Spelerslijsten per school

De deelnemers per school. Aanvullingen/wijzigingen kunnen doorgegeven worden met het betreffende formulier onder 'inschrijven'.

De Morgenster Sleeuwijk Rating Groep    TRN
Annika Knol 5 5B
Mark Pot 5 5D
Tobias van de Heuvel 5 5E
Joaquin Kant 5 5C
       
De Ark Haarlem Rating Groep TRN
Laurens Terwee 287 4 4B
Fons Posthumus Meyjes 446 4 4A
Koen Hikspoors 5 5B
Colin Mollema 450 5 5A
Marijn Waldorp 265 5 5C
Maxim Koster 194 4 4C
       
Nutsschool Wassenaar Wassenaar Rating Groep TRN
Max van Dommelen 3 3B
Cas van der Linde 3 3B
Sophia Boot 3 3C
Florian Kraall 3 3C
Thijmen Ruizendaal 3 3A
Julius Hent 3 3A
Bregje Driessen 3 3A
Guus Maatman 215 4 4A
Lucas Göbel 353 4 4C
Bernard Rueb 4 4B
Christoph Nolten 551 4 4C
Joep van der Zanden 4 4B
Berend Bokma de Boer 207 4 4A
Sem van Rhijn 200 5 5D
Chris Koopman 352 5 5E
Arnoud van Niekerk 230 5 5D
Thomas van Dam 453 5 5E
Johanna Qiu 214 5 5A
Toon Leijen 346 5 5A
Rokus van Staalduinen 358 5 5C
Merrick Heijen 5 5B
       
Kievietschool Wassenaar Rating Groep TRN
Flora Weijerman 353 5 5C
Boudewijn van der Velde 205 5 5A
Rens Ruttenberg 4 4A
Jana d' Engelbronner 5 5D
Rutger Koster 5 5E
       
Pius X school Wateringen Rating Groep TRN
Niek van der Veen 3 3A
Fatih Aykanat 3 3A
Annabel Bodegom 3 3B
Benjamin Bos 3 3C
Tessa Hartman 3 3C
Mara Vis 3 3B
Seyran Giebal 3 3B
Dimitris Gkikas 309 4 4B
Teun Krijger 271 4 4C
Hidde Bos 234 4 4C
Milan Marzolla 4 4B
Jurre Vis 171 4 4A
Ramon Hartman 150 5 5A
Roel Bodegom 5 5B
Samet Aykanat 5 5C
       
Joppensz Leiden Rating Groep TRN
Joost van Loon 560 4 4A
Marten Stol 5 5B
Kevin Nijboer 5 5A
Dirk van der Weerd 5 5E
Bellinda Bergs 5 5C
       
Eloutschool Rotterdam Rating Groep TRN
Alina Proschle 247 5 5C
Mathilde Veling 100 5 5B
Marlies de Bruijne 295 5 5A
Jurgen Barnhoorn 5 5E
Julie Roordink 102 5 5D
Denis Borisenko 111 3 3A
Furkan Güzel 3 3B
Ivo Veling 3 3C
       
Eduard van Beinum Rotterdam Rating Groep TRN
Isa van Lent 3 3C
Nona van der Luyt 3 3A
Jonah Kirkpatrick 4 4B
Stijn Claessens 4 4A
Stijn Beving 4 4C
Femke de Wit 226 4 4B
Ilja van der Luyt 4 4C
Jona de Jong 232 4 4A
Laura IJsselmuiden 5 5C
Victor Goutman 368 5 5D
Sofia Laarhuis 114 5 5C
Rik van Lent 5 5A
Meike de Heij 288 5 5D
Noortje Pulleman 5 5E
Senne Rijkels 5 5B
Dean Plet 3 3B
       
De Spits Utrecht Rating Groep TRN
Ralf Sterk 521 4 4C
Brend Groothuis 5 5A
Hugo van Santen 482 5 5C
Merijn Smeenk 494 5 5D
Ando Knikkink 5 5E
Ids Vergouwe 4 4A
Douwe Koot 4 4B
Merijn van Diggele 242 5 5E
Lisa Malmberg 4 4B
Eloïse de Jong 187 5 5B
Ruben Malmberg 3 3C
Abel Engelsman 4 5A
Teun Smit 4 4A
Eli Berends 4 4C
Björn de Groot 125 4 4A
Roos Smeenk 3 3B
Kyani Ensing 3 3A
Indra Erkelens 3 3C
Anne Hansen 4 4C
Boudewijn Bloem 3 3B
       
2e Marnixschool Utrecht Rating Groep TRN
Flint Achterberg 3 3B
Eva van den Dool 3 3A
Erica Gambarini 3 3C
Moek Gast 3 3C
Siebe Jansen 3 3A
Naud van der Mooren 4 4C
Daaf Punt 3 3A
Kalle Steg 3 3A
Jesper Tober 3 3C
Manouk Visser 3 3B
Misha Calon 4 4B
Iris Coumans 4 4C
Catharina van Engelen 4 4B
Thijs van den Dool 5 5A
Isabel Gambarini 5 5D
Hein van Haeringen 663 5 5C
Victor van der Molen 5 5C
Gerhard Smelt 5 5B
Ben Struijk 5 5A
Pelle Visser 5 5E
Valerie Abrahams 5 5B
Yassine Azaoum 5 5D
Joey Goris 4 4A
David Mollenhorst 3 3B
       
De Boomgaard Utrecht Rating Groep TRN
Sanne Linckens 4 4C
Jan van der Bunt 4 4A
Otto Verkuijl 4 4B
Olaf Lantinga 3 3B
Rafael Harzevoort 5 5E
Zoe Harzevoort 3 3A
Samantha Molenkamp 3 3C
       
De Achtbaan Utrecht Rating Groep TRN
Tjeerd van Dun 4 4A
Daniel Moree 100 4 4B
Pieter Huurnink 4 4B
Hamza Ouzinebe 5 5A
Finn Beukers 4 4C
Stan Joosten 5 5C
Berkay Ince 100 4 4A
Jilles Kraan 5 5B
Thomas Bins 5 5E
Matthijs van Veenendaal 234 4 4C
Mark van Bruggen 501 4 4B
Olav Siemonsma 100 4 4A
Thijs Bouman 314 5 5D
Lennart van der Bent 4 4A
Reinhout Hoogstadt 4 4C
Ira Mensen 4 4A
Julia Rothkrantz 4 4C
Tim Dekker 5 5A
Jorre Warners 4 4B
Gijs Lieverst 3 3B
       
Tweemaster-Kameleon Oost-Souburg Rating Groep TRN
Berk Mustafov 201 3 3C
Luuk Mulder 3 3B
Kim Geurts 3 3A
Bent Geurts 244 4 4B
Fieke van de Kimmenade 4 4C
Mitch de Boks 4 4A
Sterre Lacor 4 4B
Kasper van de Kimmenade 5 5A
Mert Mustafov 275 5 5B
       
De Meerpaal, afd. Leonardo Terneuzen Rating Groep TRN
Lander van Coppenolle 4 4C
Wouter Joosse 5 5E
Leiv Boot 5 5D
Ivan Bernard 3 3C
Corné Pooter 5 5C
       
De Klimboom Best Rating Groep TRN
Kevin Gang 2 3B
Jibbe Allaart 174 4 4A
Yara Allaart 159 4 4B
Azra Yildrim 5 5A
Jasper Mathijssen 2 3A
Niek Violidis 4 4C
Joppe Allaart 538 5 5E
       
Bernard Lievegoed School Maastricht Rating Groep TRN
Jelmar Klinkenberg 5 5C
Job Eijkelenboom 5 5D
Wouter van Aalst 5 5A
Flint Lieverse 5 5B
Myrthe de Koning 5 5E
Annelie de Koning 2 3C
       
De Hazesprong Nijmegen Rating Groep TRN
Maarten van Eck 394 5 5E
Julius Pennings 5 5C
Mees Tjwa 5 5A
Thijs van den Berg 5 5B
Bouke van Hunen 5 5B
Kaja Maaswinkel 5 5D
Nienke van den Berg 4 4A
Isar Brands 3 3A
Max Festen 3 3C
Gijs Verbruggen 4 4C
Thibault Freijse 3 3A
Jascha Germs 3 TRN
       
De Elstar Elst GLD Rating Groep TRN
Rohan van Roosmalen 4 4A
Sara Farman 4 4B
Quin Leendertz 5 5C
Rafael van Loon 4 4C
Tobias van den Bosch 5 5D
Jurre Jacobs 4 4B
       
Het Talent Lent Rating Groep TRN
Mees Kuiper 150 5 5D
Ivo Rikken 493 5 5B
Fenne Veldhuizen 5 5E
Simon Robben 5 5B
Ruben van IJzendoorn 5 5E
Savas Kablan 5 5A
Gijs van Lopik 5 5A
Salomon van Aalsburg 4 4B
Najim Koenders 4 4A
Valentijn van Abeelen 125 4 4C
Elmar Braakensiek 4 4C
Bas van den Broek 4 4A
Mozhyar Majidpour 4 4C
Maurijn Ahoud 3 3C
Wessel Driessen 3 3B
Kick Zenderink 3 3B
Stefan van der Meer 3 3A
       
De Arabesk Arnhem Rating Groep TRN
Guyon Terpstra 473 5 5E
Lucas Heijboer 451 5 5B
Luca Esters 5 5A
Lyanne Leisink 297 5 5C
Casper Coeleman 5 5D
Sebastiaan van Hees 4 4A
Mika Havekes 4 4B
Aeron Cheung 4 4A
Rick Wellink 395 4 4C
       
De Regenboog Apeldoorn Rating Groep TRN
Finn Otter 370 5 5A
Jesse van Luttikhuizen 5 5B
Binck van der Vlis 5 5E
Ruben Reitsema 227 5 5D
Mira Reitsema 125 4 4C
Asli Bocu 5 5D
Roan Nieman 3 3C
Thom Brink 5 5E
Tom van Helden 4 4B
Sanne van Helden 3 3A
Tristan ter Weel 5 5A
Jort Heemskerk 4 4B
Sunaina Jhari 4 4A
Oscar Broos 5 5C
       
t Schöppert Hengelo OV Rating Groep TRN
Storm Fallaux 397 5 5A
Olivia Buijnsters 379 5 5C
Ruby de Jonge 235 5 5E
Robin van der Velden 5 5D
Bram Talen 230 5 5B
Romme van Gorkum 4 4A
Yaro Bos 4 4B
David Bertholee 100 4 4C
Gideon Bertholee 3 3B
       
Widerode Wierden Rating Groep TRN
Evan Gelten 508 3 3C
Finn Kroeze 291 5 5B
Yvar Teunis 220 5 5D
Sven Dollen 5 5C
Merle Dollen 3 TRN
       
Jenapleinschool Zwolle Rating Groep TRN
Jon Litjens 5 5E
Sep Koopman 5 5D
Stijn Schalkwijk 5 5E
June Schalkwijk 5 5A
Midas Heinhuis 5 5C
Luuk Labort 5 5B
       
Samenwerkschool Nigtevecht Nigtevecht Rating Groep TRN
Nils Bartholly 5 5C
Wouter Dekker 5 5D
Jayden Clement 5 5B
Bastiaan van Noordenne 4 4A
Steven Knol 4 4C
       
IPS Almere Rating Groep TRN
Anushka Seth 5 5B
Om Deshmukh 540 5 5D
Siri Rokkam 3 3B
Agastya Manjunath 3 3A
Arnav Manjunath 3 3C
Nishanth Umesh 5 5C
Rudra Sinha 5 5E
Shourya Sangwan 340 3 3A
Arnav Gadgil 3 3B
Shaheer Kidwai 216 4 4A
Saharsh Shah 5 5A
Ryan Uday Kumar 4 4C
Document acties
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.