eindstand VO I - kwalificatie 2

28-11-2014 17:10

Schoolteam Plaats Teamscore
1 Stedelijk Gymnasium Leiden Leiden 19,5
2 Gymnasium Apeldoorn Apeldoorn 19,5
3 Wartburg College locatie Revius Rotterdam 18
4 St-Maartenscollege Voorburg 18
5 Van Lodensteincollege Amersfoort Amersfoort 16
6 Murmellius Gymnasium Alkmaar 15
7 Bonhoeffer College Enschede 12
8 Passie Wierden 11,5
9 Willibrord Gymnasium Deurne 9,5
10 Van Lodensteincollege Kesteren Kesteren 9
11 Het College Weert 3

Het Stedelijk Gymnasium Leiden en het Gymnasium Apeldoorn zijn geplaatst voor de finale.

Eindstand individueel

Naam Naam School Sc
RMC Rolf Corstjens Stedelijk Gymnasium Leiden 6,5
SandraKeetman Sandra Keetman  Murmellius Gymnasium 6,0
Thomasb98 Thomas Beerdsen Gymnasium Apeldoorn 5,5
Powerwoman Ilse Geene St-Maartenscollege 5,5
Dries1 Dries Wedda Gymnasium Apeldoorn 5,0
Bastiaanmarinus Bart Dubbeldam Wartburg College locatie Revius 5,0
Cappieman Casper Wouters Gymnasium Apeldoorn 5,0
Mesje Emily Mes Stedelijk Gymnasium Leiden 5,0
LeendertVLC Leendert Hartevelt Van Lodensteincollege Amersfoort 5,0
Arne P Arne Pols Wartburg College locatie Revius 4,5
Wiggert Wiggert Pols Wartburg College locatie Revius 4,5
Etimisho Mihail Ivanov St-Maartenscollege 4,5
Jaccoheij Jacco Heij Van Lodensteincollege Amersfoort 4,0
Jo11 Joël van der Werf Stedelijk Gymnasium Leiden 4,0
Sarah van Rooden Sarah van Rooden Stedelijk Gymnasium Leiden 4,0
Murmel1004 Marko Bosnjak  Murmellius Gymnasium 4,0
Mkanbier Max Kanbier St-Maartenscollege 4,0
Jobvelthuis Job Velthuis Bonhoeffer College 4,0
Sunnyboy1 Ziao Hao Buitenhuis Gymnasium Apeldoorn 4,0
Themeij Theo Meijer Van Lodensteincollege Amersfoort 4,0
Stokvis Robert Casteleijn Wartburg College locatie Revius 4,0
Meike Meike Riemens Wartburg College locatie Revius 4,0
Ilseswag Ilse Geene St-Maartenscollege 4,0
Speler02 Reinier Luiten Passie 3,5
Mick-2002 Mick van Randtwijk Gymnasium Apeldoorn 3,5
Aert-Willem Aert-Willem Stigter Passie 3,5
Robinklaverzz Robin Klaver  Murmellius Gymnasium 3,0
Rschenkelaars Robin Schenkelaars Stedelijk Gymnasium Leiden 3,0
Willibrordgym1 Bart van Asperdt Willibrord Gymnasium 3,0
Speler03 Elisa Lingeman Passie 3,0
CorneJonk Corné Jonkers Van Lodensteincollege Amersfoort 3,0
Nicolienb Nicolien Boekhoudt Bonhoeffer College 3,0
Bi-rong Wang Bi-rong Wang Het College 3,0
BaukeS Bauke Schenkelaars Stedelijk Gymnasium Leiden 3,0
Simon hol Simon Hol Van Lodensteincollege Kesteren 3,0
Dimitri Giovanni Marijn Bellemakers Willibrord Gymnasium 3,0
Dani1234 Dani Dokter Bonhoeffer College 2,5
Glennginodevries Glenn de Vries Bonhoeffer College 2,5
Jeverink Jasper Everink Bonhoeffer College 2,5
Murmel1005 Johan van der Marck  Murmellius Gymnasium 2,0
Yanekvantol Yanek van Tol Murmellius Gymnasium 2,0
SetUCheckM8 Aron Zwaan Van Lodensteincollege Amersfoort 2,0
Janvis Jan Visser Van Lodensteincollege Kesteren 2,0
Gerrit2000 Gerrit Roseboom Van Lodensteincollege Kesteren 2,0
Bart van deelen Bart van Deelen Van Lodensteincollege Kesteren 2,0
Willibrordgym3 Luc Verbrugge Willibrord Gymnasium 2,0
Dirk-2000 Dirk Tijssen Van Lodensteincollege Kesteren 2,0
Opwsa Omar Darman Bonhoeffer College 1,5
Willibrordgym2 Mathilde Boersma Willibrord Gymnasium 1,5
Speler04 Gerjan Noeverman Passie 1,5
Murmel1006 Mees de Vroomen  Murmellius Gymnasium 0,0
Document acties
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.