2008

Basisonderwijs categorie III


Finalegroep

BO Finale Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. LeiSB 2 De Vink Voorschoten 9 15½ x 2 4
2. RSB 1 OBS Klim-op 7 15 x 4 2 4
3. SGA 1 Jan Hekmanschool 5 2 0 x 2 2
4. OSBO 1 De Troubadour 4 8 ½ 2 2 x 1
5. NBSB 1 Zeelsterhof 3 0 0 3 x 2
6. NHSB 3 OBS De Koet 2 ½ ½ 2 2 x

Uitslag Finale ronde 1

NHSB 3 OBS De Koet - OSBO 1 De Troubadour -
1. Fons Groot - Fabio Bravo 0 - 1
2. Leon de Gier - Luuk Lin ½ - ½
3. Jelle Janssen - Yusuf Avci 1 - 0
4. Dennis Doodeman - Jesse Pennock 0 - 1

NBSB 1 Zeelsterhof - RSB 1 OBS Klim-op 0 - 4
1. Nick van de Meerakker - Omari Gomez Shee 0 - 1
2. Gidius Bok - Robin Lecomte 0 - 1
3. Martin van de Pas - Wang Yang 0 - 1
4. Dennis van der Heijden - Kenny Oliveira 0 - 1

LeiSB 2 De Vink Voorschoten - SGA 1 Jan Hekmanschool 2 - 2
1. Rosa Ratsma - Bram Schiphorst 1 - 0
2. Jip Damen - Renzo Bakker 1 - 0
3. Simona Lu - Casper van der Veen 0 - 1
4. Martijn Vlak - Tim Drupsteen 0 - 1

Uitslag Finale ronde 2

OSBO 1 De Troubadour - SGA 1 Jan Hekmanschool 2 - 2
1. Fabio Bravo - Bram Schiphorst 1 - 0
2. Luuk Lin - Renzo Bakker 1 - 0
3. Yusuf Avci - Casper van der Veen 0 - 1
4. Jesse Pennock - Tim Drupsteen 0 - 1

RSB 1 OBS Klim-op - LeiSB 2 De Vink Voorschoten -
1. Omari Gomez Shee - Rosa Ratsma 1 - 0
2. Robin Lecomte - Jip Damen 0 - 1
3. Wang Yang - Simona Lu ½ - ½
4. Kenny Oliveira - Martijn Vlak 0 - 1

NHSB 3 OBS De Koet - NBSB 1 Zeelsterhof 2 - 2
1. Fons Groot - Nick van de Meerakker 1 - 0
2. Leon de Gier - Gidius Bok 0 - 1
3. Jelle Janssen - Martin van de Pas 1 - 0
4. Dennis Doodeman - Dennis van der Heijden 0 - 1

Uitslag Finale ronde 3

NBSB 1 Zeelsterhof - OSBO 1 De Troubadour 3 - 1
1. Nick van de Meerakker - Fabio Bravo 0 - 1
2. Gidius Bok - Luuk Lin 1 - 0
3. Martin van de Pas - Yusuf Avci 1 - 0
4. Dennis van der Heijden - Jesse Pennock 1 - 0

LeiSB 2 De Vink Voorschoten - NHSB 3 OBS De Koet - ½
1. Rosa Ratsma - Fons Groot ½ - ½
2. Jip Damen - Leon de Gier 1 - 0
3. Simona Lu - Jelle Janssen 1 - 0
4. Martijn Vlak - Dennis Doodeman 1 - 0

SGA 1 Jan Hekmanschool - RSB 1 OBS Klim-op 0 - 4
1. Bram Schiphorst - Omari Gomez Shee 0 - 1
2. Renzo Bakker - Robin Lecomte 0 - 1
3. Casper van der Veen - Wang Yang 0 - 1
4. Tim Drupsteen - Kenny Oliveira 0 - 1

Uitslag Finale ronde 4

OSBO 1 De Troubadour - RSB 1 OBS Klim-op 2 - 2
1. Fabio Bravo - Omari Gomez Shee 1 - 0
2. Luuk Lin - Robin Lecomte 1 - 0
3. Yusuf Avci - Wang Yang 0 - 1
4. Jesse Pennock - Kenny Oliveira 0 - 1

NHSB 3 OBS De Koet - SGA 1 Jan Hekmanschool 2 - 2
1. Fons Groot - Bram Schiphorst 1 - 0
2. Leon de Gier - Renzo Bakker 0 - 1
3. Jelle Janssen - Casper van der Veen 1 - 0
4. Dennis Doodeman - Tim Drupsteen 0 - 1

NBSB 1 Zeelsterhof - LeiSB 2 De Vink Voorschoten 0 - 4
1. Nick van de Meerakker - Rosa Ratsma 0 - 1
2. Gidius Bok - Jip Damen 0 - 1
3. Martin van de Pas - Simona Lu 0 - 1
4. Dennis van der Heijden - Martijn Vlak 0 - 1

Uitslag Finale ronde 5

LeiSB 2 De Vink Voorschoten - OSBO 1 De Troubadour - ½
1. Rosa Ratsma - Fabio Bravo ½ - ½
2. Jip Damen - Luuk Lin 1 - 0
3. Simona Lu - Yusuf Avci 1 - 0
4. Martijn Vlak - Jesse Pennock 1 - 0

SGA 1 Jan Hekmanschool - NBSB 1 Zeelsterhof -
1. Bram Schiphorst - Nick van de Meerakker ½ - ½
2. Renzo Bakker - Gidius Bok 0 - 1
3. Casper van der Veen - Martin van de Pas 1 - 0
4. Tim Drupsteen - Dennis van der Heijden 1 - 0

RSB 1 OBS Klim-op - NHSB 3 OBS De Koet - ½
1. Omari Gomez Shee - Fons Groot 1 - 0
2. Robin Lecomte - Leon de Gier 1 - 0
3. Wang Yang - Jelle Janssen ½ - ½
4. Kenny Oliveira - Dennis Doodeman 1 - 0

Halve Finalegroep 1

BO Halve Finale 1 Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. RSB 1 OBS Klim-op 10 18 x 3 3 4 4 4
2. NBSB 1 Zeelsterhof 6 12½ 1 x 3 3 4
3. NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 6 11 1 1 x 3 3 3
4. SGS 3 Utrechtse School Vereniging 6 9 0 1 x 3
5. OSBO 5 Prinses Margriet 2 7 0 1 1 1 x 4
6. NHSB 4 Jan Campertschool 0 0 0 1 0 x

Uitslag Halve Finale ronde 1

RSB 1 OBS Klim-op - OSBO 5 Prinses Margriet 4 - 0
1. Omari Gomez Shee - Thomas Beerdsen 1 - 0
2. Robin Lecomte - Hans Engelbert 1 - 0
3. Wang Yang - Jonathan van Wettum 1 - 0
4. Kenny Oliveira - Talitha van Wettum 1 - 0

NBSB 1 Zeelsterhof - NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 3 - 1
1. Nick van de Meerakker - Tom Witsenburg 0 - 1
2. Gidius Bok - Olav Mostertman 1 - 0
3. Martin van de Pas - Puria Tawakuli 1 - 0
4. Dennis van der Heijden - Jorden van Foreest 1 - 0

NHSB 4 Jan Campertschool - SGS 3 Utrechtse School Vereniging -
1. Maurits Rees - Tycho Dijkhuis ½ - ½
2. Daan Koetzier - Robert Slob 0 - 1
3. Roelof Stikker - Sven Dijkhuis 1 - 0
4. Stef Ton - Joran van der Loo 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 2

OSBO 5 Prinses Margriet - SGS 3 Utrechtse School Vereniging 1 - 3
1. Thomas Beerdsen - Tycho Dijkhuis 1 - 0
2. Hans Engelbert - Robert Slob 0 - 1
3. Jonathan van Wettum - Sven Dijkhuis 0 - 1
4. Bodine den Haan - Joran van der Loo 0 - 1

NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool - NHSB 4 Jan Campertschool 3 - 1
1. Tom Witsenburg - Maurits Rees 1 - 0
2. Olav Mostertman - Daan Koetzier ½ - ½
3. Puria Tawakuli - Roelof Stikker ½ - ½
4. Jorden van Foreest - Stef Ton 1 - 0

RSB 1 OBS Klim-op - NBSB 1 Zeelsterhof 3 - 1
1. Omari Gomez Shee - Nick van de Meerakker 0 - 1
2. Robin Lecomte - Gidius Bok 1 - 0
3. Wang Yang - Martin van de Pas 1 - 0
4. Kenny Oliveira - Dennis van der Heijden 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 3

NBSB 1 Zeelsterhof - OSBO 5 Prinses Margriet 3 - 1
1. Nick van de Meerakker - Thomas Beerdsen 0 - 1
2. Gidius Bok - Hans Engelbert 1 - 0
3. Martin van de Pas - Jonathan van Wettum 1 - 0
4. Dennis van der Heijden - Talitha van Wettum 1 - 0

NHSB 4 Jan Campertschool - RSB 1 OBS Klim-op 0 - 4
1. Maurits Rees - Omari Gomez Shee 0 - 1
2. Daan Koetzier - Robin Lecomte 0 - 1
3. Roelof Stikker - Wang Yang 0 - 1
4. Stef Ton - Kenny Oliveira 0 - 1

SGS 3 Utrechtse School Vereniging - NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 1 - 3
1. Tycho Dijkhuis - Tom Witsenburg 0 - 1
2. Robert Slob - Olav Mostertman 0 - 1
3. Sven Dijkhuis - Puria Tawakuli 1 - 0
4. Joran van der Loo - Jorden van Foreest 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 4

OSBO 5 Prinses Margriet - NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 1 - 3
1. Thomas Beerdsen - Tom Witsenburg 1 - 0
2. Hans Engelbert - Olav Mostertman 0 - 1
3. Jonathan van Wettum - Puria Tawakuli 0 - 1
4. Bodine den Haan - Jorden van Foreest 0 - 1

RSB 1 OBS Klim-op - SGS 3 Utrechtse School Vereniging 4 - 0
1. Omari Gomez Shee - Tycho Dijkhuis 1 - 0
2. Robin Lecomte - Robert Slob 1 - 0
3. Wang Yang - Sven Dijkhuis 1 - 0
4. Kenny Oliveira - Joran van der Loo 1 - 0

NBSB 1 Zeelsterhof - NHSB 4 Jan Campertschool 4 - 0
1. Nick van de Meerakker - Maurits Rees 1 - 0
2. Gidius Bok - Daan Koetzier 1 - 0
3. Martin van de Pas - Roelof Stikker 1 - 0
4. Dennis van der Heijden - Stef Ton 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 5

NHSB 4 Jan Campertschool - OSBO 5 Prinses Margriet 0 - 4
1. Maurits Rees - Thomas Beerdsen 0 - 1
2. Daan Koetzier - Hans Engelbert 0 - 1
3. Roelof Stikker - Jonathan van Wettum 0 - 1
4. Stef Ton - Bodine den Haan 0 - 1

SGS 3 Utrechtse School Vereniging - NBSB 1 Zeelsterhof -
1. Tycho Dijkhuis - Nick van de Meerakker ½ - ½
2. Robert Slob - Gidius Bok 0 - 1
3. Sven Dijkhuis - Martin van de Pas 1 - 0
4. Joran van der Loo - Dennis van der Heijden 1 - 0

NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool - RSB 1 OBS Klim-op 1 - 3
1. Tom Witsenburg - Omari Gomez Shee 1 - 0
2. Olav Mostertman - Robin Lecomte 0 - 1
3. Puria Tawakuli - Wang Yang 0 - 1
4. Jorden van Foreest - Kenny Oliveira 0 - 1

Halve Finalegroep 2

BO Halve Finale 2 Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. SGA 1 Jan Hekmanschool 7 12½ x 3 2 3 3
2. NHSB 3 OBS De Koet 7 10 x 2 0 3
3. LeiSB 1 School Kastanjelaan 6 12 1 2 x 4 2 3
4. SGA 2 Dalton de Meer 6 11½ 2 4 0 x 2
5. FSB Op 'e Hichte 2 7 1 2 ½ x 2
6. NBSB 2 Lavoor 2 7 1 1 1 2 2 x

Uitslag Halve Finale ronde 1

SGA 1 Jan Hekmanschool - SGA 2 Dalton de Meer 2 - 2
1. Bram Schiphorst - Jannes van Ingen 0 - 1
2. Renzo Bakker - Casper Meijer 1 - 0
3. Casper van der Veen - Felix Blom 0 - 1
4. Tim Drupsteen - Niels Hoefsloot 1 - 0

NBSB 2 Lavoor - FSB Op 'e Hichte 2 - 2
1. Robin Verbeek - Jouke Bakker 0 - 1
2. Noud Riemens - Jelke Bethlehem 1 - 0
3. Koen Riemens - Coos Kruisenga 1 - 0
4. Levi Shearlaw - Lars Jansen 0 - 1

LeiSB 1 School Kastanjelaan - NHSB 3 OBS De Koet 2 - 2
1. Rowan van Dijk - Fons Groot 0 - 1
2. Richard Spelt - Leon de Gier 0 - 1
3. Thijmen Piket - Jelle Janssen 1 - 0
4. Eric van den Heuvel - Dennis Doodeman 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 2

SGA 2 Dalton de Meer - NHSB 3 OBS De Koet 4 - 0
1. Jannes van Ingen - Fons Groot 1 - 0
2. Casper Meijer - Leon de Gier 1 - 0
3. Mitchell van Dijk - Jelle Janssen 1 - 0
4. Niels Hoefsloot - Dennis Doodeman 1 - 0

FSB Op 'e Hichte - LeiSB 1 School Kastanjelaan 2 - 2
1. Jouke Bakker - Rowan van Dijk 1 - 0
2. Jelke Bethlehem - Richard Spelt 1 - 0
3. Coos Kruisenga - Thijmen Piket 0 - 1
4. Lars Jansen - Eric van den Heuvel 0 - 1

SGA 1 Jan Hekmanschool - NBSB 2 Lavoor 3 - 1
1. Bram Schiphorst - Robin Verbeek 1 - 0
2. Renzo Bakker - Noud Riemens 0 - 1
3. Casper van der Veen - Koen Riemens 1 - 0
4. Tim Drupsteen - Levi Shearlaw 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 3

NBSB 2 Lavoor - SGA 2 Dalton de Meer 2 - 2
1. Robin Verbeek - Jannes van Ingen 0 - 1
2. Noud Riemens - Felix Blom 1 - 0
3. Koen Riemens - Mitchell van Dijk 1 - 0
4. Levi Shearlaw - Niels Hoefsloot 0 - 1

LeiSB 1 School Kastanjelaan - SGA 1 Jan Hekmanschool 1 - 3
1. Rowan van Dijk - Bram Schiphorst 0 - 1
2. Richard Spelt - Renzo Bakker 0 - 1
3. Thijmen Piket - Casper van der Veen 1 - 0
4. Eric van den Heuvel - Tim Drupsteen 0 - 1

NHSB 3 OBS De Koet - FSB Op 'e Hichte -
1. Fons Groot - Jouke Bakker 0 - 1
2. Leon de Gier - Jelke Bethlehem 1 - 0
3. Jelle Janssen - Coos Kruisenga ½ - ½
4. Dennis Doodeman - Lars Jansen 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 4

SGA 2 Dalton de Meer - FSB Op 'e Hichte - ½
1. Jannes van Ingen - Jouke Bakker ½ - ½
2. Casper Meijer - Jelke Bethlehem 1 - 0
3. Felix Blom - Coos Kruisenga 1 - 0
4. Mitchell van Dijk - Lars Jansen 1 - 0

SGA 1 Jan Hekmanschool - NHSB 3 OBS De Koet -
1. Bram Schiphorst - Fons Groot 0 - 1
2. Renzo Bakker - Leon de Gier 0 - 1
3. Casper van der Veen - Jelle Janssen 1 - 0
4. Tim Drupsteen - Dennis Doodeman ½ - ½

NBSB 2 Lavoor - LeiSB 1 School Kastanjelaan 1 - 3
1. Robin Verbeek - Rowan van Dijk 0 - 1
2. Noud Riemens - Richard Spelt 1 - 0
3. Koen Riemens - Thijmen Piket 0 - 1
4. Levi Shearlaw - Eric van den Heuvel 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 5

LeiSB 1 School Kastanjelaan - SGA 2 Dalton de Meer 4 - 0
1. Rowan van Dijk - Jannes van Ingen 1 - 0
2. Richard Spelt - Casper Meijer 1 - 0
3. Thijmen Piket - Felix Blom 1 - 0
4. Eric van den Heuvel - Niels Hoefsloot 1 - 0

NHSB 3 OBS De Koet - NBSB 2 Lavoor 3 - 1
1. Fons Groot - Robin Verbeek 1 - 0
2. Leon de Gier - Noud Riemens 1 - 0
3. Jelle Janssen - Koen Riemens 0 - 1
4. Dennis Doodeman - Levi Shearlaw 1 - 0

FSB Op 'e Hichte - SGA 1 Jan Hekmanschool 1 - 3
1. Jouke Bakker - Bram Schiphorst 1 - 0
2. Jelke Bethlehem - Renzo Bakker 0 - 1
3. Coos Kruisenga - Casper van der Veen 0 - 1
4. Lars Jansen - Tim Drupsteen 0 - 1

Halve Finalegroep 3

BO Halve Finale 3 Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. LeiSB 2 De Vink Voorschoten 7 12½ x 2 3
2. OSBO 1 De Troubadour 6 11½ x 3 1 3 3
3. NHSB 1 De Rozenbeek 6 11 1 x 3 3
4. SGS 1 Koningin Emmaschool 1 5 10½ 2 3 1 x 3
5. OSBO 2 De Korenaar 4 1 1 1 x 3
6. ZSB Binnen de Veste 2 6 ½ 1 1 1 x

Uitslag Halve Finale ronde 1

ZSB Binnen de Veste - OSBO 1 De Troubadour 1 - 3
1. Kedem Gutkind - Fabio Bravo 0 - 1
2. Brent Sprong - Luuk Lin 0 - 1
3. Stefan de Bil - Yusuf Avci 0 - 1
4. Pim Roos - NO 1 - 0 Regl.

SGS 1 Koningin Emmaschool 1 - LeiSB 2 De Vink Voorschoten 2 - 2
1. Christopher Steenhuis - Rosa Ratsma ½ - ½
2. Thijs Blackstone - Jip Damen ½ - ½
3. Twan Lieuwen - Simona Lu 1 - 0
4. Tara Fokker - Martijn Vlak 0 - 1

NHSB 1 De Rozenbeek - OSBO 2 De Korenaar 3 - 1
1. Bas Haver - Jasper Zwirs 0 - 1
2. Daan Haver - Koen van Kaam 1 - 0
3. Sjoerd Haver - Stephan Dijkhof 1 - 0
4. Justin Meijer - Sanne Berger 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 2

OSBO 1 De Troubadour - OSBO 2 De Korenaar 3 - 1
1. Fabio Bravo - Jasper Zwirs 1 - 0
2. Luuk Lin - Koen van Kaam 0 - 1
3. Yusuf Avci - Stephan Dijkhof 1 - 0
4. Jesse Pennock - Sanne Berger 1 - 0

LeiSB 2 De Vink Voorschoten - NHSB 1 De Rozenbeek -
1. Rosa Ratsma - Bas Haver 0 - 1
2. Jip Damen - Daan Haver ½ - ½
3. Simona Lu - Sjoerd Haver 0 - 1
4. Martijn Vlak - Jesse Mantje 1 - 0

ZSB Binnen de Veste - SGS 1 Koningin Emmaschool 1 1 - 3
1. Kedem Gutkind - Christopher Steenhuis 1 - 0
2. Brent Sprong - Thijs Blackstone 0 - 1
3. Stefan de Bil - Twan Lieuwen 0 - 1
4. Pim Roos - Jivara Amin 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 3

SGS 1 Koningin Emmaschool 1 - OSBO 1 De Troubadour 3 - 1
1. Christopher Steenhuis - Fabio Bravo 0 - 1
2. Thijs Blackstone - Luuk Lin 1 - 0
3. Twan Lieuwen - Yusuf Avci 1 - 0
4. Tara Fokker - Jesse Pennock 1 - 0

NHSB 1 De Rozenbeek - ZSB Binnen de Veste -
1. Bas Haver - Kedem Gutkind ½ - ½
2. Daan Haver - Brent Sprong 1 - 0
3. Sjoerd Haver - Stefan de Bil 0 - 1
4. Justin Meijer - Pim Roos 0 - 1

OSBO 2 De Korenaar - LeiSB 2 De Vink Voorschoten 1 - 3
1. Jasper Zwirs - Rosa Ratsma 0 - 1
2. Koen van Kaam - Jip Damen 0 - 1
3. Stephan Dijkhof - Simona Lu 0 - 1
4. Sanne Berger - Martijn Vlak 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 4

OSBO 1 De Troubadour - LeiSB 2 De Vink Voorschoten -
1. Fabio Bravo - Rosa Ratsma 1 - 0
2. Luuk Lin - Jip Damen ½ - ½
3. Yusuf Avci - Simona Lu 0 - 1
4. Jesse Pennock - Martijn Vlak 0 - 1

ZSB Binnen de Veste - OSBO 2 De Korenaar 1 - 3
1. Kedem Gutkind - Jasper Zwirs 0 - 1
2. Brent Sprong - Koen van Kaam 0 - 1
3. Stefan de Bil - Stephan Dijkhof 0 - 1
4. Pim Roos - Sanne Berger 1 - 0

SGS 1 Koningin Emmaschool 1 - NHSB 1 De Rozenbeek 1 - 3
1. Christopher Steenhuis - Bas Haver 0 - 1
2. Thijs Blackstone - Daan Haver 0 - 1
3. Twan Lieuwen - Sjoerd Haver 0 - 1
4. Tara Fokker - Jesse Mantje 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 5

NHSB 1 De Rozenbeek - OSBO 1 De Troubadour 1 - 3
1. Bas Haver - Fabio Bravo 0 - 1
2. Daan Haver - Luuk Lin 0 - 1
3. Sjoerd Haver - Yusuf Avci 0 - 1
4. Justin Meijer - Jesse Pennock 1 - 0

OSBO 2 De Korenaar - SGS 1 Koningin Emmaschool 1 -
1. Jasper Zwirs - Christopher Steenhuis ½ - ½
2. Koen van Kaam - Thijs Blackstone 0 - 1
3. Stephan Dijkhof - Twan Lieuwen 1 - 0
4. Sanne Berger - Tara Fokker 1 - 0

LeiSB 2 De Vink Voorschoten - ZSB Binnen de Veste - ½
1. Rosa Ratsma - Kedem Gutkind ½ - ½
2. Jip Damen - Brent Sprong 1 - 0
3. Simona Lu - Stefan de Bil 1 - 0
4. Martijn Vlak - Pim Roos 1 - 0

Voorrondegroep A

BO Voorronde A Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 10 17 x 3 4 3 3 4
2. NBSB 2 Lavoor 7 14 1 x 2 3 4 4
3. ZSB Binnen de Veste 5 9 0 2 x 2 3 2
4. RSB 3 Montessorischool Spijkenisse 4 9 1 1 2 x 3 2
5. Org. Montessorischool Heijendaal 2 7 1 0 1 1 x 4
6. LiSB OJBS De Toermalijn 2 4 0 0 2 2 0 x

Uitslag voorronde 1

NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool - ZSB Binnen de Veste 4 - 0
1. Tom Witsenburg - Kedem Gutkind 1 - 0
2. Olav Mostertman - Brent Sprong 1 - 0
3. Puria Tawakuli - Stefan de Bil 1 - 0
4. Jorden van Foreest - Pim Roos 1 - 0

LiSB OJBS De Toermalijn - NBSB 2 Lavoor 0 - 4
1. Daan Cremers - Robin Verbeek 0 - 1
2. Frank Bremmers - Noud Riemens 0 - 1
3. Abdeljouad Zarioh - Koen Riemens 0 - 1
4. Chinouk Repping - Levi Shearlaw 0 - 1

Org. Montessorischool Heijendaal - RSB 3 Montessorischool Spijkenisse 1 - 3
1. Jeroen Winkel - Zhi Yang Fan 0 - 1
2. Matthijs Vernooij - Menno Bakker 1 - 0
3. Thalia Stalmeier - Steven de Wilde 0 - 1
4. Joep Veldhoven - Koen Noordman 0 - 1

Uitslag voorronde 2

ZSB Binnen de Veste - RSB 3 Montessorischool Spijkenisse 2 - 2
1. Kedem Gutkind - Zhi Yang Fan 1 - 0
2. Brent Sprong - Menno Bakker 1 - 0
3. Stefan de Bil - Steven de Wilde 0 - 1
4. Pim Roos - Koen Noordman 0 - 1

NBSB 2 Lavoor - Org. Montessorischool Heijendaal 4 - 0
1. Robin Verbeek - Jeroen Winkel 1 - 0
2. Noud Riemens - Matthijs Vernooij 1 - 0
3. Koen Riemens - Thalia Stalmeier 1 - 0
4. Levi Shearlaw - Joep Veldhoven 1 - 0

NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool - LiSB OJBS De Toermalijn 4 - 0
1. Tom Witsenburg - Daan Cremers 1 - 0
2. Olav Mostertman - Frank Bremmers 1 - 0
3. Puria Tawakuli - Abdeljouad Zarioh 1 - 0
4. Jorden van Foreest - Chinouk Repping 1 - 0

Uitslag voorronde 3

LiSB OJBS De Toermalijn - ZSB Binnen de Veste 2 - 2
1. Daan Cremers - Kedem Gutkind 0 - 1
2. Frank Bremmers - Brent Sprong 1 - 0
3. Abdeljouad Zarioh - Stefan de Bil 0 - 1
4. Chinouk Repping - Pim Roos 1 - 0

Org. Montessorischool Heijendaal - NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 1 - 3
1. Jeroen Winkel - Tom Witsenburg 0 - 1
2. Matthijs Vernooij - Olav Mostertman 0 - 1
3. Thalia Stalmeier - Puria Tawakuli 1 - 0
4. Joep Veldhoven - Jorden van Foreest 0 - 1

RSB 3 Montessorischool Spijkenisse - NBSB 2 Lavoor 1 - 3
1. Zhi Yang Fan - Robin Verbeek ½ - ½
2. Menno Bakker - Noud Riemens 0 - 1
3. Steven de Wilde - Koen Riemens 0 - 1
4. Koen Noordman - Levi Shearlaw ½ - ½

Uitslag voorronde 4

ZSB Binnen de Veste - NBSB 2 Lavoor 2 - 2
1. Kedem Gutkind - Robin Verbeek 1 - 0
2. Brent Sprong - Noud Riemens 0 - 1
3. Stefan de Bil - Koen Riemens 0 - 1
4. Pim Roos - Levi Shearlaw 1 - 0

NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool - RSB 3 Montessorischool Spijkenisse 3 - 1
1. Tom Witsenburg - Zhi Yang Fan 1 - 0
2. Olav Mostertman - Menno Bakker 1 - 0
3. Puria Tawakuli - Steven de Wilde 0 - 1
4. Jorden van Foreest - Koen Noordman 1 - 0

LiSB OJBS De Toermalijn - Org. Montessorischool Heijendaal 0 - 4
1. Daan Cremers - Jeroen Winkel 0 - 1
2. Frank Bremmers - Matthijs Vernooij 0 - 1
3. Abdeljouad Zarioh - Thalia Stalmeier 0 - 1
4. Chinouk Repping - Joep Veldhoven 0 - 1

Uitslag voorronde 5

Org. Montessorischool Heijendaal - ZSB Binnen de Veste 1 - 3
1. Jeroen Winkel - Kedem Gutkind 0 - 1
2. Matthijs Vernooij - Brent Sprong 0 - 1
3. Thalia Stalmeier - Stefan de Bil 1 - 0
4. Joep Veldhoven - Pim Roos 0 - 1

RSB 3 Montessorischool Spijkenisse - LiSB OJBS De Toermalijn 2 - 2
1. Zhi Yang Fan - Daan Cremers 0 - 1
2. Menno Bakker - Frank Bremmers 0 - 1
3. Steven de Wilde - Abdeljouad Zarioh 1 - 0
4. Koen Noordman - Chinouk Repping 1 - 0

NBSB 2 Lavoor - NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 1 - 3
1. Robin Verbeek - Tom Witsenburg 0 - 1
2. Noud Riemens - Olav Mostertman 0 - 1
3. Koen Riemens - Puria Tawakuli 1 - 0
4. Levi Shearlaw - Jorden van Foreest 0 - 1

Voorrondegroep B

BO Voorronde B Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. LeiSB 2 De Vink Voorschoten 9 16 x 3 4 2 3 4
2. NBSB 1 Zeelsterhof 6 13 1 x 2 2 4 4
3. SGA 2 Dalton de Meer 6 0 2 x 3 2
4. OSBO 4 De Roncallischool 5 10½ 2 2 x 2 3
5. SGS 4 Koningin Emmaschool 2 2 6 1 0 1 2 x 2
6. SBO 1 Prot.Chr. Basisschool De Mare 2 5 0 0 2 1 2 x

Uitslag voorronde 1

SGS 4 Koningin Emmaschool 2 - SBO 1 Prot.Chr. Basisschool De Mare 2 - 2
1. Jivara Amin - Henk Jan van Ree 1 - 0
2. Wietse Schouten - Teun Franken 0 - 1
3. Loek Dekker - Jordi Leferink 0 - 1
4. Lennart Verhoeven - Rick Wiltvank 1 - 0

OSBO 4 De Roncallischool - SGA 2 Dalton de Meer -
1. Maureen Naber - Jannes van Ingen ½ - ½
2. Quirine Naber - Casper Meijer 1 - 0
3. Jorne Naber - Niels Hoefsloot 0 - 1
4. David Willemsen - Mitchell van Dijk 0 - 1

LeiSB 2 De Vink Voorschoten - NBSB 1 Zeelsterhof 3 - 1
1. Rosa Ratsma - Nick van de Meerakker 1 - 0
2. Jip Damen - Gidius Bok 1 - 0
3. Simona Lu - Martin van de Pas 0 - 1
4. Martijn Vlak - Dennis van der Heijden 1 - 0

Uitslag voorronde 2

SBO 1 Prot.Chr. Basisschool De Mare - NBSB 1 Zeelsterhof 0 - 4
1. Henk Jan van Ree - Nick van de Meerakker 0 - 1
2. Teun Franken - Gidius Bok 0 - 1
3. Jordi Leferink - Martin van de Pas 0 - 1
4. Rick Wiltvank - Dennis van der Heijden 0 - 1

SGA 2 Dalton de Meer - LeiSB 2 De Vink Voorschoten 0 - 4
1. Jannes van Ingen - Rosa Ratsma 0 - 1
2. Casper Meijer - Jip Damen 0 - 1
3. Felix Blom - Simona Lu 0 - 1
4. Niels Hoefsloot - Martijn Vlak 0 - 1

SGS 4 Koningin Emmaschool 2 - OSBO 4 De Roncallischool 2 - 2
1. Jivara Amin - Maureen Naber 1 - 0
2. Jelle van Elburg - Quirine Naber 0 - 1
3. Wietse Schouten - Jorne Naber 0 - 1
4. Loek Dekker - David Willemsen 1 - 0

Uitslag voorronde 3

OSBO 4 De Roncallischool - SBO 1 Prot.Chr. Basisschool De Mare 3 - 1
1. Maureen Naber - Henk Jan van Ree 0 - 1
2. Quirine Naber - Teun Franken 1 - 0
3. Jorne Naber - Jordi Leferink 1 - 0
4. David Willemsen - Rick Wiltvank 1 - 0

LeiSB 2 De Vink Voorschoten - SGS 4 Koningin Emmaschool 2 3 - 1
1. Rosa Ratsma - Jivara Amin 1 - 0
2. Jip Damen - Jelle van Elburg 1 - 0
3. Simona Lu - Loek Dekker 0 - 1
4. Martijn Vlak - Lennart Verhoeven 1 - 0

NBSB 1 Zeelsterhof - SGA 2 Dalton de Meer 2 - 2
1. Nick van de Meerakker - Jannes van Ingen 0 - 1
2. Gidius Bok - Casper Meijer 1 - 0
3. Martin van de Pas - Felix Blom 0 - 1
4. Dennis van der Heijden - Mitchell van Dijk 1 - 0

Uitslag voorronde 4

SBO 1 Prot.Chr. Basisschool De Mare - SGA 2 Dalton de Meer 2 - 2
1. Henk Jan van Ree - Jannes van Ingen 0 - 1
2. Teun Franken - Felix Blom 1 - 0
3. Jordi Leferink - Niels Hoefsloot 1 - 0
4. Rick Wiltvank - Mitchell van Dijk 0 - 1

SGS 4 Koningin Emmaschool 2 - NBSB 1 Zeelsterhof 0 - 4
1. Jivara Amin - Nick van de Meerakker 0 - 1
2. Wietse Schouten - Gidius Bok 0 - 1
3. Loek Dekker - Martin van de Pas 0 - 1
4. Lennart Verhoeven - Dennis van der Heijden 0 - 1

OSBO 4 De Roncallischool - LeiSB 2 De Vink Voorschoten 2 - 2
1. Maureen Naber - Rosa Ratsma ½ - ½
2. Quirine Naber - Jip Damen 0 - 1
3. Jorne Naber - Simona Lu 1 - 0
4. David Willemsen - Martijn Vlak ½ - ½

Uitslag voorronde 5

LeiSB 2 De Vink Voorschoten - SBO 1 Prot.Chr. Basisschool De Mare 4 - 0
1. Rosa Ratsma - Henk Jan van Ree 1 - 0
2. Jip Damen - Teun Franken 1 - 0
3. Simona Lu - Jordi Leferink 1 - 0
4. Martijn Vlak - Rick Wiltvank 1 - 0

NBSB 1 Zeelsterhof - OSBO 4 De Roncallischool 2 - 2
1. Nick van de Meerakker - Maureen Naber 0 - 1
2. Gidius Bok - Quirine Naber 1 - 0
3. Martin van de Pas - Jorne Naber 1 - 0
4. Dennis van der Heijden - David Willemsen 0 - 1

SGA 2 Dalton de Meer - SGS 4 Koningin Emmaschool 2 3 - 1
1. Casper Meijer - Jivara Amin 1 - 0
2. Felix Blom - Wietse Schouten 1 - 0
3. Niels Hoefsloot - Loek Dekker 1 - 0
4. Mitchell van Dijk - Lennart Verhoeven 0 - 1

Voorrondegroep C

BO Voorronde C Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. SGA 1 Jan Hekmanschool 9 14 x 2 3 3 3 3
2. SGS 1 Koningin Emmaschool 1 8 15½ 2 x 4 2 4
3. NHSB 4 Jan Campertschool 5 1 0 x 2 3
4. HSB 2 Het Palet 4 8 1 ½ 2 x 2
5. OSBO 3 Basisschool 't Palet 3 8 1 2 1 2 x 2
6. SBO 3 Daltonschool Hengelo Zuid 1 6 1 0 2 x

Uitslag voorronde 1

NHSB 4 Jan Campertschool - SGA 1 Jan Hekmanschool 1 - 3
1. Maurits Rees - Bram Schiphorst 1 - 0
2. Daan Koetzier - Renzo Bakker 0 - 1
3. Roelof Stikker - Casper van der Veen 0 - 1
4. Stef Ton - Tim Drupsteen 0 - 1

SBO 3 Daltonschool Hengelo Zuid - HSB 2 Het Palet -
1. Nilofar Skandar - Ritesh Moelchand 1 - 0
2. Lilian Berenpas - Jesper Smits 0 - 1
3. Friso Berenpas - Martijn den Harder ½ - ½
4. Sylvan Bruggink - Hakan Tekinerdogan 0 - 1

OSBO 3 Basisschool 't Palet - SGS 1 Koningin Emmaschool 1 2 - 2
1. Joost Verhaert - Christopher Steenhuis 1 - 0
2. Bas Boekhorst - Thijs Blackstone 1 - 0
3. Esther Boekhorst - Twan Lieuwen 0 - 1
4. Tim Boekhorst - Tara Fokker 0 - 1

Uitslag voorronde 2

SGA 1 Jan Hekmanschool - SGS 1 Koningin Emmaschool 1 2 - 2
1. Bram Schiphorst - Christopher Steenhuis 1 - 0
2. Renzo Bakker - Thijs Blackstone 0 - 1
3. Casper van der Veen - Twan Lieuwen 0 - 1
4. Tim Drupsteen - Tara Fokker 1 - 0

HSB 2 Het Palet - OSBO 3 Basisschool 't Palet 2 - 2
1. Ritesh Moelchand - Joost Verhaert ½ - ½
2. Jesper Smits - Bas Boekhorst ½ - ½
3. Martijn den Harder - Esther Boekhorst 1 - 0
4. Hakan Tekinerdogan - Tim Boekhorst 0 - 1

NHSB 4 Jan Campertschool - SBO 3 Daltonschool Hengelo Zuid -
1. Maurits Rees - Nilofar Skandar ½ - ½
2. Daan Koetzier - Lilian Berenpas 1 - 0
3. Roelof Stikker - Friso Berenpas 0 - 1
4. Stef Ton - Sylvan Bruggink 1 - 0

Uitslag voorronde 3

SBO 3 Daltonschool Hengelo Zuid - SGA 1 Jan Hekmanschool 1 - 3
1. Nilofar Skandar - Bram Schiphorst 1 - 0
2. Lilian Berenpas - Renzo Bakker 0 - 1
3. Friso Berenpas - Casper van der Veen 0 - 1
4. Sylvan Bruggink - Tim Drupsteen 0 - 1

OSBO 3 Basisschool 't Palet - NHSB 4 Jan Campertschool 1 - 3
1. Joost Verhaert - Maurits Rees 0 - 1
2. Bas Boekhorst - Daan Koetzier 1 - 0
3. Esther Boekhorst - Roelof Stikker 0 - 1
4. Tim Boekhorst - Stef Ton 0 - 1

SGS 1 Koningin Emmaschool 1 - HSB 2 Het Palet - ½
1. Christopher Steenhuis - Ritesh Moelchand 1 - 0
2. Thijs Blackstone - Jesper Smits 1 - 0
3. Twan Lieuwen - Martijn den Harder ½ - ½
4. Tara Fokker - Hakan Tekinerdogan 1 - 0

Uitslag voorronde 4

SGA 1 Jan Hekmanschool - HSB 2 Het Palet 3 - 1
1. Bram Schiphorst - Ritesh Moelchand 0 - 1
2. Renzo Bakker - Jesper Smits 1 - 0
3. Casper van der Veen - Martijn den Harder 1 - 0
4. Tim Drupsteen - Hakan Tekinerdogan 1 - 0

NHSB 4 Jan Campertschool - SGS 1 Koningin Emmaschool 1 0 - 4
1. Maurits Rees - Christopher Steenhuis 0 - 1
2. Daan Koetzier - Thijs Blackstone 0 - 1
3. Roelof Stikker - Twan Lieuwen 0 - 1
4. Stef Ton - Tara Fokker 0 - 1

SBO 3 Daltonschool Hengelo Zuid - OSBO 3 Basisschool 't Palet 2 - 2
1. Nilofar Skandar - Joost Verhaert 1 - 0
2. Lilian Berenpas - Bas Boekhorst 1 - 0
3. Friso Berenpas - Esther Boekhorst 0 - 1
4. Sylvan Bruggink - Tim Boekhorst 0 - 1

Uitslag voorronde 5

OSBO 3 Basisschool 't Palet - SGA 1 Jan Hekmanschool 1 - 3
1. Joost Verhaert - Bram Schiphorst ½ - ½
2. Bas Boekhorst - Renzo Bakker ½ - ½
3. Esther Boekhorst - Casper van der Veen 0 - 1
4. Tim Boekhorst - Tim Drupsteen 0 - 1

SGS 1 Koningin Emmaschool 1 - SBO 3 Daltonschool Hengelo Zuid 4 - 0
1. Christopher Steenhuis - Nilofar Skandar 1 - 0
2. Thijs Blackstone - Lilian Berenpas 1 - 0
3. Twan Lieuwen - Friso Berenpas 1 - 0
4. Tara Fokker - Sylvan Bruggink 1 - 0

HSB 2 Het Palet - NHSB 4 Jan Campertschool 2 - 2
1. Ritesh Moelchand - Maurits Rees 1 - 0
2. Jesper Smits - Daan Koetzier 0 - 1
3. Martijn den Harder - Roelof Stikker 0 - 1
4. Hakan Tekinerdogan - Stef Ton 1 - 0

Voorrondegroep D

BO Voorronde D Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. RSB 1 OBS Klim-op 9 17 x 2 4 4 3 4
2. LeiSB 1 School Kastanjelaan 8 13 2 x 2 3 3 3
3. OSBO 2 De Korenaar 6 11 0 2 x 3 4 2
4. NOSBO 3 OBS Theo Thijssen 4 0 1 1 x 3
5. SGS 5 De Achtbaan 2 6 1 1 0 x
6. NHSB 2 De Klipper 1 0 1 2 1 x

Uitslag voorronde 1

OSBO 2 De Korenaar - RSB 1 OBS Klim-op 0 - 4
1. Jasper Zwirs - Omari Gomez Shee 0 - 1
2. Koen van Kaam - Robin Lecomte 0 - 1
3. Stephan Dijkhof - Wang Yang 0 - 1
4. Sanne Berger - Kenny Oliveira 0 - 1

SGS 5 De Achtbaan - LeiSB 1 School Kastanjelaan 1 - 3
1. Mees Heeringa - Rowan van Dijk 0 - 1
2. Stefan Casteleijn - Richard Spelt 0 - 1
3. Thijs Veldhuis - Thijmen Piket 0 - 1
4. Rik Adegeest - Eric van den Heuvel 1 - 0

NOSBO 3 OBS Theo Thijssen - NHSB 2 De Klipper 3 - 1
1. Roald van den Boogaart - Jeroen Vlaar 1 - 0
2. Silvia van der Werff - Robbert van Dijkhuizen 1 - 0
3. Martijn Kluitenberg - Alex Bogicevic 0 - 1
4. Leon de Diego - Musacan Alici 1 - 0

Uitslag voorronde 2

RSB 1 OBS Klim-op - NHSB 2 De Klipper 4 - 0
1. Omari Gomez Shee - Jeroen Vlaar 1 - 0
2. Robin Lecomte - Robbert van Dijkhuizen 1 - 0
3. Wang Yang - Alex Bogicevic 1 - 0
4. Kenny Oliveira - Musacan Alici 1 - 0

LeiSB 1 School Kastanjelaan - NOSBO 3 OBS Theo Thijssen 3 - 1
1. Rowan van Dijk - Roald van den Boogaart 1 - 0
2. Richard Spelt - Silvia van der Werff 0 - 1
3. Thijmen Piket - Martijn Kluitenberg 1 - 0
4. Eric van den Heuvel - Leon de Diego 1 - 0

OSBO 2 De Korenaar - SGS 5 De Achtbaan 4 - 0
1. Jasper Zwirs - Mees Heeringa 1 - 0
2. Koen van Kaam - Stefan Casteleijn 1 - 0
3. Stephan Dijkhof - Thijs Veldhuis 1 - 0
4. Sanne Berger - Rik Adegeest 1 - 0

Uitslag voorronde 3

SGS 5 De Achtbaan - RSB 1 OBS Klim-op 1 - 3
1. Mees Heeringa - Omari Gomez Shee 1 - 0
2. Stefan Casteleijn - Robin Lecomte 0 - 1
3. Thijs Veldhuis - Wang Yang 0 - 1
4. Rik Adegeest - Kenny Oliveira 0 - 1

NOSBO 3 OBS Theo Thijssen - OSBO 2 De Korenaar 1 - 3
1. Roald van den Boogaart - Jasper Zwirs 0 - 1
2. Silvia van der Werff - Koen van Kaam 0 - 1
3. Martijn Kluitenberg - Stephan Dijkhof 0 - 1
4. Leon de Diego - Sanne Berger 1 - 0

NHSB 2 De Klipper - LeiSB 1 School Kastanjelaan 1 - 3
1. Jeroen Vlaar - Rowan van Dijk 0 - 1
2. Robbert van Dijkhuizen - Richard Spelt 0 - 1
3. Alex Bogicevic - Thijmen Piket 0 - 1
4. Musacan Alici - Eric van den Heuvel 1 - 0

Uitslag voorronde 4

RSB 1 OBS Klim-op - LeiSB 1 School Kastanjelaan 2 - 2
1. Omari Gomez Shee - Rowan van Dijk 0 - 1
2. Robin Lecomte - Richard Spelt 1 - 0
3. Wang Yang - Thijmen Piket 1 - 0
4. Kenny Oliveira - Eric van den Heuvel 0 - 1

OSBO 2 De Korenaar - NHSB 2 De Klipper 2 - 2
1. Jasper Zwirs - Jeroen Vlaar 1 - 0
2. Koen van Kaam - Robbert van Dijkhuizen 0 - 1
3. Stephan Dijkhof - Alex Bogicevic 1 - 0
4. Sanne Berger - Musacan Alici 0 - 1

SGS 5 De Achtbaan - NOSBO 3 OBS Theo Thijssen -
1. Mees Heeringa - Roald van den Boogaart ½ - ½
2. Stefan Casteleijn - Silvia van der Werff 0 - 1
3. Thijs Veldhuis - Martijn Kluitenberg 0 - 1
4. Rik Adegeest - Leon de Diego 1 - 0

Uitslag voorronde 5

NOSBO 3 OBS Theo Thijssen - RSB 1 OBS Klim-op 0 - 4
1. Roald van den Boogaart - Omari Gomez Shee 0 - 1
2. Silvia van der Werff - Robin Lecomte 0 - 1
3. Martijn Kluitenberg - Wang Yang 0 - 1
4. Leon de Diego - Kenny Oliveira 0 - 1

NHSB 2 De Klipper - SGS 5 De Achtbaan -
1. Jeroen Vlaar - Mees Heeringa 0 - 1
2. Robbert van Dijkhuizen - Stefan Casteleijn 1 - 0
3. Alex Bogicevic - Thijs Veldhuis ½ - ½
4. Musacan Alici - Rik Adegeest 0 - 1

LeiSB 1 School Kastanjelaan - OSBO 2 De Korenaar 2 - 2
1. Rowan van Dijk - Jasper Zwirs 1 - 0
2. Richard Spelt - Koen van Kaam 0 - 1
3. Thijmen Piket - Stephan Dijkhof 0 - 1
4. Eric van den Heuvel - Sanne Berger 1 - 0

Voorrondegroep E

BO Voorronde E Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. OSBO 1 De Troubadour 8 13 x 3 3 2 2 3
2. SGS 3 Utrechtse School Vereniging 8 13 1 x 3 3
3. NHSB 3 OBS De Koet 6 12½ 1 ½ x 4 3 4
4. NBSB 3 OBS Heerevelden 4 8 2 1 0 x 2 3
5. HSB 1 Nutsschool Wassenaar 3 2 1 2 x 2
6. NOSBO 2 Groningse Schoolvereniging 1 5 1 1 0 1 2 x

Uitslag voorronde 1

SGS 3 Utrechtse School Vereniging - NOSBO 2 Groningse Schoolvereniging 3 - 1
1. Tycho Dijkhuis - Leon Collenteur ½ - ½
2. Robert Slob - Peter Berghuis ½ - ½
3. Sven Dijkhuis - Roelof Jan Velhuys 1 - 0
4. Joran van der Loo - Bram Schipper 1 - 0

OSBO 1 De Troubadour - NHSB 3 OBS De Koet 3 - 1
1. Fabio Bravo - Fons Groot 1 - 0
2. Luuk Lin - Leon de Gier 1 - 0
3. Yusuf Avci - Jelle Janssen 0 - 1
4. Jesse Pennock - Dennis Doodeman 1 - 0

NBSB 3 OBS Heerevelden - HSB 1 Nutsschool Wassenaar 2 - 2
1. Pepijn Obels - Remmert Koster 1 - 0
2. Luuk Baselmans - Stijn Romer 0 - 1
3. Sam Baselmans - Hugo Lai 0 - 1
4. Jelle Mathieu - Kai Groenhof 1 - 0

Uitslag voorronde 2

NOSBO 2 Groningse Schoolvereniging - HSB 1 Nutsschool Wassenaar 2 - 2
1. Leon Collenteur - Remmert Koster 1 - 0
2. Peter Berghuis - Stijn Romer 0 - 1
3. Bram Schipper - Hugo Lai 1 - 0
4. Roelof Jan Velhuys - Kai Groenhof 0 - 1

NHSB 3 OBS De Koet - NBSB 3 OBS Heerevelden 4 - 0
1. Fons Groot - Pepijn Obels 1 - 0
2. Leon de Gier - Luuk Baselmans 1 - 0
3. Jelle Janssen - Sam Baselmans 1 - 0
4. Dennis Doodeman - Jelle Mathieu 1 - 0

SGS 3 Utrechtse School Vereniging - OSBO 1 De Troubadour 1 - 3
1. Tycho Dijkhuis - Fabio Bravo 0 - 1
2. Robert Slob - Luuk Lin 0 - 1
3. Sven Dijkhuis - Yusuf Avci 1 - 0
4. Joran van der Loo - Jesse Pennock 0 - 1

Uitslag voorronde 3

OSBO 1 De Troubadour - NOSBO 2 Groningse Schoolvereniging 3 - 1
1. Fabio Bravo - Leon Collenteur 1 - 0
2. Luuk Lin - Peter Berghuis 1 - 0
3. Yusuf Avci - Bram Schipper 0 - 1
4. Jesse Pennock - Roelof Jan Velhuys 1 - 0

NBSB 3 OBS Heerevelden - SGS 3 Utrechtse School Vereniging 1 - 3
1. Pepijn Obels - Tycho Dijkhuis 1 - 0
2. Luuk Baselmans - Robert Slob 0 - 1
3. Sam Baselmans - Sven Dijkhuis 0 - 1
4. Jelle Mathieu - Joran van der Loo 0 - 1

HSB 1 Nutsschool Wassenaar - NHSB 3 OBS De Koet 1 - 3
1. Remmert Koster - Fons Groot 0 - 1
2. Stijn Romer - Leon de Gier 1 - 0
3. Hugo Lai - Jelle Janssen 0 - 1
4. Kai Groenhof - Dennis Doodeman 0 - 1

Uitslag voorronde 4

NOSBO 2 Groningse Schoolvereniging - NHSB 3 OBS De Koet 0 - 4
1. Leon Collenteur - Fons Groot 0 - 1
2. Peter Berghuis - Leon de Gier 0 - 1
3. Bram Schipper - Jelle Janssen 0 - 1
4. Roelof Jan Velhuys - Dennis Doodeman 0 - 1

SGS 3 Utrechtse School Vereniging - HSB 1 Nutsschool Wassenaar -
1. Tycho Dijkhuis - Remmert Koster 1 - 0
2. Robert Slob - Stijn Romer ½ - ½
3. Sven Dijkhuis - Hugo Lai 0 - 1
4. Joran van der Loo - Kai Groenhof 1 - 0

OSBO 1 De Troubadour - NBSB 3 OBS Heerevelden 2 - 2
1. Fabio Bravo - Pepijn Obels 0 - 1
2. Luuk Lin - Luuk Baselmans 1 - 0
3. Yusuf Avci - Sam Baselmans 1 - 0
4. Jesse Pennock - Jelle Mathieu 0 - 1

Uitslag voorronde 5

NBSB 3 OBS Heerevelden - NOSBO 2 Groningse Schoolvereniging 3 - 1
1. Pepijn Obels - Leon Collenteur 1 - 0
2. Luuk Baselmans - Peter Berghuis 1 - 0
3. Sam Baselmans - Bram Schipper 0 - 1
4. Jelle Mathieu - Roelof Jan Velthuys 1 - 0

HSB 1 Nutsschool Wassenaar - OSBO 1 De Troubadour 2 - 2
1. Remmert Koster - Fabio Bravo 0 - 1
2. Stijn Romer - Luuk Lin 0 - 1
3. Hugo Lai - Yusuf Avci 1 - 0
4. Kai Groenhof - Jesse Pennock 1 - 0

NHSB 3 OBS De Koet - SGS 3 Utrechtse School Vereniging ½ -
1. Fons Groot - Tycho Dijkhuis ½ - ½
2. Leon de Gier - Robert Slob 0 - 1
3. Jelle Janssen - Sven Dijkhuis 0 - 1
4. Dennis Doodeman - Joran van der Loo 0 - 1

Voorrondegroep F

BO Voorronde F Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. FSB Op 'e Hichte 10 14 x 3 3 3
2. NHSB 1 De Rozenbeek 8 14 x 3 3 3
3. OSBO 5 Prinses Margriet 5 10½ 1 1 x 2 4
4. SGS 2 Daltonschool Rijnsweerd 3 8 ½ 2 x 2 2
5. RSB 2 CBS De Rank 2 1 1 2 x 2
6. SBO 2 Montessoribasisschool De Wielerbaan 2 6 1 1 0 2 2 x

Uitslag voorronde 1

SGS 2 Daltonschool Rijnsweerd - SBO 2 Montessoribasisschool De Wielerbaan 2 - 2
1. Daan Tankink - Oscar Bril 0 - 1
2. Arthur van Erpecum - Paco Bril 0 - 1
3. Mikhail Epifanov - Pieter van Persijn van Meerten 1 - 0
4. Simon van Tartwijk - Mateo Bril 1 - 0

FSB Op 'e Hichte - RSB 2 CBS De Rank 3 - 1
1. Jouke Bakker - Daniel Zevenhuizen 1 - 0
2. Jelke Bethlehem - Daniel Dornstedt 1 - 0
3. Coos Kruisenga - Rob Ooms 1 - 0
4. Lars Jansen - Peter Peutz 0 - 1

OSBO 5 Prinses Margriet - NHSB 1 De Rozenbeek 1 - 3
1. Thomas Beerdsen - Bas Haver 1 - 0
2. Hans Engelbert - Daan Haver 0 - 1
3. Jonathan van Wettum - Sjoerd Haver 0 - 1
4. Talitha van Wettum - Jesse Mantje 0 - 1

Uitslag voorronde 2

SBO 2 Montessoribasisschool De Wielerbaan - NHSB 1 De Rozenbeek 1 - 3
1. Oscar Bril - Bas Haver 0 - 1
2. Paco Bril - Daan Haver 0 - 1
3. Pieter van Persijn van Meerten - Sjoerd Haver 0 - 1
4. Mateo Bril - Jesse Mantje 1 - 0

RSB 2 CBS De Rank - OSBO 5 Prinses Margriet -
1. Daniel Zevenhuizen - Thomas Beerdsen 0 - 1
2. Daniel Dornstedt - Hans Engelbert 0 - 1
3. Rob Ooms - Jonathan van Wettum ½ - ½
4. Peter Peutz - Bodine den Haan 1 - 0

SGS 2 Daltonschool Rijnsweerd - FSB Op 'e Hichte -
1. Daan Tankink - Jouke Bakker 0 - 1
2. Arthur van Erpecum - Jelke Bethlehem 0 - 1
3. Mikhail Epifanov - Coos Kruisenga ½ - ½
4. Simon van Tartwijk - Lars Jansen 1 - 0

Uitslag voorronde 3

FSB Op 'e Hichte - SBO 2 Montessoribasisschool De Wielerbaan 3 - 1
1. Jouke Bakker - Oscar Bril 1 - 0
2. Jelke Bethlehem - Paco Bril 1 - 0
3. Coos Kruisenga - Pieter van Persijn van Meerten 0 - 1
4. Lars Jansen - Mateo Bril 1 - 0

OSBO 5 Prinses Margriet - SGS 2 Daltonschool Rijnsweerd 2 - 2
1. Thomas Beerdsen - Daan Tankink 1 - 0
2. Hans Engelbert - Arthur van Erpecum 1 - 0
3. Jonathan van Wettum - Mikhail Epifanov 0 - 1
4. Talitha van Wettum - Simon van Tartwijk 0 - 1

NHSB 1 De Rozenbeek - RSB 2 CBS De Rank 3 - 1
1. Bas Haver - Daniel Zevenhuizen 0 - 1
2. Daan Haver - Daniel Dornstedt 1 - 0
3. Sjoerd Haver - Rob Ooms 1 - 0
4. Justin Meijer - Peter Peutz 1 - 0

Uitslag voorronde 4

SBO 2 Montessoribasisschool De Wielerbaan - RSB 2 CBS De Rank 2 - 2
1. Oscar Bril - Daniel Zevenhuizen 1 - 0
2. Paco Bril - Daniel Dornstedt 1 - 0
3. Pieter van Persijn van Meerten - Rob Ooms 0 - 1
4. Mateo Bril - Peter Peutz 0 - 1

SGS 2 Daltonschool Rijnsweerd - NHSB 1 De Rozenbeek ½ -
1. Daan Tankink - Bas Haver 0 - 1
2. Arthur van Erpecum - Daan Haver 0 - 1
3. Mikhail Epifanov - Sjoerd Haver ½ - ½
4. Simon van Tartwijk - Justin Meijer 0 - 1

FSB Op 'e Hichte - OSBO 5 Prinses Margriet 3 - 1
1. Jouke Bakker - Thomas Beerdsen 0 - 1
2. Jelke Bethlehem - Hans Engelbert 1 - 0
3. Coos Kruisenga - Jonathan van Wettum 1 - 0
4. Lars Jansen - Bodine den Haan 1 - 0

Uitslag voorronde 5

OSBO 5 Prinses Margriet - SBO 2 Montessoribasisschool De Wielerbaan 4 - 0
1. Thomas Beerdsen - Oscar Bril 1 - 0
2. Hans Engelbert - Paco Bril 1 - 0
3. Jonathan van Wettum - Pieter van Persijn van Meerten 1 - 0
4. Bodine den Haan - Mateo Bril 1 - 0

NHSB 1 De Rozenbeek - FSB Op 'e Hichte -
1. Bas Haver - Jouke Bakker 0 - 1
2. Daan Haver - Jelke Bethlehem 1 - 0
3. Sjoerd Haver - Coos Kruisenga ½ - ½
4. Jesse Mantje - Lars Jansen 0 - 1

RSB 2 CBS De Rank - SGS 2 Daltonschool Rijnsweerd 2 - 2
1. Daniel Zevenhuizen - Daan Tankink 1 - 0
2. Daniel Dornstedt - Arthur van Erpecum 0 - 1
3. Rob Ooms - Mikhail Epifanov 0 - 1
4. Peter Peutz - Simon van Tartwijk 1 - 0

Individuele scores

School Bord Naam Ap Bp %
RSB 1 OBS Klim-op 3 Wang Yang 15 14 93 5 5 5 5 5 4
SGA 1 Jan Hekmanschool 4 Tim Drupsteen 15 13,5 90 5 5 5 4,5 5 4
OSBO 1 De Troubadour 1 Fabio Bravo 15 13,5 90 5 4 5 5 5 4,5
LeiSB 2 De Vink Voorschoten 2 Jip Damen 15 13,5 90 5 5 5 3,5 5 5
RSB 1 OBS Klim-op 2 Robin Lecomte 15 13 87 5 5 5 5 5 3
RSB 1 OBS Klim-op 4 Kenny Oliveira 15 13 87 5 4 5 5 5 4
LeiSB 2 De Vink Voorschoten 4 Martijn Vlak 15 12,5 83 5 4,5 5 4 5 4
NBSB 1 Zeelsterhof 2 Gidius Bok 15 11 73 5 4 5 4 5 3
SGA 1 Jan Hekmanschool 3 Casper van der Veen 15 10 67 5 4 5 3 5 3
OSBO 1 De Troubadour 2 Luuk Lin 15 10 67 5 5 5 2,5 5 2,5
RSB 1 OBS Klim-op 1 Omari Gomez Shee 15 10 67 5 3 5 3 5 4
LeiSB 2 De Vink Voorschoten 1 Rosa Ratsma 15 9,5 63 5 4,5 5 2 5 3
NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 1 Tom Witsenburg 10 9 90 5 5 5 4 0 0
OSBO 5 Prinses Margriet 1 Thomas Beerdsen 10 9 90 5 5 5 4 0 0
NHSB 3 OBS De Koet 1 Fons Groot 15 9 60 5 3,5 5 3 5 2,5
FSB Op 'e Hichte 1 Jouke Bakker 10 8,5 85 5 4 5 4,5 0 0
NHSB 1 De Rozenbeek 2 Daan Haver 10 8,5 85 5 5 5 3,5 0 0
LeiSB 2 De Vink Voorschoten 3 Simona Lu 15 8,5 57 5 2 5 3 5 3,5
LeiSB 1 School Kastanjelaan 3 Thijmen Piket 10 8 80 5 3 5 5 0 0
NBSB 2 Lavoor 2 Noud Riemens 10 8 80 5 4 5 4 0 0
NBSB 2 Lavoor 3 Koen Riemens 10 8 80 5 5 5 3 0 0
NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 4 Jorden van Foreest 10 8 80 5 5 5 3 0 0
NHSB 3 OBS De Koet 3 Jelle Janssen 15 8 53 5 4 5 0,5 5 3,5
NBSB 1 Zeelsterhof 3 Martin van de Pas 15 8 53 5 4 5 3 5 1
NBSB 1 Zeelsterhof 4 Dennis van der Heijden 15 8 53 5 3 5 3 5 2
NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 2 Olav Mostertman 10 7,5 75 5 5 5 2,5 0 0
SGS 1 Koningin Emmaschool 1 2 Thijs Blackstone 10 7,5 75 5 4 5 3,5 0 0
SGS 1 Koningin Emmaschool 1 3 Twan Lieuwen 10 7,5 75 5 4,5 5 3 0 0
SGA 1 Jan Hekmanschool 2 Renzo Bakker 15 7,5 50 5 3,5 5 3 5 1
LeiSB 1 School Kastanjelaan 4 Eric van den Heuvel 10 7 70 5 3 5 4 0 0
LeiSB 1 School Kastanjelaan 1 Rowan van Dijk 10 7 70 5 5 5 2 0 0
NHSB 1 De Rozenbeek 3 Sjoerd Haver 10 7 70 5 4 5 3 0 0
SGS 3 Utrechtse School Vereniging 3 Sven Dijkhuis 10 7 70 5 4 5 3 0 0
SGS 3 Utrechtse School Vereniging 4 Joran van der Loo 10 7 70 5 4 5 3 0 0
NHSB 3 OBS De Koet 2 Leon de Gier 15 6,5 43 5 2 5 4 5 0,5
SGA 2 Dalton de Meer 1 Jannes van Ingen 9 6 67 4 2,5 5 3,5 0 0
SGS 1 Koningin Emmaschool 1 4 Tara Fokker 9 6 67 5 4 4 2 0 0
OSBO 2 De Korenaar 3 Stephan Dijkhof 10 6 60 5 4 5 2 0 0
ZSB Binnen de Veste 1 Kedem Gutkind 10 6 60 5 4 5 2 0 0
OSBO 2 De Korenaar 1 Jasper Zwirs 10 5,5 55 5 3 5 2,5 0 0
NHSB 3 OBS De Koet 4 Dennis Doodeman 15 5,5 37 5 3 5 2,5 5 0
FSB Op 'e Hichte 2 Jelke Bethlehem 10 5 50 5 4 5 1 0 0
OSBO 2 De Korenaar 2 Koen van Kaam 10 5 50 5 3 5 2 0 0
SGS 3 Utrechtse School Vereniging 2 Robert Slob 10 5 50 5 3 5 2 0 0
ZSB Binnen de Veste 4 Pim Roos 10 5 50 5 2 5 3 0 0
OSBO 1 De Troubadour 4 Jesse Pennock 14 5 36 5 3 4 1 5 1
NBSB 1 Zeelsterhof 1 Nick van de Meerakker 15 5 33 5 2 5 2,5 5 0,5
NHSB 1 De Rozenbeek 1 Bas Haver 10 4,5 45 5 2 5 2,5 0 0
NBSB 3 OBS Heerevelden 1 Pepijn Obels 5 4 80 5 4 0 0 0 0
NHSB 1 De Rozenbeek 4 Justin Meijer 5 4 80 2 2 3 2 0 0
RSB 2 CBS De Rank 4 Peter Peutz 5 4 80 5 4 0 0 0 0
RSB 3 Montessorischool Spijkenisse 3 Steven de Wilde 5 4 80 5 4 0 0 0 0
SGS 2 Daltonschool Rijnsweerd 3 Mikhail Epifanov 5 4 80 5 4 0 0 0 0
SGA 2 Dalton de Meer 4 Mitchell van Dijk 7 4 57 4 2 3 2 0 0
SGA 2 Dalton de Meer 3 Felix Blom 8 4 50 4 2 4 2 0 0
SGA 2 Dalton de Meer 5 Niels Hoefsloot 8 4 50 4 2 4 2 0 0
FSB Op 'e Hichte 4 Lars Jansen 10 4 40 5 3 5 1 0 0
OSBO 5 Prinses Margriet 2 Hans Engelbert 10 4 40 5 3 5 1 0 0
SGS 1 Koningin Emmaschool 1 1 Christopher Steenhuis 10 4 40 5 3 5 1 0 0
SGA 1 Jan Hekmanschool 1 Bram Schiphorst 15 4 27 5 1,5 5 2 5 0,5
OSBO 1 De Troubadour 3 Yusuf Avci 15 4 27 5 1 5 3 5 0
HSB 1 Nutsschool Wassenaar 2 Stijn Romer 5 3,5 70 5 3,5 0 0 0 0
RSB 3 Montessorischool Spijkenisse 4 Koen Noordman 5 3,5 70 5 3,5 0 0 0 0
SBO 3 Daltonschool Hengelo Zuid 1 Nilofar Skandar 5 3,5 70 5 3,5 0 0 0 0
FSB Op 'e Hichte 3 Coos Kruisenga 10 3,5 35 5 3 5 0,5 0 0
NHSB 4 Jan Campertschool 3 Roelof Stikker 10 3,5 35 5 2 5 1,5 0 0
NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 3 Puria Tawakuli 10 3,5 35 5 2 5 1,5 0 0
HSB 1 Nutsschool Wassenaar 3 Hugo Lai 5 3 60 5 3 0 0 0 0
NBSB 3 OBS Heerevelden 4 Jelle Mathieu 5 3 60 5 3 0 0 0 0
NOSBO 2 Groningse Schoolvereniging 4 Bram Schipper 5 3 60 5 3 0 0 0 0
NOSBO 3 OBS Theo Thijssen 2 Silvia van der Werff 5 3 60 5 3 0 0 0 0
Org. Montessorischool Heijendaal 3 Thalia Stalmeier 5 3 60 5 3 0 0 0 0
OSBO 3 Basisschool 't Palet 2 Bas Boekhorst 5 3 60 5 3 0 0 0 0
OSBO 4 De Roncallischool 2 Quirine Naber 5 3 60 5 3 0 0 0 0
OSBO 4 De Roncallischool 3 Jorne Naber 5 3 60 5 3 0 0 0 0
SGS 2 Daltonschool Rijnsweerd 4 Simon van Tartwijk 5 3 60 5 3 0 0 0 0
SGS 5 De Achtbaan 4 Rik Adegeest 5 3 60 5 3 0 0 0 0
SGS 1 Koningin Emmaschool 1 5 Jivara Amin 6 3 50 5 2 1 1 0 0
SGA 2 Dalton de Meer 2 Casper Meijer 8 3 38 4 1 4 2 0 0
LeiSB 1 School Kastanjelaan 2 Richard Spelt 10 3 30 5 2 5 1 0 0
NHSB 4 Jan Campertschool 1 Maurits Rees 10 3 30 5 2,5 5 0,5 0 0
OSBO 2 De Korenaar 4 Sanne Berger 10 3 30 5 1 5 2 0 0
SGS 3 Utrechtse School Vereniging 1 Tycho Dijkhuis 10 3 30 5 2 5 1 0 0
HSB 2 Het Palet 1 Ritesh Moelchand 5 2,5 50 5 2,5 0 0 0 0
OSBO 4 De Roncallischool 4 David Willemsen 5 2,5 50 5 2,5 0 0 0 0
SGS 5 De Achtbaan 1 Mees Heeringa 5 2,5 50 5 2,5 0 0 0 0
NBSB 2 Lavoor 1 Robin Verbeek 10 2,5 25 5 2,5 5 0 0 0
NBSB 2 Lavoor 4 Levi Shearlaw 10 2,5 25 5 2,5 5 0 0 0
NHSB 4 Jan Campertschool 2 Daan Koetzier 10 2,5 25 5 2 5 0,5 0 0
OSBO 5 Prinses Margriet 3 Jonathan van Wettum 10 2,5 25 5 1,5 5 1 0 0
SGS 4 Koningin Emmaschool 2 5 Lennart Verhoeven 4 2 50 4 2 0 0 0 0
HSB 1 Nutsschool Wassenaar 4 Kai Groenhof 5 2 40 5 2 0 0 0 0
HSB 2 Het Palet 3 Martijn den Harder 5 2 40 5 2 0 0 0 0
HSB 2 Het Palet 4 Hakan Tekinerdogan 5 2 40 5 2 0 0 0 0
LiSB OJBS De Toermalijn 2 Frank Bremmers 5 2 40 5 2 0 0 0 0
NHSB 2 De Klipper 2 Robbert van Dijkhuizen 5 2 40 5 2 0 0 0 0
NHSB 2 De Klipper 4 Musacan Alici 5 2 40 5 2 0 0 0 0
NOSBO 3 OBS Theo Thijssen 5 Leon de Diego 5 2 40 5 2 0 0 0 0
Org. Montessorischool Heijendaal 2 Matthijs Vernooij 5 2 40 5 2 0 0 0 0
OSBO 3 Basisschool 't Palet 1 Joost Verhaert 5 2 40 5 2 0 0 0 0
OSBO 3 Basisschool 't Palet 4 Tim Boekhorst 5 2 40 5 2 0 0 0 0
OSBO 4 De Roncallischool 1 Maureen Naber 5 2 40 5 2 0 0 0 0
RSB 2 CBS De Rank 1 Daniel Zevenhuizen 5 2 40 5 2 0 0 0 0
SBO 1 Prot.Chr. Basisschool De Mare 2 Teun Franken 5 2 40 5 2 0 0 0 0
SBO 1 Prot.Chr. Basisschool De Mare 3 Jordi Leferink 5 2 40 5 2 0 0 0 0
SBO 2 Montessoribasisschool De Wielerbaan 1 Oscar Bril 5 2 40 5 2 0 0 0 0
SBO 2 Montessoribasisschool De Wielerbaan 2 Paco Bril 5 2 40 5 2 0 0 0 0
SGS 4 Koningin Emmaschool 2 4 Loek Dekker 5 2 40 5 2 0 0 0 0
SGS 4 Koningin Emmaschool 2 1 Jivara Amin 5 2 40 5 2 0 0 0 0
OSBO 5 Prinses Margriet 4 Bodine den Haan 6 2 33 3 1 3 1 0 0
NHSB 4 Jan Campertschool 4 Stef Ton 10 2 20 5 2 5 0 0 0
ZSB Binnen de Veste 3 Stefan de Bil 10 2 20 5 1 5 1 0 0
ZSB Binnen de Veste 2 Brent Sprong 10 2 20 5 2 5 0 0 0
HSB 2 Het Palet 2 Jesper Smits 5 1,5 30 5 1,5 0 0 0 0
NHSB 2 De Klipper 3 Alex Bogicevic 5 1,5 30 5 1,5 0 0 0 0
NOSBO 2 Groningse Schoolvereniging 1 Leon Collenteur 5 1,5 30 5 1,5 0 0 0 0
NOSBO 3 OBS Theo Thijssen 1 Roald van den Boogaart 5 1,5 30 5 1,5 0 0 0 0
RSB 2 CBS De Rank 3 Rob Ooms 5 1,5 30 5 1,5 0 0 0 0
RSB 3 Montessorischool Spijkenisse 1 Zhi Yang Fan 5 1,5 30 5 1,5 0 0 0 0
SBO 3 Daltonschool Hengelo Zuid 3 Friso Berenpas 5 1,5 30 5 1,5 0 0 0 0
LiSB OJBS De Toermalijn 1 Daan Cremers 5 1 20 5 1 0 0 0 0
LiSB OJBS De Toermalijn 4 Chinouk Repping 5 1 20 5 1 0 0 0 0
NBSB 3 OBS Heerevelden 2 Luuk Baselmans 5 1 20 5 1 0 0 0 0
NHSB 1 De Rozenbeek 5 Jesse Mantje 5 1 20 3 1 2 0 0 0
NOSBO 3 OBS Theo Thijssen 4 Martijn Kluitenberg 5 1 20 5 1 0 0 0 0
Org. Montessorischool Heijendaal 1 Jeroen Winkel 5 1 20 5 1 0 0 0 0
Org. Montessorischool Heijendaal 4 Joep Veldhoven 5 1 20 5 1 0 0 0 0
OSBO 3 Basisschool 't Palet 3 Esther Boekhorst 5 1 20 5 1 0 0 0 0
SBO 1 Prot.Chr. Basisschool De Mare 1 Henk Jan van Ree 5 1 20 5 1 0 0 0 0
SBO 2 Montessoribasisschool De Wielerbaan 3 Pieter van Persijn van Meerten 5 1 20 5 1 0 0 0 0
SBO 2 Montessoribasisschool De Wielerbaan 4 Mateo Bril 5 1 20 5 1 0 0 0 0
SBO 3 Daltonschool Hengelo Zuid 2 Lilian Berenpas 5 1 20 5 1 0 0 0 0
SGS 2 Daltonschool Rijnsweerd 2 Arthur van Erpecum 5 1 20 5 1 0 0 0 0
NOSBO 2 Groningse Schoolvereniging 2 Peter Berghuis 5 0,5 10 5 0,5 0 0 0 0
SGS 5 De Achtbaan 3 Thijs Veldhuis 5 0,5 10 5 0,5 0 0 0 0
SGS 4 Koningin Emmaschool 2 2 Jelle van Elburg 2 0 0 2 0 0 0 0 0
OSBO 5 Prinses Margriet 5 Talitha van Wettum 4 0 0 2 0 2 0 0 0
SGS 4 Koningin Emmaschool 2 3 Wietse Schouten 4 0 0 4 0 0 0 0 0
HSB 1 Nutsschool Wassenaar 1 Remmert Koster 5 0 0 5 0 0 0 0 0
LiSB OJBS De Toermalijn 3 Abdeljouad Zarioh 5 0 0 5 0 0 0 0 0
NBSB 3 OBS Heerevelden 3 Sam Baselmans 5 0 0 5 0 0 0 0 0
NHSB 2 De Klipper 1 Jeroen Vlaar 5 0 0 5 0 0 0 0 0
NOSBO 2 Groningse Schoolvereniging 7 Roelof Jan Velhuys 5 0 0 5 0 0 0 0 0
RSB 2 CBS De Rank 2 Daniel Dornstedt 5 0 0 5 0 0 0 0 0
RSB 3 Montessorischool Spijkenisse 2 Menno Bakker 5 0 0 5 0 0 0 0 0
SBO 1 Prot.Chr. Basisschool De Mare 4 Rick Wiltvank 5 0 0 5 0 0 0 0 0
SBO 3 Daltonschool Hengelo Zuid 4 Sylvan Bruggink 5 0 0 5 0 0 0 0 0
SGS 2 Daltonschool Rijnsweerd 1 Daan Tankink 5 0 0 5 0 0 0 0 0
SGS 5 De Achtbaan 2 Stefan Casteleijn 5 0 0 5 0 0 0 0 0
Document acties
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.