2006

Basisonderwijs categorie III


Finalegroep

BO Finalegroep Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. SGS 2 OBS De Koekoek 8 14 x 3 2 2 4 3
2. OSBO 1 De Korenaar 7 13 1 x 3 2 3 4
3. RSB 1 Het Tangram 6 11½ 2 1 x 2 3
4. NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 6 10½ 2 2 ½ x 3 3
5. SGS 1 Koningin Emmaschool 1 3 7 0 1 2 1 x 3
6. HSB 1 Het Palet 0 4 1 0 1 1 1 x

Uitslag Finale ronde 1

NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool - HSB 1 Het Palet 3 - 1
1. Evie Warmelink - Thom Beeren 1 - 0
2. Xander Mostertman - Danh Phan 1 - 0
3. Tom Witsenburg - Rogier Zoun 1 - 0
4. Olav Mostertman - Milan Lips 0 - 1

OSBO 1 De Korenaar - SGS 2 OBS De Koekoek 1 - 3
1. Tom Smid - Hugo ten Hertog 0 - 1
2. Nick Baan - Daan Schonberger 0 - 1
3. Nico Zwirs - Joe Kole 1 - 0
4. Roy Berger - Peter Brugman 0 - 1

RSB 1 Het Tangram - SGS 1 Koningin Emmaschool 1 2 - 2
1. Julian van Overdam - David Kortz 1 - 0
2. Jan van Overdam - Tinco Boekestijn 1 - 0
3. Jonathan de Heer - Thijs Schouten 0 - 1
4. Mehul Mistry - Morgan Steenhuis 0 - 1

Uitslag Finale ronde 2

HSB 1 Het Palet - SGS 1 Koningin Emmaschool 1 1 - 3
1. Thom Beeren - David Kortz 1 - 0
2. Danh Phan - Tinco Boekestijn 0 - 1
3. Rogier Zoun - Thijs Schouten 0 - 1
4. Lucas Smits - Morgan Steenhuis 0 - 1

SGS 2 OBS De Koekoek - RSB 1 Het Tangram 2 - 2
1. Hugo ten Hertog - Julian van Overdam 1 - 0
2. Daan Schonberger - Jan van Overdam 0 - 1
3. Arnoud Damen - Jonathan de Heer 0 - 1
4. Peter Brugman - Mehul Mistry 1 - 0

NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool - OSBO 1 De Korenaar 2 - 2
1. Evie Warmelink - Tom Smid 0 - 1
2. Xander Mostertman - Nick Baan 1 - 0
3. Tom Witsenburg - Nico Zwirs 1 - 0
4. Olav Mostertman - Roy Berger 0 - 1

Uitslag Finale ronde 3

OSBO 1 De Korenaar - HSB 1 Het Palet 4 - 0
1. Tom Smid - Thom Beeren 1 - 0
2. Nick Baan - Rogier Zoun 1 - 0
3. Nico Zwirs - Milan Lips 1 - 0
4. Roy Berger - Lucas Smits 1 - 0

RSB 1 Het Tangram - NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool - ½
1. Julian van Overdam - Evie Warmelink 1 - 0
2. Jan van Overdam - Xander Mostertman 1 - 0
3. Jonathan de Heer - Tom Witsenburg 1 - 0
4. Mehul Mistry - Olav Mostertman ½ - ½

SGS 1 Koningin Emmaschool 1 - SGS 2 OBS De Koekoek 0 - 4
1. David Kortz - Hugo ten Hertog 0 - 1
2. Tinco Boekestijn - Daan Schonberger 0 - 1
3. Thijs Schouten - Arnoud Damen 0 - 1
4. Morgan Steenhuis - Joe Kole 0 - 1

Uitslag Finale ronde 4

HSB 1 Het Palet - SGS 2 OBS De Koekoek 1 - 3
1. Thom Beeren - Hugo ten Hertog 0 - 1
2. Danh Phan - Daan Schonberger 0 - 1
3. Milan Lips - Arnoud Damen 1 - 0
4. Lucas Smits - Peter Brugman 0 - 1

NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool - SGS 1 Koningin Emmaschool 1 3 - 1
1. Evie Warmelink - David Kortz 1 - 0
2. Xander Mostertman - Tinco Boekestijn 0 - 1
3. Tom Witsenburg - Thijs Schouten 1 - 0
4. Olav Mostertman - Jelle te Kloese 1 - 0

OSBO 1 De Korenaar - RSB 1 Het Tangram 3 - 1
1. Tom Smid - Julian van Overdam 1 - 0
2. Nick Baan - Jan van Overdam ½ - ½
3. Nico Zwirs - Jonathan de Heer 1 - 0
4. Roy Berger - Mehul Mistry ½ - ½

Uitslag Finale ronde 5

RSB 1 Het Tangram - HSB 1 Het Palet 3 - 1
1. Julian van Overdam - Thom Beeren 1 - 0
2. Jan van Overdam - Rogier Zoun 1 - 0
3. Jonathan de Heer - Milan Lips 1 - 0
4. Mehul Mistry - Lucas Smits 0 - 1

SGS 1 Koningin Emmaschool 1 - OSBO 1 De Korenaar 1 - 3
1. Tinco Boekestijn - Tom Smid 0 - 1
2. Thijs Schouten - Nick Baan 1 - 0
3. Morgan Steenhuis - Nico Zwirs 0 - 1
4. Christopher Steenhuis - Roy Berger 0 - 1

SGS 2 OBS De Koekoek - NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 2 - 2
1. Hugo ten Hertog - Evie Warmelink 1 - 0
2. Daan Schonberger - Xander Mostertman 1 - 0
3. Joe Kole - Tom Witsenburg 0 - 1
4. Peter Brugman - Olav Mostertman 0 - 1

Halve Finalegroep 1

BO Halve Finalegroep 1 Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 10 17 x 3 4 4 3 3
2. SGS 1 Koningin Emmaschool 1 7 13 1 x 2 4
3. NBSB 1 Zeelsterhof 4 9 0 2 x 1 2 4
4. OSBO 2 De Kringloop 4 0 ½ 3 x 2 2
5. NBSB 2 BS De Bussel 3 1 2 2 x 2
6. LeiSB 2 De Hobbitburcht 2 5 1 0 0 2 2 x

Uitslag Halve Finale ronde 1

NBSB 1 Zeelsterhof - NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 0 - 4
1. Benjamin Bok - Evie Warmelink 0 - 1
2. Nick van de Meerakker - Xander Mostertman 0 - 1
3. Martin van de Pas - Tom Witsenburg 0 - 1
4. Thijn Boons - Olav Mostertman 0 - 1

NBSB 2 BS De Bussel - LeiSB 2 De Hobbitburcht 2 - 2
1. Egens Graler - Nouri Mabrouk 0 - 1
2. Pim Coppens - Caleb van Thiel 0 - 1
3. Victor van Dooren - Sena Ozdemir 1 - 0
4. Bram Marisael - Daan van Leeuwen 1 - 0

SGS 1 Koningin Emmaschool 1 - OSBO 2 De Kringloop - ½
1. David Kortz - Nick Beijerinck ½ - ½
2. Tinco Boekestijn - Thomas Kortekaas 1 - 0
3. Thijs Schouten - Jasper Dede 1 - 0
4. Morgan Steenhuis - Remco Brom 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 2

NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool - OSBO 2 De Kringloop 4 - 0
1. Evie Warmelink - Nick Beijerinck 1 - 0
2. Xander Mostertman - Thomas Kortekaas 1 - 0
3. Tom Witsenburg - Jasper Dede 1 - 0
4. Olav Mostertman - Remco Brom 1 - 0

LeiSB 2 De Hobbitburcht - SGS 1 Koningin Emmaschool 1 0 - 4
1. Nouri Mabrouk - David Kortz 0 - 1
2. Caleb van Thiel - Tinco Boekestijn 0 - 1
3. Sena Ozdemir - Thijs Schouten 0 - 1
4. Daan van Leeuwen - Morgan Steenhuis 0 - 1

NBSB 1 Zeelsterhof - NBSB 2 BS De Bussel 2 - 2
1. Benjamin Bok - Egens Graler 1 - 0
2. Nick van de Meerakker - Pim Coppens 0 - 1
3. Thijn Boons - Victor van Dooren 0 - 1
4. Gidius Bok - Bram Marisael 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 3

NBSB 2 BS De Bussel - NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 1 - 3
1. Egens Graler - Evie Warmelink 0 - 1
2. Pim Coppens - Xander Mostertman 0 - 1
3. Victor van Dooren - Tom Witsenburg 0 - 1
4. Bram Marisael - Olav Mostertman 1 - 0

SGS 1 Koningin Emmaschool 1 - NBSB 1 Zeelsterhof 2 - 2
1. David Kortz - Benjamin Bok 0 - 1
2. Tinco Boekestijn - Nick van de Meerakker 0 - 1
3. Thijs Schouten - Martin van de Pas 1 - 0
4. Morgan Steenhuis - Gidius Bok 1 - 0

OSBO 2 De Kringloop - LeiSB 2 De Hobbitburcht 2 - 2
1. Nick Beijerinck - Nouri Mabrouk 1 - 0
2. Thomas Kortekaas - Caleb van Thiel 0 - 1
3. Jasper Dede - Sena Ozdemir 1 - 0
4. Remco Brom - Daan van Leeuwen 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 4

NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool - LeiSB 2 De Hobbitburcht 3 - 1
1. Evie Warmelink - Nouri Mabrouk 1 - 0
2. Xander Mostertman - Caleb van Thiel 1 - 0
3. Tom Witsenburg - Sena Ozdemir 1 - 0
4. Olav Mostertman - Daan van Leeuwen 0 - 1

NBSB 1 Zeelsterhof - OSBO 2 De Kringloop 1 - 3
1. Benjamin Bok - Nick Beijerinck 1 - 0
2. Nick van de Meerakker - Thomas Kortekaas 0 - 1
3. Martin van de Pas - Jasper Dede 0 - 1
4. Thijn Boons - Remco Brom 0 - 1

NBSB 2 BS De Bussel - SGS 1 Koningin Emmaschool 1 -
1. Egens Graler - David Kortz 0 - 1
2. Pim Coppens - Tinco Boekestijn ½ - ½
3. Victor van Dooren - Thijs Schouten 1 - 0
4. Bram Marisael - Morgan Steenhuis 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 5

SGS 1 Koningin Emmaschool 1 - NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 1 - 3
1. David Kortz - Evie Warmelink 0 - 1
2. Tinco Boekestijn - Xander Mostertman 1 - 0
3. Thijs Schouten - Tom Witsenburg 0 - 1
4. Morgan Steenhuis - Olav Mostertman 0 - 1

OSBO 2 De Kringloop - NBSB 2 BS De Bussel 2 - 2
1. Nick Beijerinck - Egens Graler 1 - 0
2. Thomas Kortekaas - Pim Coppens 0 - 1
3. Jasper Dede - Victor van Dooren 0 - 1
4. Remco Brom - Bram Marisael 1 - 0

LeiSB 2 De Hobbitburcht - NBSB 1 Zeelsterhof 0 - 4
1. Nouri Mabrouk - Benjamin Bok 0 - 1
2. Caleb van Thiel - Nick van de Meerakker 0 - 1
3. Daan van Leeuwen - Thijn Boons 0 - 1
4. Ivar van de Mark - Gidius Bok 0 - 1

Halve Finalegroep 2

BO Halve Finalegroep 2 Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. RSB 1 Het Tangram 9 14½ x 3 2 3 4
2. OSBO 1 De Korenaar 7 14½ 1 x 4 2 4
3. OSBO 3 De Schakel 7 10 2 0 x 3
4. SGA 1 Dalton de Meer 3 1 ½ x 2
5. SBO 2 Almelose Montessorischool 2 2 ½ x 2
6. SGS 5 Koningin Emmaschool 3 2 5 0 0 1 2 2 x

Uitslag Halve Finale ronde 1

SGA 1 Dalton de Meer - RSB 1 Het Tangram 1 - 3
1. Daan van Ingen - Julian van Overdam 0 - 1
2. Thijs de Boer - Jan van Overdam 0 - 1
3. Jannes van Ingen - Jonathan de Heer 0 - 1
4. Robertjan Schlimbach - Mehul Mistry 1 - 0

OSBO 3 De Schakel - OSBO 1 De Korenaar 0 - 4
1. Anirudh Ekambaranathan - Tom Smid 0 - 1
2. Milan van Dijk - Nick Baan 0 - 1
3. Kyra-Tiana Kers - Nico Zwirs 0 - 1
4. Fons Bemelmans - Roy Berger 0 - 1

SGS 5 Koningin Emmaschool 3 - SBO 2 Almelose Montessorischool 2 - 2
1. Jelle te Kloese - Philippe Schippers 0 - 1
2. Joppe Boekestijn - Etienne Rameaux 0 - 1
3. Bruno Verdam - Thierry Pol 1 - 0
4. Nynke Vos - Tijmen Schraven 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 2

RSB 1 Het Tangram - SBO 2 Almelose Montessorischool -
1. Julian van Overdam - Philippe Schippers ½ - ½
2. Jan van Overdam - Etienne Rameaux 1 - 0
3. Jonathan de Heer - Thierry Pol 1 - 0
4. Mehul Mistry - Tijmen Schraven 0 - 1

OSBO 1 De Korenaar - SGS 5 Koningin Emmaschool 3 4 - 0
1. Tom Smid - Jelle te Kloese 1 - 0
2. Nick Baan - Anton Boeckxstaens 1 - 0
3. Nico Zwirs - Bruno Verdam 1 - 0
4. Roy Berger - Janna Reijseger 1 - 0

SGA 1 Dalton de Meer - OSBO 3 De Schakel -
1. Daan van Ingen - Anirudh Ekambaranathan 1 - 0
2. Thijs de Boer - Milan van Dijk ½ - ½
3. Jannes van Ingen - Kyra-Tiana Kers 0 - 1
4. Robertjan Schlimbach - Fons Bemelmans 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 3

OSBO 3 De Schakel - RSB 1 Het Tangram 2 - 2
1. Anirudh Ekambaranathan - Julian van Overdam 0 - 1
2. Milan van Dijk - Jan van Overdam 0 - 1
3. Kyra-Tiana Kers - Jonathan de Heer 1 - 0
4. Fons Bemelmans - Mehul Mistry 1 - 0

SGS 5 Koningin Emmaschool 3 - SGA 1 Dalton de Meer 2 - 2
1. Jelle te Kloese - Daan van Ingen 0 - 1
2. Joppe Boekestijn - Thijs de Boer 1 - 0
3. Bruno Verdam - Jannes van Ingen 0 - 1
4. Thomas Colenbrander - Robertjan Schlimbach 1 - 0

SBO 2 Almelose Montessorischool - OSBO 1 De Korenaar 2 - 2
1. Philippe Schippers - Tom Smid 0 - 1
2. Etienne Rameaux - Nick Baan 0 - 1
3. Thierry Pol - Nico Zwirs 1 - 0
4. Tijmen Schraven - Roy Berger 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 4

RSB 1 Het Tangram - OSBO 1 De Korenaar 3 - 1
1. Julian van Overdam - Tom Smid 1 - 0
2. Jan van Overdam - Nick Baan 1 - 0
3. Jonathan de Heer - Nico Zwirs 0 - 1
4. Mehul Mistry - Roy Berger 1 - 0

SGA 1 Dalton de Meer - SBO 2 Almelose Montessorischool - ½
1. Daan van Ingen - Philippe Schippers ½ - ½
2. Thijs de Boer - Etienne Rameaux 1 - 0
3. Jannes van Ingen - Thierry Pol 1 - 0
4. Robertjan Schlimbach - Tijmen Schraven 1 - 0

OSBO 3 De Schakel - SGS 5 Koningin Emmaschool 3 3 - 1
1. Anirudh Ekambaranathan - Jelle te Kloese 0 - 1
2. Milan van Dijk - Bruno Verdam 1 - 0
3. Kyra-Tiana Kers - Nynke Vos 1 - 0
4. Fons Bemelmans - Janna Reijseger 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 5

SGS 5 Koningin Emmaschool 3 - RSB 1 Het Tangram 0 - 4
1. Anton Boeckxstaens - Julian van Overdam 0 - 1
2. Joppe Boekestijn - Jan van Overdam 0 - 1
3. Nynke Vos - Jonathan de Heer 0 - 1
4. Thomas Colenbrander - Mehul Mistry 0 - 1

SBO 2 Almelose Montessorischool - OSBO 3 De Schakel -
1. Philippe Schippers - Anirudh Ekambaranathan ½ - ½
2. Etienne Rameaux - Milan van Dijk 0 - 1
3. Thierry Pol - Kyra-Tiana Kers 1 - 0
4. Tijmen Schraven - Fons Bemelmans 0 - 1

OSBO 1 De Korenaar - SGA 1 Dalton de Meer - ½
1. Tom Smid - Daan van Ingen ½ - ½
2. Nick Baan - Thijs de Boer 1 - 0
3. Nico Zwirs - Jannes van Ingen 1 - 0
4. Roy Berger - Robertjan Schlimbach 1 - 0

Halve Finalegroep 3

BO Halve Finalegroep 3 Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. SGS 2 OBS De Koekoek 8 15½ x 4 3 3 4
2. HSB 1 Het Palet 7 12 0 x 3 2 4 3
3. NOSBO 3 OBS Theo Thijssen 7 11½ 1 x 3 2 3
4. SGS 3 Koningin Emmaschool 2 4 1 2 1 x 2
5. SGA 2 De Punt 2 1 0 2 2 x
6. NHSB 1 Van Reenenschool 2 6 0 1 1 x

Uitslag Halve Finale ronde 1

SGS 2 OBS De Koekoek - HSB 1 Het Palet 4 - 0
1. Hugo ten Hertog - Thom Beeren 1 - 0
2. Daan Schonberger - Danh Phan 1 - 0
3. Arnoud Damen - Rogier Zoun 1 - 0
4. Peter Brugman - Milan Lips 1 - 0

SGS 3 Koningin Emmaschool 2 - NOSBO 3 OBS Theo Thijssen 1 - 3
1. Gijs Henstra - Frank van der Werff 0 - 1
2. Christopher Steenhuis - Arvid Hedemann 0 - 1
3. Menno Zeijlemaker - Roald van den Boogaart 1 - 0
4. Freek Berden - Jilles Haverkort 0 - 1

SGA 2 De Punt - NHSB 1 Van Reenenschool -
1. Tjark Vos - Wouter Greve 1 - 0
2. Tom Helle - Jasper Dekker 0 - 1
3. Kevin Berkhout - Jeroen Winder ½ - ½
4. Donnie Kenter - Michel Ivulic 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 2

HSB 1 Het Palet - NHSB 1 Van Reenenschool 3 - 1
1. Thom Beeren - Wouter Greve 1 - 0
2. Danh Phan - Jasper Dekker 0 - 1
3. Rogier Zoun - Jeroen Winder 1 - 0
4. Lucas Smits - Michel Ivulic 1 - 0

NOSBO 3 OBS Theo Thijssen - SGA 2 De Punt 2 - 2
1. Frank van der Werff - Tjark Vos 0 - 1
2. Arvid Hedemann - Tom Helle 0 - 1
3. Roald van den Boogaart - Kevin Berkhout 1 - 0
4. Jilles Haverkort - Ronnie v/d Kroon 1 - 0

SGS 2 OBS De Koekoek - SGS 3 Koningin Emmaschool 2 3 - 1
1. Hugo ten Hertog - Gijs Henstra 1 - 0
2. Daan Schonberger - Christopher Steenhuis 1 - 0
3. Arnoud Damen - Menno Zeijlemaker 0 - 1
4. Joe Kole - Freek Berden 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 3

SGS 3 Koningin Emmaschool 2 - HSB 1 Het Palet 2 - 2
1. Gijs Henstra - Thom Beeren 0 - 1
2. Christopher Steenhuis - Danh Phan 1 - 0
3. Menno Zeijlemaker - Milan Lips 1 - 0
4. Freek Berden - Lucas Smits 0 - 1

SGA 2 De Punt - SGS 2 OBS De Koekoek 1 - 3
1. Tjark Vos - Hugo ten Hertog 0 - 1
2. Tom Helle - Daan Schonberger 0 - 1
3. Kevin Berkhout - Joe Kole 0 - 1
4. Donnie Kenter - Peter Brugman 1 - 0

NHSB 1 Van Reenenschool - NOSBO 3 OBS Theo Thijssen 1 - 3
1. Wouter Greve - Frank van der Werff 0 - 1
2. Jasper Dekker - Arvid Hedemann 0 - 1
3. Jeroen Winder - Roald van den Boogaart 1 - 0
4. Michel Ivulic - Jilles Haverkort 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 4

HSB 1 Het Palet - NOSBO 3 OBS Theo Thijssen 3 - 1
1. Thom Beeren - Frank van der Werff 1 - 0
2. Rogier Zoun - Arvid Hedemann 1 - 0
3. Milan Lips - Roald van den Boogaart 0 - 1
4. Lucas Smits - Jilles Haverkort 1 - 0

SGS 2 OBS De Koekoek - NHSB 1 Van Reenenschool 4 - 0
1. Hugo ten Hertog - Wouter Greve 1 - 0
2. Arnoud Damen - Jasper Dekker 1 - 0
3. Joe Kole - Jeroen Winder 1 - 0
4. Peter Brugman - Michel Ivulic 1 - 0

SGS 3 Koningin Emmaschool 2 - SGA 2 De Punt 2 - 2
1. Gijs Henstra - Tjark Vos 0 - 1
2. Christopher Steenhuis - Tom Helle 1 - 0
3. Menno Zeijlemaker - Ronnie v/d Kroon ½ - ½
4. Freek Berden - Donnie Kenter ½ - ½

Uitslag Halve Finale ronde 5

SGA 2 De Punt - HSB 1 Het Palet 0 - 4
1. Tjark Vos - Thom Beeren 0 - 1
2. Tom Helle - Rogier Zoun 0 - 1
3. Kevin Berkhout - Milan Lips 0 - 1
4. Ronnie v/d Kroon - Lucas Smits 0 - 1

NHSB 1 Van Reenenschool - SGS 3 Koningin Emmaschool 2 -
1. Wouter Greve - Gijs Henstra 1 - 0
2. Jasper Dekker - Christopher Steenhuis 0 - 1
3. Jeroen Winder - Menno Zeijlemaker ½ - ½
4. Michel Ivulic - Freek Berden 0 - 1

NOSBO 3 OBS Theo Thijssen - SGS 2 OBS De Koekoek -
1. Frank van der Werff - Daan Schonberger ½ - ½
2. Arvid Hedemann - Arnoud Damen 1 - 0
3. Roald van den Boogaart - Joe Kole 1 - 0
4. Jilles Haverkort - Peter Brugman 0 - 1

Voorrondegroep A

BO Voorrondegroep A Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 9 17½ x 4 4 2 4
2. SBO 2 Almelose Montessorischool 8 14 ½ x 3 4 3
3. SGA 2 De Punt 5 8 0 ½ x 3 2
4. NHSB 3 OBS De Windroos 3 0 1 x 3 2
5. Nijmegen Montessorischool Heijendaal 3 7 2 0 1 1 x 3
6. LeiSB 1 School Kastanjelaan 2 6 0 1 2 2 1 x

Uitslag voorronde 1

NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool - LeiSB 1 School Kastanjelaan 4 - 0
1. Evie Warmelink - Mats van Lit 1 - 0
2. Xander Mostertman - Alexander Vierkant 1 - 0
3. Tom Witsenburg - Dave Engelse 1 - 0
4. Olav Mostertman - Richard Spelt 1 - 0

Nijmegen Montessorischool Heijendaal - NHSB 3 OBS De Windroos 1 - 3
1. Balder Stalmeier - Nina Schumacher 0 - 1
2. Casper Peeters - Michael Udink 0 - 1
3. Maurice Koppen - Bas Hoekstra 1 - 0
4. Roel Reimink - Edwin Schutter 0 - 1

SBO 2 Almelose Montessorischool - SGA 2 De Punt - ½
1. Philippe Schippers - Tjark Vos ½ - ½
2. Etienne Rameaux - Tom Helle 1 - 0
3. Thierry Pol - Kevin Berkhout 1 - 0
4. Tijmen Schraven - Donnie Kenter 1 - 0

Uitslag voorronde 2

LeiSB 1 School Kastanjelaan - SGA 2 De Punt 2 - 2
1. Mats van Lit - Tjark Vos 0 - 1
2. Alexander Vierkant - Tom Helle 1 - 0
3. Richard Spelt - Kevin Berkhout 0 - 1
4. Thijmen Piket - Ronnie v/d Kroon 1 - 0

NHSB 3 OBS De Windroos - SBO 2 Almelose Montessorischool 1 - 3
1. Nina Schumacher - Philippe Schippers 0 - 1
2. Michael Udink - Etienne Rameaux 0 - 1
3. Bas Hoekstra - Thierry Pol 0 - 1
4. Joris Busink - Tijmen Schraven 1 - 0

NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool - Nijmegen Montessorischool Heijendaal 2 - 2
1. Evie Warmelink - Balder Stalmeier 0 - 1
2. Xander Mostertman - Casper Peeters 1 - 0
3. Tom Witsenburg - Maurice Koppen 1 - 0
4. Olav Mostertman - Roel Reimink 0 - 1

Uitslag voorronde 3

Nijmegen Montessorischool Heijendaal - LeiSB 1 School Kastanjelaan 3 - 1
1. Balder Stalmeier - Mats van Lit 0 - 1
2. Casper Peeters - Alexander Vierkant 1 - 0
3. Maurice Koppen - Dave Engelse 1 - 0
4. Roel Reimink - Thijmen Piket 1 - 0

SBO 2 Almelose Montessorischool - NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool ½ -
1. Philippe Schippers - Evie Warmelink ½ - ½
2. Etienne Rameaux - Xander Mostertman 0 - 1
3. Thierry Pol - Tom Witsenburg 0 - 1
4. Tijmen Schraven - Olav Mostertman 0 - 1

SGA 2 De Punt - NHSB 3 OBS De Windroos -
1. Tjark Vos - Nina Schumacher 1 - 0
2. Tom Helle - Michael Udink 1 - 0
3. Kevin Berkhout - Joris Busink 0 - 1
4. Donnie Kenter - Edwin Schutter ½ - ½

Uitslag voorronde 4

LeiSB 1 School Kastanjelaan - NHSB 3 OBS De Windroos 2 - 2
1. Mats van Lit - Nina Schumacher ½ - ½
2. Alexander Vierkant - Michael Udink ½ - ½
3. Dave Engelse - Bas Hoekstra 0 - 1
4. Richard Spelt - Joris Busink 1 - 0

NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool - SGA 2 De Punt 4 - 0
1. Evie Warmelink - Tjark Vos 1 - 0
2. Xander Mostertman - Tom Helle 1 - 0
3. Tom Witsenburg - Kevin Berkhout 1 - 0
4. Olav Mostertman - Ronnie v/d Kroon 1 - 0

Nijmegen Montessorischool Heijendaal - SBO 2 Almelose Montessorischool 0 - 4
1. Balder Stalmeier - Philippe Schippers 0 - 1
2. Casper Peeters - Etienne Rameaux 0 - 1
3. Maurice Koppen - Thierry Pol 0 - 1
4. Roel Reimink - Tijmen Schraven 0 - 1

Uitslag voorronde 5

SBO 2 Almelose Montessorischool - LeiSB 1 School Kastanjelaan 3 - 1
1. Philippe Schippers - Mats van Lit 1 - 0
2. Etienne Rameaux - Alexander Vierkant 1 - 0
3. Thierry Pol - Richard Spelt 1 - 0
4. Tijmen Schraven - Thijmen Piket 0 - 1

SGA 2 De Punt - Nijmegen Montessorischool Heijendaal 3 - 1
1. Tjark Vos - Balder Stalmeier 1 - 0
2. Tom Helle - Casper Peeters 1 - 0
3. Donnie Kenter - Maurice Koppen 1 - 0
4. Ronnie v/d Kroon - Roel Reimink 0 - 1

NHSB 3 OBS De Windroos - NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 0 - 4
1. Nina Schumacher - Evie Warmelink 0 - 1
2. Bas Hoekstra - Xander Mostertman 0 - 1
3. Joris Busink - Tom Witsenburg 0 - 1
4. Edwin Schutter - Olav Mostertman 0 - 1

Voorrondegroep B

BO Voorrondegroep B Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. SGS 2 OBS De Koekoek 10 16 x 3 4 3
2. OSBO 2 De Kringloop 6 12 1 x 2 2 3 4
3. SGA 1 Dalton de Meer 6 10½ ½ 2 x 2
4. SBO 3 Hengelose School Vereniging 3 9 2 x 2 2
5. FSB 1 CBS Fontein 3 0 1 ½ 2 x 4
6. LeiSB 3 De Elckerlyc 2 5 1 0 2 2 0 x

Uitslag voorronde 1

LeiSB 3 De Elckerlyc - SGA 1 Dalton de Meer 2 - 2
1. Myrre Hortensius - Daan van Ingen 1 - 0
2. Kodai Inoyama - Thijs de Boer 1 - 0
3. Anouk Spierdijk - Jannes van Ingen 0 - 1
4. Kazuma Goh - Robertjan Schlimbach 0 - 1

FSB 1 CBS Fontein - SBO 3 Hengelose School Vereniging 2 - 2
1. Folmer Heikamp - Jamie Duburg 0 - 1
2. Janna Rauw - Wouter Lardinois 0 - 1
3. Jannet de Vries - NO 1 - 0 Regl.
4. Ronald Beintema - Thomas Bloemberg 1 - 0

OSBO 2 De Kringloop - SGS 2 OBS De Koekoek 1 - 3
1. Nick Beijerinck - Hugo ten Hertog 1 - 0
2. Thomas Kortekaas - Arnoud Damen 0 - 1
3. Jasper Dede - Joe Kole 0 - 1
4. Remco Brom - Peter Brugman 0 - 1

Uitslag voorronde 2

SGA 1 Dalton de Meer - SGS 2 OBS De Koekoek ½ -
1. Daan van Ingen - Hugo ten Hertog 0 - 1
2. Thijs de Boer - Daan Schonberger 0 - 1
3. Jannes van Ingen - Arnoud Damen 0 - 1
4. Joeri Fresen - Joe Kole ½ - ½

SBO 3 Hengelose School Vereniging - OSBO 2 De Kringloop 2 - 2
1. Jamie Duburg - Nick Beijerinck 1 - 0
2. Wouter Lardinois - Thomas Kortekaas 1 - 0
3. NO - Jasper Dede 0 - 1 Regl.
4. Thomas Bloemberg - Remco Brom 0 - 1

LeiSB 3 De Elckerlyc - FSB 1 CBS Fontein 0 - 4
1. Myrre Hortensius - Folmer Heikamp 0 - 1
2. Kodai Inoyama - Janna Rauw 0 - 1
3. Anouk Spierdijk - Jannet de Vries 0 - 1
4. Kazuma Goh - Ronald Beintema 0 - 1

Uitslag voorronde 3

FSB 1 CBS Fontein - SGA 1 Dalton de Meer ½ -
1. Folmer Heikamp - Daan van Ingen 0 - 1
2. Janna Rauw - Thijs de Boer 0 - 1
3. Jannet de Vries - Jannes van Ingen ½ - ½
4. Ronald Beintema - Joeri Fresen 0 - 1

OSBO 2 De Kringloop - LeiSB 3 De Elckerlyc 4 - 0
1. Nick Beijerinck - Myrre Hortensius 1 - 0
2. Thomas Kortekaas - Kodai Inoyama 1 - 0
3. Jasper Dede - Anouk Spierdijk 1 - 0
4. Remco Brom - Kazuma Goh 1 - 0

SGS 2 OBS De Koekoek - SBO 3 Hengelose School Vereniging -
1. Hugo ten Hertog - Jamie Duburg ½ - ½
2. Daan Schonberger - Wouter Lardinois 0 - 1
3. Joe Kole - NO 1 - 0 Regl.
4. Peter Brugman - Thomas Bloemberg 1 - 0

Uitslag voorronde 4

SGA 1 Dalton de Meer - SBO 3 Hengelose School Vereniging -
1. Daan van Ingen - Jamie Duburg ½ - ½
2. Thijs de Boer - Wouter Lardinois 0 - 1
3. Jannes van Ingen - NO 1 - 0 Regl.
4. Robertjan Schlimbach - Thomas Bloemberg 1 - 0

LeiSB 3 De Elckerlyc - SGS 2 OBS De Koekoek 1 - 3
1. Myrre Hortensius - Hugo ten Hertog 0 - 1
2. Kodai Inoyama - Daan Schonberger 0 - 1
3. Anouk Spierdijk - Arnoud Damen 0 - 1
4. Kazuma Goh - Peter Brugman 1 - 0

FSB 1 CBS Fontein - OSBO 2 De Kringloop 1 - 3
1. Folmer Heikamp - Nick Beijerinck 0 - 1
2. Janna Rauw - Thomas Kortekaas 1 - 0
3. Jannet de Vries - Jasper Dede 0 - 1
4. Alie Woudstra - Remco Brom 0 - 1

Uitslag voorronde 5

OSBO 2 De Kringloop - SGA 1 Dalton de Meer 2 - 2
1. Nick Beijerinck - Daan van Ingen ½ - ½
2. Thomas Kortekaas - Thijs de Boer ½ - ½
3. Jasper Dede - Jannes van Ingen 1 - 0
4. Remco Brom - Robertjan Schlimbach 0 - 1

SGS 2 OBS De Koekoek - FSB 1 CBS Fontein 4 - 0
1. Daan Schonberger - Folmer Heikamp 1 - 0
2. Arnoud Damen - Janna Rauw 1 - 0
3. Joe Kole - Jannet de Vries 1 - 0
4. Peter Brugman - Ronald Beintema 1 - 0

SBO 3 Hengelose School Vereniging - LeiSB 3 De Elckerlyc 2 - 2
1. Jamie Duburg - Myrre Hortensius 1 - 0
2. Wouter Lardinois - Kodai Inoyama 1 - 0
3. NO - Anouk Spierdijk 0 - 1 Regl.
4. Thomas Bloemberg - Kazuma Goh 0 - 1

Voorrondegroep C

BO Voorrondegroep C Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. RSB 1 Het Tangram 9 16 x 2 3 4 4 3
2. SGS 3 Koningin Emmaschool 2 8 12 2 x 3 2
3. LeiSB 2 De Hobbitburcht 5 11 1 x 3 2
4. SBO 1 OBS Drienermarke 4 8 0 1 1 x 3 3
5. NHSB 2 Haarlemse Montessorischool 3 7 0 2 2 1 x 2
6. OSBO 5 PCBS De Touwladder 1 6 1 ½ 1 2 x

Uitslag voorronde 1

LeiSB 2 De Hobbitburcht - NHSB 2 Haarlemse Montessorischool 2 - 2
1. Nouri Mabrouk - Jonathan de Kleuver ½ - ½
2. Caleb van Thiel - Floris Schleicher ½ - ½
3. Sena Ozdemir - Tycho de Weert 1 - 0
4. Daan van Leeuwen - Louis Taks 0 - 1

RSB 1 Het Tangram - SGS 3 Koningin Emmaschool 2 2 - 2
1. Julian van Overdam - Gijs Henstra 1 - 0
2. Jan van Overdam - Christopher Steenhuis 1 - 0
3. Jonathan de Heer - Menno Zeijlemaker 0 - 1
4. Mehul Mistry - Freek Berden 0 - 1

SBO 1 OBS Drienermarke - OSBO 5 PCBS De Touwladder 3 - 1
1. Rik Vincent Suurmond - Michiel Huizer 1 - 0
2. Pim ten Hove - Wim van Oorspronk 1 - 0
3. Ali Jawanshir - Daphne Hachmang 1 - 0
4. Daan Kolthof - Laurie Kampkuiper 0 - 1

Uitslag voorronde 2

NHSB 2 Haarlemse Montessorischool - OSBO 5 PCBS De Touwladder 2 - 2
1. Jonathan de Kleuver - Michiel Huizer 1 - 0
2. Floris Schleicher - Daphne Hachmang 0 - 1
3. Tycho de Weert - Laurie Kampkuiper 0 - 1
4. Arnout Franx - Hidde Boerkamp 1 - 0

SGS 3 Koningin Emmaschool 2 - SBO 1 OBS Drienermarke 3 - 1
1. Gijs Henstra - Rik Vincent Suurmond 0 - 1
2. Christopher Steenhuis - Pim ten Hove 1 - 0
3. Menno Zeijlemaker - Gijs Lansink 1 - 0
4. Freek Berden - Jordy Wanningen 1 - 0

LeiSB 2 De Hobbitburcht - RSB 1 Het Tangram 1 - 3
1. Nouri Mabrouk - Julian van Overdam 0 - 1
2. Caleb van Thiel - Jan van Overdam 0 - 1
3. Sena Ozdemir - Jonathan de Heer 0 - 1
4. Daan van Leeuwen - Mehul Mistry 1 - 0

Uitslag voorronde 3

RSB 1 Het Tangram - NHSB 2 Haarlemse Montessorischool 4 - 0
1. Julian van Overdam - Jonathan de Kleuver 1 - 0
2. Jan van Overdam - Floris Schleicher 1 - 0
3. Jonathan de Heer - Louis Taks 1 - 0
4. Mehul Mistry - Arnout Franx 1 - 0

SBO 1 OBS Drienermarke - LeiSB 2 De Hobbitburcht 1 - 3
1. Rik Vincent Suurmond - Nouri Mabrouk 1 - 0
2. Pim ten Hove - Caleb van Thiel 0 - 1
3. Ali Jawanshir - Sena Ozdemir 0 - 1
4. Daan Kolthof - Daan van Leeuwen 0 - 1

OSBO 5 PCBS De Touwladder - SGS 3 Koningin Emmaschool 2 -
1. Wim van Oorspronk - Gijs Henstra 1 - 0
2. Daphne Hachmang - Christopher Steenhuis 0 - 1
3. Laurie Kampkuiper - Menno Zeijlemaker 0 - 1
4. Hidde Boerkamp - Freek Berden ½ - ½

Uitslag voorronde 4

NHSB 2 Haarlemse Montessorischool - SGS 3 Koningin Emmaschool 2 2 - 2
1. Jonathan de Kleuver - Gijs Henstra 0 - 1
2. Floris Schleicher - Christopher Steenhuis 1 - 0
3. Tycho de Weert - Menno Zeijlemaker 0 - 1
4. Louis Taks - Freek Berden 1 - 0

LeiSB 2 De Hobbitburcht - OSBO 5 PCBS De Touwladder - ½
1. Nouri Mabrouk - Michiel Huizer 1 - 0
2. Caleb van Thiel - Wim van Oorspronk ½ - ½
3. Sena Ozdemir - Daphne Hachmang 1 - 0
4. Daan van Leeuwen - Laurie Kampkuiper 1 - 0

RSB 1 Het Tangram - SBO 1 OBS Drienermarke - ½
1. Julian van Overdam - Rik Vincent Suurmond 1 - 0
2. Jan van Overdam - Pim ten Hove 1 - 0
3. Jonathan de Heer - Jordy Wanningen 1 - 0
4. Mehul Mistry - Gijs Lansink 1 - 0 regl

Uitslag voorronde 5

SBO 1 OBS Drienermarke - NHSB 2 Haarlemse Montessorischool 3 - 1
1. Rik Vincent Suurmond - Jonathan de Kleuver 1 - 0
2. Pim ten Hove - Floris Schleicher 0 - 1
3. Ali Jawanshir - Louis Taks 1 - 0
4. Jordy Wanningen - Arnout Franx 1 - 0

OSBO 5 PCBS De Touwladder - RSB 1 Het Tangram 1 - 3
1. Michiel Huizer - Julian van Overdam 0 - 1
2. Wim van Oorspronk - Jan van Overdam 0 - 1
3. Daphne Hachmang - Jonathan de Heer 0 - 1
4. Hidde Boerkamp - Mehul Mistry 1 - 0

SGS 3 Koningin Emmaschool 2 - LeiSB 2 De Hobbitburcht -
1. Gijs Henstra - Nouri Mabrouk 1 - 0
2. Christopher Steenhuis - Caleb van Thiel 1 - 0
3. Menno Zeijlemaker - Sena Ozdemir ½ - ½
4. Freek Berden - Daan van Leeuwen 0 - 1

Voorrondegroep D

BO Voorrondegroep D Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. SGS 1 Koningin Emmaschool 1 9 16 x 3 3 4 4 2
2. OSBO 3 De Schakel 7 13½ 1 x 2 4 3
3. HSB 1 Het Palet 7 11½ 1 2 x 3 3
4. FSB 2 BS Op 'e Hichte 3 6 0 0 1 x 2 3
5. SGS 4 OBS Voordorp 2 0 1 2 x 2
6. NOSBO 2 OBS Karrepad 2 2 ½ 1 1 2 x

Uitslag voorronde 1

NOSBO 2 OBS Karrepad - SGS 4 OBS Utrecht 2 - 2
1. Harro Boven - Maurits Politiek 1 - 0
2. Bert ter Bogt - David Yeboa 1 - 0
3. Rutger Bosscher - Luuk van Kessel 0 - 1
4. Roel Dijkstra - Job Wessels 0 - 1

HSB 1 Het Palet - OSBO 3 De Schakel 2 - 2
1. Thom Beeren - Anirudh Ekambaranathan 1 - 0
2. Danh Phan - Milan van Dijk 1 - 0
3. Rogier Zoun - Kyra-Tiana Kers 0 - 1
4. Milan Lips - Fons Bemelmans 0 - 1

FSB 2 BS Op 'e Hichte - SGS 1 Koningin Emmaschool 1 0 - 4
1. Lars van der Laan - David Kortz 0 - 1
2. Jouke Bakker - Tinco Boekestijn 0 - 1
3. Jaider Pommer - Thijs Schouten 0 - 1
4. Jelke Bethlehem - Morgan Steenhuis 0 - 1

Uitslag voorronde 2

SGS 4 OBS Utrecht - SGS 1 Koningin Emmaschool 1 0 - 4
1. Maurits Politiek - David Kortz 0 - 1
2. David Yeboa - Tinco Boekestijn 0 - 1
3. Luuk van Kessel - Thijs Schouten 0 - 1
4. Yuric van Brenk - Morgan Steenhuis 0 - 1

OSBO 3 De Schakel - FSB 2 BS Op 'e Hichte 4 - 0
1. Anirudh Ekambaranathan - Lars van der Laan 1 - 0
2. Milan van Dijk - Jouke Bakker 1 - 0
3. Kyra-Tiana Kers - Jaider Pommer 1 - 0
4. Fons Bemelmans - Jelke Bethlehem 1 - 0

NOSBO 2 OBS Karrepad - HSB 1 Het Palet 1 - 3
1. Harro Boven - Thom Beeren 0 - 1
2. Bert ter Bogt - Danh Phan 1 - 0
3. Rutger Bosscher - Rogier Zoun 0 - 1
4. Roel Dijkstra - Lucas Smits 0 - 1

Uitslag voorronde 3

HSB 1 Het Palet - SGS 4 OBS Utrecht -
1. Thom Beeren - Maurits Politiek 1 - 0
2. Danh Phan - David Yeboa 0 - 1
3. Milan Lips - Luuk van Kessel 1 - 0
4. Lucas Smits - Job Wessels ½ - ½

FSB 2 BS Op 'e Hichte - NOSBO 2 OBS Karrepad 3 - 1
1. Lars van der Laan - Harro Boven 0 - 1
2. Jouke Bakker - Bert ter Bogt 1 - 0
3. Jaider Pommer - Rutger Bosscher 1 - 0
4. Jelke Bethlehem - Roel Dijkstra 1 - 0

SGS 1 Koningin Emmaschool 1 - OSBO 3 De Schakel 3 - 1
1. David Kortz - Anirudh Ekambaranathan 1 - 0
2. Tinco Boekestijn - Milan van Dijk ½ - ½
3. Thijs Schouten - Kyra-Tiana Kers ½ - ½
4. Morgan Steenhuis - Fons Bemelmans 1 - 0

Uitslag voorronde 4

SGS 4 OBS Voordorp - OSBO 3 De Schakel 1 - 3
1. Maurits Politiek - Anirudh Ekambaranathan 1 - 0
2. David Yeboa - Milan van Dijk 0 - 1
3. Luuk van Kessel - Kyra-Tiana Kers 0 - 1
4. Yuric van Brenk - Fons Bemelmans 0 - 1

NOSBO 2 OBS Karrepad - SGS 1 Koningin Emmaschool 1 2 - 2
1. Harro Boven - David Kortz 1 - 0
2. Bert ter Bogt - Tinco Boekestijn 1 - 0
3. Rutger Bosscher - Thijs Schouten 0 - 1
4. Roel Dijkstra - Morgan Steenhuis 0 - 1

HSB 1 Het Palet - FSB 2 BS Op 'e Hichte 3 - 1
1. Thom Beeren - Lars van der Laan 1 - 0
2. Rogier Zoun - Jouke Bakker 1 - 0
3. Milan Lips - Jaider Pommer 1 - 0
4. Lucas Smits - Jelke Bethlehem 0 - 1

Uitslag voorronde 5

FSB 2 BS Op 'e Hichte - SGS 4 OBS Voordorp 2 - 2
1. Lars van der Laan - Maurits Politiek 0 - 1
2. Jouke Bakker - David Yeboa 1 - 0
3. Jaider Pommer - Luuk van Kessel 1 - 0
4. Jelke Bethlehem - Job Wessels 0 - 1

SGS 1 Koningin Emmaschool 1 - HSB 1 Het Palet 3 - 1
1. David Kortz - Danh Phan 1 - 0
2. Tinco Boekestijn - Rogier Zoun 1 - 0
3. Thijs Schouten - Milan Lips 1 - 0
4. Morgan Steenhuis - Lucas Smits 0 - 1

OSBO 3 De Schakel - NOSBO 2 OBS Karrepad - ½
1. Anirudh Ekambaranathan - Harro Boven 1 - 0
2. Milan van Dijk - Bert ter Bogt ½ - ½
3. Kyra-Tiana Kers - Rutger Bosscher 1 - 0
4. Fons Bemelmans - Roel Dijkstra 1 - 0

Voorrondegroep E

BO Voorrondegroep E Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. NOSBO 3 OBS Theo Thijssen 9 13 x 2
2. NBSB 1 Zeelsterhof 7 13½ x 2 3 4 3
3. SGS 5 Koningin Emmaschool 3 6 10½ ½ 2 x 3 2 3
4. ZSB 1 St. Bavoschool 4 10½ 1 1 x 3 4
5. OSBO 4 OBS Comenius 3 7 2 0 2 1 x 2
6. NHSB 4 BS De Westerkim 1 1 1 0 2 x

Uitslag voorronde 1

SGS 5 Koningin Emmaschool 3 - OSBO 4 OBS Comenius 2 - 2
1. Jelle te Kloese - Armen Hachijan 0 - 1
2. Anton Boeckxstaens - Bjorn Rossler 0 - 1
3. Joppe Boekestijn - Sherban Najafi 1 - 0
4. Bruno Verdam - Joep van der Staaij 1 - 0

NOSBO 3 OBS Theo Thijssen - NBSB 1 Zeelsterhof -
1. Frank van der Werff - Benjamin Bok 0 - 1
2. Arvid Hedemann - Nick van de Meerakker ½ - ½
3. Roald van den Boogaart - Martin van de Pas 1 - 0
4. Jilles Haverkort - Thijn Boons 1 - 0

ZSB 1 St. Bavoschool - NHSB 4 BS De Westerkim 4 - 0
1. Chris van Waes - Brian Visser 1 - 0
2. Tom Cornelis - Thomas List 1 - 0
3. Roy Goethals - Iris v/d Lugt 1 - 0
4. Adam Bye - Yaphet Ahmed 1 - 0

Uitslag voorronde 2

OSBO 4 OBS Comenius - NHSB 4 BS De Westerkim 2 - 2
1. Armen Hachijan - Brian Visser 1 - 0
2. Bjorn Rossler - Thomas List 0 - 1
3. Sherban Najafi - Iris v/d Lugt 0 - 1
4. Iqbal Salehi - Yaphet Ahmed 1 - 0

NBSB 1 Zeelsterhof - ZSB 1 St. Bavoschool 3 - 1
1. Benjamin Bok - Chris van Waes 1 - 0
2. Nick van de Meerakker - Tom Cornelis 1 - 0
3. Martin van de Pas - Roy Goethals 1 - 0
4. Gidius Bok - Adam Bye 0 - 1

SGS 5 Koningin Emmaschool 3 - NOSBO 3 OBS Theo Thijssen ½ -
1. Jelle te Kloese - Frank van der Werff ½ - ½
2. Joppe Boekestijn - Arvid Hedemann 0 - 1
3. Nynke Vos - Roald van den Boogaart 0 - 1
4. Janna Reijseger - Jilles Haverkort 0 - 1

Uitslag voorronde 3

NOSBO 3 OBS Theo Thijssen - OSBO 4 OBS Comenius 2 - 2
1. Frank van der Werff - Armen Hachijan 0 - 1
2. Arvid Hedemann - Bjorn Rossler 0 - 1
3. Roald van den Boogaart - Sherban Najafi 1 - 0
4. Jilles Haverkort - Joep van der Staaij 1 - 0

ZSB 1 St. Bavoschool - SGS 5 Koningin Emmaschool 3 1 - 3
1. Chris van Waes - Jelle te Kloese 0 - 1
2. Tom Cornelis - Anton Boeckxstaens 1 - 0
3. Roy Goethals - Bruno Verdam 0 - 1
4. Adam Bye - Thomas Colenbrander 0 - 1

NHSB 4 BS De Westerkim - NBSB 1 Zeelsterhof 1 - 3
1. Brian Visser - Benjamin Bok 0 - 1
2. Thomas List - Nick van de Meerakker 0 - 1
3. Iris v/d Lugt - Martin van de Pas 1 - 0
4. Yaphet Ahmed - Thijn Boons 0 - 1

Uitslag voorronde 4

OSBO 4 OBS Comenius - NBSB 1 Zeelsterhof 0 - 4
1. Armen Hachijan - Benjamin Bok 0 - 1
2. Bjorn Rossler - Nick van de Meerakker 0 - 1
3. Sherban Najafi - Thijn Boons 0 - 1
4. Iqbal Salehi - Gidius Bok 0 - 1

SGS 5 Koningin Emmaschool 3 - NHSB 4 BS De Westerkim 3 - 1
1. Jelle te Kloese - Brian Visser 1 - 0
2. Anton Boeckxstaens - Thomas List 0 - 1
3. Bruno Verdam - Iris v/d Lugt 1 - 0
4. Nynke Vos - Yaphet Ahmed 1 - 0

NOSBO 3 OBS Theo Thijssen - ZSB 1 St. Bavoschool -
1. Frank van der Werff - Chris van Waes ½ - ½
2. Roald van den Boogaart - Tom Cornelis 0 - 1
3. Jilles Haverkort - Roy Goethals 1 - 0
4. Samseer Ainoel - Adam Bye 1 - 0

Uitslag voorronde 5

ZSB 1 St. Bavoschool - OSBO 4 OBS Comenius 3 - 1
1. Chris van Waes - Armen Hachijan 0 - 1
2. Tom Cornelis - Bjorn Rossler 1 - 0
3. Roy Goethals - Sherban Najafi 1 - 0
4. Adam Bye - Iqbal Salehi 1 - 0

NHSB 4 BS De Westerkim - NOSBO 3 OBS Theo Thijssen -
1. Brian Visser - Frank van der Werff 0 - 1
2. Thomas List - Arvid Hedemann ½ - ½
3. Iris v/d Lugt - Jilles Haverkort 0 - 1
4. Yaphet Ahmed - Samseer Ainoel 1 - 0

NBSB 1 Zeelsterhof - SGS 5 Koningin Emmaschool 3 2 - 2
1. Benjamin Bok - Jelle te Kloese 1 - 0
2. Nick van de Meerakker - Anton Boeckxstaens 1 - 0
3. Martin van de Pas - Janna Reijseger 0 - 1
4. Gidius Bok - Thomas Colenbrander 0 - 1

Voorrondegroep F

BO Voorrondegroep F Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. OSBO 1 De Korenaar 10 18½ x 4 4 3 4
2. NHSB 1 Van Reenenschool 7 11½ 0 x 2 3 4
3. NBSB 2 BS De Bussel 6 10½ ½ 2 x 3 3 2
4. HSB 2 Vereniging Nutsschool 4 8 0 1 1 x 3 3
5. ZSB 2 Juliana van Stolbergschool 2 1 1 1 x 4
6. SBO 4 Koningin Beatrixschool 1 3 0 0 2 1 0 x

Uitslag voorronde 1

OSBO 1 De Korenaar - NBSB 2 BS De Bussel - ½
1. Tom Smid - Egens Graler 1 - 0
2. Nick Baan - Pim Coppens 1 - 0
3. Nico Zwirs - Victor van Dooren ½ - ½
4. Roy Berger - Bram Marisael 1 - 0

SBO 4 Koningin Beatrixschool - ZSB 2 Juliana van Stolbergschool 0 - 4
1. Michel Kloppenburg - Marcel van den Berge 0 - 1
2. Dennis Pentinga - William Flikweert 0 - 1
3. Laurens Quittner - Arend-Jan Koopman 0 - 1
4. Daniel Schepers - Bas Polderman 0 - 1

NHSB 1 Van Reenenschool - HSB 2 Vereniging Nutsschool 3 - 1
1. Wouter Greve - Aloijs Baijer 0 - 1
2. Jasper Dekker - Olivier Menken 1 - 0
3. Jeroen Winder - Remmert Koster 1 - 0
4. Michel Ivulic - Stijn Romer 1 - 0

Uitslag voorronde 2

NBSB 2 BS De Bussel - HSB 2 Vereniging Nutsschool 3 - 1
1. Egens Graler - Aloijs Baijer 0 - 1
2. Pim Coppens - Olivier Menken 1 - 0
3. Victor van Dooren - Remmert Koster 1 - 0
4. Bram Marisael - Bastiaan Crooijmans 1 - 0

ZSB 2 Juliana van Stolbergschool - NHSB 1 Van Reenenschool -
1. William Flikweert - Wouter Greve ½ - ½
2. Arend-Jan Koopman - Jasper Dekker 1 - 0
3. Bas Polderman - Jeroen Winder 0 - 1
4. Jelmer Flikweert - Michel Ivulic 0 - 1

OSBO 1 De Korenaar - SBO 4 Koningin Beatrixschool 4 - 0
1. Tom Smid - Michel Kloppenburg 1 - 0
2. Nick Baan - Dennis Pentinga 1 - 0
3. Nico Zwirs - Laurens Quittner 1 - 0
4. Roy Berger - Daniel Schepers 1 - 0

Uitslag voorronde 3

SBO 4 Koningin Beatrixschool - NBSB 2 BS De Bussel 2 - 2
1. Michel Kloppenburg - Egens Graler 1 - 0
2. Dennis Pentinga - Pim Coppens 1 - 0
3. Laurens Quittner - Victor van Dooren 0 - 1
4. Daniel Schepers - Bram Marisael 0 - 1

NHSB 1 Van Reenenschool - OSBO 1 De Korenaar 0 - 4
1. Wouter Greve - Tom Smid 0 - 1
2. Jasper Dekker - Nick Baan 0 - 1
3. Jeroen Winder - Nico Zwirs 0 - 1
4. Michel Ivulic - Roy Berger 0 - 1

HSB 2 Vereniging Nutsschool - ZSB 2 Juliana van Stolbergschool 3 - 1
1. Aloijs Baijer - Marcel van den Berge 1 - 0
2. Olivier Menken - Arend-Jan Koopman 1 - 0
3. Remmert Koster - Bas Polderman 1 - 0
4. Stijn Romer - Jelmer Flikweert 0 - 1

Uitslag voorronde 4

NBSB 2 BS De Bussel - ZSB 2 Juliana van Stolbergschool 3 - 1
1. Egens Graler - Marcel van den Berge 0 - 1
2. Pim Coppens - William Flikweert 1 - 0
3. Victor van Dooren - Bas Polderman 1 - 0
4. Bram Marisael - Jelmer Flikweert 1 - 0

OSBO 1 De Korenaar - HSB 2 Vereniging Nutsschool 4 - 0
1. Tom Smid - Aloijs Baijer 1 - 0
2. Nick Baan - Olivier Menken 1 - 0
3. Nico Zwirs - Stijn Romer 1 - 0
4. Roy Berger - Bastiaan Crooijmans 1 - 0

SBO 4 Koningin Beatrixschool - NHSB 1 Van Reenenschool 0 - 4
1. Michel Kloppenburg - Wouter Greve 0 - 1
2. Dennis Pentinga - Jasper Dekker 0 - 1
3. Laurens Quittner - Jeroen Winder 0 - 1
4. Daniel Schepers - Michel Ivulic 0 - 1

Uitslag voorronde 5

NHSB 1 Van Reenenschool - NBSB 2 BS De Bussel 2 - 2
1. Wouter Greve - Egens Graler 1 - 0
2. Jasper Dekker - Pim Coppens 0 - 1
3. Jeroen Winder - Victor van Dooren 0 - 1
4. Michel Ivulic - Bram Marisael 1 - 0

HSB 2 Vereniging Nutsschool - SBO 4 Koningin Beatrixschool 3 - 1
1. Aloijs Baijer - Michel Kloppenburg 1 - 0
2. Olivier Menken - Dennis Pentinga 0 - 1
3. Remmert Koster - Laurens Quittner 1 - 0
4. Stijn Romer - Daniel Schepers 1 - 0

ZSB 2 Juliana van Stolbergschool - OSBO 1 De Korenaar 1 - 3
1. Marcel van den Berge - Tom Smid 0 - 1
2. William Flikweert - Nick Baan 0 - 1
3. Arend-Jan Koopman - Nico Zwirs 0 - 1
4. Jelmer Flikweert - Roy Berger 1 - 0

Individuele scores

School B Naam Ap Bp %
RSB 1 Het Tangram 2 Jan van Overdam 15 14.5 96.67
NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 3 Tom Witsenburg 15 14 93.33
OSBO 1 De Korenaar 1 Tom Smid 15 12.5 83.33
OSBO 1 De Korenaar 3 Nico Zwirs 15 12.5 83.33
RSB 1 Het Tangram 1 Julian van Overdam 15 12.5 83.33
SGS 2 OBS De Koekoek 1 Hugo ten Hertog 13 11.5 88.46
NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 2 Xander Mostertman 15 11 73.33
SGS 2 OBS De Koekoek 2 Daan Schonberger 13 10.5 80.77
NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 1 Evie Warmelink 15 10.5 70.00
OSBO 1 De Korenaar 2 Nick Baan 15 10.5 70.00
OSBO 1 De Korenaar 4 Roy Berger 15 10.5 70.00
SGS 1 Koningin Emmaschool 1 3 Thijs Schouten 15 10.5 70.00
SGS 1 Koningin Emmaschool 1 4 Morgan Steenhuis 14 10 71.43
RSB 1 Het Tangram 3 Jonathan de Heer 15 10 66.67
NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 4 Olav Mostertman 15 9.5 63.33
NBSB 1 Zeelsterhof 1 Benjamin Bok 10 9 90.00
SGS 2 OBS De Koekoek 5 Peter Brugman 12 9 75.00
HSB 1 Het Palet 1 Thom Beeren 14 9 64.29
NBSB 2 BS De Bussel 3 Victor van Dooren 10 8.5 85.00
SGS 3 Koningin Emmaschool 2 3 Menno Zeijlemaker 10 8.5 85.00
NOSBO 3 OBS Theo Thijssen 4 Jilles Haverkort 10 8 80.00
OSBO 3 De Schakel 4 Fons Bemelmans 10 8 80.00
SGS 1 Koningin Emmaschool 1 2 Tinco Boekestijn 15 8 53.33
OSBO 3 De Schakel 3 Kyra-Tiana Kers 10 7.5 75.00
SGS 2 OBS De Koekoek 4 Joe Kole 11 7.5 68.18
HSB 1 Het Palet 5 Lucas Smits 12 7.5 62.50
SGS 2 OBS De Koekoek 3 Arnoud Damen 11 7 63.64
NBSB 1 Zeelsterhof 2 Nick van de Meerakker 10 6.5 65.00
SBO 2 Almelose Montessorischool 1 Philippe Schippers 10 6.5 65.00
SGA 2 De Punt 1 Tjark Vos 10 6.5 65.00
SGS 1 Koningin Emmaschool 1 1 David Kortz 14 6.5 46.43
NOSBO 3 OBS Theo Thijssen 3 Roald van den Boogaart 9 6 66.67
LeiSB 2 De Hobbitburcht 4 Daan van Leeuwen 10 6 60.00
OSBO 2 De Kringloop 1 Nick Beijerinck 10 6 60.00
OSBO 2 De Kringloop 3 Jasper Dede 10 6 60.00
SBO 2 Almelose Montessorischool 3 Thierry Pol 10 6 60.00
SGS 3 Koningin Emmaschool 2 2 Christopher Steenhuis 10 6 60.00
NBSB 2 BS De Bussel 2 Pim Coppens 10 5.5 55.00
OSBO 3 De Schakel 2 Milan van Dijk 10 5.5 55.00
SBO 3 Hengelose School Vereniging 2 Wouter Lardinois 5 5 100.00
SGA 1 Dalton de Meer 5 Robertjan Schlimbach 8 5 62.50
NOSBO 3 OBS Theo Thijssen 2 Arvid Hedemann 9 5 55.56
NBSB 2 BS De Bussel 4 Bram Marisael 10 5 50.00
NHSB 1 Van Reenenschool 3 Jeroen Winder 10 5 50.00
NHSB 1 Van Reenenschool 4 Michel Ivulic 10 5 50.00
OSBO 2 De Kringloop 4 Remco Brom 10 5 50.00
SBO 2 Almelose Montessorischool 2 Etienne Rameaux 10 5 50.00
SGA 1 Dalton de Meer 1 Daan van Ingen 10 5 50.00
HSB 1 Het Palet 3 Rogier Zoun 12 5 41.67
HSB 1 Het Palet 4 Milan Lips 12 5 41.67
RSB 1 Het Tangram 4 Mehul Mistry 15 5 33.33
NOSBO 3 OBS Theo Thijssen 1 Frank van der Werff 10 4.5 45.00
SGA 1 Dalton de Meer 3 Jannes van Ingen 10 4.5 45.00
HSB 2 Vereniging Nutsschool 1 Aloijs Baijer 5 4 80.00
OSBO 4 OBS Comenius 1 Armen Hachijan 5 4 80.00
SBO 1 OBS Drienermarke 1 Rik Vincent Suurmond 5 4 80.00
SBO 3 Hengelose School Vereniging 1 Jamie Duburg 5 4 80.00
ZSB 1 St. Bavoschool 2 Tom Cornelis 5 4 80.00
SGS 5 Koningin Emmaschool 3 4 Bruno Verdam 7 4 57.14
LeiSB 2 De Hobbitburcht 2 Caleb van Thiel 10 4 40.00
NHSB 1 Van Reenenschool 2 Jasper Dekker 10 4 40.00
SBO 2 Almelose Montessorischool 4 Tijmen Schraven 10 4 40.00
SGS 3 Koningin Emmaschool 2 4 Freek Berden 10 4 40.00
NOSBO 2 OBS Karrepad 2 Bert ter Bogt 5 3.5 70.00
LeiSB 2 De Hobbitburcht 3 Sena Ozdemir 9 3.5 38.89
SGS 5 Koningin Emmaschool 3 1 Jelle te Kloese 9 3.5 38.89
NHSB 1 Van Reenenschool 1 Wouter Greve 10 3.5 35.00
SGS 5 Koningin Emmaschool 3 7 Thomas Colenbrander 4 3 75.00
Nijmegen Montessorischool Heijendaal 4 Roel Reimink 5 3 60.00
NOSBO 2 OBS Karrepad 1 Harro Boven 5 3 60.00
ZSB 1 St. Bavoschool 4 Adam Bye 5 3 60.00
NBSB 1 Zeelsterhof 5 Gidius Bok 6 3 50.00
SGA 2 De Punt 4 Donnie Kenter 6 3 50.00
NBSB 1 Zeelsterhof 4 Thijn Boons 7 3 42.86
SGA 1 Dalton de Meer 2 Thijs de Boer 10 3 30.00
SGA 2 De Punt 2 Tom Helle 10 3 30.00
SGS 4 OBS Voordorp 5 Job Wessels 3 2.5 83.33
FSB 1 CBS Fontein 3 Jannet de Vries 5 2.5 50.00
NHSB 2 Haarlemse Montessorischool 2 Floris Schleicher 5 2.5 50.00
NHSB 4 BS De Westerkim 2 Thomas List 5 2.5 50.00
LeiSB 2 De Hobbitburcht 1 Nouri Mabrouk 10 2.5 25.00
OSBO 2 De Kringloop 2 Thomas Kortekaas 10 2.5 25.00
OSBO 3 De Schakel 1 Anirudh Ekambaranathan 10 2.5 25.00
LeiSB 1 School Kastanjelaan 5 Thijmen Piket 3 2 66.67
SBO 1 OBS Drienermarke 3 Ali Jawanshir 3 2 66.67
FSB 1 CBS Fontein 5 Ronald Beintema 4 2 50.00
HSB 2 Vereniging Nutsschool 3 Remmert Koster 4 2 50.00
NHSB 2 Haarlemse Montessorischool 4 Louis Taks 4 2 50.00
NHSB 3 OBS De Windroos 4 Joris Busink 4 2 50.00
OSBO 5 PCBS De Touwladder 4 Laurie Kampkuiper 4 2 50.00
ZSB 2 Juliana van Stolbergschool 1 Marcel van den Berge 4 2 50.00
ZSB 2 Juliana van Stolbergschool 3 Arend-Jan Koopman 4 2 50.00
ZSB 2 Juliana van Stolbergschool 5 Jelmer Flikweert 4 2 50.00
FSB 1 CBS Fontein 2 Janna Rauw 5 2 40.00
FSB 2 BS Op 'e Hichte 2 Jouke Bakker 5 2 40.00
FSB 2 BS Op 'e Hichte 3 Jaider Pommer 5 2 40.00
FSB 2 BS Op 'e Hichte 4 Jelke Bethlehem 5 2 40.00
LeiSB 3 De Elckerlyc 4 Kazuma Goh 5 2 40.00
NHSB 4 BS De Westerkim 3 Iris v/d Lugt 5 2 40.00
Nijmegen Montessorischool Heijendaal 3 Maurice Koppen 5 2 40.00
OSBO 4 OBS Comenius 2 Bjorn Rossler 5 2 40.00
SBO 4 Koningin Beatrixschool 2 Dennis Pentinga 5 2 40.00
SGS 4 OBS Voordorp 1 Maurits Politiek 5 2 40.00
SGS 5 Koningin Emmaschool 3 3 Joppe Boekestijn 5 2 40.00
SGS 5 Koningin Emmaschool 3 6 Nynke Vos 5 2 40.00
ZSB 1 St. Bavoschool 3 Roy Goethals 5 2 40.00
SGS 3 Koningin Emmaschool 2 1 Gijs Henstra 10 2 20.00
SGA 1 Dalton de Meer 4 Joeri Fresen 2 1.5 75.00
NHSB 3 OBS De Windroos 5 Edwin Schutter 3 1.5 50.00
OSBO 5 PCBS De Touwladder 5 Hidde Boerkamp 3 1.5 50.00
NHSB 3 OBS De Windroos 2 Michael Udink 4 1.5 37.50
OSBO 5 PCBS De Touwladder 2 Wim van Oorspronk 4 1.5 37.50
ZSB 2 Juliana van Stolbergschool 2 William Flikweert 4 1.5 37.50
LeiSB 1 School Kastanjelaan 1 Mats van Lit 5 1.5 30.00
LeiSB 1 School Kastanjelaan 2 Alexander Vierkant 5 1.5 30.00
NHSB 2 Haarlemse Montessorischool 1 Jonathan de Kleuver 5 1.5 30.00
NHSB 3 OBS De Windroos 1 Nina Schumacher 5 1.5 30.00
ZSB 1 St. Bavoschool 1 Chris van Waes 5 1.5 30.00
SGA 2 De Punt 3 Kevin Berkhout 8 1.5 18.75
NOSBO 3 OBS Theo Thijssen 5 Samseer Ainoel 2 1 50.00
NHSB 2 Haarlemse Montessorischool 5 Arnout Franx 3 1 33.33
OSBO 4 OBS Comenius 4 Iqbal Salehi 3 1 33.33
SBO 1 OBS Drienermarke 5 Jordy Wanningen 3 1 33.33
HSB 2 Vereniging Nutsschool 4 Stijn Romer 4 1 25.00
LeiSB 1 School Kastanjelaan 4 Richard Spelt 4 1 25.00
NHSB 3 OBS De Windroos 3 Bas Hoekstra 4 1 25.00
SGS 5 Koningin Emmaschool 3 5 Janna Reijseger 4 1 25.00
ZSB 2 Juliana van Stolbergschool 4 Bas Polderman 4 1 25.00
FSB 1 CBS Fontein 1 Folmer Heikamp 5 1 20.00
HSB 2 Vereniging Nutsschool 2 Olivier Menken 5 1 20.00
LeiSB 3 De Elckerlyc 1 Myrre Hortensius 5 1 20.00
LeiSB 3 De Elckerlyc 2 Kodai Inoyama 5 1 20.00
LeiSB 3 De Elckerlyc 3 Anouk Spierdijk 5 1 20.00
NHSB 4 BS De Westerkim 4 Yaphet Ahmed 5 1 20.00
Nijmegen Montessorischool Heijendaal 1 Balder Stalmeier 5 1 20.00
Nijmegen Montessorischool Heijendaal 2 Casper Peeters 5 1 20.00
OSBO 5 PCBS De Touwladder 3 Daphne Hachmang 5 1 20.00
SBO 1 OBS Drienermarke 2 Pim ten Hove 5 1 20.00
SBO 4 Koningin Beatrixschool 1 Michel Kloppenburg 5 1 20.00
SGS 4 OBS Voordorp 2 David Yeboa 5 1 20.00
SGS 4 OBS Voordorp 3 Luuk van Kessel 5 1 20.00
NBSB 1 Zeelsterhof 3 Martin van de Pas 7 1 14.29
HSB 1 Het Palet 2 Danh Phan 10 1 10.00
SGA 2 De Punt 5 Ronnie v/d Kroon 6 0.5 8.33
NBSB 2 BS De Bussel 1 Egens Graler 10 0 0.00
SGS 5 Koningin Emmaschool 3 2 Anton Boeckxstaens 6 0 0.00
FSB 2 BS Op 'e Hichte 1 Lars van der Laan 5 0 0.00
NHSB 4 BS De Westerkim 1 Brian Visser 5 0 0.00
NOSBO 2 OBS Karrepad 3 Rutger Bosscher 5 0 0.00
NOSBO 2 OBS Karrepad 4 Roel Dijkstra 5 0 0.00
OSBO 4 OBS Comenius 3 Sherban Najafi 5 0 0.00
SBO 3 Hengelose School Vereniging 3 Thomas Bloemberg 5 0 0.00
SBO 4 Koningin Beatrixschool 3 Laurens Quittner 5 0 0.00
SBO 4 Koningin Beatrixschool 4 Daniel Schepers 5 0 0.00
OSBO 5 PCBS De Touwladder 1 Michiel Huizer 4 0 0.00
LeiSB 1 School Kastanjelaan 3 Dave Engelse 3 0 0.00
NHSB 2 Haarlemse Montessorischool 3 Tycho de Weert 3 0 0.00
HSB 2 Vereniging Nutsschool 5 Bastiaan Crooijmans 2 0 0.00
OSBO 4 OBS Comenius 5 Joep van der Staaij 2 0 0.00
SBO 1 OBS Drienermarke 6 Daan Kolthof 2 0 0.00
SGS 4 OBS Voordorp 4 Yuric van Brenk 2 0 0.00
SGS 1 Koningin Emmaschool 1 5 Christopher Steenhuis 1 0 0.00
SGS 1 Koningin Emmaschool 1 6 Jelle te Kloese 1 0 0.00
FSB 1 CBS Fontein 4 Alie Woudstra 1 0 0.00
LeiSB 2 De Hobbitburcht 5 Ivar van de Mark 1 0 0.00
SBO 1 OBS Drienermarke 4 Gijs Lansink 1 0 0.00
Document acties
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.