2005

Voortgezet Onderwijs categorie I


Finalegroep

VO-I Finalegroep Mp Bp 1 2 3 4
1. HSB 2 Stanislascollege 5 8 x 2
2. NBSB Gertrudiscollege 5 8 2 x 3 3
3. LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 1 1 x 2
4. NBSB 2 Cambreurcollege 1 ½ 1 2 x

Het Stanislas College is kampioen door het wegvallen van het resultaat aan het vierde bord in de onderlinge wedstrijd tegen het Gertrudiscollege.

Uitslag Finale ronde 1

NBSB Gertrudiscollege 1720 - LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 1614 3 - 1
1. Stefan Colijn 1771 - Daan Postma 1689 1 - 0
2. Jos Kuijpers 1797 - Stef van der Zon 1675 1 - 0
3. Ngo Hin Cheng 1736 - Wouter Segijn 1572 1 - 0
4. Bart Peeters 1577 - Tomer Kedar 1519 0 - 1

NBSB 2 Cambreurcollege 1803 - HSB 2 Stanislascollege 1889 ½ -
1. Mark Haast 1942 - Chiel van Oosterom 2179 0 - 1
2. Koen Haast 1775 - Jan-Pieter de Vries 1721 ½ - ½
3. Rob Haast 1691 - Roland ten Have 1767 0 - 1
4. Stijn Jumelet - Giordano da Franca 0 - 1

Uitslag Finale ronde 2

LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 1614 - HSB 2 Stanislascollege 1889 -
1. Daan Postma 1689 - Chiel van Oosterom 2179 0 - 1
2. Stef van der Zon 1675 - Jan-Pieter de Vries 1721 0 - 1
3. Wouter Segijn 1572 - Roland ten Have 1767 ½ - ½
4. Tomer Kedar 1519 - Giordano da Franca 1 - 0

NBSB Gertrudiscollege 1720 - NBSB 2 Cambreurcollege 1803 3 - 1
1. Stefan Colijn 1771 - Mark Haast 1942 0 - 1
2. Jos Kuijpers 1797 - Koen Haast 1775 1 - 0
3. Ngo Hin Cheng 1736 - Rob Haast 1691 1 - 0
4. Bart Peeters 1577 - Stijn Jumelet 1 - 0

Uitslag Finale ronde 3

NBSB 2 Cambreurcollege 1803 - LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 1614 2 - 2
1. Mark Haast 1942 - Daan Postma 1689 0 - 1
2. Koen Haast 1775 - Stef van der Zon 1675 1 - 0
3. Rob Haast 1691 - Wouter Segijn 1572 1 - 0
4. Stijn Jumelet - Tomer Kedar 1519 0 - 1

HSB 2 Stanislascollege 1889 - NBSB Gertrudiscollege 1720 2 - 2
1. Chiel van Oosterom 2179 - Stefan Colijn 1771 1 - 0
2. Jan-Pieter de Vries 1721 - Jos Kuijpers 1797 0 - 1
3. Roland ten Have 1767 - Ngo Hin Cheng 1736 1 - 0
4. Giordano da Franca - Bart Peeters 1577 0 - 1

Halve Finalegroep 1

VO-I Halve Finalegroep 1 Mp Bp 1 2 3 4
1. HSB 2 Stanislascollege 4 x 1 4
2. NBSB Gertrudiscollege 3 3 x 2
3. LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 3 0 x 2
4. SGA Het Baken Park Lyceum 2 ½ 2 2 x

Uitslag Halve Finale ronde 1

LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 1810 - HSB 2 Stanislascollege 1930 0 - 4
1. Yme Gorter 1943 - Chiel van Oosterom 2179 0 - 1
2. Nick Hortensius 1832 - Joram op den Kelder 2054 0 - 1
3. Guido Bakker 1776 - Jan-Pieter de Vries 1721 0 - 1
4. Nils Kooijman 1687 - Roland ten Have 1767 0 - 1

NBSB Gertrudiscollege 1768 - SGA Het Baken Park Lyceum 1718 2 - 2
1. Stefan Colijn 1771 - Pieter Nobel 2008 0 - 1
2. Jos Kuijpers 1797 - Peter Riksten 1726 0 - 1
3. Ngo Hin Cheng 1736 - Nicolaas Nobel 1556 1 - 0
4. Bart Peeters 1577 - Niek van Asperen 1581 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 2

HSB 2 Stanislascollege 1930 - SGA Het Baken Park Lyceum 1718 - ½
1. Chiel van Oosterom 2179 - Pieter Nobel 2008 1 - 0
2. Joram op den Kelder 2054 - Peter Riksten 1726 1 - 0
3. Jan-Pieter de Vries 1721 - Nicolaas Nobel 1556 ½ - ½
4. Roland ten Have 1767 - Niek van Asperen 1581 1 - 0

LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 1810 - NBSB Gertrudiscollege 1768 -
1. Yme Gorter 1943 - Stefan Colijn 1771 1 - 0
2. Nick Hortensius 1832 - Jos Kuijpers 1797 ½ - ½
3. Guido Bakker 1776 - Ngo Hin Cheng 1736 0 - 1
4. Nils Kooijman 1687 - Bart Peeters 1577 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 3

NBSB Gertrudiscollege 1768 - HSB 2 Stanislascollege 1930 3 - 1
1. Stefan Colijn 1771 - Chiel van Oosterom 2179 1 - 0
2. Jos Kuijpers 1797 - Joram op den Kelder 2054 0 - 1
3. Ngo Hin Cheng 1736 - Jan-Pieter de Vries 1721 1 - 0
4. Bart Peeters 1577 - Roland ten Have 1767 1 - 0

SGA Het Baken Park Lyceum 1718 - LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 1810 2 - 2
1. Pieter Nobel 2008 - Yme Gorter 1943 0 - 1
2. Peter Riksten 1726 - Nick Hortensius 1832 ½ - ½
3. Nicolaas Nobel 1556 - Guido Bakker 1776 1 - 0
4. Niek van Asperen 1581 - Nils Kooijman 1687 ½ - ½

Halve Finalegroep 2

VO-I Halve Finalegroep 2 Mp Bp 1 2 3 4
1. NBSB2 Cambreurcollege 4 x 2 2
2. LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 3 6 2 2 x 2
3. LiSB OG Venlo & Omstreken 3 6 2 x 2 2
4. NOSBO Praedinius Gymnasium 2 2 2 x

Uitslag Halve Finale ronde 1

NBSB2 Cambreurcollege 1803 - LiSB OG Venlo & Omstreken 1734 2 - 2
1. Mark Haast 1942 - Mart Nabuurs 1893 0 - 1
2. Koen Haast 1775 - Egbert Clevers 1785 ½ - ½
3. Rob Haast 1691 - Roland van Vliembergen 1640 1 - 0
4. Stijn Jumelet - Marina van Vliembergen 1620 ½ - ½

NOSBO Praedinius Gymnasium 1577 - LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 1617 2 - 2
1. Ruben Slagter 1671 - Daan Postma 1689 ½ - ½
2. Maarten Hemmes 1673 - Stef van der Zon 1675 ½ - ½
3. Chiel Nijssen 1509 - Wouter Segijn 1572 1 - 0
4. Sophie Welling 1455 - Frank Planjer 1533 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 2

LiSB OG Venlo & Omstreken 1734 - LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 1614 2 - 2
1. Mart Nabuurs 1893 - Daan Postma 1689 1 - 0
2. Egbert Clevers 1785 - Stef van der Zon 1675 0 - 1
3. Roland van Vliembergen 1640 - Wouter Segijn 1572 0 - 1
4. Marina van Vliembergen 1620 - Tomer Kedar 1519 1 - 0

NBSB2 Cambreurcollege 1803 - NOSBO Praedinius Gymnasium 1562 -
1. Mark Haast 1942 - Ruben Slagter 1671 ½ - ½
2. Koen Haast 1775 - Maarten Hemmes 1673 1 - 0
3. Rob Haast 1691 - Chiel Nijssen 1509 1 - 0
4. Stijn Jumelet - Sjoerd van Soest 1396 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 3

NOSBO Praedinius Gymnasium 1577 - LiSB OG Venlo & Omstreken 1734 2 - 2
1. Ruben Slagter 1671 - Mart Nabuurs 1893 0 - 1
2. Maarten Hemmes 1673 - Egbert Clevers 1785 ½ - ½
3. Chiel Nijssen 1509 - Roland van Vliembergen 1640 1 - 0
4. Sophie Welling 1455 - Marina van Vliembergen 1620 ½ - ½

LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 1604 - NBSB2 Cambreurcollege 1803 2 - 2
1. Daan Postma 1689 - Mark Haast 1942 0 - 1
2. Stef van der Zon 1675 - Koen Haast 1775 0 - 1
3. Frank Planjer 1533 - Rob Haast 1691 1 - 0
4. Tomer Kedar 1519 - Stijn Jumelet 1 - 0

Voorrondegroep A

VO-I Voorrondegroep A Mp Bp 1 2 3 4
1. SGA Het Baken Park Lyceum 6 9 x 3 3 3
2. NOSBO Praedinius Gymnasium 4 1 x 3
3. HSB 1 Gymnasium Haganum 1 1 x 2
4. SBO Twents Carmel Lyceum 1 4 1 1 2 x

Uitslag voorronde 1

HSB 1 Gymnasium Haganum 1750 - NOSBO Praedinius Gymnasium 1577 -
1. Christov Kleijn 2031 - Ruben Slagter 1671 1 - 0
2. Niek Wisse 1646 - Maarten Hemmes 1673 ½ - ½
3. Eline Korff de Gidts - Chiel Nijssen 1509 0 - 1
4. Yvonne Ferrier 1574 - Sophie Welling 1455 0 - 1

SGA Het Baken Park Lyceum 1718 - SBO Twents Carmel Lyceum 1550 3 - 1
1. Pieter Nobel 2008 - Paul ten Vergert 1733 1 - 0
2. Peter Riksten 1726 - Arno van Akkeren 1651 0 - 1
3. Nicolaas Nobel 1556 - Tom Vesters 1358 1 - 0
4. Niek van Asperen 1581 - Gijs Gerritsen 1460 1 - 0

Uitslag voorronde 2

NOSBO Praedinius Gymnasium 1577 - SBO Twents Carmel Lyceum 1550 3 - 1
1. Ruben Slagter 1671 - Paul ten Vergert 1733 0 - 1
2. Maarten Hemmes 1673 - Arno van Akkeren 1651 1 - 0
3. Chiel Nijssen 1509 - Tom Vesters 1358 1 - 0
4. Sophie Welling 1455 - Gijs Gerritsen 1460 1 - 0

HSB 1 Gymnasium Haganum 1750 - SGA Het Baken Park Lyceum 1718 1 - 3
1. Christov Kleijn 2031 - Pieter Nobel 2008 ½ - ½
2. Niek Wisse 1646 - Peter Riksten 1726 0 - 1
3. Eline Korff de Gidts - Nicolaas Nobel 1556 ½ - ½
4. Yvonne Ferrier 1574 - Niek van Asperen 1581 0 - 1

Uitslag voorronde 3

SGA Het Baken Park Lyceum 1718 - NOSBO Praedinius Gymnasium 1577 3 - 1
1. Pieter Nobel 2008 - Ruben Slagter 1671 1 - 0
2. Peter Riksten 1726 - Maarten Hemmes 1673 1 - 0
3. Nicolaas Nobel 1556 - Chiel Nijssen 1509 1 - 0
4. Niek van Asperen 1581 - Sophie Welling 1455 0 - 1

SBO Twents Carmel Lyceum 1550 - HSB 1 Gymnasium Haganum 1750 2 - 2
1. Paul ten Vergert 1733 - Christov Kleijn 2031 0 - 1
2. Arno van Akkeren 1651 - Niek Wisse 1646 1 - 0
3. Tom Vesters 1358 - Eline Korff de Gidts 1 - 0
4. Gijs Gerritsen 1460 - Yvonne Ferrier 1574 0 - 1

Voorrondegroep B

VO-I Voorrondegroep B Mp Bp 1 2 3 4
1. LiSB OG Venlo & Omstreken 5 7 x 2
2. HSB 2 Stanislascollege 4 7 x 3
3. OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum 2 5 1 x
4. FSB Liudger College 1 5 2 x

Uitslag voorronde 1

HSB 2 Stanislascollege 1692 - OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum 1578 3 - 1
1. Jan-Pieter de Vries 1721 - Koen Lambrechts 1692 1 - 0
2. Roland ten Have 1767 - Guido van Mierlo 1582 1 - 0
3. Marianne Zelitchenko 1589 - Stijn Kiers 1461 1 - 0
4. Fabian Secker - Robert Jan Voogt 0 - 1

LiSB OG Venlo & Omstreken 1734 - FSB Liudger College 1585 2 - 2
1. Mart Nabuurs 1893 - Paul Hummel 1732 1 - 0
2. Egbert Clevers 1785 - Wieke Haakma 1663 0 - 1
3. Roland van Vliembergen 1640 - Daan Visscher 1495 1 - 0
4. Marina van Vliembergen 1620 - Menno Steensma 1451 0 - 1

Uitslag voorronde 2

OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum 1578 - FSB Liudger College 1585 -
1. Koen Lambrechts 1692 - Paul Hummel 1732 ½ - ½
2. Guido van Mierlo 1582 - Wieke Haakma 1663 ½ - ½
3. Stijn Kiers 1461 - Daan Visscher 1495 1 - 0
4. Robert Jan Voogt - Menno Steensma 1451 ½ - ½

HSB 2 Stanislascollege 1692 - LiSB OG Venlo & Omstreken 1734 -
1. Jan-Pieter de Vries 1721 - Mart Nabuurs 1893 0 - 1
2. Roland ten Have 1767 - Egbert Clevers 1785 ½ - ½
3. Marianne Zelitchenko 1589 - Roland van Vliembergen 1640 1 - 0
4. Fabian Secker - Marina van Vliembergen 1620 0 - 1

Uitslag voorronde 3

LiSB OG Venlo & Omstreken 1734 - OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum 1578 -
1. Mart Nabuurs 1893 - Koen Lambrechts 1692 ½ - ½
2. Egbert Clevers 1785 - Guido van Mierlo 1582 1 - 0
3. Roland van Vliembergen 1640 - Stijn Kiers 1461 0 - 1
4. Marina van Vliembergen 1620 - Robert Jan Voogt 1 - 0

FSB Liudger College 1585 - HSB 2 Stanislascollege 1692 -
1. Paul Hummel 1732 - Jan-Pieter de Vries 1721 ½ - ½
2. Wieke Haakma 1663 - Roland ten Have 1767 0 - 1
3. Daan Visscher 1495 - Marianne Zelitchenko 1589 0 - 1
4. Menno Steensma 1451 - Fabian Secker 1 - 0

Voorrondegroep C

VO-I Voorrondegroep C Mp Bp 1 2 3 4
1. LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 6 9 x 3
2. NBSB 2 Cambreurcollege 4 8 x 4
3. SGS Chr. Gymnasium Utrecht 2 ½ x
4. OSBO 2 Stedelijk Gymnasium Nijmegen 0 1 0 x

Uitslag voorronde 1

SGS Chr. Gymnasium Utrecht 1595 - OSBO 2 Stedelijk Gymnasium Nijmegen 1772 -
1. Wouter Nieuwenhuis 1638 - Martine Middelveld 1831 0 - 1
2. Stefan ten Hertog - Lars Kurstjens 1712 1 - 0
3. Bart de Leeuw 1552 - Albert Konijnenberg 1 - 0
4. Paul Staats - Roland Torensma ½ - ½

LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 1810 - NBSB 2 Cambreurcollege 1803 -
1. Yme Gorter 1943 - Mark Haast 1942 1 - 0
2. Nick Hortensius 1832 - Koen Haast 1775 0 - 1
3. Guido Bakker 1776 - Rob Haast 1691 ½ - ½
4. Nils Kooijman 1687 - Stijn Jumelet 1 - 0

Uitslag voorronde 2

OSBO 2 Stedelijk Gymnasium Nijmegen 1772 - NBSB 2 Cambreurcollege 1803 0 - 4
1. Martine Middelveld 1831 - Mark Haast 1942 0 - 1
2. Lars Kurstjens 1712 - Koen Haast 1775 0 - 1
3. Albert Konijnenberg - Rob Haast 1691 0 - 1
4. Renze Torensma - Stijn Jumelet 0 - 1

SGS Chr. Gymnasium Utrecht 1595 - LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 1810 ½ -
1. Wouter Nieuwenhuis 1638 - Yme Gorter 1943 ½ - ½
2. Stefan ten Hertog - Nick Hortensius 1832 0 - 1
3. Bart de Leeuw 1552 - Guido Bakker 1776 0 - 1
4. Paul Staats - Nils Kooijman 1687 0 - 1

Uitslag voorronde 3

LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 1810 - OSBO 2 Stedelijk Gymnasium Nijmegen 1772 3 - 1
1. Yme Gorter 1943 - Martine Middelveld 1831 ½ - ½
2. Nick Hortensius 1832 - Lars Kurstjens 1712 ½ - ½
3. Guido Bakker 1776 - Albert Konijnenberg 1 - 0
4. Nils Kooijman 1687 - Renze Torensma 1 - 0

NBSB 2 Cambreurcollege 1803 - SGS Chr. Gymnasium Utrecht 1595 -
1. Mark Haast 1942 - Wouter Nieuwenhuis 1638 1 - 0
2. Koen Haast 1775 - Stefan ten Hertog ½ - ½
3. Rob Haast 1691 - Bart de Leeuw 1552 1 - 0
4. Stijn Jumelet - Paul Staats 0 - 1

Voorrondegroep D

VO-I Voorrondegroep D Mp Bp 1 2 3 4
1. LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 6 9 x 3
2. NBSB Gertrudiscollege 4 x
3. RSB Wallburgcollege 2 4 ½ ½ x 3
4. ZSB Zwin College 0 1 ½ 1 x

Uitslag voorronde 1

LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 1617 - NBSB Gertrudiscollege 1768 -
1. Daan Postma 1689 - Stefan Colijn 1771 0 - 1
2. Stef van der Zon 1675 - Jos Kuijpers 1797 ½ - ½
3. Wouter Segijn 1572 - Ngo Hin Cheng 1736 1 - 0
4. Frank Planjer 1533 - Bart Peeters 1577 1 - 0

ZSB Zwin College 1974 - RSB Wallburgcollege 1807 1 - 3
1. Simon Provoost 1974 - Mark Timmermans 1798 1 - 0
2. Arjen Steijaert - Naomi Snikkers 1816 0 - 1
3. Micky Steijaert - Xander van Doorn 0 - 1
4. Aris den Hollander - Lennard den Boer 0 - 1

Uitslag voorronde 2

NBSB Gertrudiscollege 1768 - RSB Wallburgcollege 1807 - ½
1. Stefan Colijn 1771 - Mark Timmermans 1798 1 - 0
2. Jos Kuijpers 1797 - Naomi Snikkers 1816 1 - 0
3. Ngo Hin Cheng 1736 - Xander van Doorn 1 - 0
4. Bart Peeters 1577 - Lennard den Boer ½ - ½

LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 1614 - ZSB Zwin College 1974 3 - 1
1. Daan Postma 1689 - Simon Provoost 1974 0 - 1
2. Stef van der Zon 1675 - Arjen Steijaert 1 - 0
3. Wouter Segijn 1572 - Micky Steijaert 1 - 0
4. Tomer Kedar 1519 - Aris den Hollander 1 - 0

Uitslag voorronde 3

ZSB Zwin College 1974 - NBSB Gertrudiscollege 1768 ½ -
1. Simon Provoost 1974 - Stefan Colijn 1771 ½ - ½
2. Arjen Steijaert - Jos Kuijpers 1797 0 - 1
3. Micky Steijaert - Ngo Hin Cheng 1736 0 - 1
4. Aris den Hollander - Bart Peeters 1577 0 - 1

RSB Wallburgcollege 1807 - LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 1604 ½ -
1. Mark Timmermans 1798 - Daan Postma 1689 ½ - ½
2. Naomi Snikkers 1816 - Stef van der Zon 1675 0 - 1
3. Xander van Doorn - Frank Planjer 1533 0 - 1
4. Lennard den Boer - Tomer Kedar 1519 0 - 1

Individuele scores

Naam School Ap Bp % Brd
Ngo Hin Cheng NBSB Gertrudiscollege 9 7,0 78 3
Roland ten Have HSB 2 Stanislascollege 9 7,0 78 3
Koen Haast NBSB 2 Cambreurcollege 9 6,5 72 2
Tomer Kedar LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 7 6,0 86 4
Jos Kuijpers NBSB Gertrudiscollege 9 6,0 67 2
Mart Nabuurs LiSB OG Venlo & Omstreken 6 5,5 92 1
Rob Haast NBSB 2 Cambreurcollege 9 5,5 61 3
Bart Peeters NBSB Gertrudiscollege 9 5,5 61 4
Chiel van Oosterom HSB 2 Stanislascollege 6 5,0 83 1
Nils Kooijman LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 6 4,5 75 4
Stefan Colijn NBSB Gertrudiscollege 9 4,5 50 1
Mark Haast NBSB 2 Cambreurcollege 9 4,5 50 1
Jan-Pieter de Vries HSB 2 Stanislascollege 9 4,5 50 2
Frank Planjer LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 4 4,0 100 3,5
Yme Gorter LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 6 4,0 67 1
Nicolaas Nobel SGA Het Baken Park Lyceum 6 4,0 67 3
Chiel Nijssen NOSBO Praedinius Gymnasium 6 4,0 67 3
Marina van Vliembergen LiSB OG Venlo & Omstreken 6 4,0 67 4
Stef van der Zon LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 9 4,0 44 2
Sophie Welling NOSBO Praedinius Gymnasium 5 3,5 70 4
Pieter Nobel SGA Het Baken Park Lyceum 6 3,5 58 1
Peter Riksten SGA Het Baken Park Lyceum 6 3,5 58 2
Wouter Segijn LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 7 3,5 50 3
Joram op den Kelder HSB 2 Stanislascollege 3 3,0 100 2
Marianne Zelitchenko HSB 2 Stanislascollege 3 3,0 100 3
Simon Provoost ZSB Zwin College 3 2,5 83 1
Christov Kleijn HSB 1 Gymnasium Haganum 3 2,5 83 1
Menno Steensma FSB Liudger College 3 2,5 83 4
Maarten Hemmes NOSBO Praedinius Gymnasium 6 2,5 42 2
Egbert Clevers LiSB OG Venlo & Omstreken 6 2,5 42 2
Nick Hortensius LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 6 2,5 42 2
Guido Bakker LeiSB 1 Stedelijk Gymnasium 1 6 2,5 42 3
Niek van Asperen SGA Het Baken Park Lyceum 6 2,5 42 4
Arno van Akkeren SBO Twents Carmel Lyceum 3 2,0 67 2
Stijn Kiers OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum 3 2,0 67 3
Daan Postma LeiSB 2 Stedelijk Gymnasium 2 9 2,0 22 1
Martine Middelveld OSBO 2 Stedelijk Gymnasium Nijmegen 3 1,5 50 1
Stefan ten Hertog SGS Chr. Gymnasium Utrecht 3 1,5 50 2
Wieke Haakma FSB Liudger College 3 1,5 50 2
Paul Staats SGS Chr. Gymnasium Utrecht 3 1,5 50 4
Lennard den Boer RSB Wallburgcollege 3 1,5 50 4
Robert Jan Voogt OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum 3 1,5 50 4
Stijn Jumelet NBSB 2 Cambreurcollege 9 1,5 17 4
Sjoerd van Soest NOSBO Praedinius Gymnasium 1 1,0 100 4
Paul ten Vergert SBO Twents Carmel Lyceum 3 1,0 33 1
Koen Lambrechts OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum 3 1,0 33 1
Paul Hummel FSB Liudger College 3 1,0 33 1
Naomi Snikkers RSB Wallburgcollege 3 1,0 33 2
Bart de Leeuw SGS Chr. Gymnasium Utrecht 3 1,0 33 3
Tom Vesters SBO Twents Carmel Lyceum 3 1,0 33 3
Xander van Doorn RSB Wallburgcollege 3 1,0 33 3
Giordano da Franca HSB 2 Stanislascollege 3 1,0 33 4
Yvonne Ferrier HSB 1 Gymnasium Haganum 3 1,0 33 4
Ruben Slagter NOSBO Praedinius Gymnasium 6 1,0 17 1
Roland van Vliembergen LiSB OG Venlo & Omstreken 6 1,0 17 3
Roland Torensma OSBO 2 Stedelijk Gymnasium Nijmegen 1 0,5 50 4
Wouter Nieuwenhuis SGS Chr. Gymnasium Utrecht 3 0,5 17 1
Mark Timmermans RSB Wallburgcollege 3 0,5 17 1
Lars Kurstjens OSBO 2 Stedelijk Gymnasium Nijmegen 3 0,5 17 2
Guido van Mierlo OSBO 1 Etty Hillesum Lyceum 3 0,5 17 2
Niek Wisse HSB 1 Gymnasium Haganum 3 0,5 17 2
Eline Korff de Gidts HSB 1 Gymnasium Haganum 3 0,5 17 3
Renze Torensma OSBO 2 Stedelijk Gymnasium Nijmegen 2 0,0 0 4
Arjen Steijaert ZSB Zwin College 3 0,0 0 2
Micky Steijaert ZSB Zwin College 3 0,0 0 3
Albert Konijnenberg OSBO 2 Stedelijk Gymnasium Nijmegen 3 0,0 0 3
Daan Visscher FSB Liudger College 3 0,0 0 3
Fabian Secker HSB 2 Stanislascollege 3 0,0 0 4
Aris den Hollander ZSB Zwin College 3 0,0 0 4
Gijs Gerritsen SBO Twents Carmel Lyceum 3 0,0 0 4
Document acties
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.