eindstand VO I - kwalificatie 2

25-11-2016 17:05

Schoolteam Plaats Teamscore
1    Topsporttalentschool Groningen Groningen 20,5
2 Stedelijk Gymnasium Leiden Leiden 18
3 Wartburg College Rotterdam 15,5
4 Adriaan Roland Holst School Bergen 14
5 Tabor College Hoorn Hoorn 11,5
6 Het Rhedens Dieren 9
7 Murmellius Gymnasium Alkmaar 7
8 Christelijk Lyceum Delft Delft 5,5
9 Willem Lodewijk Gymnasium Groningen 5
10 Bataafs Lyceum Hengelo 4
11 Gymnasium Bernrode Heeswijk-Dinther 3,5
12 Bonhoeffer College Enschede 2

Topsporttalentschool Groningen en het Stedelijk Gymnasium Leiden zijn geplaatst voor de finale.

Eindstand individueel

Naam Naam School Sc
Aubaub Lucas van Foreest Topsporttalentschool Groningen 6,0
Jonas hilwerda Jonas Hilwerda Topsporttalentschool Groningen 5,5
Jorden Jorden van Foreest Topsporttalentschool Groningen 5,0
Arne P Arne Pols Wartburg College 5,0
Jord ypma Jord Ypma Stedelijk Gymnasium Leiden 5,0
RMC Rolf Corstjens Stedelijk Gymnasium Leiden 5,0
Jo11 Joël van der Werf Stedelijk Gymnasium Leiden 4,5
Chaim Chaim Bookelman Adriaan Roland Holst School 4,5
Wiggert Wiggert Pols Wartburg College 4,0
Lambertw Lambert Wildemans Wartburg College 4,0
Pietervanforeest Pieter van Foreest Topsporttalentschool Groningen 4,0
Bataafs01 Oseb Merkon Bataafs Lyceum 4,0
OldFirehand Max Bookelman Adriaan Roland Holst School 4,0
Mesje Emily Mes Stedelijk Gymnasium Leiden 3,5
Sarah van Rooden Sarah van Rooden Stedelijk Gymnasium Leiden 3,5
Niels5x9 Niels Appelman Tabor College Hoorn 3,5
Milandeboer03 Milan de Boer Adriaan Roland Holst School 3,5
KingJesse Jesse van der Duin Gymnasium Bernrode 3,5
Kevin brands Kevin Brands Murmellius Gymnasium 3,0
Vadim van Kuijk Vadim van Kuijk Het Rhedens 3,0
Stefanvleming Stefan Vleming Stedelijk Gymnasium Leiden 3,0
XRobinD Robin Duson Tabor College Hoorn 3,0
Chessplayer00X Brent van Dusseldorp Het Rhedens 3,0
Oliebol2001 Jan van Reijendam Willem Lodewijk Gymnasium 3,0
Olzal Lazlo van Kuijk Het Rhedens 3,0
MartijndeWit Martijn de Wit Tabor College Hoorn 2,5
DavidVerweij David Verweij Tabor College Hoorn 2,5
Jette Marriet Pols Wartburg College 2,5
N2560H Nima Hakim Christelijk Lyceum Delft 2,5
Jonathanv1612 Jonathan Venema Adriaan Roland Holst School 2,0
Valentijn Groen Valentijn Groen Christelijk Lyceum Delft 2,0
Murmel12 Max Poen Murmellius Gymnasium 2,0
TacoDelivery Paco Bril Bonhoeffer College 2,0
JelleDeBruijn Jelle de Bruijn Willem Lodewijk Gymnasium 2,0
Murmellius11 Dani Taffijn Murmellius Gymnasium 1,5
Esteketee Eline Steketee Christelijk Lyceum Delft 1,0
Yanekvantol Yanek van Tol Murmellius Gymnasium 0,5
Document acties
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.