Opstellingen

Spelers moeten in deze volgorde opgesteld worden. Klopt de volgorde niet dan kun je dit aangeven mbv het formulier wijzigen opstelling Basisonderwijs onder 'Inschrijven'.

Bord    FSB1 De Sprong Leeuwarden Rating Groep
1    Christian Torensma 964 8
2    Dylan Torensma 797 7
3    Hugo Swart 623 7
4    Wessel van Putten 564 7
5    Lucas de Vos 507 8
      
Bord    FSB2 De Paedwizer Beetsterzwaag Rating Groep
1    Melle Dijkstra 780 6
2    Bartele de Vries 646 8
3    Brent Westerhuis 531 7
4    Ralf Westerhuis 510 6
      
Bord    HSB1 Nutsschool Wassenaar Wassenaar Rating Groep
1    Timme Maatman 688 6
2    Auke Driessen 783 6
3    Quinten Boot 598 6
4    IJsbrand Bokma de Boer 549 6
5    Johanna Qiu 214 5
6    Berend Bokma de Boer 207 4
7    Chris Koopman 352 5
8    Toon Leijen 346 5
      
Bord    HSB2 De Oostwijzer Zoetermeer Rating Groep
1    Reinier Jansen 589 8
2    Tim van der Helm 665 5
3    Vinay Jankipersad 460 7
4    Tjeerd Duursma 7
5    Irene Jansen 346 7
      
Bord    LeiSB1 Lorentzschool Leiden Rating Groep
1    Timo Yeh 1480 8
2    Ramiro Aalstein 961 8
3    Wytse Douma 513 7
4    Boaz Rodrigues Pereira 500 7
5    Alina Aalstein 497 7
      
Bord    LeiSB2 Hobbitburcht Alphen aan den Rijn Rating Groep
1    Lorin Arnold 1258 7
2    Yang Bakker 678 8
3    Jeremy de Groot 7
4    Li Lei Baart 8
5    Martin Huls 515 6
6    Rhys Arnold 181 4
      
Bord    LeiSB3 Anne Frank school Leiden Rating Groep
1    Matthijs Salomons 1047 8
2    Tristan Veltrop 694 7
3    Katja Venema 694 7
4    Maxime Venema 356 6
5    Florian Salomons 400 4
      
Bord    LeiSB4 De Vink Voorschoten Rating Groep
1    Otto Zoet 791 6
2    Jelle Zoet 653 8
3    Finn Wiggers 563 8
4    Ivanke Wiggers 589 6
      
Bord    NBSB3 t Schrijverke 2 's-Hertogenbosch Rating Groep
1    Koen Bos 7
2    Feike van Schanke 7
3    Delano Horsten 6
4    Casper Ras 7
5    Damon de Wit 7
6    Ivar Odems 6
7    Lucas Esmaeli Phar 7
8    Thomas Moens 6
      
Bord    NBSB1 t Schrijverke 1 's-Hertogenbosch Rating Groep
1    Rutger Verhoeff 7
2    Timo Huijben 865 7
3    Thijmen van Elst 7
4    Xavier van den Broek 7
      
Bord    NBSB2 't Karregat Eindhoven Rating Groep
1    Valentijn van Warmerdam 854 7
2    Rens van Beek 375 8
3    Luuk van der Wal 8
4    Jeff Michels 627 8
5    Guus Keijzers 8
      
Bord    NHSB1 Het Koraal Assendelft Rating Groep
1    Stella Honkoop 1389 7
2    Tim van Pel 335 7
3    Ties Meyer 8
4    Kjell Debetz 389 6
5    Caz van Dongen 8
6    Wouter Geldof 5
      
Bord    NHSB2 Klim-op Purmerend Rating Groep
1    Vladimir Bartels 1313 8
2    Tim van Rijs 853 7
3    Thijs Schols 652 6
4    Timo van der Molen 7
5    Teun Devilee 8
      
Bord    NHSB3 De Tweemaster Vijfhuizen Rating Groep
1    Lowiek Ruiter 550 8
2    Jesse Broos 220 8
3    Nedim Sezer 424 7
4    Sipke van der Wal 627 5
      
Bord    NHSB4 De Tandem Hoorn NH Rating Groep
1    Stella Duson 664 8
2    Kevin de Rooij 564 7
3    Lucas Hermeler 397 7
4    Luca Nguyen 316 7
      
Bord    Nijmegen1 het Talent Lent Rating Groep
1    Tobias van Lieshout 683 8
2    Bram van Abeelen 497 6
3    Floran Ahoud 537 6
4    Reijn Aarts 530 8
5    Ivo Rikken 493 5
6    Eric Rikken 447 6
      
Bord    NOSBO1 De Kloostertuin Assen Rating Groep
1    Willem Telgen 972 8
2    Quinty Leistra 436 8
3    Yori Klopstra 8
4    Arjan Mulder 665 7
      
Bord    NOSBO2 Groningse Schoolvereniging Groningen Rating Groep
1    Rogier Visser 729 6
2    Levi Sekema 415 7
3    Matthijs Eikelaar 624 8
4    Sander Staal 7
5    Dante Wehkamp 517 8
6    Thieme Dijksterhuis 5
      
Bord    OSBO1 De Akker Meppel Rating Groep
1    Wessel Adema 1175 7
2    Florian Molanus 811 7
3    Eva Molanus 769 7
4    Kyran Pen 6
5    Peter Huijsen 675 7
      
Bord    OSBO2 De Hagenpoort Deventer Rating Groep
1    Bas Capel 930 7
2    Jiri van den Assem 816 8
3    Nijs Ogink 749 6
4    Seb Peterman 557 7
      
Bord    OSBO3 De Hazesprong 1 Nijmegen Rating Groep
1    Lise Heskes 1285 8
2    Willemijn Bijleveld 859 8
3    Lena Scheurwater 674 8
4    Jesper van Benthem 495 8
      
Bord    OSBO4 De Hazesprong 2 Nijmegen Rating Groep
1    Mathias Freijse 649 6
2    Thijmen Litjens 578 6
3    Josephine Damen 395 6
4    Marieke van den Berg 473 8
5    Tobias van Rij 392 6
6    Menno van den Berg 327 6
      
Bord    RSB1 Eben-Haezerschool Capelle aan den IJssel Rating Groep
1    Niels van Herk 729 8
2    Aron Roozendaal 804 8
3    Devin Bernard 8
4    Dirk Koelewijn 395 8
5    Marco de Koning 7
      
Bord    RSB2 School Vest Dordrecht Rating Groep
1    Dana Verheij 943 6
2    Oscar Verwer 456 4
3    Mees van Batenburg 4
4    Caia Rijnders 200 5
5    Roan Rijnders 237 8
6    Mees Tonino 7
7    Mees van de Waal 8
      
Bord    RSB3 De Stelberg Rotterdam Rating Groep
1    Hein Schouwenaars 1101 8
2    Ruben Berends 258 8
3    Philip Dijkstra 8
4    Samuel Lopes 4
      
Bord    SBO1 t Schöppert 1 Hengelo Rating Groep
1    Karsten Kluin 753 7
2    Isabella Bertholee 681 7
3    Mart de Jonge 721 7
4    Kylian Geerdink 601 7
5    Vin Veldboer 672 7
6    Sam van den Berg 591 7
      
Bord    SBO2 t Schöppert 2 Hengelo Rating Groep
1    Wouter Zandsteeg 719 8
2    Floris Buijnsters 783 8
3    Sem Nagtegaal 446 8
4    Marijn de Boer 408 8
5    Jochem Ormel 439 8
      
Bord    SGA1 De Pinksterbloem Amsterdam Rating Groep
1    Matteo van Cleef 1516 8
2    Ingo Bello 990 7
3    Daniel van Cleef 726 6
4    Senya Krasikov 628 6
      
Bord    SGA2 IPS Almere Almere Rating Groep
1    Manasvita Basa 1056 6
2    Aarush Srivastava 759 6
3    Om Deshmukh 540 5
4    Anushka Sangwan 550 6
      
Bord    SGA3 Columbusschool Almere Rating Groep
1    Brendan Lieuw 1165 8
2    Mandy Zheng 703 6
3    Aman Hasrat 8
4    Chris van de Berg 8
5    Aaron Driedijk 8
6    Noaman Akile 8
      
Bord    SGA4 AICS Amsterdam Rating Groep
1    Abhishek Pillai 801 7
2    Suvan Patwardhan 763 5
3    Shrey Shah 431 5
4    Danial Altaf 537 5
      
Bord    SGS1 Comeniusschool Zeist Rating Groep
1    Guido de Smet 765 7
2    Bjorn van Nieuwenhuizen 660 8
3    Casper Mulderij 546 7
4    Stijn van Bokhorst 7
5    Lukas Gill 7
      
Bord    SGS2 Wereldkidz Tweesprong Maarssen Rating Groep
1    Mees de Heij 887 6
2    Fabian Kamminga 605 7
3    Terje de Heij 610 8
4    Anouk Ubbink 646 8
      
Bord    SGS3 Kees Valkenstein School Vleuten Rating Groep
1    Thijs Krijnen 803 8
2    Wisse van Osch 729 8
3    Olivier Schrijvers 8
4    Tom Brouwer 127 8
5    Roy Karsowidjojo 8
      
Bord    SGS4 Julianaschool Bilthoven Rating Groep
1    Thijn Grootendorst 823 8
2    Maarten Hosmar 8
3    Berend van Hapert 418 8
4    Boris Klinkenberg 361 8
      
Bord    SGS5 Tuindorp Utrecht Rating Groep
1    Gijs Prins 7
2    Rein Jordi 488 8
3    Hugo Kronemeijer 7
4    Jouke van der Lek 7
      
Bord    ZSB1 De Warande Axel Rating Groep
1    Narin de Ruijter 694 8
2    Jurrian Moorthamer 619 8
3    Stijn Verpoorte 349 8
4    Rafael Pijpelink 491 6
5    Emma Verpoorte 6
      
Bord    ZSB2 De Meerpaal Terneuzen Rating Groep
1    Stan Heijens 725 8
2    Tom Duininck 495 8
3    Calvin de Wolff 547 7
4    Quinten Swemmelaar 535 8
5    Simon van Veen 660 7
      
Bord    Chessity 1 De Beekvliet Velserbroek Rating Groep
1    Wouter Betjes 793 7
2    Romijn Sprong 547 8
3    Daan Tollenaar 456 5
4    Melle Kooistra 334 7
5    Thijmen Hendriks 245 6
Document acties
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.