Deelnemers

De deelnemers per school

Jan Hekmanschool Ouderkerk aan de Amstel Rating Groep
Sem de Boer 337 3
   
Stap voor Stap Elst Rating Groep
Dylan Rijkers 416 5
Hugo Kneepkens 5
Marco Wieland 4
Mike Bergen vd Grijp 4
Luc Lagendijk 4
Sjoerd Vosselman 4
Kacper Kowal 4
   
OBS De Koekoek Utrecht Rating Groep
Thijmen Wilschut 5
Gijs Kelhout 5
Sven Sancanin 5
Cas Selker 5
Pons Berger 5
Sietse van der Meer 5
Jens van der Meer 4
Thijmen Peeters 4
Coco van der Voort 4
   
OBS De Vogelenzang Spijkenisse Rating Groep
Yisha Chen 126 4
   
Kastanjepoort Erichem Rating Groep
Luc Maters 427 5
Jian van der Pol 320 5
Skipper Corbijn 490 5
Lasse de Gier 5
Jibbe Bruin 5
Maut Versluis 5
Laurens Zwart 5
Joshua Rutgers 4
Roef Corbijn 4
Max van den Berg 4
Rohit Nathie 4
Vera Maters 3
Dominique van der Knijff 3
Jonas van der Worp 3
Tim Versluis 3
   
Montessorischool Arcade Utrecht Rating Groep
Nathan le Comte 3
Bouwe Kruize 4
Lieuwe Hofstra 4
Ties van Halteren 4
Felix Hamoen 4
Timon Evers 4
Kas van Lint 5
Joaquin Villoresi 5
Jelmer Duffels 5
Elia Villoresi 3
Jolie Hu 5
   
OBS Het Zand Utrecht Rating Groep
Finn Vrijenhoek 2
Mats Vrijenhoek 4
Amber Stavrakakis 3
Mattis van Ulft 3
Esther Frantzen 3
Thijs Helms 4
Thomas Rietdijk 4
Mayk Schlieske 4
Bram Verhoeven 5
David Brinkman 5
Devin Roos 5
Karsten van den Hoven 5
Gilles Rempt 5
Jannik Almine 3
   
AICS Amsterdam Rating Groep
Jack Weyer 384 3
Shay Gabay Hellinger 5
Juliette van Rijswijk 3
Grant Weyer 3
Charles Molin 648 5
Aadya Choudhary 307 5
Nico Gast 3
Aadi Patwardhan 516 5
Suvan Patwardan 3
   
De Vink Voorschoten Rating Groep
Arne Blonski 3
Ivanke Wiggers 3
Otto Zoet 203 3
Najam Ait Balla 4
Thijs van der Torre 100 4
Chris de Weert 185 4
Till Blonski 100 5
Finn Wiggers 115 5
Jelle Zoet 146 5
   
De Stelberg Rotterdam Rating Groep
Wesley Tjong tjin Joe 735 4
Kimmily Tran 506 5
   
PCA Den Haag Rating Groep
Dylan van Haaften 4
Noah Desabandu 4
Eliot van Bergen Bravenboer 3
Daphne Janssen 4
Samuel Achterberg 4
Senna Heikamp 3
Bob Overdevest 3
Shani Moorman 5
Leonardo Gordijn 4
Aiden Sahadat 4
Jermaine Changoe 4
Celina Changoe 3
Caitlin Biekram 3
Iris Honders 5
   
De Paedwizer Beetsterzwaag Rating Groep
Melle Dijkstra 221 3
   
OBS Eduard van Beinum Rotterdam Rating Groep
Joris Bongers 3
Hugo Bongers 5
Rocher Plet 5
Valentijn Moetwil 4
Fei Waverei 5
Luka Janssen 5
Boris Flohil de Sousa 5
Eric Verduijn 5
Rutger Elderson 4
Loïc Petit 3
Jelisej Meijer 4
   
OBS West Capelle a/d IJssel Rating Groep
Mika Jasuja 3
Mick Huijsman 4
Jacob Houtenbos 4
Raymond van Bochove 4
Sem Segers 4
Viggo Anker 4
   
Piramide Zoetermeer Rating Groep
Lucius Parmentier 5
   
OBS De Meerpaal, afd. Leonardo Terneuzen Rating Groep
Stan Heijens 5
Quinten Swemmelaar 5
Tom Duininck 5
Thomas van de Wege 5
Laurens Verlinde 4
Daan Klumpers 4
Sven Lakenveld 3
   
OBS Apollo 11 De Meern Rating Groep
Jan Willem Oomes 4
   
De Boomgaard Utrecht Rating Groep
Koen Aubel 3
Hidde Kraaijpoel 3
   
Koningin Julianaschool Barneveld Rating Groep
Fabian Rijken 3
Frank Polinder 4
Gijs van Gijssel 4
Ruben van Driesten 5
Justin Mulder 5
Daan van Domselaar 5
   
Immanuelschool Wierden Rating Groep
Selma Bertholee 642 5
Isabella Bertholee 372 4
Milan Voorbergen 258 4
Wietze Löwik 4
Siemon Bloemendal 4
Ferre Aalvink 4
David Bertholee 2
   
Leonardo Schöppert Hengelo Rating Groep
Wouter Zandsteeg 5
Damian Lansink 5
Vin Veldboer 4
Sam van den Berg 4
Zen Oostrom 4
Mart de Jonge 3
Mees Elfring 3
   
De Troubadour Arnhem Rating Groep
Liza Woudt 5
Parsa Bahmani 5
Jesse de Haan 5
Boi Boxum 5
   
De Pinksterbloem Amsterdam Rating Groep
Daniel van Cleef 239 3
Louis Newman 5
   
Koningin Beatrixschool De Meern Rating Groep
Laura Schoonhoven 125 5
   
De Wegwijzer Apeldoorn Rating Groep
Ozlem Demir 5
Ränä Canel 5
   
De Klimboom Best Rating Groep
Joppe Allaart 2
Lucille Canoy 5
Lieke van Dam 5
   
De Spits Utrecht Rating Groep
Tsjerk Vergouwe 4
Merel Geelhoed 379 5
Lars Beem 4
Yannick de Groot 5
Isabelle Mevissen 4
   
De Floriant Zoetermeer Rating Groep
Ciro Catalan 4
Thomas den Bakker 688 5
Aiden van Dijk 142 5
   
De Hazesprong Nijmegen Rating Groep
Willemijn Bijleveld 5
Jimi Teunissen 5
Lars Westra 4
Lena Scheurwater 5
   
Julianaschool Bilthoven Rating Groep
Thijs Grootendorst 5
Jan van Sambeek 5
Casper de Kruijff 5
   
BS Kop van Zuid Rotterdam Rating Groep
Andrej Mirkovic 3
Hiba Naji 4
Isa Ketting 4
Mette de Jong 5
Felix Duifhuizen 5
Olivia van Dieten 5
   
St. Antoniusschool Sappemeer Rating Groep
Boaz de Graaf 182 5
Arend Spijker 5
   
BS 't Schrijverke Den Bosch Rating Groep
Casper Ras 4
Rutger Verhoeff 4
   
OBS De Eshoek Annen Rating Groep
Janneke van der Hagen 357 5
Loek van der Hagen 681 4
   
De Lusthofschool Voorburg Rating Groep
Amin Harchaoui 539 5
   
PCBS De Ark Nieuw-Vennep Rating Groep
Quint de Jong 292 3
Mats de Jong 441 5
   
Da Vinci Zoetermeer Rating Groep
Djezzmonde Kanbier 125 4
   
OBS de Ontdekking Almere Rating Groep
Thomas Kutchoukov 503 2
   
Crescendo Almere Rating Groep
Micha Lindenaar 285 4
   
De Omnibus Almere Rating Groep
Dalya Mang 311 4
   
De Hoeve Hoevelaken Rating Groep
Nubel el Mourabit 4
   
BS De Zevensprong Eindhoven Rating Groep
Felix Muntean 244 4
   
Basisschool Reigerlaan Eindhoven Rating Groep
Alexander Rutten 434 4
Document acties
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.