Opstellingen

Spelers moeten in deze volgorde opgesteld worden. Klopt de volgorde niet dan kan je dit aangeven mbv het formulier wijzigen opstelling Basisonderwijs onder 'Inschrijven'.

Bord FSB 1 De Librije Gorredijk Rating
1 Ruurd de Jong 992
2 Arjen Meijer 775
3 Wessel Meijer 760
4 Sander Yeh 594
5 Maaike Nies 255
   
Bord FSB 2 Op 'e Hichte Scharnegoutum Rating
1 Alec Sealy 1419
2 Siem Piersma 794
3 Dylan Sealy 781
4 Wisse Piersma 602
5 Robin de Leeuw 564
   
Bord HSB 1 Montessorischool Waalsdorp Den Haag Rating
1 Justus van Klaveren 1251
2 Ilse Geene 1015
3 Maurits Kossen
4 Lorenzo Kaido 593
5 Liam van den Heuvel
   
Bord HSB 2 Houtrust OBS Den Haag Rating
1 Victor Wanrooij
2 Sofie ter Kuile 520
3 Maciej Wrona
4 Matthijs Wanrooij
5 Hubert Schoen
   
Bord LeiSB 1 School Kastanjelaan Leiderdorp Rating
1 Jeroen Kortekaas 827
2 Ivan Kroetkov 990
3 Maarten Zilverentant 759
4 Haruki Mes
5 Niels Kreugel
6 Jay van Zwieten
7 Max van Dam
8 Thijmen Zilverentant
   
Bord LeiSB 2 De Hobbitburcht Alphen aan den Rijn Rating
1 Tobias Snelleman 707
2 Patrick Goudkuil
3 Naoufal Mazraoui
4 Timo Bon
5 Damian Thomassen
   
Bord Org 3 De Regenboog Leiderdorp Rating
1 Tobias Matthijssen 623
2 Lucas Schadler 958
3 Levi Truijers 800
4 Lodewijk van der Putten 722
5 Dianne Guis 623
6 Martijn Kwestroo 371
7 Thijmen Matthijssen 450
   
Bord LiSB 1 OJBS De Toermalijn Tegelen Rating
1 Yannick Feenstra 925
2 Jordy Gerrits 500
3 Levi Schrijver 487
4 Kjeld Dekker
5 Thomas Engelen
   
Bord NBSB 1 De Elzen Tilburg Rating
1 Teun van der Aa 1239
2 Jaap Gras 1179
3 Ruben van de Boel 934
4 Dimitri van Corstanje 1154
   
Bord NBSB 2 't Schrijverke s-Hertogenbosch Rating
1 Robin de Rooij 1187
2 Mats de Voys 845
3 Bas van Schaijk 750
4 Michael Cheng
   
Bord NHSB 1 ICBS Het Koraal Assendelft Rating
1 Gilian Honkoop 1106
2 Mark Honkoop 1051
3 Mark Agib
4 Jonah Hoffman 399
5 Stella Honkoop 377
   
Bord NHSB 2 Jan Campertschool Driehuis Rating
1 Isabelle Stikker 867
2 Jelle Snijers 604
3 Julia Stikker 450
4 Sven Bosma 430
   
Bord NHSB 3 OBS De Koet Midwoud Rating
1 Bent Eelman
2 Guus Offerhaus
3 Indy de Vries
4 Bas Meijer
5 Ivo de la Porte
   
Bord NHSB 4 OBS De Koet 2 Midwoud Rating
1 Jeroen Groot
2 Marijn Borst
3 Huug de Jong
4 Daniel Schalkwijk
   
Bord NOSBO 1 OBS De Veldkei Assen Rating
1 Joël Dusseljee
2 Sam Steenbeeke 775
3 Floris Verkerk
4 Benide Bolumba
5 Aïsha Bolumba
   
Bord NOSBO 2 De Kloostertuin Assen Rating
1 Thijmen Bourgonjen 1101
2 Abedin Heij 873
3 Jiske de Vries 811
4 Timo Hakvoort
5 Robin Hobbel
6 Quinn Mallory Stowers 578
   
Bord NOSBO 3 Groningse Schoolvereniging Groningen Rating
1 Jan van Reijendam 1050
2 Lodewijk van Vliet 953
3 Thijmen Nawijn 847
4 Matthijs Eikelaar 189
   
Bord OSBO 1 Eben Haezerschool Apeldoorn Rating
1 Stephan Wolvers 1150
2 Leonard van der Knijff 1030
3 Frank van Grol 917
4 Jochem Roos 662
5 Constantijn Karels 881
6 Karel-jan Karels 502
   
Bord OSBO 2 Montessori Westervoort Westervoort Rating
1 Geert Stradmeijer 1023
2 Sander Hogervorst 770
3 Thijmen Terpstra 552
4 Julia Stradmeijer 481
5 Julian van Dijk 696
   
Bord OSBO 3 De Staaij Middelaar Rating
1 Dimitrios Loutragotis 1645
2 Paris Loutragotis 1396
3 Martijn Libosan
4 Marios Loutragotis 376
   
Bord OSBO 4 KBS De Arabesk Arnhem Rating
1 Sander Leisink 895
2 Noëlle Terpstra 775
3 Annika Terpstra 798
4 Ruben Cabri 603
   
Bord OSBO 5 Rehobothschool Veenendaal Rating
1 Nicky Chen 612
2 Tony Chen 688
3 Klaas van Kruistum 583
4 Timo Hendriksen
   
Bord RSB 1 RSV Noord Rotterdam Rating
1 Alexander Janse 1477
2 Sebastiaan Janse 1125
3 Cedric Kerkmeester 900
4 Circe Janse 585
5 Mick Jaarsma
   
Bord RSB 2 Admiraal De Ruyterschool Krimpen aan den IJssel Rating
1 Wiggert Pols 1449
2 Tom de Bruijne 868
3 Lara de Bruijne 551
4 Marriet Pols 416
5 Rens Bosschaart 548
   
Bord SBO 1 De Wingerd Nijverdal Rating
1 Oseb Merkon 1165
2 Luuk Valk 746
3 Anita Merkon 738
4 Wessel Heerink 380
   
Bord SBO 2 Christelijke Jenaplanschool de Zegge Almelo Rating
1 Zowie Zijdemans 1228
2 Eva Zijdemans 876
3 Onno Elgersma 492
4 Pim Jansen 497
5 Lea Meulenkamp 100
6 Floris ten Dam
   
Bord SGA 1 2e Dalton School Amsterdam Rating
1 Milan Varnica 981
2 Mark van der Vlis
3 Kilian Hoekstra 680
4 Noah Taylor
5 Annabel Vlis
6 Seppe Swart
   
Bord SGA 2 Pinksterbloem Amsterdam Rating
1 Raf Amoraal 782
2 Khoi Pham 948
3 Matteo van Cleef 683
4 Loran Sahin 499
5 Leon Kohn 379
6 Houwe Reesink
   
Bord SGA 3 OBS De Grote Beer Duivendrecht Rating
1 Dean Cheung Tan He
2 Boris Nienkemper
3 Mila van Caam
4 Harm-Jan Dubbelhuis
   
Bord SGS 1 OBS De Koekoek Utrecht Rating
1 Casper Schoppen 1925
2 Jochem Schoppen 947
3 Jeroen Boer 1000
4 Yves Jamin
5 Daan Hofstra
   
Bord SGS 2 De Spits Utrecht Rating
1 Tijn Oldenburg 862
2 Thijs Geelhoed 1144
3 Ilion van der Geugten
4 Frits Geelhoed 535
5 Carsten de Jonge
6 Jaromir Levi
7 Lennart Oron
8 Björn Augustuszoon
   
Bord SGS 3 Aloysiusschool Amersfoort Rating
1 Anka Kara 1065
2 Sem Burger 1076
3 Martijn Zeekaf
4 Lucas Seignette
5 Luuk Renes
   
Bord SGS 4 OBS Tuindorp Utrecht Rating
1 Joris Kokje 1504
2 Coen Prins 700
3 Wouter Kokje
4 Michiel Conijn
      
Bord SGS 5 Juliana Bilthoven Rating
1 Philippe van der Vleuten 745
2 Thijs Hosmar
3 Jort Grootendorst 585
4 Thibault van der Vleuten
5 Rafael Steenbeek
   
Bord SGS 6 KBS Franciscus Maarssen Rating
1 Ruurd van Besouw 1104
2 Guido Struijve 912
3 Minoes Marien 507
4 Niels van der Knaap
   
Bord ZSB 1 Groen van Prinstererschool Scherpenisse Rating
1 Joost van Eenennaam
2 Geert van Eenennaam 627
3 Andries de Jong
4 Felix de Jong
5 Adrian Schot
6 Rens van den Doel
Document acties
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.