2007

Basisonderwijs categorie III


Finalegroep

BO Finale Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. RSB1 Tangram 10 17½ x 3 4 4 3
2. NBSB1 Zeelsterhof 7 13½ 1 x 2 3 4
3. SGS2 Koningin Emmaschool 1 6 10 0 2 x 3 2 3
4. FSB1 Simon Havingaschool 4 ½ ½ 1 x 3
5. NOSBO1 Annie M.G. Schmidtschool 2 6 0 1 2 1 x 2
6. OSBO2 De Korenaar 1 1 0 1 ½ 2 x

Uitslag Finale ronde 1

NBSB1 Zeelsterhof 1353 - FSB1 Simon Havingaschool 1190 - ½
1. Benjamin Bok 1932 - Nick Bijlsma 1790 1 - 0
2. Nick van de Meerakker 1372 - Selwin Keuning 1011 ½ - ½
3. Gidius Bok 1087 - Thijs Hiemstra 1 - 0
4. Martin van de Pas 1020 - Lennert Keuning 769 1 - 0

SGS2 Koningin Emmaschool 1 1238 - NOSBO1 Annie M.G. Schmidtschool 1335 2 - 2
1. Morgan Steenhuis - Xander Mostertman 1425 0 - 1
2. David Kortz 1360 - Olav Mostertman 1292 1 - 0
3. Ruben Veldhuisen - Tom Witsenburg 1287 0 - 1
4. Christopher Steenhuis 1115 - Jasper Bos 1 - 0

RSB1 Tangram 1590 - OSBO2 De Korenaar 1280 3 - 1
1. Julian van Overdam 1867 - Nico Zwirs 1657 0 - 1
2. Jan van Overdam 1683 - Bas Baan 1 - 0
3. Jan Marco van der Poel 1468 - Stephan Dijkhof 903 1 - 0
4. Jonathan de Heer 1344 - Vincent Bouw 1 - 0

Uitslag Finale ronde 2

FSB1 Simon Havingaschool 1190 - OSBO2 De Korenaar 1378 - ½
1. Nick Bijlsma 1790 - Nico Zwirs 1657 1 - 0
2. Selwin Keuning 1011 - Jasper Zwirs 1100 1 - 0
3. Thijs Hiemstra - Koen van Kaam ½ - ½
4. Lennert Keuning 769 - Vincent Bouw 1 - 0

NOSBO1 Annie M.G. Schmidtschool 1172 - RSB1 Tangram 1569 0 - 4
1. Xander Mostertman 1425 - Julian van Overdam 1867 0 - 1
2. Olav Mostertman 1292 - Jan van Overdam 1683 0 - 1
3. Tom Witsenburg 1287 - Peter Alexander van der Poel 1381 0 - 1
4. Puria Tawakuli 684 - Jonathan de Heer 1344 0 - 1

NBSB1 Zeelsterhof 1349 - SGS2 Koningin Emmaschool 1 1238 2 - 2
1. Benjamin Bok 1932 - Morgan Steenhuis 1 - 0
2. Nick van de Meerakker 1372 - David Kortz 1360 1 - 0
3. Gidius Bok 1087 - Ruben Veldhuisen 0 - 1
4. Dennis van der Heijden 1006 - Christopher Steenhuis 1115 0 - 1

Uitslag Finale ronde 3

SGS2 Koningin Emmaschool 1 1238 - FSB1 Simon Havingaschool 1190 3 - 1
1. Morgan Steenhuis - Nick Bijlsma 1790 0 - 1
2. David Kortz 1360 - Selwin Keuning 1011 1 - 0
3. Ruben Veldhuisen - Thijs Hiemstra 1 - 0
4. Christopher Steenhuis 1115 - Lennert Keuning 769 1 - 0

RSB1 Tangram 1600 - NBSB1 Zeelsterhof 1353 3 - 1
1. Julian van Overdam 1867 - Benjamin Bok 1932 0 - 1
2. Jan van Overdam 1683 - Nick van de Meerakker 1372 1 - 0
3. Jan Marco van der Poel 1468 - Gidius Bok 1087 1 - 0
4. Peter Alexander van der Poel 1381 - Martin van de Pas 1020 1 - 0

OSBO2 De Korenaar 1280 - NOSBO1 Annie M.G. Schmidtschool 1335 2 - 2
1. Nico Zwirs 1657 - Xander Mostertman 1425 1 - 0
2. Bas Baan - Olav Mostertman 1292 0 - 1
3. Stephan Dijkhof 903 - Tom Witsenburg 1287 0 - 1
4. Vincent Bouw - Jasper Bos 1 - 0

Uitslag Finale ronde 4

FSB1 Simon Havingaschool 1190 - NOSBO1 Annie M.G. Schmidtschool 1335 3 - 1
1. Nick Bijlsma 1790 - Xander Mostertman 1425 1 - 0
2. Selwin Keuning 1011 - Olav Mostertman 1292 1 - 0
3. Thijs Hiemstra - Tom Witsenburg 1287 0 - 1
4. Lennert Keuning 769 - Jasper Bos 1 - 0

NBSB1 Zeelsterhof 1349 - OSBO2 De Korenaar 1378 4 - 0
1. Benjamin Bok 1932 - Nico Zwirs 1657 1 - 0
2. Nick van de Meerakker 1372 - Bas Baan 1 - 0
3. Gidius Bok 1087 - Jasper Zwirs 1100 1 - 0
4. Dennis van der Heijden 1006 - Koen van Kaam 1 - 0

SGS2 Koningin Emmaschool 1 1238 - RSB1 Tangram 1515 0 - 4
1. Morgan Steenhuis - Julian van Overdam 1867 0 - 1
2. David Kortz 1360 - Jan Marco van der Poel 1468 0 - 1
3. Ruben Veldhuisen - Peter Alexander van der Poel 1381 0 - 1
4. Christopher Steenhuis 1115 - Jonathan de Heer 1344 0 - 1

Uitslag Finale ronde 5

RSB1 Tangram 1469 - FSB1 Simon Havingaschool 1190 - ½
1. Jan van Overdam 1683 - Nick Bijlsma 1790 ½ - ½
2. Jan Marco van der Poel 1468 - Selwin Keuning 1011 1 - 0
3. Peter Alexander van der Poel 1381 - Thijs Hiemstra 1 - 0
4. Jonathan de Heer 1344 - Lennert Keuning 769 1 - 0

OSBO2 De Korenaar 1220 - SGS2 Koningin Emmaschool 1 1238 1 - 3
1. Nico Zwirs 1657 - Morgan Steenhuis 1 - 0
2. Bas Baan - David Kortz 1360 0 - 1
3. Jasper Zwirs 1100 - Ruben Veldhuisen 0 - 1
4. Stephan Dijkhof 903 - Christopher Steenhuis 1115 0 - 1

NOSBO1 Annie M.G. Schmidtschool 1172 - NBSB1 Zeelsterhof 1332 1 - 3
1. Xander Mostertman 1425 - Benjamin Bok 1932 0 - 1
2. Olav Mostertman 1292 - Nick van de Meerakker 1372 0 - 1
3. Tom Witsenburg 1287 - Martin van de Pas 1020 1 - 0
4. Puria Tawakuli 684 - Dennis van der Heijden 1006 0 - 1

Halve Finalegroep 1

BO Halve Finale 1 Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. FSB1 Simon Havingaschool 7 13 x 4 2 3
2. NOSBO1 Annie M.G. Schmidtschool 6 13 x 3 3 4
3. LeiSB1 De Vink 6 11 x 1
4. OSBO4 Hagenpoortschool 6 10 0 1 3 x
5. NOSBO3 CBS Maranatha 5 10½ 2 1 x
6. ZSB2 De Oude Vaart 0 1 0 ½ ½ ½ x

Uitslag Halve Finale ronde 1

NOSBO1 Annie M.G. Schmidtschool 1172 - NOSBO3 CBS Maranatha 1145 3 - 1
1. Xander Mostertman 1425 - Frank Hartog 1322 1 - 0
2. Olav Mostertman 1292 - Benjamin van der Woude 1158 1 - 0
3. Tom Witsenburg 1287 - Ardin Bosboom 955 1 - 0
4. Puria Tawakuli 684 - Yannick Oosterhoff 0 - 1

OSBO4 Hagenpoortschool 1081 - LeiSB1 De Vink 1313 3 - 1
1. Leander Kiers 1431 - Midas Ratsma 1559 1 - 0
2. Max van de Pavoordt 1061 - Rosa Ratsma 1450 1 - 0
3. Rowan van Beckhoven 948 - Jip Damen 1349 0 - 1
4. Michiel Voortman 883 - Simona Lu 895 1 - 0

FSB1 Simon Havingaschool 1190 - ZSB2 De Oude Vaart 1048 3 - 1
1. Nick Bijlsma 1790 - Renzo Ducarmon 1354 1 - 0
2. Selwin Keuning 1011 - Veronique Hamelink 743 1 - 0
3. Thijs Hiemstra - Evert Vermeeren 0 - 1
4. Lennert Keuning 769 - Bas de Doelder 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 2

NOSBO3 CBS Maranatha 1145 - ZSB2 De Oude Vaart 1048 - ½
1. Frank Hartog 1322 - Renzo Ducarmon 1354 ½ - ½
2. Benjamin van der Woude 1158 - Veronique Hamelink 743 1 - 0
3. Ardin Bosboom 955 - Evert Vermeeren 1 - 0
4. Yannick Oosterhoff - Bas de Doelder 1 - 0

LeiSB1 De Vink 1296 - FSB1 Simon Havingaschool 1190 -
1. Midas Ratsma 1559 - Nick Bijlsma 1790 ½ - ½
2. Rosa Ratsma 1450 - Selwin Keuning 1011 1 - 0
3. Jip Damen 1349 - Thijs Hiemstra 1 - 0
4. Jasper van Dishoeck 825 - Lennert Keuning 769 0 - 1

NOSBO1 Annie M.G. Schmidtschool 1172 - OSBO4 Hagenpoortschool 1081 3 - 1
1. Xander Mostertman 1425 - Leander Kiers 1431 1 - 0
2. Olav Mostertman 1292 - Max van de Pavoordt 1061 1 - 0
3. Tom Witsenburg 1287 - Rowan van Beckhoven 948 1 - 0
4. Puria Tawakuli 684 - Michiel Voortman 883 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 3

OSBO4 Hagenpoortschool 1081 - NOSBO3 CBS Maranatha 1145 -
1. Leander Kiers 1431 - Frank Hartog 1322 0 - 1
2. Max van de Pavoordt 1061 - Benjamin van der Woude 1158 ½ - ½
3. Rowan van Beckhoven 948 - Ardin Bosboom 955 1 - 0
4. Michiel Voortman 883 - Yannick Oosterhoff 1 - 0

FSB1 Simon Havingaschool 1190 - NOSBO1 Annie M.G. Schmidtschool 1335 -
1. Nick Bijlsma 1790 - Xander Mostertman 1425 1 - 0
2. Lennert Keuning 769 - Olav Mostertman 1292 ½ - ½
3. Thijs Hiemstra - Tom Witsenburg 1287 0 - 1
4. Selwin Keuning 1011 - Jasper Bos 1 - 0

ZSB2 De Oude Vaart 1048 - LeiSB1 De Vink 1313 ½ -
1. Renzo Ducarmon 1354 - Midas Ratsma 1559 ½ - ½
2. Veronique Hamelink 743 - Rosa Ratsma 1450 0 - 1
3. Evert Vermeeren - Jip Damen 1349 0 - 1
4. Bas de Doelder - Simona Lu 895 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 4

NOSBO3 CBS Maranatha 1145 - LeiSB1 De Vink 1296 -
1. Frank Hartog 1322 - Midas Ratsma 1559 ½ - ½
2. Benjamin van der Woude 1158 - Rosa Ratsma 1450 1 - 0
3. Ardin Bosboom 955 - Jip Damen 1349 0 - 1
4. Yannick Oosterhoff - Jasper van Dishoeck 825 1 - 0

NOSBO1 Annie M.G. Schmidtschool 1172 - ZSB2 De Oude Vaart 1048 4 - 0
1. Xander Mostertman 1425 - Renzo Ducarmon 1354 1 - 0
2. Olav Mostertman 1292 - Veronique Hamelink 743 1 - 0
3. Tom Witsenburg 1287 - Evert Vermeeren 1 - 0
4. Puria Tawakuli 684 - Bas de Doelder 1 - 0

OSBO4 Hagenpoortschool 1081 - FSB1 Simon Havingaschool 1190 0 - 4
1. Leander Kiers 1431 - Nick Bijlsma 1790 0 - 1
2. Max van de Pavoordt 1061 - Lennert Keuning 769 0 - 1
3. Rowan van Beckhoven 948 - Thijs Hiemstra 0 - 1
4. Michiel Voortman 883 - Selwin Keuning 1011 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 5

FSB1 Simon Havingaschool 1190 - NOSBO3 CBS Maranatha 1145 2 - 2
1. Nick Bijlsma 1790 - Frank Hartog 1322 1 - 0
2. Selwin Keuning 1011 - Benjamin van der Woude 1158 0 - 1
3. Thijs Hiemstra - Ardin Bosboom 955 0 - 1
4. Lennert Keuning 769 - Yannick Oosterhoff 1 - 0

ZSB2 De Oude Vaart 1048 - OSBO4 Hagenpoortschool 1081 ½ -
1. Renzo Ducarmon 1354 - Leander Kiers 1431 ½ - ½
2. Veronique Hamelink 743 - Max van de Pavoordt 1061 0 - 1
3. Evert Vermeeren - Rowan van Beckhoven 948 0 - 1
4. Bas de Doelder - Michiel Voortman 883 0 - 1

LeiSB1 De Vink 1313 - NOSBO1 Annie M.G. Schmidtschool 1335 -
1. Midas Ratsma 1559 - Xander Mostertman 1425 1 - 0
2. Rosa Ratsma 1450 - Olav Mostertman 1292 1 - 0
3. Jip Damen 1349 - Tom Witsenburg 1287 ½ - ½
4. Simona Lu 895 - Jasper Bos 0 - 1

Halve Finalegroep 2

BO Halve Finale 2 Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. RSB1 Tangram 10 18½ x 3 4 4 4
2. NBSB1 Zeelsterhof 6 11½ 1 x 2 3 2
3. HSB1 Het Palet 5 ½ 2 x 2 2 3
4. LeiSB2 School Kastanjelaan 5 0 1 2 x 3
5. SGS3 Koningin Emmaschool 2 4 8 0 2 2 1 x 3
6. NOSBO2 OBS Theo Thijssen 0 3 0 ½ 1 ½ 1 x

Uitslag Halve Finale ronde 1

NOSBO2 OBS Theo Thijssen 986 - NBSB1 Zeelsterhof 1353 ½ -
1. Frank van der Werff 1515 - Benjamin Bok 1932 0 - 1
2. Martijn Kluitenberg 666 - Nick van de Meerakker 1372 ½ - ½
3. Silvia van der Werff 778 - Gidius Bok 1087 0 - 1
4. Daniel Kuperus - Martin van de Pas 1020 0 - 1

LeiSB2 School Kastanjelaan 1173 - RSB1 Tangram 1569 0 - 4
1. Mats van Lit 1377 - Julian van Overdam 1867 0 - 1
2. Richard Spelt 1125 - Jan van Overdam 1683 0 - 1
3. Thijmen Piket 1051 - Peter Alexander van der Poel 1381 0 - 1
4. Rowan van Dijk 1138 - Jonathan de Heer 1344 0 - 1

HSB1 Het Palet 1355 - SGS3 Koningin Emmaschool 2 932 2 - 2
1. Thom Beeren 1644 - Jelle te Kloese 1227 1 - 0
2. Rogier Zoun 1316 - Thijs Blackstone 946 1 - 0
3. Milan Lips - Twan Lieuwen 790 0 - 1
4. Ritesh Moelchand 1105 - Tara Fokker 765 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 2

NBSB1 Zeelsterhof 1349 - SGS3 Koningin Emmaschool 2 979 2 - 2
1. Benjamin Bok 1932 - Jelle te Kloese 1227 1 - 0
2. Nick van de Meerakker 1372 - Thijs Blackstone 946 0 - 1
3. Gidius Bok 1087 - Daniel Lieuwen 1 - 0
4. Dennis van der Heijden 1006 - Tara Fokker 765 0 - 1

RSB1 Tangram 1590 - HSB1 Het Palet 1355 - ½
1. Julian van Overdam 1867 - Thom Beeren 1644 1 - 0
2. Jan van Overdam 1683 - Rogier Zoun 1316 1 - 0
3. Jan Marco van der Poel 1468 - Milan Lips 1 - 0
4. Jonathan de Heer 1344 - Ritesh Moelchand 1105 ½ - ½

NOSBO2 OBS Theo Thijssen 986 - LeiSB2 School Kastanjelaan 1173 ½ -
1. Frank van der Werff 1515 - Mats van Lit 1377 ½ - ½
2. Martijn Kluitenberg 666 - Richard Spelt 1125 0 - 1
3. Silvia van der Werff 778 - Thijmen Piket 1051 0 - 1
4. Daniel Kuperus - Rowan van Dijk 1138 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 3

LeiSB2 School Kastanjelaan 1173 - NBSB1 Zeelsterhof 1332 1 - 3
1. Mats van Lit 1377 - Benjamin Bok 1932 0 - 1
2. Richard Spelt 1125 - Nick van de Meerakker 1372 0 - 1
3. Thijmen Piket 1051 - Martin van de Pas 1020 0 - 1
4. Rowan van Dijk 1138 - Dennis van der Heijden 1006 1 - 0

HSB1 Het Palet 1355 - NOSBO2 OBS Theo Thijssen 986 3 - 1
1. Thom Beeren 1644 - Frank van der Werff 1515 0 - 1
2. Rogier Zoun 1316 - Martijn Kluitenberg 666 1 - 0
3. Milan Lips - Silvia van der Werff 778 1 - 0
4. Ritesh Moelchand 1105 - Daniel Kuperus 1 - 0

SGS3 Koningin Emmaschool 2 979 - RSB1 Tangram 1469 0 - 4
1. Jelle te Kloese 1227 - Jan van Overdam 1683 0 - 1
2. Thijs Blackstone 946 - Jan Marco van der Poel 1468 0 - 1
3. Tara Fokker 765 - Peter Alexander van der Poel 1381 0 - 1
4. Wiebe Schouten - Jonathan de Heer 1344 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 4

NBSB1 Zeelsterhof 1353 - RSB1 Tangram 1600 1 - 3
1. Benjamin Bok 1932 - Julian van Overdam 1867 1 - 0
2. Nick van de Meerakker 1372 - Jan van Overdam 1683 0 - 1
3. Gidius Bok 1087 - Jan Marco van der Poel 1468 0 - 1
4. Martin van de Pas 1020 - Peter Alexander van der Poel 1381 0 - 1

NOSBO2 OBS Theo Thijssen 986 - SGS3 Koningin Emmaschool 2 932 1 - 3
1. Frank van der Werff 1515 - Jelle te Kloese 1227 1 - 0
2. Martijn Kluitenberg 666 - Thijs Blackstone 946 0 - 1
3. Silvia van der Werff 778 - Twan Lieuwen 790 0 - 1
4. Daniel Kuperus - Tara Fokker 765 0 - 1

LeiSB2 School Kastanjelaan 1173 - HSB1 Het Palet 1355 2 - 2
1. Mats van Lit 1377 - Thom Beeren 1644 0 - 1
2. Richard Spelt 1125 - Rogier Zoun 1316 0 - 1
3. Thijmen Piket 1051 - Milan Lips 1 - 0
4. Rowan van Dijk 1138 - Ritesh Moelchand 1105 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 5

HSB1 Het Palet 1355 - NBSB1 Zeelsterhof 1349 2 - 2
1. Thom Beeren 1644 - Benjamin Bok 1932 0 - 1
2. Rogier Zoun 1316 - Nick van de Meerakker 1372 1 - 0
3. Milan Lips - Gidius Bok 1087 0 - 1
4. Ritesh Moelchand 1105 - Dennis van der Heijden 1006 1 - 0

SGS3 Koningin Emmaschool 2 932 - LeiSB2 School Kastanjelaan 1173 1 - 3
1. Jelle te Kloese 1227 - Mats van Lit 1377 0 - 1
2. Thijs Blackstone 946 - Richard Spelt 1125 0 - 1
3. Twan Lieuwen 790 - Thijmen Piket 1051 0 - 1
4. Tara Fokker 765 - Rowan van Dijk 1138 1 - 0

RSB1 Tangram 1515 - NOSBO2 OBS Theo Thijssen 986 4 - 0
1. Julian van Overdam 1867 - Frank van der Werff 1515 1 - 0
2. Jan Marco van der Poel 1468 - Martijn Kluitenberg 666 1 - 0
3. Peter Alexander van der Poel 1381 - Silvia van der Werff 778 1 - 0
4. Jonathan de Heer 1344 - Daniel Kuperus 1 - 0

Halve Finalegroep 3

BO Halve Finale 3 Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. OSBO2 De Korenaar 7 13 x 2 2 3 2 4
2. SGS2 Koningin Emmaschool 1 7 12½ 2 x 3 3 3
3. SGA2 2e Dalton 6 11 2 1 x 2 3 3
4. SGS1 OBS De Koekoek 5 8 1 2 x 0
5. OSBO3 Prinses Margrietschool 3 2 1 1 4 x
6. NHSB2 De Kring 2 6 0 1 1 x

Uitslag Halve Finale ronde 1

OSBO2 De Korenaar 1378 - OSBO3 Prinses Margrietschool 1319 2 - 2
1. Nico Zwirs 1657 - Thomas Beerdsen 1585 0 - 1
2. Bas Baan - Raimond Vastenhout 1341 0 - 1
3. Jasper Zwirs 1100 - Hans Engelbert 1032 1 - 0
4. Vincent Bouw - Jonathan van Wettum 1 - 0

SGS1 OBS De Koekoek 1237 - SGS2 Koningin Emmaschool 1 1238 -
1. Daan Schonberger 1503 - Morgan Steenhuis 1 - 0
2. Joe Kole 1134 - David Kortz 1360 1 - 0
3. Peter Brugman 1075 - Ruben Veldhuisen ½ - ½
4. Jurre Homan - Christopher Steenhuis 1115 0 - 1

NHSB2 De Kring 961 - SGA2 2e Dalton 1043 1 - 3
1. Job van der Werf 1172 - Max Coenen 1121 0 - 1
2. Alan van Rossum 750 - Enzo Nieuwendijk 1073 0 - 1
3. Raul Post - Robert Dasovic 1 - 0
4. Thomas Verschoor - Dion van Lange 936 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 2

OSBO3 Prinses Margrietschool 1319 - SGA2 2e Dalton 1043 1 - 3
1. Thomas Beerdsen 1585 - Max Coenen 1121 0 - 1
2. Raimond Vastenhout 1341 - Enzo Nieuwendijk 1073 1 - 0
3. Hans Engelbert 1032 - Robert Dasovic 0 - 1
4. Jonathan van Wettum - Dion van Lange 936 0 - 1

SGS2 Koningin Emmaschool 1 1238 - NHSB2 De Kring 961 3 - 1
1. Morgan Steenhuis - Job van der Werf 1172 1 - 0
2. David Kortz 1360 - Alan van Rossum 750 0 - 1
3. Ruben Veldhuisen - Raul Post 1 - 0
4. Christopher Steenhuis 1115 - Thomas Verschoor 1 - 0

OSBO2 De Korenaar 1220 - SGS1 OBS De Koekoek 1237 3 - 1
1. Nico Zwirs 1657 - Daan Schonberger 1503 1 - 0
2. Jasper Zwirs 1100 - Joe Kole 1134 1 - 0
3. Stephan Dijkhof 903 - Peter Brugman 1075 0 - 1
4. Koen van Kaam - Koen Nocker 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 3

SGS1 OBS De Koekoek 1318 - OSBO3 Prinses Margrietschool 1319 0 - 4
1. Daan Schonberger 1503 - Thomas Beerdsen 1585 0 - 1
2. Joe Kole 1134 - Raimond Vastenhout 1341 0 - 1
3. Jurre Homan - Hans Engelbert 1032 0 - 1
4. Koen Nocker - Jonathan van Wettum 0 - 1

NHSB2 De Kring 961 - OSBO2 De Korenaar 1280 0 - 4
1. Job van der Werf 1172 - Nico Zwirs 1657 0 - 1
2. Alan van Rossum 750 - Bas Baan 0 - 1
3. Raul Post - Stephan Dijkhof 903 0 - 1
4. Thomas Verschoor - Vincent Bouw 0 - 1

SGA2 2e Dalton 1043 - SGS2 Koningin Emmaschool 1 1238 1 - 3
1. Max Coenen 1121 - Morgan Steenhuis 0 - 1
2. Enzo Nieuwendijk 1073 - David Kortz 1360 1 - 0
3. Robert Dasovic - Ruben Veldhuisen 0 - 1
4. Dion van Lange 936 - Christopher Steenhuis 1115 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 4

OSBO3 Prinses Margrietschool 1319 - SGS2 Koningin Emmaschool 1 1238 1 - 3
1. Thomas Beerdsen 1585 - Morgan Steenhuis 1 - 0
2. Raimond Vastenhout 1341 - David Kortz 1360 0 - 1
3. Hans Engelbert 1032 - Ruben Veldhuisen 0 - 1
4. Jonathan van Wettum - Christopher Steenhuis 1115 0 - 1

OSBO2 De Korenaar 1378 - SGA2 2e Dalton 1043 2 - 2
1. Nico Zwirs 1657 - Max Coenen 1121 1 - 0
2. Bas Baan - Enzo Nieuwendijk 1073 1 - 0
3. Jasper Zwirs 1100 - Robert Dasovic 0 - 1
4. Koen van Kaam - Dion van Lange 936 0 - 1

SGS1 OBS De Koekoek 1237 - NHSB2 De Kring 961 -
1. Daan Schonberger 1503 - Job van der Werf 1172 1 - 0
2. Joe Kole 1134 - Alan van Rossum 750 1 - 0
3. Peter Brugman 1075 - Raul Post 0 - 1
4. Jurre Homan - Thomas Verschoor ½ - ½

Uitslag Halve Finale ronde 5

NHSB2 De Kring 961 - OSBO3 Prinses Margrietschool 1319 -
1. Job van der Werf 1172 - Thomas Beerdsen 1585 0 - 1
2. Alan van Rossum 750 - Raimond Vastenhout 1341 1 - 0
3. Raul Post - Hans Engelbert 1032 1 - 0
4. Thomas Verschoor - Jonathan van Wettum ½ - ½

SGA2 2e Dalton 1043 - SGS1 OBS De Koekoek 1237 2 - 2
1. Max Coenen 1121 - Daan Schonberger 1503 0 - 1
2. Enzo Nieuwendijk 1073 - Joe Kole 1134 0 - 1
3. Robert Dasovic - Peter Brugman 1075 1 - 0
4. Dion van Lange 936 - Koen Nocker 1 - 0

SGS2 Koningin Emmaschool 1 1238 - OSBO2 De Korenaar 1220 2 - 2
1. Morgan Steenhuis - Nico Zwirs 1657 0 - 1
2. David Kortz 1360 - Bas Baan 0 - 1
3. Ruben Veldhuisen - Jasper Zwirs 1100 1 - 0
4. Christopher Steenhuis 1115 - Stephan Dijkhof 903 1 - 0

Voorrondegroep A

BO Voorronde A Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. LeiSB1 De Vink 7 12 x 2 2 2 3 3
2. HSB1 Het Palet 7 12 2 x 1 3
3. OSBO3 Prinses Margrietschool 6 12½ 2 x 3 2 4
4. SGS5 Daltonschool Rijnsweerd 5 10 2 3 1 x 1 3
5. RSB2 OBS Klim-Op 4 9 1 1 2 3 x 2
6. SBO2 Het Zeggelt 1 1 ½ 0 1 2 x

Uitslag voorronde 1

LeiSB1 De Vink - HSB1 Het Palet 2 - 2
1. Midas Ratsma - Thom Beeren 1 - 0
2. Rosa Ratsma - Rogier Zoun 0 - 1
3. Jip Damen - Milan Lips 1 - 0
4. Simona Lu - Ritesh Moelchand 0 - 1

OSBO3 Prinses Margrietschool - SGS5 Daltonschool Rijnsweerd 3 - 1
1. Thomas Beerdsen - Floor Boon 1 - 0
2. Raimond Vastenhout - Pieter van Bentum 1 - 0
3. Hans Engelbert - Mikhail Epifanov 1 - 0
4. Talitha van Wettum - Carel-Peter van Erpecum 0 - 1

SBO2 Het Zeggelt - RSB2 OBS Klim-Op 2 - 2
1. Melle Edens - Omari Gomez Shee 1 - 0
2. Ruben Groot - Kenny Oliveira 1 - 0
3. Wout Groot - Robin Lecomte 0 - 1
4. Erik van Berkel - Ghazal Tanweer 0 - 1

Uitslag voorronde 2

HSB1 Het Palet - RSB2 OBS Klim-Op 3 - 1
1. Thom Beeren - Omari Gomez Shee 0 - 1
2. Rogier Zoun - Kenny Oliveira 1 - 0
3. Milan Lips - Robin Lecomte 1 - 0
4. Ritesh Moelchand - Ghazal Tanweer 1 - 0

SGS5 Daltonschool Rijnsweerd - SBO2 Het Zeggelt 3 - 1
1. Floor Boon - Melle Edens 0 - 1
2. Pieter van Bentum - Ruben Groot 1 - 0
3. Mikhail Epifanov - Wout Groot 1 - 0
4. Carel-Peter van Erpecum - Erik van Berkel 1 - 0

LeiSB1 De Vink - OSBO3 Prinses Margrietschool 2 - 2
1. Midas Ratsma - Thomas Beerdsen 0 - 1
2. Rosa Ratsma - Raimond Vastenhout 1 - 0
3. Jip Damen - Hans Engelbert 1 - 0
4. Jasper van Dishoeck - Jonathan van Wettum 0 - 1

Uitslag voorronde 3

OSBO3 Prinses Margrietschool - HSB1 Het Palet -
1. Thomas Beerdsen - Thom Beeren 0 - 1
2. Raimond Vastenhout - Rogier Zoun 1 - 0
3. Hans Engelbert - Milan Lips ½ - ½
4. Jonathan van Wettum - Ritesh Moelchand 0 - 1

SBO2 Het Zeggelt - LeiSB1 De Vink 1 - 3
1. Melle Edens - Midas Ratsma 0 - 1
2. Ruben Groot - Rosa Ratsma 0 - 1
3. Wout Groot - Jip Damen 0 - 1
4. Erik van Berkel - Simona Lu 1 - 0

RSB2 OBS Klim-Op - SGS5 Daltonschool Rijnsweerd 3 - 1
1. Omari Gomez Shee - Floor Boon 1 - 0
2. Kenny Oliveira - Pieter van Bentum 1 - 0
3. Robin Lecomte - Mikhail Epifanov 0 - 1
4. Wang Yang - Carel-Peter van Erpecum 1 - 0

Uitslag voorronde 4

HSB1 Het Palet - SGS5 Daltonschool Rijnsweerd 1 - 3
1. Thom Beeren - Floor Boon 0 - 1
2. Rogier Zoun - Pieter van Bentum 1 - 0
3. Milan Lips - Mikhail Epifanov 0 - 1
4. Ritesh Moelchand - Carel-Peter van Erpecum 0 - 1

LeiSB1 De Vink - RSB2 OBS Klim-Op 3 - 1
1. Midas Ratsma - Omari Gomez Shee 1 - 0
2. Rosa Ratsma - Kenny Oliveira 1 - 0
3. Jip Damen - Robin Lecomte 1 - 0
4. Jasper van Dishoeck - Wang Yang 0 - 1

OSBO3 Prinses Margrietschool - SBO2 Het Zeggelt 4 - 0
1. Thomas Beerdsen - Melle Edens 1 - 0
2. Raimond Vastenhout - Ruben Groot 1 - 0
3. Hans Engelbert - Wout Groot 1 - 0
4. Jonathan van Wettum - Erik van Berkel 1 - 0

Uitslag voorronde 5

SBO2 Het Zeggelt - HSB1 Het Palet ½ -
1. Melle Edens - Thom Beeren ½ - ½
2. Ruben Groot - Rogier Zoun 0 - 1
3. Wout Groot - Milan Lips 0 - 1
4. Erik van Berkel - Ritesh Moelchand 0 - 1

RSB2 OBS Klim-Op - OSBO3 Prinses Margrietschool 2 - 2
1. Omari Gomez Shee - Thomas Beerdsen 0 - 1
2. Kenny Oliveira - Raimond Vastenhout 0 - 1
3. Robin Lecomte - Hans Engelbert 1 - 0
4. Wang Yang - Jonathan van Wettum 1 - 0

SGS5 Daltonschool Rijnsweerd - LeiSB1 De Vink 2 - 2
1. Floor Boon - Midas Ratsma 0 - 1
2. Pieter van Bentum - Rosa Ratsma 0 - 1
3. Mikhail Epifanov - Jip Damen 1 - 0
4. Carel-Peter van Erpecum - Simona Lu 1 - 0

Voorrondegroep B

BO Voorronde B Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. SGS2 Koningin Emmaschool 1 8 12½ x 2 2 3 3
2. OSBO4 Hagenpoortschool 7 11½ 2 x 2 2 3
3. NOSBO2 OBS Theo Thijssen 4 10 2 x 3 2
4. ZSB1 Eben Haezer 4 9 1 2 1 x 2 3
5. LeiSB3 De Goede Herderschool 4 9 1 2 2 2 x 2
6. SBO1 Almelose Montessorischool 3 8 1 1 2 x

Uitslag voorronde 1

NOSBO2 OBS Theo Thijssen - ZSB1 Eben Haezer 3 - 1
1. Frank van der Werff - Frank Zwaal 1 - 0
2. Martijn Kluitenberg - Guido van de Breevaart 0 - 1
3. Roald van den Boogaart - Niek Ridderhof 1 - 0
4. Silvia van der Werff - Jan Vader 1 - 0

SGS2 Koningin Emmaschool 1 - LeiSB3 De Goede Herderschool 3 - 1
1. Morgan Steenhuis - Corne Wiggers 0 - 1
2. David Kortz - Jasmijn Voskuil 1 - 0
3. Ruben Veldhuisen - Thierry Voskuil 1 - 0
4. Christopher Steenhuis - Wilco Wiggers 1 - 0

SBO1 Almelose Montessorischool - OSBO4 Hagenpoortschool 1 - 3
1. Philippe Schippers - Leander Kiers 1 - 0
2. Thierry Pol - Max van de Pavoordt 0 - 1
3. Tijmen Schraven - Rowan van Beckhoven 0 - 1
4. Wisse Schraven - Michiel Voortman 0 - 1

Uitslag voorronde 2

ZSB1 Eben Haezer - OSBO4 Hagenpoortschool 2 - 2
1. Frank Zwaal - Leander Kiers 1 - 0
2. Guido van de Breevaart - Max van de Pavoordt 0 - 1
3. Robert Verwijs - Rowan van Beckhoven 0 - 1
4. Niek Ridderhof - Michiel Voortman 1 - 0

LeiSB3 De Goede Herderschool - SBO1 Almelose Montessorischool 2 - 2
1. Corne Wiggers - Philippe Schippers 0 - 1
2. Jasmijn Voskuil - Thierry Pol 0 - 1
3. Thierry Voskuil - Tijmen Schraven 1 - 0
4. Wilco Wiggers - Wisse Schraven 1 - 0

NOSBO2 OBS Theo Thijssen - SGS2 Koningin Emmaschool 1 2 - 2
1. Frank van der Werff - Morgan Steenhuis 1 - 0
2. Martijn Kluitenberg - David Kortz 0 - 1
3. Roald van den Boogaart - Ruben Veldhuisen 1 - 0
4. Silvia van der Werff - Christopher Steenhuis 0 - 1

Uitslag voorronde 3

SGS2 Koningin Emmaschool 1 - ZSB1 Eben Haezer 3 - 1
1. Morgan Steenhuis - Frank Zwaal 1 - 0
2. David Kortz - Guido van de Breevaart 0 - 1
3. Ruben Veldhuisen - Robert Verwijs 1 - 0
4. Christopher Steenhuis - Niek Ridderhof 1 - 0

SBO1 Almelose Montessorischool - NOSBO2 OBS Theo Thijssen -
1. Philippe Schippers - Frank van der Werff ½ - ½
2. Thierry Pol - Martijn Kluitenberg 1 - 0
3. Tijmen Schraven - Roald van den Boogaart 1 - 0
4. Wisse Schraven - Silvia van der Werff 0 - 1

OSBO4 Hagenpoortschool - LeiSB3 De Goede Herderschool 2 - 2
1. Leander Kiers - Corne Wiggers 0 - 1
2. Max van de Pavoordt - Jasmijn Voskuil 1 - 0
3. Rowan van Beckhoven - Thierry Voskuil 1 - 0
4. Michiel Voortman - Wilco Wiggers 0 - 1

Uitslag voorronde 4

ZSB1 Eben Haezer - LeiSB3 De Goede Herderschool 2 - 2
1. Frank Zwaal - Corne Wiggers 0 - 1
2. Guido van de Breevaart - Jasmijn Voskuil 1 - 0
3. Robert Verwijs - Thierry Voskuil 1 - 0
4. Niek Ridderhof - Wilco Wiggers 0 - 1

NOSBO2 OBS Theo Thijssen - OSBO4 Hagenpoortschool -
1. Frank van der Werff - Leander Kiers ½ - ½
2. Martijn Kluitenberg - Max van de Pavoordt 0 - 1
3. Roald van den Boogaart - Rowan van Beckhoven 0 - 1
4. Silvia van der Werff - Michiel Voortman 1 - 0

SGS2 Koningin Emmaschool 1 - SBO1 Almelose Montessorischool -
1. Morgan Steenhuis - Philippe Schippers 0 - 1
2. David Kortz - Thierry Pol ½ - ½
3. Ruben Veldhuisen - Tijmen Schraven 1 - 0
4. Christopher Steenhuis - Wisse Schraven 1 - 0

Uitslag voorronde 5

SBO1 Almelose Montessorischool - ZSB1 Eben Haezer 1 - 3
1. Philippe Schippers - Frank Zwaal 1 - 0
2. Thierry Pol - Guido van de Breevaart 0 - 1
3. Tijmen Schraven - Robert Verwijs 0 - 1
4. Wisse Schraven - Niek Ridderhof 0 - 1

OSBO4 Hagenpoortschool - SGS2 Koningin Emmaschool 1 2 - 2
1. Leander Kiers - Morgan Steenhuis 1 - 0
2. Max van de Pavoordt - David Kortz ½ - ½
3. Rowan van Beckhoven - Ruben Veldhuisen 0 - 1
4. Michiel Voortman - Christopher Steenhuis ½ - ½

LeiSB3 De Goede Herderschool - NOSBO2 OBS Theo Thijssen 2 - 2
1. Corne Wiggers - Frank van der Werff 0 - 1
2. Jasmijn Voskuil - Martijn Kluitenberg 1 - 0
3. Thierry Voskuil - Roald van den Boogaart 0 - 1
4. Wilco Wiggers - Silvia van der Werff 1 - 0

Voorrondegroep C

BO Voorronde C Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. NBSB1 Zeelsterhof 8 15½ x 1 3 4 4
2. OSBO2 De Korenaar 8 13 3 x 2 3 3 2
3. NOSBO1 Annie M.G. Schmidtschool 7 12½ ½ 2 x 3 4 3
4. RSB3 Johannes Calvijn 4 11 1 1 1 x 4 4
5. SGS4 CBS De Hoeksteen 2 0 1 0 0 x
6. SBO3 De Schothorst 1 0 2 1 0 x

Uitslag voorronde 1

NBSB1 Zeelsterhof - NOSBO1 Annie M.G. Schmidtschool - ½
1. Benjamin Bok - Xander Mostertman 1 - 0
2. Nick van de Meerakker - Olav Mostertman 1 - 0
3. Gidius Bok - Tom Witsenburg ½ - ½
4. Martin van de Pas - Jasper Bos 1 - 0

RSB3 Johannes Calvijn - SGS4 CBS De Hoeksteen 4 - 0
1. Bernard Evengroen - Tijmen Schakel 1 - 0
2. Arie Macdaniel - Lars Vonk 1 - 0
3. Jitse Macdaniel - Ard Schakel 1 - 0
4. Marten Evengroen - Jesper den Boer 1 - 0

SBO3 De Schothorst - OSBO2 De Korenaar 2 - 2
1. Mart Analbers - Nico Zwirs 0 - 1
2. Jasper-Ewout van Breemen - Bas Baan 1 - 0
3. Nathan Budak - Jasper Zwirs 1 - 0
4. Shashi Rampursad - Stephan Dijkhof 0 - 1

Uitslag voorronde 2

NOSBO1 Annie M.G. Schmidtschool - OSBO2 De Korenaar 2 - 2
1. Xander Mostertman - Nico Zwirs 1 - 0
2. Olav Mostertman - Jasper Zwirs 0 - 1
3. Tom Witsenburg - Koen van Kaam 1 - 0
4. Puria Tawakuli - Vincent Bouw 0 - 1

SGS4 CBS De Hoeksteen - SBO3 De Schothorst -
1. Tijmen Schakel - Mart Analbers 0 - 1
2. Lars Vonk - Jasper-Ewout van Breemen 1 - 0
3. Ard Schakel - Nathan Budak ½ - ½
4. Dennis Korevaar - Stijn Analbers 1 - 0

NBSB1 Zeelsterhof - RSB3 Johannes Calvijn 3 - 1
1. Benjamin Bok - Bernard Evengroen 1 - 0
2. Nick van de Meerakker - Arie Macdaniel 0 - 1
3. Gidius Bok - Jitse Macdaniel 1 - 0
4. Dennis van der Heijden - Marten Evengroen 1 - 0

Uitslag voorronde 3

RSB3 Johannes Calvijn - NOSBO1 Annie M.G. Schmidtschool 1 - 3
1. Bernard Evengroen - Xander Mostertman 0 - 1
2. Arie Macdaniel - Olav Mostertman 0 - 1
3. Jitse Macdaniel - Tom Witsenburg 0 - 1
4. Marten Evengroen - Jasper Bos 1 - 0

SBO3 De Schothorst - NBSB1 Zeelsterhof 0 - 4
1. Mart Analbers - Benjamin Bok 0 - 1
2. Jasper-Ewout van Breemen - Nick van de Meerakker 0 - 1
3. Nathan Budak - Martin van de Pas 0 - 1
4. Shashi Rampursad - Dennis van der Heijden 0 - 1

OSBO2 De Korenaar - SGS4 CBS De Hoeksteen 3 - 1
1. Nico Zwirs - Tijmen Schakel 1 - 0
2. Bas Baan - Lars Vonk 1 - 0
3. Stephan Dijkhof - Christiaan van Houwelingen 1 - 0
4. Vincent Bouw - Jesper den Boer 0 - 1

Uitslag voorronde 4

NOSBO1 Annie M.G. Schmidtschool - SGS4 CBS De Hoeksteen 4 - 0
1. Xander Mostertman - Tijmen Schakel 1 - 0
2. Olav Mostertman - Lars Vonk 1 - 0
3. Tom Witsenburg - Christiaan van Houwelingen 1 - 0
4. Puria Tawakuli - Dennis Korevaar 1 - 0

NBSB1 Zeelsterhof - OSBO2 De Korenaar 1 - 3
1. Benjamin Bok - Nico Zwirs 1 - 0
2. Nick van de Meerakker - Bas Baan 0 - 1
3. Gidius Bok - Jasper Zwirs 0 - 1
4. Martin van de Pas - Koen van Kaam 0 - 1

RSB3 Johannes Calvijn - SBO3 De Schothorst 4 - 0
1. Bernard Evengroen - Mart Analbers 1 - 0
2. Arie Macdaniel - Jasper-Ewout van Breemen 1 - 0
3. Jitse Macdaniel - Shashi Rampursad 1 - 0
4. Marten Evengroen - Stijn Analbers 1 - 0

Uitslag voorronde 5

SBO3 De Schothorst - NOSBO1 Annie M.G. Schmidtschool 1 - 3
1. Mart Analbers - Xander Mostertman 0 - 1
2. Nathan Budak - Olav Mostertman 0 - 1
3. Shashi Rampursad - Tom Witsenburg 0 - 1
4. Stijn Analbers - Jasper Bos 1 - 0

OSBO2 De Korenaar - RSB3 Johannes Calvijn 3 - 1
1. Nico Zwirs - Bernard Evengroen 1 - 0
2. Bas Baan - Arie Macdaniel 1 - 0
3. Jasper Zwirs - Jitse Macdaniel 0 - 1
4. Stephan Dijkhof - Marten Evengroen 1 - 0

SGS4 CBS De Hoeksteen - NBSB1 Zeelsterhof 0 - 4
1. Tijmen Schakel - Benjamin Bok 0 - 1
2. Lars Vonk - Nick van de Meerakker 0 - 1
3. Christiaan van Houwelingen - Gidius Bok 0 - 1
4. Jesper den Boer - Dennis van der Heijden 0 - 1

Voorrondegroep D

BO Voorronde D Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. NOSBO3 CBS Maranatha 10 17½ x 3 4 4 3
2. LeiSB2 School Kastanjelaan 7 11½ 1 x 2 3 3
3. SGS1 OBS De Koekoek 6 0 2 x 2 3
4. SGA1 De Punt 5 10 0 2 x 4
5. NHSB1 Rozenbeek 1 ½ 1 x 2
6. OSBO5 De Troubadour 1 5 1 1 1 0 2 x

Uitslag voorronde 1

NOSBO3 CBS Maranatha - SGS1 OBS De Koekoek 4 - 0
1. Frank Hartog - Joe Kole 1 - 0
2. Benjamin van der Woude - Peter Brugman 1 - 0
3. Ardin Bosboom - Koen Uijterlinde 1 - 0
4. Yannick Oosterhoff - Jurre Homan 1 - 0

SGA1 De Punt - NHSB1 Rozenbeek -
1. Tjark Vos - Bas Haver ½ - ½
2. Tom Helle - Daan Haver 0 - 1
3. Kevin Berkhout - Sjoerd Haver 1 - 0
4. Tanja Helle - Joost Kooijman 1 - 0

OSBO5 De Troubadour - LeiSB2 School Kastanjelaan 1 - 3
1. Fabio Bravo - Mats van Lit 1 - 0
2. Roel Bos - Richard Spelt 0 - 1
3. Yusuf Avci - Thijmen Piket 0 - 1
4. Ahmed Avci - Rowan van Dijk 0 - 1

Uitslag voorronde 2

SGS1 OBS De Koekoek - LeiSB2 School Kastanjelaan 2 - 2
1. Daan Schonberger - Mats van Lit 1 - 0
2. Joe Kole - Richard Spelt 0 - 1
3. Peter Brugman - Thijmen Piket 0 - 1
4. Koen Uijterlinde - Rowan van Dijk 1 - 0

NHSB1 Rozenbeek - OSBO5 De Troubadour 2 - 2
1. Bas Haver - Fabio Bravo 0 - 1
2. Daan Haver - Roel Bos 1 - 0
3. Sjoerd Haver - Yusuf Avci 1 - 0
4. Joost Kooijman - Ahmed Avci 0 - 1

NOSBO3 CBS Maranatha - SGA1 De Punt 4 - 0
1. Frank Hartog - Tjark Vos 1 - 0
2. Benjamin van der Woude - Tom Helle 1 - 0
3. Ardin Bosboom - Kevin Berkhout 1 - 0
4. Yannick Oosterhoff - Tanja Helle 1 - 0

Uitslag voorronde 3

SGA1 De Punt - SGS1 OBS De Koekoek 2 - 2
1. Tjark Vos - Daan Schonberger 1 - 0
2. Tom Helle - Joe Kole 1 - 0
3. Kevin Berkhout - Koen Uijterlinde 0 - 1
4. Danny de Boer - Jurre Homan 0 - 1

OSBO5 De Troubadour - NOSBO3 CBS Maranatha 1 - 3
1. Fabio Bravo - Frank Hartog 1 - 0
2. Roel Bos - Benjamin van der Woude 0 - 1
3. Yusuf Avci - Ardin Bosboom 0 - 1
4. Ahmed Avci - Yannick Oosterhoff 0 - 1

LeiSB2 School Kastanjelaan - NHSB1 Rozenbeek 3 - 1
1. Mats van Lit - Bas Haver 1 - 0
2. Richard Spelt - Daan Haver 0 - 1
3. Thijmen Piket - Sjoerd Haver 1 - 0
4. Rowan van Dijk - Joost Kooijman 1 - 0

Uitslag voorronde 4

SGS1 OBS De Koekoek - NHSB1 Rozenbeek -
1. Daan Schonberger - Bas Haver 0 - 1
2. Peter Brugman - Daan Haver 1 - 0
3. Koen Uijterlinde - Sjoerd Haver 1 - 0
4. Jurre Homan - Joost Kooijman ½ - ½

NOSBO3 CBS Maranatha - LeiSB2 School Kastanjelaan 3 - 1
1. Frank Hartog - Mats van Lit 0 - 1
2. Benjamin van der Woude - Richard Spelt 1 - 0
3. Ardin Bosboom - Thijmen Piket 1 - 0
4. Yannick Oosterhoff - Rowan van Dijk 1 - 0

SGA1 De Punt - OSBO5 De Troubadour 4 - 0
1. Tjark Vos - Fabio Bravo 1 - 0
2. Tom Helle - Roel Bos 1 - 0
3. Kevin Berkhout - Yusuf Avci 1 - 0
4. Tanja Helle - Ahmed Avci 1 - 0

Uitslag voorronde 5

OSBO5 De Troubadour - SGS1 OBS De Koekoek 1 - 3
1. Fabio Bravo - Daan Schonberger 1 - 0
2. Roel Bos - Joe Kole 0 - 1
3. Yusuf Avci - Peter Brugman 0 - 1
4. Ahmed Avci - Jurre Homan 0 - 1

LeiSB2 School Kastanjelaan - SGA1 De Punt -
1. Mats van Lit - Tjark Vos ½ - ½
2. Richard Spelt - Tom Helle 0 - 1
3. Thijmen Piket - Kevin Berkhout 1 - 0
4. Rowan van Dijk - Tanja Helle 1 - 0

NHSB1 Rozenbeek - NOSBO3 CBS Maranatha ½ -
1. Bas Haver - Frank Hartog 0 - 1
2. Daan Haver - Benjamin van der Woude 0 - 1
3. Sjoerd Haver - Ardin Bosboom ½ - ½
4. Joost Kooijman - Yannick Oosterhoff 0 - 1

Voorrondegroep E

BO Voorronde E Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. SGA2 2e Dalton 8 14½ x 3 3 3 4
2. FSB1 Simon Havingaschool 6 12 1 x 2 3 2 4
3. SGS3 Koningin Emmaschool 2 5 10½ 1 2 x
4. NBSB2 Lindenlommer 5 9 1 1 x 2
5. NHSB3 Haarlemse Montessorischool 3 0 2 ½ x
6. OSBO1 De Kringloop 3 0 2 ½ x

Uitslag voorronde 1

NBSB2 Lindenlommer - NHSB3 Haarlemse Montessorischool -
1. Jordy Schouten - Tycho de Weert 1 - 0
2. Kaj van de Peet - Arnout Franx 1 - 0
3. Lars Lucassen - Jesse Tijsterman 0 - 1
4. Coen Geleyns - Thomas Spruit ½ - ½

SGA2 2e Dalton - OSBO1 De Kringloop -
1. Max Coenen - Nick Beijerinck 0 - 1
2. Enzo Nieuwendijk - Thomas Kortekaas ½ - ½
3. Robert Dasovic - Jasper Dede 0 - 1
4. Dion van Lange - Luuk van Baal 1 - 0

SGS3 Koningin Emmaschool 2 - FSB1 Simon Havingaschool 2 - 2
1. Jelle te Kloese - Nick Bijlsma 0 - 1
2. Thijs Blackstone - Selwin Keuning 0 - 1
3. Twan Lieuwen - Thijs Hiemstra 1 - 0
4. Tara Fokker - Lennert Keuning 1 - 0

Uitslag voorronde 2

NHSB3 Haarlemse Montessorischool - FSB1 Simon Havingaschool 2 - 2
1. Tycho de Weert - Nick Bijlsma 0 - 1
2. Arnout Franx - Selwin Keuning 1 - 0
3. Jesse Tijsterman - Thijs Hiemstra 0 - 1
4. Allerd Reitsma - Lennert Keuning 1 - 0

OSBO1 De Kringloop - SGS3 Koningin Emmaschool 2 -
1. Nick Beijerinck - Jelle te Kloese 1 - 0
2. Thomas Kortekaas - Twan Lieuwen ½ - ½
3. Jasper Dede - Tara Fokker 0 - 1
4. Luuk van Baal - Wiebe Schouten 0 - 1

NBSB2 Lindenlommer - SGA2 2e Dalton 1 - 3
1. Jordy Schouten - Max Coenen 1 - 0
2. Kaj van de Peet - Enzo Nieuwendijk 0 - 1
3. Lars Lucassen - Robert Dasovic 0 - 1
4. Coen Geleyns - Dion van Lange 0 - 1

Uitslag voorronde 3

SGA2 2e Dalton - NHSB3 Haarlemse Montessorischool 4 - 0
1. Max Coenen - Tycho de Weert 1 - 0
2. Enzo Nieuwendijk - Arnout Franx 1 - 0
3. Robert Dasovic - Allerd Reitsma 1 - 0
4. Dion van Lange - Thomas Spruit 1 - 0

SGS3 Koningin Emmaschool 2 - NBSB2 Lindenlommer -
1. Jelle te Kloese - Jordy Schouten 0 - 1
2. Thijs Blackstone - Kaj van de Peet ½ - ½
3. Twan Lieuwen - Lars Lucassen 1 - 0
4. Rafael van Alphen - Coen Geleyns 0 - 1

FSB1 Simon Havingaschool - OSBO1 De Kringloop 4 - 0
1. Nick Bijlsma - Nick Beijerinck 1 - 0
2. Selwin Keuning - Thomas Kortekaas 1 - 0
3. Thijs Hiemstra - Jasper Dede 1 - 0
4. Lennert Keuning - Luuk van Baal 1 - 0

Uitslag voorronde 4

NHSB3 Haarlemse Montessorischool - OSBO1 De Kringloop - ½
1. Tycho de Weert - Nick Beijerinck ½ - ½
2. Arnout Franx - Thomas Kortekaas 1 - 0
3. Jesse Tijsterman - Jasper Dede 1 - 0
4. Thomas Spruit - Luuk van Baal 1 - 0

NBSB2 Lindenlommer - FSB1 Simon Havingaschool 1 - 3
1. Jordy Schouten - Nick Bijlsma 0 - 1
2. Kaj van de Peet - Selwin Keuning 0 - 1
3. Lars Lucassen - Thijs Hiemstra 0 - 1
4. Coen Geleyns - Lennert Keuning 1 - 0

SGA2 2e Dalton - SGS3 Koningin Emmaschool 2 3 - 1
1. Max Coenen - Thijs Blackstone 1 - 0
2. Enzo Nieuwendijk - Twan Lieuwen 0 - 1
3. Robert Dasovic - Tara Fokker 1 - 0
4. Dion van Lange - Wiebe Schouten 1 - 0

Uitslag voorronde 5

SGS3 Koningin Emmaschool 2 - NHSB3 Haarlemse Montessorischool - ½
1. Jelle te Kloese - Tycho de Weert 1 - 0
2. Thijs Blackstone - Arnout Franx 1 - 0
3. Twan Lieuwen - Jesse Tijsterman 1 - 0
4. Tara Fokker - Allerd Reitsma ½ - ½

FSB1 Simon Havingaschool - SGA2 2e Dalton 1 - 3
1. Nick Bijlsma - Max Coenen 1 - 0
2. Selwin Keuning - Enzo Nieuwendijk 0 - 1
3. Thijs Hiemstra - Robert Dasovic 0 - 1
4. Lennert Keuning - Dion van Lange 0 - 1

OSBO1 De Kringloop - NBSB2 Lindenlommer 2 - 2
1. Nick Beijerinck - Jordy Schouten 1 - 0
2. Thomas Kortekaas - Kaj van de Peet 0 - 1
3. Jasper Dede - Lars Lucassen 1 - 0
4. Luuk van Baal - Coen Geleyns 0 - 1

Voorrondegroep F

BO Voorronde F Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. RSB1 Tangram 10 19 x 4 4 3 4 4
2. NHSB2 De Kring 6 10 0 x 3 2 2 3
3. ZSB2 De Oude Vaart 5 9 0 1 x 3 2 3
4. HSB2 Nutsschool Wassenaar 4 10 1 2 1 x 2 4
5. OSBO6 De Roncallischool 4 8 0 2 2 2 x 2
6. LiSB1 Aloysius 1 4 0 1 1 0 2 x

Uitslag voorronde 1

RSB1 Tangram - LiSB1 Aloysius 4 - 0
1. Julian van Overdam - Alexander Chan 1 - 0
2. Jan van Overdam - Daniel Karg 1 - 0
3. Jan Marco van der Poel - Walter Bisscheroux 1 - 0
4. Jonathan de Heer - Emel Beciri 1 - 0

NHSB2 De Kring - OSBO6 De Roncallischool 2 - 2
1. Job v.d. Werf - Maureen Naber 1 - 0
2. Alon van Rosum - Jorne Naber 0 - 1
3. Paul Post - Quirine Naber 0 - 1
4. Thomas Verschoor - David Willemsen 1 - 0

ZSB2 De Oude Vaart - HSB2 Nutsschool Wassenaar 3 - 1
1. Renzo Ducarmon - Remmert Koster 1 - 0
2. Veronique Hamelink - Stijn Romer 1 - 0
3. Rutger Verschiere - Hugo Lai 0 - 1
4. Evert Vermeeren - Sjoerd Crooijmans 1 - 0

Uitslag voorronde 2

LiSB1 Aloysius - HSB2 Nutsschool Wassenaar 0 - 4
1. Alexander Chan - Remmert Koster 0 - 1
2. Daniel Karg - Stijn Romer 0 - 1
3. Walter Bisscheroux - Hugo Lai 0 - 1
4. Emel Beciri - Sjoerd Crooijmans 0 - 1

OSBO6 De Roncallischool - ZSB2 De Oude Vaart 2 - 2
1. Maureen Naber - Renzo Ducarmon 0 - 1
2. Jorne Naber - Veronique Hamelink 0 - 1
3. Quirine Naber - Rutger Verschiere 1 - 0
4. David Willemsen - Evert Vermeeren 1 - 0

RSB1 Tangram - NHSB2 De Kring 4 - 0
1. Julian van Overdam - Job v.d. Werf 1 - 0
2. Jan van Overdam - Alon van Rosum 1 - 0
3. Peter Alexander van der Poel - Paul Post 1 - 0
4. Jonathan de Heer - Thomas Verschoor 1 - 0

Uitslag voorronde 3

NHSB2 De Kring - LiSB1 Aloysius 3 - 1
1. Job v.d. Werf - Alexander Chan 1 - 0
2. Alon van Rosum - Daniel Karg 1 - 0
3. Paul Post - Walter Bisscheroux 1 - 0
4. Thomas Verschoor - Emel Beciri 0 - 1

ZSB2 De Oude Vaart - RSB1 Tangram 0 - 4
1. Renzo Ducarmon - Julian van Overdam 0 - 1
2. Veronique Hamelink - Jan van Overdam 0 - 1
3. Rutger Verschiere - Jan Marco van der Poel 0 - 1
4. Evert Vermeeren - Peter Alexander van der Poel 0 - 1

HSB2 Nutsschool Wassenaar - OSBO6 De Roncallischool 2 - 2
1. Remmert Koster - Maureen Naber 1 - 0
2. Stijn Romer - Jorne Naber 0 - 1
3. Hugo Lai - Quirine Naber 0 - 1
4. Sjoerd Crooijmans - David Willemsen 1 - 0

Uitslag voorronde 4

LiSB1 Aloysius - OSBO6 De Roncallischool 2 - 2
1. Alexander Chan - Maureen Naber 0 - 1
2. Daniel Karg - Jorne Naber 0 - 1
3. Walter Bisscheroux - Quirine Naber 1 - 0
4. Emel Beciri - David Willemsen 1 - 0

RSB1 Tangram - HSB2 Nutsschool Wassenaar 3 - 1
1. Julian van Overdam - Remmert Koster 1 - 0
2. Jan Marco van der Poel - Stijn Romer 0 - 1
3. Peter Alexander van der Poel - Hugo Lai 1 - 0
4. Jonathan de Heer - Sjoerd Crooijmans 1 - 0

NHSB2 De Kring - ZSB2 De Oude Vaart 3 - 1
1. Job v.d. Werf - Renzo Ducarmon 0 - 1
2. Alon van Rosum - Veronique Hamelink 1 - 0
3. Paul Post - Rutger Verschiere 1 - 0
4. Thomas Verschoor - Evert Vermeeren 1 - 0

Uitslag voorronde 5

ZSB2 De Oude Vaart - LiSB1 Aloysius 3 - 1
1. Renzo Ducarmon - Alexander Chan 1 - 0
2. Veronique Hamelink - Daniel Karg 0 - 1
3. Rutger Verschiere - Walter Bisscheroux 1 - 0
4. Evert Vermeeren - Emel Beciri 1 - 0

HSB2 Nutsschool Wassenaar - NHSB2 De Kring 2 - 2
1. Remmert Koster - Job v.d. Werf 0 - 1
2. Stijn Romer - Alon van Rosum 0 - 1
3. Hugo Lai - Paul Post 1 - 0
4. Sjoerd Crooijmans - Thomas Verschoor 1 - 0

OSBO6 De Roncallischool - RSB1 Tangram 0 - 4
1. Maureen Naber - Jan van Overdam 0 - 1
2. Jorne Naber - Jan Marco van der Poel 0 - 1
3. Quirine Naber - Peter Alexander van der Poel 0 - 1
4. David Willemsen - Jonathan de Heer 0 - 1

Individuele scores

Naam school Bord Naam ap bp %
Zeelsterhof 1 Benjamin Bok 15 15 100
Koningin Emmaschool 1 4 Christopher Steenhuis 15 13,5 90
Simon Havingaschool 1 Nick Bijlsma 15 13 87
Annie M.G. Schmidtschool 3 Tom Witsenburg 15 13 87
Het Tangram 4 Peter Alexander van der Poel 12 12 100
Het Tangram 2 Jan van Overdam 12 11,5 96
Het Tangram 5 Jonathan de Heer 12 11,5 96
Koningin Emmaschool 1 3 Ruben Veldhuisen 15 11,5 77
Het Tangram 3 Jan Marco van der Poel 12 11 92
De Korenaar 1 Nico Zwirs 15 10 67
2e Dalton 4 Dion van Lange 10 9 90
Het Tangram 1 Julian van Overdam 12 9 75
Maranatha school 2 Benjamin van der Woude 10 8,5 85
De Vink 3 Jip Damen 10 8,5 85
Maranatha school 4 Yannick Oosterhoff 10 8 80
Prinses Margriet 1 Thomas Beerdsen 10 8 80
Het Palet 2 Rogier Zoun 10 8 80
Zeelsterhof 2 Nick van de Meerakker 15 8 53
Simon Havingaschool 2 Selwin Keuning 15 8 53
Simon Havingaschool 4 Lennert Keuning 15 8 53
Annie M.G. Schmidtschool 1 Xander Mostertman 15 8 53
Zeelsterhof 3 Gidius Bok 12 7,5 63
Annie M.G. Schmidtschool 2 Olav Mostertman 15 7,5 50
Prinses Margriet 2 Raimond Vastenhout 10 7 70
OBS De Hagenpoort 2 Max van de Pavoordt 10 7 70
2e Dalton 3 Robert Dasovic 10 7 70
De Vink 2 Rosa Ratsma 10 7 70
School Kastanjelaan 3 Thijmen Piket 10 7 70
Koningin Emmaschool 1 2 David Kortz 15 7 47
Koningin Emmaschool 2 3 Twan Lieuwen 8 6,5 81
Koningin Emmaschool 2 4 Tara Fokker 9 6,5 72
OBS Theo Thijssen 1 Frank van der Werff 10 6,5 65
Maranatha school 3 Ardin Bosboom 10 6,5 65
De Vink 1 Midas Ratsma 10 6,5 65
Het Palet 4 Ritesh Moelchand 10 6,5 65
OBS De Hagenpoort 3 Rowan van Beckhoven 10 6 60
School Kastanjelaan 4 Rowan van Dijk 10 6 60
De Korenaar 2 Bas Baan 12 6 50
OBS De Hagenpoort 4 Michiel Voortman 10 5,5 55
2e Dalton 2 Enzo Nieuwendijk 10 5,5 55
CSB De Oude Vaart 1 Renzo Ducarmon 10 5,5 55
Zeelsterhof 4 Martin van de Pas 9 5 56
Zeelsterhof 5 Dennis van der Heijden 9 5 56
Maranatha school 1 Frank Hartog 10 5 50
De Kring 2 Raul Post 10 5 50
De Kring 3 Alan van Rossum 10 5 50
Almelose Montessorischool 1 Philippe Schippers 5 4,5 90
Simon Havingaschool 3 Thijs Hiemstra 15 4,5 30
De Troubadour 1 Fabio Bravo 5 4 80
Dalton Rijnsweerd 3 Mikhail Epifanov 5 4 80
Dalton Rijnsweerd 4 Carel-Peter van Erpecum 5 4 80
Goede Herderschool 4 Wilco Wiggers 5 4 80
Eben-Haezer school 2 Guido van de Breevaart 5 4 80
De Korenaar 6 Vincent Bouw 7 4 57
De Korenaar 4 Stephan Dijkhof 9 4 44
OBS De Koekoek 1 Daan Schonberger 9 4 44
OBS De Koekoek 2 Joe Kole 9 4 44
2e Dalton 1 Max Coenen 10 4 40
School Kastanjelaan 1 Mats van Lit 10 4 40
School Kastanjelaan 2 Richard Spelt 10 4 40
De Korenaar 3 Jasper Zwirs 11 4 36
De Kringloop 1 Nick Beijerinck 5 3,5 70
Lindenlommer 4 Coen Geleyns 5 3,5 70
OBS De Koekoek 3 Peter Brugman 8 3,5 44
Prinses Margriet 4 Jonathan van Wettum 9 3,5 39
Koningin Emmaschool 2 2 Thijs Blackstone 9 3,5 39
Prinses Margriet 3 Hans Engelbert 10 3,5 35
Het Palet 1 Thom Beeren 10 3,5 35
Het Palet 3 Milan Lips 10 3,5 35
OBS Klim-op 5 Wang Yang 3 3 100
OBS De Koekoek 4 Koen Uijterlinde 4 3 75
OBS Theo Thijssen 3 Roald van den Boogaart 5 3 60
De Roncallischool 2 Jorne Naber 5 3 60
De Roncallischool 3 Quirine Naber 5 3 60
De Punt 1 Tjark Vos 5 3 60
De Punt 2 Tom Helle 5 3 60
De Rozenbeek 2 Daan Haver 5 3 60
Goede Herderschool 1 Corne Wiggers 5 3 60
Vereniging Nutsschool 3 Hugo Lai 5 3 60
Vereniging Nutsschool 5 Sjoerd Crooijmans 5 3 60
Johannes Calvijnschool 2 Arie Macdaniel 5 3 60
Johannes Calvijnschool 3 Jitse Macdaniel 5 3 60
Johannes Calvijnschool 4 Marten Evengroen 5 3 60
Lindenlommer 1 Jordy Schouten 5 3 60
OBS De Koekoek 5 Jurre Homan 7 3 43
OBS Theo Thijssen 4 Silvia van der Werff 10 3 30
OBS De Hagenpoort 1 Leander Kiers 10 3 30
De Kring 1 Job van der Werf 10 3 30
De Kring 4 Thomas Verschoor 10 3 30
CSB De Oude Vaart 4 Evert Vermeeren 10 3 30
Koningin Emmaschool 1 1 Morgan Steenhuis 15 3 20
Almelose Montessorischool 2 Thierry Pol 5 2,5 50
Het Zeggelt 1 Melle Edens 5 2,5 50
Lindenlommer 2 Kaj van de Peet 5 2,5 50
De Korenaar 5 Koen van Kaam 6 2,5 42
De Punt 6 Tanja Helle 4 2 50
Haarlemse Montessorischool 3 Jesse Tijsterman 4 2 50
Eben-Haezer school 3 Robert Verwijs 4 2 50
De Kringloop 3 Jasper Dede 5 2 40
De Punt 3 Kevin B 5 2 40
Haarlemse Montessorischool 2 Arnout Franx 5 2 40
Vereniging Nutsschool 1 Remmert Koster 5 2 40
Vereniging Nutsschool 2 Stijn Romer 5 2 40
OBS Klim-op 1 Omari Gomez Shee 5 2 40
OBS Klim-op 3 Robin Lecomte 5 2 40
Johannes Calvijnschool 1 Bernard Evengroen 5 2 40
Eben-Haezer school 4 Niek Ridderhof 5 2 40
BS ST. Aloysius 4 Emel Beciri 5 2 40
Annie M.G. Schmidtschool 4 Puria Tawakuli 7 2 29
CSB De Oude Vaart 2 Veronique Hamelink 10 2 20
Haarlemse Montessorischool 4 Jesse Spruit 3 1,5 50
Haarlemse Montessorischool 5 Allerd Reitsma 3 1,5 50
De Schothorst 3 Nathan Budak 4 1,5 38
De Rozenbeek 1 Bas Haver 5 1,5 30
De Rozenbeek 3 Sjoerd Haver 5 1,5 30
CBS De Hoeksteen 6 Dennis Korevaar 2 1 50
OBS Klim-op 4 Ghazal Tanweer 2 1 50
De Schothorst 5 Stijn Analbers 3 1 33
Koningin Emmaschool 2 5 Wiebe Schouten 3 1 33
CBS De Hoeksteen 5 Jesper den Boer 3 1 33
De Schothorst 2 Jasper-Ewout van Breemen 4 1 25
Almelose Montessorischool 3 Tijmen Schraven 5 1 20
Het Zeggelt 2 Ruben Groot 5 1 20
Het Zeggelt 4 Erik van Berkel 5 1 20
De Schothorst 1 Mart Analbers 5 1 20
De Kringloop 2 Thomas Kortekaas 5 1 20
De Troubadour 4 Ahmed Avci 5 1 20
De Roncallischool 1 Maureen Naber 5 1 20
De Roncallischool 4 David Willemsen 5 1 20
CBS De Hoeksteen 2 Lars Vonk 5 1 20
Dalton Rijnsweerd 1 Floor Boon 5 1 20
Dalton Rijnsweerd 2 Pieter van Bentum 5 1 20
Goede Herderschool 2 Jasmijn Voskuil 5 1 20
Goede Herderschool 3 Thierry Voskuil 5 1 20
OBS Klim-op 2 Kenny Oliveira 5 1 20
Eben-Haezer school 1 Frank Zwaal 5 1 20
CSB De Oude Vaart 3 Rutger Verschiere 5 1 20
BS ST. Aloysius 2 Daniel Karg 5 1 20
BS ST. Aloysius 3 Walter Bisscheroux 5 1 20
De Vink 4 Simona Lu 6 1 17
Annie M.G. Schmidtschool 5 Jasper Bos 8 1 13
Koningin Emmaschool 2 1 Jelle te Kloese 9 1 11
CBS De Hoeksteen 4 Ard Schakel 2 0,5 25
De Rozenbeek 4 Joost Kooijman 5 0,5 10
Haarlemse Montessorischool 1 Tycho de Weert 5 0,5 10
OBS Theo Thijssen 2 Martijn Kluitenberg 10 0,5 5
Prinses Margriet 8 Talitha van Wettum 1 0 0
Koningin Emmaschool 2 6 Rafael van Alphen 1 0 0
Koningin Emmaschool 2 7 Daniel Lieuwen 1 0 0
Eben-Haezer school 5 Jan Vader 1 0 0
OBS De Koekoek 6 Koen Nocker 3 0 0
CBS De Hoeksteen 3 Christiaan van Houwelingen 3 0 0
De Schothorst 4 Shashi Rampursad 4 0 0
De Vink 5 Jasper van Dishoeck 4 0 0
OBS Theo Thijssen 5 Daniel Kuperus 5 0 0
Almelose Montessorischool 4 Wisse Schraven 5 0 0
Het Zeggelt 3 Wout Groot 5 0 0
De Kringloop 4 Luuk van Baal 5 0 0
De Troubadour 2 Roel Bos 5 0 0
De Troubadour 3 Yusuf Avci 5 0 0
CBS De Hoeksteen 1 Tijmen Schakel 5 0 0
CSB De Oude Vaart 7 Bas de Doelder 5 0 0
Lindenlommer 3 Lars Lucassen 5 0 0
BS ST. Aloysius 1 Alexander Chan 5 0 0
Document acties
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.