Opstellingen

Bord FSB 1 De Paedwizer Beetsterzwaag Rating
1 Jan  Bosma 1051
2 Jordy  Muus 1093
3 Jelmer  Kootstra 1090
4 Bart  Scholten 1066
5 Mathieu  Muus 0764
6 Anneke  Kootstra 0791
7 Jeldert  Boonstra
  
Bord HSB 1 Nutsschool Wassenaar Wassenaar Rating
1 Kai  Groenhof 1032
2 Simon  Ekelmans
3 Marnix  Lincklaen Arriens
4 Jelle  Romer
5 Anna  Groenhof
6 Yorick van der Venne
7 Damian de Leeuw
8 Stijn  Bezooijen
  
Bord HSB 2 Nutsschool Laan van Poot Den Haag Rating
1 Jaimy  Luk 1424
2 Bart  Holterman 1072
3 Tom van Vliet
4 Niels  Hagendijk
5 Thomas  Luk 0759
6 Ricki  Luk 0666
  
Bord LeiSB 1 School Kastanjelaan 1 Leiderdorp Rating
1 Rowan van Dijk 1515
2 Richard  Spelt 1327
3 Emily  Mes 1127
4 Tim  Roozendaal 1060
5 Asa van Lit 0973
  
Bord LeiSB 2 De Hobbitburcht Alphen aan den Rijn Rating
1 Alex van Kaam 0930
2 Killian  Bouwman
3 Maarten  Raasveld
4 Matthijs  Goudkuil
  
Bord LeiSB 3 De Lorentzschool Leiden Rating
1 Lucas van Harten 1068
2 Joël van der Werf 0997
3 Jacob  Wissink 0830
4 Bram  Mulders 0743
  
Bord LeiSB 4 De Leeuwerik Leiderdorp Rating
1 Rolf  Corstjens 1334
2 Tobias  Koster 0796
3 Juan  Camacho 0527
4 Alba  Camacho 0633
5 Xander Maurice  Versnel 0462
6 David  Koster 0381
  
Bord LiSB 1 De Driesprong met Leonardobouw Geleen Rating
1 Milan  Steinbusch 1182
2 Jeroen  Schols 0904
3 Bram  Smeets
4 Sophie van Stiphout 0566
5 Casper  Kunowski 0879
  
Bord NBSB 1 Regional International School Eindhoven Rating
1 Ankit  Majhi 1561
2 Sourav  Bhattacharjee 1562
3 Kritin  Motamarri 1090
4 Darsil  Kapadia 0909
  
Bord NBSB 2 BS 't Schrijverke 's-Hertogenbosch Rating
1 Nico van Haren 1132
2 Niels  Hoek
3 Timo  Joosten 1108
4 Mats  Klaren
5 Casper von Berg 1124
  
Bord NHSB 1 CBS Het Baken Zaandam Rating
1 Raymond  Mastenbroek 1066
2 Timothy  Blees 0918
3 Dylan  Brouwer 0928
4 Arjen  Springorum 0866
  
Bord NHSB 2 De Koolvlet Broek op Langedijk Rating
1 Wouter  Tromp 0900
2 Mark  Jol 0743
3 Daan de Ruijter 0799
4 Daan  Merkuur
5 Layla Dekker 0667
6 Lonneke Tromp 0768
  
Bord NHSB 3 De Zes Wielen Alkmaar Rating
1 Frank  Dekker 0954
2 Luke  Dekker 0794
3 Samuel  Den Iseger 0575
4 Dat  Cai
5 Gijs  Groenewoud
6 Neeltje van Wissing 0608
  
Bord NHSB 4 De Bussel Blokker Rating
1 Teun  Zwier 0857
2 Gerard  Dudink 0695
3 Jim  Jongerhuis 0680
4 Dirk  Bonten 0667
5 Martijn de Wit 0768
  
Bord NOSBO 1 CBS de Borgstee Grijpskerk Rating
1 Chris  Admiraal 0980
2 Daan  Voorintholt 0976
3 Falco  Vorenkamp 0878
4 Gyan de Haan 0853
5 Mees  Voorintholt
  
Bord NOSBO 2 Dom Helder Camara School Groningen Rating
1 Martijn van Nimwegen 0829
2 Joep  Scheerhoorn 0850
3 Niels van Nimwegen 0798
4 Hugo van der Molen 0798
5 Joris  Nolden 0638
  
Bord NOSBO 3 OBS Theo Thijssen Assen Rating
1 Silvia van der Werff 1266
2 Leon de Diego 0913
3 Julian  Daalman
4 Andreas  Veenstra
5 Mart de Vries
6   Ebeling
  
Bord Org School Kastanjelaan 2 Leiderdorp Rating
1 Asa van Lit 0973
2 Sjoerd  Kortekaas 0543
3 Jesse van der Ende 0617
4 Isis  Verseef 0717
5 Praida van Soest 0334
6 Maarten  Zilverentant 0631
  
Bord OSBO 1 Koningin Juliana school Apeldoorn Rating
1 Emile  Dubbelman 1018
2 Noah  Klaver
3 Bo van den Berg
4 Pieter  Jellema
5 Jan  Dekker
  
Bord OSBO 2 De Wegwijzer Apeldoorn Rating
1 Nikola  Skenderija 1004
2 Wessel  Driessen 0846
3 Seyed Hasnein  Zeidi 0856
4 Seyed Saglain  Zeidi 0778
5 Twan  Hoogveld
6 Katja  Skenderija 0487
  
Bord OSBO 3 BmdB De Akker Putten Rating
1 Erik van Cappellen 1220
2 Gert  Born 0736
3 Evert-Jan van den Brandhof 0711
4 Caroline van Cappellen 0666
5 Matthijs  Kik
  
Bord OSBO 4 Montessori "Aan de Basis" Veenendaal Rating
1 Simon van Eek 1145
2 Jeffrey van Eek 0707
3 Max  Willemse
4 Davey van de Berg 0503
5 Brent van Ruler
6 Jasper  Blom
  
Bord RSB 1 OBS Klim-Op Capelle a/d IJssel Rating
1 Robin  Lecomte 1667
2 Wang  Yang 1394
3 Frenghelton  Cleopa
4 Taarieq  Razeb-Sekh
5 Atal  Popal
6 Dwight  Deekman
  
Bord RSB 2 CBS De Rank Spijkenisse Rating
1 Stan  Mellema
2 Daniel  Dornstedt
3 Angelina  Kalkman 0634
4 Tim van de Lem
5 Jerzy  Koppers
  
Bord SBO 1 De Mare Almelo Rating
1 Henk Jan van Ree 1167
2 Jordi  Leferink 1109
3 Michiel  Ligteringen
4 Matthijs van Rijswijk 0682
  
Bord SBO 2 de Zegge locatie Haghoek Almelo Rating
1 Eva  Zijdemans 0100
2 Zowie  Zijdemans 0827
3 Ziggy  Zijdemans 1010
4 Rob  Meulenkamp 0540
5 Mart van 't Spijker 0674
  
Bord SGA 3 1e Amstelveense Montessori Amstelveen Rating
1 Laurens  Schilstra 1411
2 Thomas  Blok 0805
3 Niroel  Kanhai 1001
4 Douwe  Schilstra
5 Binti  Dekker
6 Leon  Kuiper 0928
  
Bord SGA 2 De Pinksterbloem Amsterdam Rating
1 Abel  Schaefers 1123
2 Sem  Amoraal
3 Raf  Amoraal
4 Berend  Sombroek 1059
5 Max  Offreins
  
Bord SGA 1 Europaschool Amsterdam Rating
1 Myron  Roesink 1279
2 Veron  Roesink 1278
3 Sage  Sampson 0927
4 Tim  Huisman
5 Dali  Osman
6 Simon  Hart
  
Bord SGA 4 OBS De Grote Beer Duivendrecht Rating
1 Aron  Janssen 0991
2 Luca de Jong
3 Samuel  Cohn
4 Kevin  Bloem
5 Caio  Smidi
6 Rick  Regterink
  
Bord SGS 1 Utrechtse Schoolvereniging Utrecht Rating
1 Tycho  Dijkhuis 1571
2 Sven  Dijkhuis 1426
3 Kiran  Kasteel
4 Tobias  Coffeng
5 Idsert van der Molen
6 Jord  Schäfer
  
Bord SGS 2 Daltonschool Rijnsweerd Utrecht Rating
1 Felix  Vogel 0729
2 Thomas van Seters 0692
3 Mathijs  Boonstra
4 Wessel  Kruidenier
5 Jeroen  Quarles van Ufford
  
Bord SGS 3 CBS De Hoeksteen Giessenburg Rating
1 Gijs  Loeve
2 Gerard  Boon
3 Andries  Boer
4 Kees  Loeve
5 Jelle  Duijm
  
Bord SGS 4 Emmaschool Bussum Rating
1 Coen  Rozenbeek
2 Henrik  Laban
3 Tijmen  Storm van 's Gravesande 0918
4 Seb  Waterreus
5 Jelle  Schouten
6 Floris  Hekkenberg
7 Matt van den Nieuwenhuijzen
  
Bord SGS 5 Koningin Julianaschool Nieuwegein Rating
1 Hawkie  Chang 1062
2 Patrick  Nieuwendijk 0880
3 Igor  Merten
4 Anil van den Bergh
5 Ahmed  Mousa
  
Bord ZSB 1 Openbare Daltonschool Binnen de Veste Zierikzee Rating
1 Hidde  Onrust
2 Farid  Saif
3 Tim de Looze
4 Dirk  Smout
Document acties
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.