggaar - Hugo van Diepen ½ - ½
4. Tomer Kedar - NO 1 - 0 Regl.

OSBO 2 Dominicus College - SGS Chr. Gymnasium Utrecht 2 - 2
1. Dennis Jaheruddin - Stefan ten Hertog 1 - 0
2. Dennis Wouters - Bart de Leeuw 0 - 1
3. Robin Oostrum - Alexander van Lunteren 0 - 1
4. Roel Klein - Daniel Andel 1 - 0

Uitslag voorronde 3

SGS Chr. Gymnasium Utrecht - LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 1 - 3
1. NO - Yme Gorter 0 - 1 Regl.
2. Bart de Leeuw - Giel van Rijn 0 - 1
3. Alexander van Lunteren - Leonore Braggaar 0 - 1
4. Daniel Andel - Tomer Kedar 1 - 0

HSB 2 Alfrink College - OSBO 2 Dominicus College 2 - 2
1. Arthur Pijpers - Dennis Jaheruddin 0 - 1
2. Rinze Mulders - Dennis Wouters 1 - 0
3. Hugo van Diepen - Robin Oostrum 1 - 0
4. NO - Roel Klein 0 - 1 Regl.

Individuele scores

School Bord Naam Ap Bp
NBSB 2 Cambreurcollege 4 Rob Haast 9 9
RSB O.S.G. De Ring van Putten 3 Rik de Wilde 9 7.5
LiSB OG Venlo & Omstreken 2 Egbert Clevers 9 7
SGA Het Baken Park Lyceum 3 Peter Riksten 9 6.5
NBSB 2 Cambreurcollege 2 Koen Haast 9 6.5
RSB O.S.G. De Ring van Putten 1 Tony Zhang 9 6.5
NBSB 2 Cambreurcollege 1 Mark Haast 9 5.5
NBSB 1 Gertrudiscollege 3 Jos Kuijpers 6 5
RSB O.S.G. De Ring van Putten 2 Rick van der Pluijm 9 5
LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 4 Leonore Braggaar 6 4.5
SGA Het Baken Park Lyceum 2 Mehran Kamali 9 4.5
NBSB 2 Cambreurcollege 3 Anne Haast 9 4.5
LiSB OG Venlo & Omstreken 1 Mart Nabuurs 6 4
HSB 2 Alfrink College 3 Hugo van Diepen 6 4
LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 6 Lisa Hortensius 4 3.5
LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II 4 Friso van Bokhorst 6 3.5
NBSB 1 Gertrudiscollege 2 Ngo Hin Cheng 6 3.5
SGA Het Baken Park Lyceum 1 Pieter Nobel 9 3.5
LiSB OG Venlo & Omstreken 4 Marina van Vliembergen 9 3.5
NOSBO Praedinius Gymnasium 1 Ruben Slagter 3 3
LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 3 Giel van Rijn 6 3
LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II 1 Guido Bakker 6 3
NBSB 1 Gertrudiscollege 1 Stefan Colijn 6 3
RSB O.S.G. De Ring van Putten 4 Elvira Draat 9 3
HSB 1 Gymnasium Haganum 1 Christov Kleijn 3 2.5
SBO Twents Carmel College Lyceumstraat 2 Paul ten Vergert 3 2.5
ZSB SSG De Rede 4 Nick Wegman 3 2.5
HSB 2 Alfrink College 2 Rinze Mulders 6 2.5
OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum 4 Stijn Kiers 2 2
OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum 5 Jan Willem Gerth van Wijk 2 2
LiSB OG Venlo & Omstreken 6 Guido Faassen 3 2
HSB 2 Alfrink College 4 Arno Middelkoop 3 2
NHSB Trinitas College 3 Martijn van Hout 3 2
OSBO 2 Dominicus College 1 Dennis Jaheruddin 3 2
OSBO 2 Dominicus College 4 Roel Klein 3 2
SBO Twents Carmel College Lyceumstraat 1 Arno van Akkeren 3 2
SGS Chr. Gymnasium Utrecht 2 Bart de Leeuw 3 2
SGA Het Baken Park Lyceum 5 Nicolaas Nobel 4 2
SGA Het Baken Park Lyceum 4 Vincent Hoekstra 5 2
LiSB OG Venlo & Omstreken 5 Thijmen Smith 6 2
HSB 2 Alfrink College 1 Arthur Pijpers 6 2
NBSB 1 Gertrudiscollege 4 Bart Peeters 6 2
LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 2 Yme Gorter 2 1.5
NHSB Trinitas College 2 Ivar de Hoogt 3 1.5
OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum 2 Morris Merza 3 1.5
LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II 3 Daan Postma 5 1.5
NHSB Trinitas College 4 Kasper van der Meulen 1 1
SGS Chr. Gymnasium Utrecht 3 Alexander van Lunteren 2 1
LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II 2 Jelle Zijlstra 3 1
NHSB Trinitas College 1 Tjerk Sminia 3 1
SBO Twents Carmel College Lyceumstraat 3 Tom Vesters 3 1
SGS Chr. Gymnasium Utrecht 4 Daniel Andel 3 1
NHSB Trinitas College 5 Rick Smit 2 0.5
NOSBO Praedinius Gymnasium 5 Daniel Meijer 2 0.5
HSB 1 Gymnasium Haganum 2 Yvonne Ferrier 3 0.5
SBO Twents Carmel College Lyceumstraat 4 Gijs Gerritsen 3 0.5
LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 1 Nick Hortensius 3 0.5
LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium II 5 Tomer Kedar 4 0
LiSB OG Venlo & Omstreken 3 Roland van Vliembergen 3 0
HSB 1 Gymnasium Haganum 3 Eline Korff de Gidts 3 0
HSB 1 Gymnasium Haganum 4 Xaveer van Tol 3 0
NOSBO Praedinius Gymnasium 2 Maarten Hemmes 3 0
OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum 1 Koen Lambrechts 3 0
OSBO 2 Dominicus College 2 Dennis Wouters 3 0
OSBO 2 Dominicus College 3 Robin Oostrum 3 0
ZSB SSG De Rede 1 Quinten Volleman 3 0
ZSB SSG De Rede 2 Ingeborg Jansen 3 0
ZSB SSG De Rede 3 Thomas Geertse 3 0
NOSBO Praedinius Gymnasium 3 Chiel Nijssen 2 0
NOSBO Praedinius Gymnasium 4 Sophie Welling 2 0
OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum 3 Guido van Mierlo 2 0
SGS Chr. Gymnasium Utrecht 1 Stefan ten Hertog 2 0
LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium I 5 Tomer Kedar 1 0
Document acties
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.