Voorrondegroep F

Stand

BO 2010 voorronde F Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1 FSB 1 De Paedwizer 8 16 x 2 4 2 4 4
2 SGS 1 Utrechtse Schoolvereniging 7 13½ 2 x 2 2 4
3 SGA 4 OBS De Grote Beer 7 11½ 0 2 x 3 3
4 HSB 2 Nutsschool Laan van Poot 5 11 2 2 1 x 4 2
5 RSB 2 CBS De Rank 2 0 ½ 1 0 x 3
6 OSBO 3 BmdB De Akker 1 0 0 ½ 2 1 x

Uitslagen

Ronde 1
OSBO 3 BmdB De Akker - FSB 1 De Paedwizer 0 - 4
Erik van Cappellen - Jan Bosma 0 - 1
Gert Born - Jordy Muus 0 - 1
Evert-Jan van den Brandhof - Jelmer Kootstra 0 - 1
Caroline van Cappellen - Bart Scholten 0 - 1
  
HSB 2 Nutsschool Laan van Poot - RSB 2 CBS De Rank 4 - 0
Jaimy Luk - Stan Mellema 1 - 0
Bart Holterman - Daniel Dornstedt 1 - 0
Niels Hagendijk - Angelina Kalkman 1 - 0
Thomas Luk - Tim van de Lem 1 - 0
  
SGS 1 Utrechtse Schoolvereniging - SGA 4 OBS De Grote Beer 2 - 2
Tycho Dijkhuis - Aron Janssen 1 - 0
Sven Dijkhuis - Luca de Jong 1 - 0
Tobias Coffeng - Samuel Cohn 0 - 1
Idsert van der Molen - Kevin Bloem 0 - 1
  
Ronde 2
FSB 1 De Paedwizer - SGA 4 OBS De Grote Beer 4 - 0
Jan Bosma - Aron Janssen 1 - 0
Jordy Muus - Luca de Jong 1 - 0
Jelmer Kootstra - Samuel Cohn 1 - 0
Bart Scholten - Kevin Bloem 1 - 0
  
RSB 2 CBS De Rank - SGS 1 Utrechtse Schoolvereniging ½ -
Stan Mellema - Tycho Dijkhuis 0 - 1
Daniel Dornstedt - Sven Dijkhuis 0 - 1
Angelina Kalkman - Tobias Coffeng ½ - ½
Jerzy Koppers - Jord Schäfer 0 - 1
  
OSBO 3 BmdB De Akker - HSB 2 Nutsschool Laan van Poot 2 - 2
Erik van Cappellen - Jaimy Luk 0 - 1
Gert Born - Bart Holterman 1 - 0
Evert-Jan van den Brandhof - Niels Hagendijk 0 - 1
Caroline van Cappellen - Thomas Luk 1 - 0
  
Ronde 3
HSB 2 Nutsschool Laan van Poot - FSB 1 De Paedwizer 2 - 2
Jaimy Luk - Jan Bosma 1 - 0
Bart Holterman - Jordy Muus 1 - 0
Tom van Vliet - Jelmer Kootstra 0 - 1
Niels Hagendijk - Bart Scholten 0 - 1
  
SGS 1 Utrechtse Schoolvereniging - OSBO 3 BmdB De Akker 4 - 0
Tycho Dijkhuis - Erik van Cappellen 1 - 0
Sven Dijkhuis - Gert Born 1 - 0
Tobias Coffeng - Evert-Jan van den Brandhof 1 - 0
Jord Schäfer - Caroline van Cappellen 1 - 0
  
SGA 4 OBS De Grote Beer - RSB 2 CBS De Rank 3 - 1
Aron Janssen - Stan Mellema 1 - 0
Luca de Jong - Daniel Dornstedt 1 - 0
Samuel Cohn - Angelina Kalkman 0 - 1
Kevin Bloem - Tim van de Lem 1 - 0
  
Ronde 4
FSB 1 De Paedwizer - RSB 2 CBS De Rank 4 - 0
Jan Bosma - Stan Mellema 1 - 0
Jordy Muus - Daniel Dornstedt 1 - 0
Jelmer Kootstra - Angelina Kalkman 1 - 0
Bart Scholten - Jerzy Koppers 1 - 0
  
OSBO 3 BmdB De Akker - SGA 4 OBS De Grote Beer ½ -
Erik van Cappellen - Aron Janssen ½ - ½
Gert Born - Luca de Jong 0 - 1
Evert-Jan van den Brandhof - Samuel Cohn 0 - 1
Caroline van Cappellen - Kevin Bloem 0 - 1
  
HSB 2 Nutsschool Laan van Poot - SGS 1 Utrechtse Schoolvereniging 2 - 2
Jaimy Luk - Tycho Dijkhuis 0 - 1
Bart Holterman - Sven Dijkhuis 0 - 1
Tom van Vliet - Idsert van der Molen 1 - 0
Thomas Luk - Jord Schäfer 1 - 0
  
Ronde 5
SGS 1 Utrechtse Schoolvereniging - FSB 1 De Paedwizer 2 - 2
Tycho Dijkhuis - Jan Bosma 1 - 0
Sven Dijkhuis - Jordy Muus 1 - 0
Tobias Coffeng - Jelmer Kootstra 0 - 1
Idsert van der Molen - Bart Scholten 0 - 1
  
SGA 4 OBS De Grote Beer - HSB 2 Nutsschool Laan van Poot 3 - 1
Aron Janssen - Jaimy Luk 0 - 1
Luca de Jong - Bart Holterman 1 - 0
Samuel Cohn - Tom van Vliet 1 - 0
Kevin Bloem - Niels Hagendijk 1 - 0
  
RSB 2 CBS De Rank - OSBO 3 BmdB De Akker 3 - 1
Stan Mellema - Erik van Cappellen 0 - 1
Daniel Dornstedt - Gert Born 1 - 0
Angelina Kalkman - Evert-Jan van den Brandhof 1 - 0
Tim van de Lem - Caroline van Cappellen 1 - 0
Document acties
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.