2004

Voortgezet Onderwijs categorie I


Finalegroep (Eindstand)

   VO-I Finalegroep           Mp Bp 1  2 3 4
1. HSB 1 Stanislas College    5  8½ x  2 3 3½
2. OSBO 1 Gymnasium Apeldoorn 4  7  2  x 2 3
3. LeiSB Stedelijk Gymnasium  3  6  1  2 x 3
4. NBSB 2 Varendonck College  0  2½ ½  1 1 x

Uitslag Finale ronde 1

   LeiSB Stedelijk Gymnasium - NBSB 2 Varendonck College  3 - 1
1. Yme Gorter                - Robin Swinkels             ½ - ½
2. Nils Kooijman             - Chantal van Eijk           1 - 0
3. Nick Hortensius           - Jovan Stijovic             ½ - ½
4. Guido Bakker              - Sven Ruygrok               1 - 0

   HSB 1 Stanislas College   - OSBO 1 Gymnasium Apeldoorn 2 - 2
1. Chiel van Oosterom        - Roeland Pruijssers         0 - 1
2. Joram op den Kelder       - Stefan Kuipers             1 - 0
3. Marianne Zelitchenko      - Etienne Goudriaan          0 - 1
4. Roland ten Have           - Esther Wolbers             1 - 0

Uitslag Finale ronde 2

   NBSB 2 Varendonck College - OSBO 1 Gymnasium Apeldoorn 1 - 3
1. Robin Swinkels            - Roeland Pruijssers         1 - 0
2. Chantal van Eijk          - Stefan Kuipers             0 - 1
3. Jovan Stijovic            - Etienne Goudriaan          0 - 1
4. Sven Ruygrok              - Esther Wolbers             0 - 1

   LeiSB Stedelijk Gymnasium - HSB 1 Stanislas College    1 - 3
1. Yme Gorter                - Chiel van Oosterom         0 - 1
2. Nils Kooijman             - Joram op den Kelder        0 - 1
3. Stef van der Zon          - Marianne Zelitchenko       1 - 0
4. Guido Bakker              - Jan-Pieter de Vries        0 - 1

Uitslag Finale ronde 3

   HSB 1 Stanislas College    - NBSB 2 Varendonck College 3½ - ½
1. Chiel van Oosterom         - Robin Swinkels            ½  - ½
2. Joram op den Kelder        - Chantal van Eijk          1  - 0
3. Jan-Pieter de Vries        - Jovan Stijovic            1  - 0
4. Roland ten Have            - Sven Ruygrok              1  - 0

   OSBO 1 Gymnasium Apeldoorn - LeiSB Stedelijk Gymnasium 2  - 2
1. Roeland Pruijssers         - Yme Gorter                1  - 0
2. Stefan Kuipers             - Nils Kooijman             1  - 0
3. Etienne Goudriaan          - Nick Hortensius           0  - 1
4. Esther Wolbers             - Stef van der Zon          0  - 1

Halve Finalegroep 1 (eindstand)

   VO-I Halve Finalegroep 1      Mp Bp 1  2  3  4
1. NBSB 2 Varendonck College     5  8½ x  2½ 2  4
2. LeiSB Stedelijk Gymnasium     4  6½ 1½ x  2½ 2½
3. LiSB Onderwijsgem. Venlo e.o. 3  6½ 2  1½ x  3
4. SBO  Bonhoeffer College       0  2½ 0  1½ 1  x

Uitslag Halve Finale ronde 1

   LiSB Onderwijsgem. Venlo e.o. - LeiSB Stedelijk Gymnasium 1½ - 2½
1. Joep Nabuurs                  - Yme Gorter                0  - 1
2. Mart Nabuurs                  - Nils Kooijman             ½  - ½
3. Egbert Clevers                - Nick Hortensius           1  - 0
4. Roland van Vliembergen        - Guido Bakker              0  - 1

   NBSB 2 Varendonck College     - SBO  Bonhoeffer College   4  - 0
1. Robin Swinkels                - Taras Boguslavskij        1  - 0
2. Chantal van Eijk              - Jessica Groenhuis         1  - 0
3. Jovan Stijovic                - Jokim van den Bos         1  - 0
4. Sven Ruygrok                  - Christian Kaalverink      1  - 0

Uitslag Halve Finale ronde 2

   LeiSB Stedelijk Gymnasium     - SBO  Bonhoeffer College   2½ - 1½
1. Yme Gorter                    - Taras Boguslavskij        0  - 1
2. Nils Kooijman                 - Jessica Groenhuis         ½  - ½
3. Stef van der Zon              - Jokim van den Bos         1  - 0
4. Guido Bakker                  - Christian Kaalverink      1  - 0

   LiSB Onderwijsgem. Venlo e.o. - NBSB 2 Varendonck College 2  - 2
1. Joep Nabuurs                  - Robin Swinkels            0  - 1
2. Mart Nabuurs                  - Chantal van Eijk          1  - 0
3. Egbert Clevers                - Jovan Stijovic            0  - 1
4. Roland van Vliembergen        - Sven Ruygrok              1  - 0

Uitslag Halve Finale ronde 3

   NBSB 2 Varendonck College - LeiSB Stedelijk Gymnasium     2½ - 1½
1. Robin Swinkels            - Yme Gorter                    1  - 0
2. Chantal van Eijk          - Nils Kooijman                 ½  - ½
3. Jovan Stijovic            - Nick Hortensius               1  - 0
4. Sven Ruygrok              - Stef van der Zon              0  - 1

   SBO  Bonhoeffer College   - LiSB Onderwijsgem. Venlo e.o. 1  - 3
1. Taras Boguslavskij        - Joep Nabuurs                  0  - 1
2. Jessica Groenhuis         - Mart Nabuurs                  0  - 1
3. Jokim van den Bos         - Egbert Clevers                0  - 1
4. Christian Kaalverink      - Roland van Vliembergen        1  - 0

Halve Finalegroep 2 (eindstand)

   VO-I Halve Finalegroep 2              Mp Bp 1  2  3  4
1. HSB 1 Stanislas College               6  10 x  2½ 3½ 4
2. OSBO 1 Gymnasium Apeldoorn            3  7½ 1½ x  2  4
3. ZSB Zwin College                      3  5½ ½  2  x  3
4. OSBO 2 Koninklijke Scholengemeenschap 0  1  0  0  1  x

Uitslag Halve Finale ronde 1

   ZSB Zwin College        - OSBO 2 Koninklijke Scholengemeenschap 3  - 1
1. Ab van Hoeve            - Sander Walhout                        0  - 1
2. Simon Provoost          - Jori van der Raadt                    1  - 0
3. Jan Damen               - Kristianne Tempelman                  1  - 0
4. Steven Braem            - Matthijs Lanting                      1  - 0

   HSB 1 Stanislas College - OSBO 1 Gymnasium Apeldoorn            2½ - 1½
1. Chiel van Oosterom      - Roeland Pruijssers                    0  - 1
2. Joram op den Kelder     - Stefan Kuipers                        ½  - ½
3. Marianne Zelitchenko    - Etienne Goudriaan                     1  - 0
4. Jan-Pieter de Vries     - Esther Wolbers                        1  - 0

Uitslag Halve Finale ronde 2

   OSBO 2 Koninklijke Scholengemeenschap - OSBO 1 Gymnasium Apeldoorn 0 - 4
1. Sander Walhout                        - Roeland Pruijssers         0 - 1
2. Jori van der Raadt                    - Stefan Kuipers             0 - 1
3. Kristianne Tempelman                  - Etienne Goudriaan          0 - 1
4. Axel van Dijk                         - Esther Wolbers             0 - 1

   ZSB Zwin College                      - HSB 1 Stanislas College    ½ - 3½
1. Ab van Hoeve                          - Chiel van Oosterom         ½ - ½
2. Simon Provoost                        - Joram op den Kelder        0 - 1
3. Jan Damen                             - Jan-Pieter de Vries        0 - 1
4. Steven Braem                          - Roland ten Have            0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 3

   HSB 1 Stanislas College    - OSBO 2 Koninklijke Scholengemeenschap 4 - 0
1. Chiel van Oosterom         - Sander Walhout                        1 - 0
2. Joram op den Kelder        - Jori van der Raadt                    1 - 0
3. Marianne Zelitchenko       - Kristianne Tempelman                  1 - 0
4. Roland ten Have            - Axel van Dijk                         1 - 0

   OSBO 1 Gymnasium Apeldoorn - ZSB Zwin College                      2 - 2
1. Roeland Pruijssers         - Ab van Hoeve                          1 - 0
2. Stefan Kuipers             - Simon Provoost                        ½ - ½
3. Etienne Goudriaan          - Jan Damen                             ½ - ½
4. Esther Wolbers             - Steven Braem                          0 - 1

Voorrondegroep A (Eindstand)

   VO-I Voorrondegroep A                 Mp Bp 1  2  3  4
1. LiSB Onderwijsgem. Venlo e.o.         5  7½ x  2  2½ 3
2. OSBO 2 Koninklijke Scholengemeenschap 3  4½ 2  x  0  2½
3. RSB Coenecoop College                 2  6½ 1½ 4  x  1
4. SGA 1 Het Baken                       2  5½ 1  1½ 3  x

Uitslag voorronde 1

   SGA 1 Het Baken                       - LiSB Onderwijsgem. Venlo e.o.         1  - 3
1. Pieter Nobel                          - Joep Nabuurs                          ½  - ½
2. Peter Riksten                         - Mart Nabuurs                          0  - 1
3. Nicolaas Nobel                        - Egbert Clevers                        ½  - ½
4. Vincent Hoekstra                      - Roland van Vliembergen                0  - 1

   OSBO 2 Koninklijke Scholengemeenschap - RSB Coenecoop College                 0  - 4
1. Sander Walhout                        - Erik Hennink                          0  - 1
2. Jori van der Raadt                    - Boudewijn Weijermars                  0  - 1
3. Matthijs Lanting                      - Ron Droog                             0  - 1
4. Axel van Dijk                         - Ryan den Drijver                      0  - 1

Uitslag voorronde 2

   LiSB Onderwijsgem. Venlo e.o.         - RSB Coenecoop College                 2½ - 1½
1. Joep Nabuurs                          - Erik Hennink                          1  - 0
2. Mart Nabuurs                          - Boudewijn Weijermars                  ½  - ½
3. Egbert Clevers                        - Ron Droog                             1  - 0
4. Roland van Vliembergen                - Ryan den Drijver                      0  - 1

   SGA 1 Het Baken                       - OSBO 2 Koninklijke Scholengemeenschap 1½ - 2½
1. Pieter Nobel                          - Sander Walhout                        ½  - ½
2. Peter Riksten                         - Jori van der Raadt                    0  - 1
3. Nicolaas Nobel                        - Matthijs Lanting                      0  - 1
4. Nick van Asperen                      - Axel van Dijk                         1  - 0

Uitslag voorronde 3

   OSBO 2 Koninklijke Scholengemeenschap - LiSB Onderwijsgem. Venlo e.o.         2  - 2
1. Sander Walhout                        - Joep Nabuurs                          ½  - ½
2. Jori van der Raadt                    - Mart Nabuurs                          ½  - ½
3. Matthijs Lanting                      - Egbert Clevers                        1  - 0
4. Axel van Dijk                         - Roland van Vliembergen                0  - 1

   RSB Coenecoop College                 - SGA 1 Het Baken                       1  - 3
1. Erik Hennink                          - Pieter Nobel                          0  - 1
2. Boudewijn Weijermars                  - Peter Riksten                         0  - 1
3. Ron Droog                             - Nicolaas Nobel                        0  - 1
4. Ryan den Drijver                      - Vincent Hoekstra                      1  - 0

Voorrondegroep B (Eindstand)

   VO-I Voorrondegroep B      Mp Bp 1  2 3 4
1. OSBO 1 Gymnasium Apeldoorn 5  9½ x  2 4 3½
2. NBSB 2 Varendonck College  5  9  2  x 3 4
3. NHSB Trinitas College      2  5  0  1 x 4
4. NOSBO Praedinius Gymnasium 0  ½  ½  0 0 x

Uitslag voorronde 1

   NHSB Trinitas College      - NOSBO Praedinius Gymnasium 4  - 0
1. Tjerk Sminia               - Ruben Slagter              1  - 0
2. Ivar de Hoogt              - Chiel Nijssen              1  - 0
3. Joost Goedbloed            - Sophie Welling             1  - 0
4. Rick Smit                  - Eric Jansen                1  - 0

   OSBO 1 Gymnasium Apeldoorn - NBSB 2 Varendonck College  2  - 2
1. Roeland Pruijssers         - Robin Swinkels             0  - 1
2. Stefan Kuipers             - Chantal van Eijk           1  - 0
3. Etienne Goudriaan          - Jovan Stijovic             1  - 0
4. Esther Wolbers             - Sven Ruygrok               0  - 1

Uitslag voorronde 2

   NOSBO Praedinius Gymnasium - NBSB 2 Varendonck College  0  - 4
1. Ruben Slagter              - Robin Swinkels             0  - 1
2. Chiel Nijssen              - Chantal van Eijk           0  - 1
3. Sophie Welling             - Jovan Stijovic             0  - 1
4. Eric Jansen                - Sven Ruygrok               0  - 1

   NHSB Trinitas College      - OSBO 1 Gymnasium Apeldoorn 0  - 4
1. Tjerk Sminia               - Roeland Pruijssers         0  - 1
2. Conrad Bel                 - Stefan Kuipers             0  - 1
3. Ivar de Hoogt              - Etienne Goudriaan          0  - 1
4. Joost Goedbloed            - Esther Wolbers             0  - 1

Uitslag voorronde 3

   OSBO 1 Gymnasium Apeldoorn - NOSBO Praedinius Gymnasium 3½ - ½
1. Roeland Pruijssers         - Ruben Slagter              ½  - ½
2. Stefan Kuipers             - Chiel Nijssen              1  - 0
3. Etienne Goudriaan          - Sophie Welling             1  - 0
4. Esther Wolbers             - Eric Jansen                1  - 0

   NBSB 2 Varendonck College  - NHSB Trinitas College      3  - 1
1. Robin Swinkels             - Tjerk Sminia               1  - 0
2. Chantal van Eijk           - Conrad Bel                 1  - 0
3. Jovan Stijovic             - Ivar de Hoogt              0  - 1
4. Sven Ruygrok               - Rick Smit                  1  - 0

Voorrondegroep C (Eindstand)

   VO-I Voorrondegroep C   Mp Bp 1 2 3 4
1. SBO  Bonhoeffer College 5  8  x 2 3 3
2. HSB 1 Stanislas College 4  8  2 x 2 4
3. FSB Liudger College     3  6  1 2 x 3
4. SGS Corderius College   0  2  1 0 1 x

Uitslag voorronde 1

   SGS Corderius College   - SBO  Bonhoeffer College 1 - 3
1. Tijmen van de Wolfshaar - Taras Boguslavskij      1 - 0
2. Martin Veldhuizen       - Jessica Groenhuis       0 - 1
3. Steven van Asbeck       - Jokim van den Bos       0 - 1
4. Bryan Koster            - Christian Kaalverink    0 - 1

   FSB Liudger College     - HSB 1 Stanislas College 2 - 2
1. Wieke Haakma            - Joram op den Kelder     0 - 1
2. Paul Hummel             - Jan-Pieter de Vries     0 - 1
3. Eelco Bergsma           - Marianne Zelitchenko    1 - 0 Regl.
4. Daan Visscher           - Roland ten Have         1 - 0

Uitslag voorronde 2

   SBO  Bonhoeffer College - HSB 1 Stanislas College 2 - 2
1. Taras Boguslavskij      - Joram op den Kelder     1 - 0
2. Jessica Groenhuis       - Jan-Pieter de Vries     0 - 1
3. Jokim van den Bos       - Marianne Zelitchenko    1 - 0 Regl.
4. Christian Kaalverink    - Roland ten Have         0 - 1

   SGS Corderius College   - FSB Liudger College     1 - 3
1. Tijmen van de Wolfshaar - Wieke Haakma            0 - 1
2. Martin Veldhuizen       - Paul Hummel             0 - 1
3. Steven van Asbeck       - Eelco Bergsma           1 - 0
4. Bryan Koster            - Daan Visscher           0 - 1

Uitslag voorronde 3

   FSB Liudger College     - SBO  Bonhoeffer College 1 - 3
1. Wieke Haakma            - Taras Boguslavskij      0 - 1
2. Paul Hummel             - Jessica Groenhuis       ½ - ½
3. Eelco Bergsma           - Jokim van den Bos       0 - 1
4. Daan Visscher           - Christian Kaalverink    ½ - ½

   HSB 1 Stanislas College - SGS Corderius College   4 - 0
1. Joram op den Kelder     - Tijmen van de Wolfshaar 1 - 0
2. Marianne Zelitchenko    - Martin Veldhuizen       1 - 0
3. Jan-Pieter de Vries     - Steven van Asbeck       1 - 0
4. Roland ten Have         - Bryan Koster            1 - 0

Voorrondegroep D (Eindstand)

   VO-I Voorrondegroep D     Mp Bp 1 2 3 4
1. ZSB Zwin College          5  9  x 3 2 4
2. LeiSB Stedelijk Gymnasium 4  8  1 x 3 4
3. NBSB 1 Gertrudiscollege   3  7  2 1 x 4
4. SGA 2 Niet Opgekomen      0  0  0 0 0 x

Uitslag voorronde 1

   LeiSB Stedelijk Gymnasium - NBSB 1 Gertrudiscollege   3 - 1
1. Yme Gorter                - Marloes Peeters           ½ - ½
2. Nils Kooijman             - Jos Kuijpers              1 - 0
3. Nick Hortensius           - Rob van der Weegen        ½ - ½
4. Stef van der Zon          - Stefan Colijn             1 - 0

Uitslag voorronde 2

   ZSB Zwin College          - NBSB 1 Gertrudiscollege   2 - 2
1. Ab van Hoeve              - Marloes Peeters           0 - 1
2. Simon Provoost            - Jos Kuijpers              1 - 0
3. Jan Damen                 - Rob van der Weegen        1 - 0
4. Arjen Steijaert           - Stefan Colijn             0 - 1

Uitslag voorronde 3

   LeiSB Stedelijk Gymnasium - ZSB Zwin College          1 - 3
1. Yme Gorter                - Ab van Hoeve              0 - 1
2. Nils Kooijman             - Simon Provoost            0 - 1
3. Stef van der Zon          - Jan Damen                 ½ - ½
4. Guido Bakker              - Arjen Steijaert           ½ - ½

Individuele scores

School nr Naam Tot Perc Aantal
NBSB 2 Varendonck College 1. Robin Swinkels 8,0 89 9
HSB 1 Stanislas College 1. Joram op den Kelder 7,5 83 9
HSB 1 Stanislas College 2. Jan-Pieter de Vries 7,0 100 7
OSBO 1 Gymnasium Apeldoorn 2. Stefan Kuipers 7,0 78 9
OSBO 1 Gymnasium Apeldoorn 1. Roeland Pruijssers 6,5 72 9
OSBO 1 Gymnasium Apeldoorn 3. Etienne Goudriaan 6,5 72 9
HSB 1 Stanislas College 4. Roland ten Have 6,0 86 7
LeiSB Stedelijk Gymnasium 4. Stef van der Zon 5,5 92 6
LiSB Onderwijsgem. Venlo e.o. 2. Mart Nabuurs 4,5 75 6
NBSB 2 Varendonck College 3. Jovan Stijovic 4,5 50 9
OSBO 1 Gymnasium Apeldoorn 4. Esther Wolbers 4,0 44 9
NBSB 2 Varendonck College 4. Sven Ruygrok 4,0 44 9
LeiSB Stedelijk Gymnasium 5. Guido Bakker 3,5 70 5
ZSB Zwin College 2. Simon Provoost 3,5 70 5
LiSB Onderwijsgem. Venlo e.o. 3. Egbert Clevers 3,5 58 6
LeiSB Stedelijk Gymnasium 2. Nils Kooijman 3,5 44 8
NBSB 2 Varendonck College 2. Chantal van Eijk 3,5 39 9
RSB Coenecoop College 4. Ryan den Drijver 3,0 100 3
HSB 1 Stanislas College 3. Marianne Zelitchenko 3,0 60 5
ZSB Zwin College 3. Jan Damen 3,0 60 5
HSB 1 Stanislas College 5. Chiel van Oosterom 3,0 50 6
LiSB Onderwijsgem. Venlo e.o. 1. Joep Nabuurs 3,0 50 6
LiSB Onderwijsgem. Venlo e.o. 4. Roland van Vliembergen 3,0 50 6
SBO Bonhoeffer College 1. Taras Boguslavskij 3,0 50 6
FSB Liudger College 4. Daan Visscher 2,5 83 3
SBO Bonhoeffer College 4. Christian Kaalverink 2,5 42 6
ZSB Zwin College 5. Steven Braem 2,0 67 3
NHSB Trinitas College 3. Ivar de Hoogt 2,0 67 3
SGA 1 Het Baken 1. Pieter Nobel 2,0 67 3
LeiSB Stedelijk Gymnasium 3. Nick Hortensius 2,0 40 5
SBO Bonhoeffer College 3. Jokim van den Bos 2,0 40 5
OSBO 2 Koninklijke Scholengemeenschap 1. Sander Walhout 2,0 33 6
OSBO 2 Koninklijke Scholengemeenschap 3. Matthijs Lanting 2,0 33 6
SBO Bonhoeffer College 2. Jessica Groenhuis 2,0 33 6
LeiSB Stedelijk Gymnasium 1. Yme Gorter 2,0 25 8
NBSB 1 Gertrudiscollege 1. Marloes Peeters 1,5 75 2
FSB Liudger College 2. Paul Hummel 1,5 50 3
RSB Coenecoop College 2. Boudewijn Weijermars 1,5 50 3
SGA 1 Het Baken 3. Nicolaas Nobel 1,5 50 3
ZSB Zwin College 1. Ab van Hoeve 1,5 30 5
OSBO 2 Koninklijke Scholengemeenschap 2. Jori van der Raadt 1,5 25 6
SGA 1 Het Baken 4. Nick van Asperen 1,0 100 1
NBSB 1 Gertrudiscollege 4. Stefan Colijn 1,0 50 2
NHSB Trinitas College 4. Joost Goedbloed 1,0 50 2
NHSB Trinitas College 5. Rick Smit 1,0 50 2
FSB Liudger College 1. Wieke Haakma 1,0 33 3
NHSB Trinitas College 1. Tjerk Sminia 1,0 33 3
RSB Coenecoop College 1. Erik Hennink 1,0 33 3
RSB Coenecoop College 3. Ron Droog 1,0 33 3
SGA 1 Het Baken 2. Peter Riksten 1,0 33 3
SGS Corderius College 1. Tijmen van de Wolfshaar 1,0 33 3
SGS Corderius College 3. Steven van Asbeck 1,0 33 3
NBSB 1 Gertrudiscollege 3. Rob van der Weegen 0,5 25 2
ZSB Zwin College 4. Arjen Steijaert 0,5 25 2
NOSBO Praedinius Gymnasium 1. Ruben Slagter 0,5 17 3
OSBO 2 Koninklijke Scholengemeenschap 4. Axel van Dijk 0,0 0 5
OSBO 2 Koninklijke Scholengemeenschap 5. Matthijs Lanting 0,0 0 1
FSB Liudger College 3. Eelco Bergsma 0,0 0 2
NBSB 1 Gertrudiscollege 2. Jos Kuijpers 0,0 0 2
NHSB Trinitas College 2. Conrad Bel 0,0 0 2
NOSBO Praedinius Gymnasium 2. Chiel Nijssen 0,0 0 3
NOSBO Praedinius Gymnasium 3. Sophie Welling 0,0 0 3
NOSBO Praedinius Gymnasium 4. Eric Jansen 0,0 0 3
SGA 1 Het Baken 5. Vincent Hoekstra 0,0 0 2
SGS Corderius College 2. Martin Veldhuizen 0,0 0 3
SGS Corderius College 4. Bryan Koster 0,0 0 3
Document acties
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.