2005

Basisonderwijs categorie III


Finalegroep

BO Finalegroep Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 1 8 16 x 4 3 4
2. SBO 1 Almelose Montessorischool 6 8 0 x ½
3. FSB De Paedwizer 5 11 1 x 2 3
4. NBSB 1 De Wegwijzer 5 0 ½ x 2
5. NBSB 2 Zeelsterhof 4 2 x 2
6. SGS 1 Koningin Emmaschool 2 7 ½ 1 2 2 x

Uitslag Finale ronde 1

SBO 1 Almelose Montessorischool 1710 - NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 1 1621 0 - 4
1. Maurice Schippers 1710 - Milan Mostertman 1664 0 - 1
2. Philippe Schippers - David Slagter 1543 0 - 1
3. Etienne Rameaux - Milan Heller 0 - 1
4. Jelco Plomp - Evie Warmelink 1657 0 - 1

NBSB 1 De Wegwijzer - NBSB 2 Zeelsterhof 1378 -
1. Dirk van den Bosch - Luuk van de Meerakker 1378 ½ - ½
2. Lucia Ghisai - Benjamin Bok 0 - 1
3. Noor van den Bosch - Nick van de Meerakker 1 - 0
4. Martijn Kok - Thijn Boons 1 - 0

FSB De Paedwizer - SGS 1 Koningin Emmaschool 3 - 1
1. Harmen Visscher - Bram Reitsma 1 - 0
2. Christiaan Hendriks - Lennert Boeckxstaens 1 - 0
3. Arno Holtrop - Thijs Schouten 1 - 0
4. Sam Schillemans - Tijmen Witte 0 - 1

Uitslag Finale ronde 2

NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 1 1621 - SGS 1 Koningin Emmaschool - ½
1. Milan Mostertman 1664 - Bram Reitsma 1 - 0
2. David Slagter 1543 - Lennert Boeckxstaens 1 - 0
3. Milan Heller - Thijs Schouten 1 - 0
4. Evie Warmelink 1657 - Tijmen Witte ½ - ½

NBSB 2 Zeelsterhof 1378 - FSB De Paedwizer 2 - 2
1. Luuk van de Meerakker 1378 - Harmen Visscher 1 - 0
2. Benjamin Bok - Christiaan Hendriks 1 - 0
3. Nick van de Meerakker - Arno Holtrop 0 - 1
4. Niels van den Langenberg - Jeroen van Dijk 0 - 1

SBO 1 Almelose Montessorischool 1710 - NBSB 1 De Wegwijzer ½ -
1. Maurice Schippers 1710 - Dirk van den Bosch 0 - 1
2. Philippe Schippers - Lucia Ghisai 0 - 1
3. Etienne Rameaux - Noor van den Bosch 0 - 1
4. Jelco Plomp - Martijn Kok ½ - ½

Uitslag Finale ronde 3

NBSB 1 De Wegwijzer - NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 1 1621 0 - 4
1. Dirk van den Bosch - Milan Mostertman 1664 0 - 1
2. Lucia Ghisai - David Slagter 1543 0 - 1
3. Noor van den Bosch - Milan Heller 0 - 1
4. Martijn Kok - Evie Warmelink 1657 0 - 1

FSB De Paedwizer - SBO 1 Almelose Montessorischool 1710 -
1. Harmen Visscher - Maurice Schippers 1710 0 - 1
2. Christiaan Hendriks - Philippe Schippers 0 - 1
3. Arno Holtrop - Etienne Rameaux 1 - 0
4. Sam Schillemans - Jelco Plomp ½ - ½

SGS 1 Koningin Emmaschool - NBSB 2 Zeelsterhof 1378 2 - 2
1. Diederik van der Wijk - Luuk van de Meerakker 1378 0 - 1
2. Bram Reitsma - Benjamin Bok 0 - 1
3. Lennert Boeckxstaens - Nick van de Meerakker 1 - 0
4. Thijs Schouten - Thijn Boons 1 - 0

Uitslag Finale ronde 4

NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 1 1621 - NBSB 2 Zeelsterhof 1378 -
1. Milan Mostertman 1664 - Luuk van de Meerakker 1378 0 - 1
2. David Slagter 1543 - Benjamin Bok 0 - 1
3. Milan Heller - Nick van de Meerakker ½ - ½
4. Evie Warmelink 1657 - Niels van den Langenberg 1 - 0

SBO 1 Almelose Montessorischool 1710 - SGS 1 Koningin Emmaschool -
1. Maurice Schippers 1710 - Bram Reitsma 1 - 0
2. Philippe Schippers - Lennert Boeckxstaens 1 - 0
3. Etienne Rameaux - Thijs Schouten ½ - ½
4. Jelco Plomp - Tijmen Witte 0 - 1

NBSB 1 De Wegwijzer - FSB De Paedwizer ½ -
1. Dirk van den Bosch - Harmen Visscher ½ - ½
2. Lucia Ghisai - Christiaan Hendriks 0 - 1
3. Noor van den Bosch - Arno Holtrop 0 - 1
4. Martijn Kok - Jeroen van Dijk 0 - 1

Uitslag Finale ronde 5

FSB De Paedwizer - NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 1 1621 1 - 3
1. Harmen Visscher - Milan Mostertman 1664 0 - 1
2. Christiaan Hendriks - David Slagter 1543 1 - 0
3. Arno Holtrop - Milan Heller 0 - 1
4. Sam Schillemans - Evie Warmelink 1657 0 - 1

SGS 1 Koningin Emmaschool - NBSB 1 De Wegwijzer 2 - 2
1. Diederik van der Wijk - Dirk van den Bosch 0 - 1
2. Lennert Boeckxstaens - Lucia Ghisai 1 - 0
3. Mathijs Westerink - Noor van den Bosch 0 - 1
4. Anton Boeckxstaens - Martijn Kok 1 - 0

NBSB 2 Zeelsterhof 1378 - SBO 1 Almelose Montessorischool 1710 -
1. Luuk van de Meerakker 1378 - Maurice Schippers 1710 0 - 1
2. Benjamin Bok - Philippe Schippers 1 - 0
3. Niels van den Langenberg - Etienne Rameaux ½ - ½
4. Thijn Boons - Jelco Plomp 0 - 1

Halve Finalegroep 1

BO Halve Finalegroep 1 Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 1 10 18 x 4 4 4
2. NBSB 2 Zeelsterhof 5 9 0 x 3 2
3. SGS 2 OBS De Koekoek 4 9 x 1
4. SGS 3 OBS 't Palet 4 0 1 3 x 3
5. OSBO 1 De Schakel 4 0 1 x
6. LeiSB 2 De Elckerlyc 3 7 ½ 2 ½ x

Uitslag Halve Finale ronde 1

LeiSB 2 De Elckerlyc 1515 - NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 1 1621 ½ -
1. Mart Hortensius 1515 - Milan Mostertman 1664 0 - 1
2. Martijn Zuiddam - David Slagter 1543 0 - 1
3. Myrre Hortensius - Milan Heller ½ - ½
4. Torsten v/d Berg - Evie Warmelink 1657 0 - 1

NBSB 2 Zeelsterhof 1378 - SGS 2 OBS De Koekoek -
1. Luuk van de Meerakker 1378 - Hugo ten Hertog ½ - ½
2. Benjamin Bok - Daan Schonberger 1 - 0
3. Nick van de Meerakker - Joe Kole 0 - 1
4. Thijn Boons - Arnoud Damen 0 - 1

SGS 3 OBS 't Palet - OSBO 1 De Schakel 3 - 1
1. Daniel Andel - Anirudh Ekambaranathan ½ - ½
2. Cas Michiels - Milan van Dijk ½ - ½
3. Jesse Boeve - Mariska Bosschert 1 - 0
4. Olivier Boon - Fons Bemelmans 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 2

NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 1 1621 - OSBO 1 De Schakel 4 - 0
1. Milan Mostertman 1664 - Anirudh Ekambaranathan 1 - 0
2. David Slagter 1543 - Milan van Dijk 1 - 0
3. Milan Heller - Mariska Bosschert 1 - 0
4. Evie Warmelink 1657 - Kyra-Tiana Kers 1 - 0

SGS 2 OBS De Koekoek - SGS 3 OBS 't Palet 1 - 3
1. Hugo ten Hertog - Daniel Andel 1 - 0
2. Daan Schonberger - Cas Michiels 0 - 1
3. Joe Kole - Jesse Boeve 0 - 1
4. Arnoud Damen - Olivier Boon 0 - 1

LeiSB 2 De Elckerlyc 1515 - NBSB 2 Zeelsterhof 1378 2 - 2
1. Mart Hortensius 1515 - Luuk van de Meerakker 1378 0 - 1
2. Martijn Zuiddam - Benjamin Bok 1 - 0
3. Myrre Hortensius - Nick van de Meerakker 1 - 0
4. Torsten v/d Berg - Niels van den Langenberg 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 3

NBSB 2 Zeelsterhof 1378 - NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 1 1621 0 - 4
1. Luuk van de Meerakker 1378 - Milan Mostertman 1664 0 - 1
2. Benjamin Bok - David Slagter 1543 0 - 1
3. Nick van de Meerakker - Milan Heller 0 - 1
4. Thijn Boons - Evie Warmelink 1657 0 - 1

SGS 3 OBS 't Palet - LeiSB 2 De Elckerlyc 1515 -
1. Daniel Andel - Mart Hortensius 1515 0 - 1
2. Cas Michiels - Martijn Zuiddam ½ - ½
3. Jesse Boeve - Myrre Hortensius 0 - 1
4. Olivier Boon - Torsten v/d Berg 1 - 0

OSBO 1 De Schakel - SGS 2 OBS De Koekoek -
1. Anirudh Ekambaranathan - Hugo ten Hertog 0 - 1
2. Milan van Dijk - Daan Schonberger 1 - 0
3. Kyra-Tiana Kers - Joe Kole 1 - 0
4. Fons Bemelmans - Arnoud Damen ½ - ½

Uitslag Halve Finale ronde 4

NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 1 1621 - SGS 2 OBS De Koekoek -
1. Milan Mostertman 1664 - Hugo ten Hertog 0 - 1
2. David Slagter 1543 - Daan Schonberger ½ - ½
3. Milan Heller - Joe Kole 1 - 0
4. Evie Warmelink 1657 - Arnoud Damen 1 - 0

LeiSB 2 De Elckerlyc 1515 - OSBO 1 De Schakel ½ -
1. Mart Hortensius 1515 - Anirudh Ekambaranathan 0 - 1
2. Martijn Zuiddam - Milan van Dijk ½ - ½
3. Myrre Hortensius - Mariska Bosschert 0 - 1
4. Torsten v/d Berg - Fons Bemelmans 0 - 1

NBSB 2 Zeelsterhof 1378 - SGS 3 OBS 't Palet 3 - 1
1. Luuk van de Meerakker 1378 - Daniel Andel 1 - 0
2. Benjamin Bok - Cas Michiels 1 - 0
3. Nick van de Meerakker - Jesse Boeve 0 - 1
4. Niels van den Langenberg - Olivier Boon 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 5

SGS 3 OBS 't Palet - NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 1 1621 0 - 4
1. Daniel Andel - Milan Mostertman 1664 0 - 1
2. Cas Michiels - David Slagter 1543 0 - 1
3. Jesse Boeve - Evie Warmelink 1657 0 - 1
4. Olivier Boon - Milan Heller 0 - 1

OSBO 1 De Schakel - NBSB 2 Zeelsterhof 1378 -
1. Anirudh Ekambaranathan - Luuk van de Meerakker 1378 ½ - ½
2. Milan van Dijk - Benjamin Bok 0 - 1
3. Mariska Bosschert - Nick van de Meerakker 0 - 1
4. Kyra-Tiana Kers - Thijn Boons 1 - 0

SGS 2 OBS De Koekoek - LeiSB 2 De Elckerlyc 1515 -
1. Hugo ten Hertog - Mart Hortensius 1515 1 - 0
2. Daan Schonberger - Martijn Zuiddam 0 - 1
3. Joe Kole - Myrre Hortensius ½ - ½
4. Arnoud Damen - Torsten v/d Berg 1 - 0

Halve Finalegroep 2

BO Halve Finalegroep 2 Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. SBO 1 Almelose Montessorischool 9 14 x 2 3 3
2. FSB De Paedwizer 8 13½ 2 x 2 3 3
3. OSBO 5 OBS De Hagenpoort 5 11 1 2 x 3
4. OSBO 3 De Korenaar 4 1 1 x 0 3
5. NOSBO 2 Annie M.G. Schmidtschool 2 3 9 ½ 1 4 x 2
6. NOSBO 3 OBS Theo Thijssen 1 5 ½ 1 ½ 1 2 x

Uitslag Halve Finale ronde 1

NOSBO 3 OBS Theo Thijssen - SBO 1 Almelose Montessorischool 1710 ½ -
1. Jilles Haverkort - Maurice Schippers 1710 0 - 1
2. Frank van der Werff - Philippe Schippers 0 - 1
3. Arvid Hedemann - Etienne Rameaux ½ - ½
4. Roald van den Boogaart - Jelco Plomp 0 - 1

NOSBO 2 Annie M.G. Schmidtschool 2 1202 - FSB De Paedwizer ½ -
1. Jonathan Slagter 1197 - Harmen Visscher ½ - ½
2. Date Pijlman - Christiaan Hendriks 0 - 1
3. Len Warmelink 1207 - Arno Holtrop 0 - 1
4. Wierd van der Zee - Jeroen van Dijk 0 - 1

OSBO 5 OBS De Hagenpoort - OSBO 3 De Korenaar -
1. Ward Kiers - Tom Smid 1 - 0
2. Sepp Eckenhausen - Nick Baan ½ - ½
3. Frank Peeters - Nico Zwirs 0 - 1
4. Max van de Pavoordt - Roy Berger 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 2

SBO 1 Almelose Montessorischool 1710 - OSBO 3 De Korenaar 3 - 1
1. Maurice Schippers 1710 - Tom Smid 1 - 0
2. Philippe Schippers - Nick Baan 1 - 0
3. Etienne Rameaux - Nico Zwirs 0 - 1
4. Jelco Plomp - Sharon Tolstra 1 - 0

FSB De Paedwizer - OSBO 5 OBS De Hagenpoort 2 - 2
1. Harmen Visscher - Ward Kiers 0 - 1
2. Christiaan Hendriks - Sepp Eckenhausen 1 - 0
3. Arno Holtrop - Frank Peeters 0 - 1
4. Sam Schillemans - Max van de Pavoordt 1 - 0

NOSBO 3 OBS Theo Thijssen - NOSBO 2 Annie M.G. Schmidtschool 2 1272 2 - 2
1. Jilles Haverkort - Jonathan Slagter 1197 0 - 1
2. Frank van der Werff - Xander Mostertman 1413 1 - 0
3. Arvid Hedemann - Len Warmelink 1207 0 - 1
4. Roald van den Boogaart - Wierd van der Zee 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 3

NOSBO 2 Annie M.G. Schmidtschool 2 1272 - SBO 1 Almelose Montessorischool 1710 -
1. Jonathan Slagter 1197 - Maurice Schippers 1710 0 - 1
2. Date Pijlman - Philippe Schippers ½ - ½
3. Xander Mostertman 1413 - Etienne Rameaux ½ - ½
4. Len Warmelink 1207 - Jelco Plomp ½ - ½

OSBO 5 OBS De Hagenpoort - NOSBO 3 OBS Theo Thijssen - ½
1. Ward Kiers - Frank van der Werff 1 - 0
2. Sepp Eckenhausen - Arvid Hedemann 1 - 0
3. Frank Peeters - Roald van den Boogaart ½ - ½
4. Max van de Pavoordt - Nigel van Alff 1 - 0

OSBO 3 De Korenaar - FSB De Paedwizer 1 - 3
1. Tom Smid - Harmen Visscher 0 - 1
2. Nick Baan - Christiaan Hendriks 0 - 1
3. Roy Berger - Arno Holtrop 0 - 1
4. Sharon Tolstra - Jeroen van Dijk 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 4

SBO 1 Almelose Montessorischool 1710 - FSB De Paedwizer 2 - 2
1. Maurice Schippers 1710 - Harmen Visscher 1 - 0
2. Philippe Schippers - Christiaan Hendriks 1 - 0
3. Etienne Rameaux - Arno Holtrop 0 - 1
4. Jelco Plomp - Sam Schillemans 0 - 1

NOSBO 3 OBS Theo Thijssen - OSBO 3 De Korenaar 1 - 3
1. Jilles Haverkort - Tom Smid 0 - 1
2. Frank van der Werff - Nico Zwirs 1 - 0
3. Roald van den Boogaart - Roy Berger 0 - 1
4. Samseer Ainoel - Sharon Tolstra 0 - 1

NOSBO 2 Annie M.G. Schmidtschool 2 1310 - OSBO 5 OBS De Hagenpoort 1 - 3
1. Date Pijlman - Ward Kiers 0 - 1
2. Xander Mostertman 1413 - Sepp Eckenhausen 0 - 1
3. Len Warmelink 1207 - Frank Peeters 1 - 0
4. Wierd van der Zee - Max van de Pavoordt 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 5

OSBO 5 OBS De Hagenpoort - SBO 1 Almelose Montessorischool 1710 1 - 3
1. Ward Kiers - Maurice Schippers 1710 0 - 1
2. Sepp Eckenhausen - Philippe Schippers 0 - 1
3. Frank Peeters - Etienne Rameaux 1 - 0
4. Max van de Pavoordt - Jelco Plomp 0 - 1

OSBO 3 De Korenaar - NOSBO 2 Annie M.G. Schmidtschool 2 1305 0 - 4
1. Tom Smid - Jonathan Slagter 1197 0 - 1
2. Nick Baan - Date Pijlman 0 - 1
3. Nico Zwirs - Xander Mostertman 1413 0 - 1
4. Roy Berger - Wierd van der Zee 0 - 1

FSB De Paedwizer - NOSBO 3 OBS Theo Thijssen 3 - 1
1. Harmen Visscher - Jilles Haverkort 0 - 1
2. Christiaan Hendriks - Arvid Hedemann 1 - 0
3. Arno Holtrop - Nigel van Alff 1 - 0
4. Jeroen van Dijk - Samseer Ainoel 1 - 0

Halve Finalegroep 3

BO Halve Finalegroep 3 Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. SGS 1 Koningin Emmaschool 9 13½ x 3 2 3 3
2. NBSB 1 De Wegwijzer 6 10 1 x 2 2
3. ZSB 1 CSB De Oude Vaart 5 10 2 x 2 2
4. SGS 4 CBS De Hoeksteen 4 9 1 2 x 2
5. HSB 2 De Floriant 3 9 2 2 x 2
6. SGA 1 OBS De Grote Beer 3 1 2 2 2 x

Uitslag Halve Finale ronde 1

ZSB 1 CSB De Oude Vaart - HSB 2 De Floriant 2 - 2
1. Quinten Ducarmon - Maurice Manoch 1 - 0
2. Luuc van der Zee - Gayan Teubel 0 - 1
3. Jelle Blondeel - Robert Windmeijer 1 - 0
4. Jurgen de Bruijne - Leon Mooren 0 - 1

SGS 1 Koningin Emmaschool - SGS 4 CBS De Hoeksteen 3 - 1
1. Diederik van der Wijk - Milly Schakel 0 - 1
2. Bram Reitsma - Martijn Duijm 1 - 0
3. Lennert Boeckxstaens - Wijnand Timmermans 1 - 0
4. Thijs Schouten - Niek Monster 1 - 0

SGA 1 OBS De Grote Beer - NBSB 1 De Wegwijzer -
1. Don v.d. Bergh - Dirk van den Bosch 0 - 1
2. Admir Kustura - Lucia Ghisai ½ - ½
3. Admira Kustura - Noor van den Bosch ½ - ½
4. Tom Bussink - Martijn Kok ½ - ½

Uitslag Halve Finale ronde 2

HSB 2 De Floriant - NBSB 1 De Wegwijzer 2 - 2
1. Maurice Manoch - Dirk van den Bosch 0 - 1
2. Gayan Teubel - Lucia Ghisai 1 - 0
3. Robert Windmeijer - Noor van den Bosch 0 - 1
4. Leon Mooren - Martijn Kok 1 - 0

SGS 4 CBS De Hoeksteen - SGA 1 OBS De Grote Beer 2 - 2
1. Milly Schakel - Don v.d. Bergh 1 - 0
2. Martijn Duijm - Admir Kustura 0 - 1
3. Wijnand Timmermans - Admira Kustura 0 - 1
4. Teus Oskam - Tom Bussink 1 - 0

ZSB 1 CSB De Oude Vaart - SGS 1 Koningin Emmaschool 2 - 2
1. Quinten Ducarmon - Diederik van der Wijk 1 - 0
2. Luuc van der Zee - Bram Reitsma 1 - 0
3. Jelle Blondeel - Lennert Boeckxstaens 0 - 1
4. Jurgen de Bruijne - Tijmen Witte 0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 3

SGS 1 Koningin Emmaschool - HSB 2 De Floriant -
1. Diederik van der Wijk - Maurice Manoch 0 - 1
2. Bram Reitsma - Gayan Teubel ½ - ½
3. Lennert Boeckxstaens - Robert Windmeijer 1 - 0
4. Thijs Schouten - Leon Mooren 1 - 0

SGA 1 OBS De Grote Beer - ZSB 1 CSB De Oude Vaart 2 - 2
1. Don v.d. Bergh - Quinten Ducarmon 0 - 1
2. Admir Kustura - Luuc van der Zee 1 - 0
3. Admira Kustura - Jelle Blondeel ½ - ½
4. Tom Bussink - Jurgen de Bruijne ½ - ½

NBSB 1 De Wegwijzer - SGS 4 CBS De Hoeksteen 2 - 2
1. Dirk van den Bosch - Milly Schakel 1 - 0
2. Lucia Ghisai - Martijn Duijm 0 - 1
3. Noor van den Bosch - Wijnand Timmermans 0 - 1
4. Thomas Kok - Niek Monster 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 4

HSB 2 De Floriant - SGS 4 CBS De Hoeksteen -
1. Maurice Manoch - Milly Schakel 0 - 1
2. Gayan Teubel - Martijn Duijm ½ - ½
3. Robert Windmeijer - Wijnand Timmermans 0 - 1
4. Leon Mooren - Teus Oskam 1 - 0

ZSB 1 CSB De Oude Vaart - NBSB 1 De Wegwijzer -
1. Quinten Ducarmon - Dirk van den Bosch ½ - ½
2. Luuc van der Zee - Lucia Ghisai 1 - 0
3. Jelle Blondeel - Noor van den Bosch 0 - 1
4. Jurgen de Bruijne - Martijn Kok 0 - 1

SGS 1 Koningin Emmaschool - SGA 1 OBS De Grote Beer 3 - 1
1. Diederik van der Wijk - Don v.d. Bergh 0 - 1
2. Bram Reitsma - Admir Kustura 1 - 0
3. Lennert Boeckxstaens - Admira Kustura 1 - 0
4. Tijmen Witte - Tom Bussink 1 - 0

Uitslag Halve Finale ronde 5

SGA 1 OBS De Grote Beer - HSB 2 De Floriant 2 - 2
1. Don v.d. Bergh - Maurice Manoch 1 - 0
2. Admir Kustura - Gayan Teubel 0 - 1
3. Admira Kustura - Robert Windmeijer 0 - 1
4. Tom Bussink - Leon Mooren 1 - 0

NBSB 1 De Wegwijzer - SGS 1 Koningin Emmaschool 1 - 3
1. Dirk van den Bosch - Bram Reitsma 1 - 0
2. Lucia Ghisai - Lennert Boeckxstaens 0 - 1
3. Noor van den Bosch - Mathijs Westerink 0 - 1
4. Martijn Kok - Anton Boeckxstaens 0 - 1

SGS 4 CBS De Hoeksteen - ZSB 1 CSB De Oude Vaart -
1. Milly Schakel - Quinten Ducarmon ½ - ½
2. Martijn Duijm - Luuc van der Zee 0 - 1
3. Wijnand Timmermans - Jelle Blondeel 0 - 1
4. Tijmen Schakel - Jurgen de Bruijne 1 - 0

Voorrondegroep A

BO Voorrondegroep A Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. SGS 3 OBS 't Palet 9 16 x 2 3 4 3 4
2. NOSBO 2 Annie M.G. Schmidtschool 2 6 12 2 x 2 2 2 4
3. NBSB 1 De Wegwijzer 6 11 1 2 x 2 3 3
4. LeiSB 1 De Tweemaster 6 11 0 2 2 x 3 4
5. OSBO 2 Montessorischool Wageningen 2 7 1 2 1 1 x 2
6. SBO 3 Koningin Beatrixschool 1 3 0 0 1 0 2 x

De wegwijzer gaat door vanwege het vervallen van de uitslag op bord 4 in de onderlinge wedstrijd tegen de Tweemaster.

Uitslag voorronde 1

LeiSB 1 De Tweemaster - NBSB 1 De Wegwijzer 2 - 2
1. Elmar Moerman - Dirk van den Bosch 0 - 1
2. Pieter Teeuw - Lucia Ghisai ½ - ½
3. Jorrit Schoen - Noor van den Bosch ½ - ½
4. Tijn Koenen - Martijn Kok 1 - 0

NOSBO 2 Annie M.G. Schmidtschool 2 - SGS 3 OBS 't Palet 2 - 2
1. Jonathan Slagter - Daniel Andel 1 - 0
2. Date Pijlman - Cas Michiels 0 - 1
3. Xander Mostertman - Jesse Boeve 0 - 1
4. Len Warmelink - Olivier Boon 1 - 0

SBO 3 Koningin Beatrixschool - OSBO 2 Montessorischool Wageningen 2 - 2
1. Michel Kloppenburg - Jeroen Goedhart 0 - 1
2. Daniel Schepers - Evan Mulder 1 - 0
3. Dennis Pentinga - Daan Leermakers 1 - 0
4. Dylan Jalving - Jente Christians 0 - 1

Uitslag voorronde 2

NBSB 1 De Wegwijzer - OSBO 2 Montessorischool Wageningen 3 - 1
1. Dirk van den Bosch - Jeroen Goedhart 1 - 0
2. Lucia Ghisai - Evan Mulder 1 - 0
3. Noor van den Bosch - Daan Leermakers 0 - 1
4. Martijn Kok - Jente Christians 1 - 0

SGS 3 OBS 't Palet - SBO 3 Koningin Beatrixschool 4 - 0
1. Daniel Andel - Michel Kloppenburg 1 - 0
2. Cas Michiels - Daniel Schepers 1 - 0
3. Jesse Boeve - Dennis Pentinga 1 - 0
4. Olivier Boon - Dylan Jalving 1 - 0

LeiSB 1 De Tweemaster - NOSBO 2 Annie M.G. Schmidtschool 2 2 - 2
1. Elmar Moerman - Jonathan Slagter 0 - 1
2. Pieter Teeuw - Date Pijlman 1 - 0
3. Jorrit Schoen - Xander Mostertman 0 - 1
4. Tijn Koenen - Wierd van der Zee 1 - 0

Uitslag voorronde 3

NOSBO 2 Annie M.G. Schmidtschool 2 - NBSB 1 De Wegwijzer 2 - 2
1. Jonathan Slagter - Dirk van den Bosch 0 - 1
2. Date Pijlman - Lucia Ghisai 1 - 0
3. Len Warmelink - Noor van den Bosch 0 - 1
4. Wierd van der Zee - Martijn Kok 1 - 0

SBO 3 Koningin Beatrixschool - LeiSB 1 De Tweemaster 0 - 4
1. Michel Kloppenburg - Elmar Moerman 0 - 1
2. Daniel Schepers - Pieter Teeuw 0 - 1
3. Dennis Pentinga - Jorrit Schoen 0 - 1
4. Dylan Jalving - Tijn Koenen 0 - 1

OSBO 2 Montessorischool Wageningen - SGS 3 OBS 't Palet 1 - 3
1. Jeroen Goedhart - Daniel Andel 0 - 1
2. Evan Mulder - Cas Michiels 0 - 1
3. Daan Leermakers - Jesse Boeve 0 - 1
4. Jente Christians - Olivier Boon 1 - 0

Uitslag voorronde 4

NBSB 1 De Wegwijzer - SGS 3 OBS 't Palet 1 - 3
1. Dirk van den Bosch - Daniel Andel 1 - 0 Regl.
2. Lucia Ghisai - Cas Michiels 0 - 1
3. Noor van den Bosch - Jesse Boeve 0 - 1
4. Martijn Kok - Olivier Boon 0 - 1

LeiSB 1 De Tweemaster - OSBO 2 Montessorischool Wageningen 3 - 1
1. Elmar Moerman - Jeroen Goedhart 0 - 1
2. Pieter Teeuw - Evan Mulder 1 - 0
3. Jorrit Schoen - Daan Leermakers 1 - 0
4. Tijn Koenen - Jente Christians 1 - 0

NOSBO 2 Annie M.G. Schmidtschool 2 - SBO 3 Koningin Beatrixschool 4 - 0
1. Date Pijlman - Michel Kloppenburg 1 - 0
2. Xander Mostertman - Daniel Schepers 1 - 0
3. Len Warmelink - Dennis Pentinga 1 - 0
4. Wierd van der Zee - Dylan Jalving 1 - 0

Uitslag voorronde 5

SBO 3 Koningin Beatrixschool - NBSB 1 De Wegwijzer 1 - 3
1. Michel Kloppenburg - Dirk van den Bosch 0 - 1
2. Daniel Schepers - Lucia Ghisai 0 - 1
3. Dennis Pentinga - Noor van den Bosch 0 - 1
4. Dylan Jalving - Martijn Kok 1 - 0

OSBO 2 Montessorischool Wageningen - NOSBO 2 Annie M.G. Schmidtschool 2 2 - 2
1. Jeroen Goedhart - Jonathan Slagter 1 - 0
2. Evan Mulder - Xander Mostertman 0 - 1
3. Daan Leermakers - Len Warmelink 1 - 0
4. Jente Christians - Wierd van der Zee 0 - 1

SGS 3 OBS 't Palet - LeiSB 1 De Tweemaster 4 - 0
1. Daniel Andel - Elmar Moerman 1 - 0
2. Cas Michiels - Pieter Teeuw 1 - 0
3. Jesse Boeve - Jorrit Schoen 1 - 0
4. Olivier Boon - Tijn Koenen 1 - 0

Voorrondegroep B

BO Voorrondegroep B Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. SGS 1 Koningin Emmaschool 8 12½ x 3 2 2 3
2. OSBO 1 De Schakel 6 10½ x 2 2
3. OSBO 5 OBS De Hagenpoort 5 1 2 x 2 2
4. SBO 2 Hengelose School Vereniging 4 10½ 2 x 2
5. SGA 2 Caleidoscoop 4 2 2 2 x 2
6. NHSB 3 De Ark 3 1 2 2 ½ 2 x

Uitslag voorronde 1

OSBO 1 De Schakel - NHSB 3 De Ark 2 - 2
1. Anirudh Ekambaranathan - David Klein 0 - 1
2. Milan van Dijk - Willem Roos 1 - 0
3. Mariska Bosschert - Douwe de Voogt 0 - 1
4. Kyra-Tiana Kers - Jelle Brummer 1 - 0

SGA 2 Caleidoscoop - SBO 2 Hengelose School Vereniging 2 - 2
1. Martijn van Andel - Jamie Duburg 0 - 1
2. Maarten Klop - Olivia The 1 - 0
3. Fabian Pereboom - Wouter Lardinois 0 - 1
4. Jimmy Jansen - Olivier Rutgers 1 - 0

OSBO 5 OBS De Hagenpoort - SGS 1 Koningin Emmaschool 1 - 3
1. Ward Kiers - Diederik van der Wijk 1 - 0
2. Sepp Eckenhausen - Bram Reitsma 0 - 1
3. Frank Peeters - Lennert Boeckxstaens 0 - 1
4. Max van de Pavoordt - Mathijs Westerink 0 - 1

Uitslag voorronde 2

NHSB 3 De Ark - SGS 1 Koningin Emmaschool 1 - 3
1. David Klein - Diederik van der Wijk 1 - 0
2. Willem Roos - Bram Reitsma 0 - 1
3. Douwe de Voogt - Lennert Boeckxstaens 0 - 1
4. Jelle Brummer - Thijs Schouten 0 - 1

SBO 2 Hengelose School Vereniging - OSBO 5 OBS De Hagenpoort -
1. Jamie Duburg - Ward Kiers 0 - 1
2. Olivia The - Sepp Eckenhausen ½ - ½
3. Wouter Lardinois - Frank Peeters 1 - 0
4. Olivier Rutgers - Max van de Pavoordt 0 - 1

OSBO 1 De Schakel - SGA 2 Caleidoscoop -
1. Anirudh Ekambaranathan - Martijn van Andel 1 - 0
2. Milan van Dijk - Maarten Klop ½ - ½
3. Kyra-Tiana Kers - Fabian Pereboom 0 - 1
4. Fons Bemelmans - Jimmy Jansen 1 - 0

Uitslag voorronde 3

SGA 2 Caleidoscoop - NHSB 3 De Ark 2 - 2
1. Martijn van Andel - David Klein 0 - 1
2. Maarten Klop - Willem Roos 1 - 0
3. Fabian Pereboom - Douwe de Voogt 1 - 0
4. Jimmy Jansen - Jelle Brummer 0 - 1

OSBO 5 OBS De Hagenpoort - OSBO 1 De Schakel 2 - 2
1. Ward Kiers - Anirudh Ekambaranathan 1 - 0
2. Sepp Eckenhausen - Milan van Dijk 0 - 1
3. Frank Peeters - Mariska Bosschert 0 - 1
4. Max van de Pavoordt - Fons Bemelmans 1 - 0

SGS 1 Koningin Emmaschool - SBO 2 Hengelose School Vereniging 2 - 2
1. Bram Reitsma - Jamie Duburg 0 - 1
2. Lennert Boeckxstaens - Olivia The 1 - 0
3. Mathijs Westerink - Wouter Lardinois 0 - 1
4. Tijmen Witte - Olivier Rutgers 1 - 0

Uitslag voorronde 4

NHSB 3 De Ark - SBO 2 Hengelose School Vereniging ½ -
1. David Klein - Jamie Duburg ½ - ½
2. Willem Roos - Olivia The 0 - 1
3. Douwe de Voogt - Wouter Lardinois 0 - 1
4. Jelle Brummer - Olivier Rutgers 0 - 1

OSBO 1 De Schakel - SGS 1 Koningin Emmaschool -
1. Anirudh Ekambaranathan - Bram Reitsma 1 - 0
2. Milan van Dijk - Lennert Boeckxstaens ½ - ½
3. Mariska Bosschert - Thijs Schouten 0 - 1
4. Kyra-Tiana Kers - Tijmen Witte 0 - 1

SGA 2 Caleidoscoop - OSBO 5 OBS De Hagenpoort 2 - 2
1. Martijn van Andel - Ward Kiers 1 - 0
2. Maarten Klop - Sepp Eckenhausen 1 - 0
3. Fabian Pereboom - Frank Peeters 0 - 1
4. Jimmy Jansen - Max van de Pavoordt 0 - 1

Uitslag voorronde 5

OSBO 5 OBS De Hagenpoort - NHSB 3 De Ark 2 - 2
1. Ward Kiers - David Klein 1 - 0
2. Sepp Eckenhausen - Willem Roos 0 - 1
3. Frank Peeters - Douwe de Voogt 1 - 0
4. Max van de Pavoordt - Thierry Nuyten 0 - 1

SGS 1 Koningin Emmaschool - SGA 2 Caleidoscoop 2 - 2
1. Diederik van der Wijk - Martijn van Andel 0 - 1
2. Lennert Boeckxstaens - Maarten Klop 1 - 0
3. Anton Boeckxstaens - Fabian Pereboom 1 - 0
4. NN - Jimmy Jansen 0 - 1 Regl.

SBO 2 Hengelose School Vereniging - OSBO 1 De Schakel -
1. Jamie Duburg - Anirudh Ekambaranathan 1 - 0
2. Olivia The - Milan van Dijk ½ - ½
3. Wouter Lardinois - Kyra-Tiana Kers 0 - 1
4. Olivier Rutgers - Fons Bemelmans 0 - 1

Voorrondegroep C

BO Voorrondegroep C Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. SBO 1 Almelose Montessorischool 9 13½ x 2 3 3 3
2. SGS 4 CBS De Hoeksteen 7 12½ x 3 2 3 3
3. NBSB 2 Zeelsterhof 6 11 2 1 x 2 3 3
4. OSBO 4 De Vlinderboom 5 1 2 2 x 2
5. NHSB 2 CBS De Westerkim 3 8 1 1 1 2 x 3
6. HSB 1 Pr Claus 0 1 1 1 1 x

Uitslag voorronde 1

SGS 4 CBS De Hoeksteen - NHSB 2 CBS De Westerkim 3 - 1
1. Milly Schakel - Pim van Velze 1 - 0
2. Martijn Duijm - Luc Vrooland 1 - 0
3. Wijnand Timmermans - Iris v/d Lugt 1 - 0
4. Teus Oskam - Brian Visser 0 - 1

OSBO 4 De Vlinderboom - HSB 1 Pr Claus -
1. Benjamin ten Holte - Marc van der Ham ½ - ½
2. Thomas Slijper - Jos Veldhuysen 1 - 0
3. Dimitri Krabbenberg - Bas van de Lustgraaf ½ - ½
4. Gideon ten Holte - Jasper Ras ½ - ½

SBO 1 Almelose Montessorischool - NBSB 2 Zeelsterhof 2 - 2
1. Maurice Schippers - Luuk van de Meerakker 1 - 0
2. Philippe Schippers - Benjamin Bok 0 - 1
3. Etienne Rameaux - Nick van de Meerakker 0 - 1
4. Jelco Plomp - Thijn Boons 1 - 0

Uitslag voorronde 2

NHSB 2 CBS De Westerkim - NBSB 2 Zeelsterhof 1 - 3
1. Pim van Velze - Luuk van de Meerakker 0 - 1
2. Luc Vrooland - Benjamin Bok 0 - 1
3. Brian Visser - Nick van de Meerakker 0 - 1
4. Benjamin Kooi - Niels van den Langenberg 1 - 0

HSB 1 Pr Claus - SBO 1 Almelose Montessorischool 1 - 3
1. Marc van der Ham - Maurice Schippers 0 - 1
2. Jos Veldhuysen - Philippe Schippers 0 - 1
3. Bas van de Lustgraaf - Etienne Rameaux 0 - 1
4. Jasper Ras - Jelco Plomp 1 - 0

SGS 4 CBS De Hoeksteen - OSBO 4 De Vlinderboom 2 - 2
1. Milly Schakel - Benjamin ten Holte 0 - 1
2. Martijn Duijm - Thomas Slijper 0 - 1
3. Wijnand Timmermans - Dimitri Krabbenberg 1 - 0
4. Niek Monster - Gideon ten Holte 1 - 0

Uitslag voorronde 3

OSBO 4 De Vlinderboom - NHSB 2 CBS De Westerkim 2 - 2
1. Benjamin ten Holte - Pim van Velze 1 - 0
2. Thomas Slijper - Luc Vrooland 1 - 0
3. Dimitri Krabbenberg - Iris v/d Lugt 0 - 1
4. Gideon ten Holte - Benjamin Kooi 0 - 1

SBO 1 Almelose Montessorischool - SGS 4 CBS De Hoeksteen -
1. Maurice Schippers - Milly Schakel 1 - 0
2. Philippe Schippers - Martijn Duijm ½ - ½
3. Etienne Rameaux - Wijnand Timmermans 0 - 1
4. Jelco Plomp - Teus Oskam 1 - 0

NBSB 2 Zeelsterhof - HSB 1 Pr Claus 3 - 1
1. Luuk van de Meerakker - Marc van der Ham 1 - 0
2. Benjamin Bok - Jos Veldhuysen 1 - 0
3. Nick van de Meerakker - Bas van de Lustgraaf 0 - 1
4. Thijn Boons - Jasper Ras 1 - 0

Uitslag voorronde 4

NHSB 2 CBS De Westerkim - HSB 1 Pr Claus 3 - 1
1. Pim van Velze - Marc van der Ham 0 - 1
2. Luc Vrooland - Jos Veldhuysen 1 - 0
3. Iris v/d Lugt - Bas van de Lustgraaf 1 - 0
4. Brian Visser - Jasper Ras 1 - 0

SGS 4 CBS De Hoeksteen - NBSB 2 Zeelsterhof 3 - 1
1. Milly Schakel - Luuk van de Meerakker 1 - 0
2. Martijn Duijm - Benjamin Bok 0 - 1
3. Wijnand Timmermans - Nick van de Meerakker 1 - 0
4. Niek Monster - Niels van den Langenberg 1 - 0

OSBO 4 De Vlinderboom - SBO 1 Almelose Montessorischool 1 - 3
1. Benjamin ten Holte - Maurice Schippers 0 - 1
2. Thomas Slijper - Philippe Schippers 0 - 1
3. Dimitri Krabbenberg - Etienne Rameaux 0 - 1
4. Gideon ten Holte - Jelco Plomp 1 - 0

Uitslag voorronde 5

SBO 1 Almelose Montessorischool - NHSB 2 CBS De Westerkim 3 - 1
1. Maurice Schippers - Pim van Velze 1 - 0
2. Philippe Schippers - Luc Vrooland 1 - 0
3. Etienne Rameaux - Iris v/d Lugt 1 - 0
4. Jelco Plomp - Benjamin Kooi 0 - 1

NBSB 2 Zeelsterhof - OSBO 4 De Vlinderboom 2 - 2
1. Luuk van de Meerakker - Benjamin ten Holte 0 - 1
2. Benjamin Bok - Thomas Slijper 1 - 0
3. Nick van de Meerakker - Dimitri Krabbenberg 1 - 0
4. Thijn Boons - Gideon ten Holte 0 - 1

HSB 1 Pr Claus - SGS 4 CBS De Hoeksteen 1 - 3
1. Marc van der Ham - Milly Schakel 0 - 1
2. Jos Veldhuysen - Martijn Duijm 0 - 1
3. Bas van de Lustgraaf - Wijnand Timmermans 0 - 1
4. Jasper Ras - Teus Oskam 1 - 0

Voorrondegroep D

BO Voorrondegroep D Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 1 10 20 x 4 4 4 4 4
2. OSBO 3 De Korenaar 7 11 0 x 2 3
3. HSB 2 De Floriant 5 0 x 3 2 3
4. RSB 1 Johannes Calvijnschool 4 8 0 2 1 x 2 3
5. NHSB 1 OBS De Blauwe Morgenster 4 0 1 2 2 x
6. SGA 5 Dalton Rijnsweerd 0 4 0 ½ 1 1 x

Uitslag voorronde 1

NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 1 - HSB 2 De Floriant 4 - 0
1. Milan Mostertman - Maurice Manoch 1 - 0
2. David Slagter - Gayan Teubel 1 - 0
3. Milan Heller - Robert Windmeijer 1 - 0
4. Evie Warmelink - Leon Mooren 1 - 0

OSBO 3 De Korenaar - RSB 1 Johannes Calvijnschool 2 - 2
1. Tom Smid - Henk-Jan Evengroen 0 - 1
2. Nick Baan - Bernard Evengroen 0 - 1
3. Nico Zwirs - Arie Macdaniel 1 - 0
4. Roy Berger - Jitse Macdaniel 1 - 0

SGA 5 Dalton Rijnsweerd - NHSB 1 OBS De Blauwe Morgenster -
1. David Cohen - Bashir Khoshuval 1 - 0
2. Cas Schols - Stephan Kluft ½ - ½
3. Max Ignaczak - Sonny Hillebrand 0 - 1
4. Floor Boon - Sohrab Gylani 0 - 1

Uitslag voorronde 2

HSB 2 De Floriant - NHSB 1 OBS De Blauwe Morgenster 2 - 2
1. Maurice Manoch - Bashir Khoshuval 0 - 1
2. Gayan Teubel - Stephan Kluft 1 - 0
3. Robert Windmeijer - Sonny Hillebrand 1 - 0
4. Leon Mooren - Bryan Bibo 0 - 1

RSB 1 Johannes Calvijnschool - SGA 5 Dalton Rijnsweerd 3 - 1
1. Henk-Jan Evengroen - David Cohen 1 - 0
2. Bernard Evengroen - Cas Schols 1 - 0
3. Arie Macdaniel - Max Ignaczak 1 - 0
4. Jitse Macdaniel - Floor Boon 0 - 1

NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 1 - OSBO 3 De Korenaar 4 - 0
1. Milan Mostertman - Tom Smid 1 - 0
2. David Slagter - Nick Baan 1 - 0
3. Milan Heller - Nico Zwirs 1 - 0
4. Evie Warmelink - Sharon Tolstra 1 - 0

Uitslag voorronde 3

OSBO 3 De Korenaar - HSB 2 De Floriant -
1. Tom Smid - Maurice Manoch 1 - 0
2. Nick Baan - Gayan Teubel ½ - ½
3. Roy Berger - Robert Windmeijer 0 - 1
4. Sharon Tolstra - Leon Mooren 1 - 0

SGA 5 Dalton Rijnsweerd - NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 1 0 - 4
1. David Cohen - Milan Mostertman 0 - 1
2. Cas Schols - David Slagter 0 - 1
3. Max Ignaczak - Milan Heller 0 - 1
4. Floor Boon - Evie Warmelink 0 - 1

NHSB 1 OBS De Blauwe Morgenster - RSB 1 Johannes Calvijnschool 2 - 2
1. Bashir Khoshuval - Henk-Jan Evengroen 0 - 1
2. Stephan Kluft - Bernard Evengroen 1 - 0
3. Sohrab Gylani - Arie Macdaniel 0 - 1
4. Bryan Bibo - Jitse Macdaniel 1 - 0

Uitslag voorronde 4

HSB 2 De Floriant - RSB 1 Johannes Calvijnschool 3 - 1
1. Maurice Manoch - Henk-Jan Evengroen 0 - 1
2. Gayan Teubel - Bernard Evengroen 1 - 0
3. Robert Windmeijer - Arie Macdaniel 1 - 0
4. Leon Mooren - Jitse Macdaniel 1 - 0

NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 1 - NHSB 1 OBS De Blauwe Morgenster 4 - 0
1. Milan Mostertman - Bashir Khoshuval 1 - 0
2. David Slagter - Sonny Hillebrand 1 - 0
3. Milan Heller - Sohrab Gylani 1 - 0
4. Evie Warmelink - Bryan Bibo 1 - 0

OSBO 3 De Korenaar - SGA 5 Dalton Rijnsweerd - ½
1. Tom Smid - David Cohen 1 - 0
2. Nico Zwirs - Cas Schols 1 - 0
3. Roy Berger - Max Ignaczak ½ - ½
4. Sharon Tolstra - Floor Boon 1 - 0

Uitslag voorronde 5

SGA 5 Dalton Rijnsweerd - HSB 2 De Floriant 1 - 3
1. David Cohen - Maurice Manoch 1 - 0
2. Cas Schols - Gayan Teubel 0 - 1
3. Max Ignaczak - Robert Windmeijer 0 - 1
4. Floor Boon - Leon Mooren 0 - 1

NHSB 1 OBS De Blauwe Morgenster - OSBO 3 De Korenaar 1 - 3
1. Bashir Khoshuval - Tom Smid 0 - 1
2. Sonny Hillebrand - Nick Baan 1 - 0
3. Sohrab Gylani - Nico Zwirs 0 - 1
4. Bryan Bibo - Sharon Tolstra 0 - 1

RSB 1 Johannes Calvijnschool - NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 1 0 - 4
1. Henk-Jan Evengroen - Milan Mostertman 0 - 1
2. Bernard Evengroen - David Slagter 0 - 1
3. Arie Macdaniel - Milan Heller 0 - 1
4. Jitse Macdaniel - Evie Warmelink 0 - 1

Voorrondegroep E

BO Voorrondegroep E Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. SGA 1 OBS De Grote Beer 9 14 x 2 4 3
2. SGS 2 OBS De Koekoek 8 14 2 x 2 4
3. NOSBO 3 OBS Theo Thijssen 6 12 2 x 2 3
4. LiSB BS De Leerlingst 5 0 2 x 3 3
5. NBSB 3 Jenaschool De Pandelaar 2 6 1 0 1 1 x 3
6. ZSB 2 Louise de Colignyschool 0 ½ ½ 1 1 x

Uitslag voorronde 1

SGS 2 OBS De Koekoek - ZSB 2 Louise de Colignyschool - ½
1. Hugo ten Hertog - Jord Koetje 1 - 0
2. Daan Schonberger - Wouter Massink 1 - 0
3. Joe Kole - Robbert de Looff 1 - 0
4. Arnoud Damen - Sjoerd Koetje ½ - ½

LiSB BS De Leerlingst - NOSBO 3 OBS Theo Thijssen 2 - 2
1. Judith Hendrix - Jilles Haverkort 1 - 0
2. Remco Claessen - Frank van der Werff 0 - 1
3. Daan Wetjens - Arvid Hedemann 0 - 1
4. Lolow Kraus - Roald van den Boogaart 1 - 0

NBSB 3 Jenaschool De Pandelaar - SGA 1 OBS De Grote Beer 1 - 3
1. Peter van de Ven - Don v.d. Bergh 0 - 1
2. Stijn van Leuken - Admir Kustura 0 - 1
3. Ramon Verbakel - Admira Kustura 1 - 0
4. Sam de Haas - Tom Bussink 0 - 1

Uitslag voorronde 2

ZSB 2 Louise de Colignyschool - SGA 1 OBS De Grote Beer -
1. Jord Koetje - Don v.d. Bergh 0 - 1
2. Wouter Massink - Admir Kustura 0 - 1
3. Robbert de Looff - Admira Kustura ½ - ½
4. Sjoerd Koetje - Tom Bussink 1 - 0

NOSBO 3 OBS Theo Thijssen - NBSB 3 Jenaschool De Pandelaar 3 - 1
1. Jilles Haverkort - Peter van de Ven 1 - 0
2. Frank van der Werff - Stijn van Leuken 1 - 0
3. Arvid Hedemann - Ramon Verbakel 0 - 1
4. Nigel van Alff - Sam de Haas 1 - 0

SGS 2 OBS De Koekoek - LiSB BS De Leerlingst -
1. Hugo ten Hertog - Judith Hendrix ½ - ½
2. Daan Schonberger - Remco Claessen 1 - 0
3. Joe Kole - Lolow Kraus 0 - 1
4. Arnoud Damen - Vincent van Vught 1 - 0

Uitslag voorronde 3

LiSB BS De Leerlingst - ZSB 2 Louise de Colignyschool 3 - 1
1. Judith Hendrix - Jord Koetje 1 - 0
2. Daan Wetjens - Robbert de Looff 0 - 1
3. Lolow Kraus - Sjoerd Koetje 1 - 0
4. Vincent van Vught - Adriaan de Klerk 1 - 0

NBSB 3 Jenaschool De Pandelaar - SGS 2 OBS De Koekoek 0 - 4
1. Sam de Haas - Hugo ten Hertog 0 - 1
2. Peter van de Ven - Daan Schonberger 0 - 1
3. Stijn van Leuken - Joe Kole 0 - 1
4. Ramon Verbakel - Arnoud Damen 0 - 1 Regl.

SGA 1 OBS De Grote Beer - NOSBO 3 OBS Theo Thijssen -
1. Don v.d. Bergh - Jilles Haverkort 1 - 0
2. Admir Kustura - Frank van der Werff 1 - 0
3. Admira Kustura - Arvid Hedemann ½ - ½
4. Tom Bussink - Roald van den Boogaart 0 - 1

Uitslag voorronde 4

ZSB 2 Louise de Colignyschool - NOSBO 3 OBS Theo Thijssen ½ -
1. Jord Koetje - Jilles Haverkort 0 - 1
2. Wouter Massink - Frank van der Werff ½ - ½
3. Sjoerd Koetje - Arvid Hedemann 0 - 1
4. Adriaan de Klerk - Roald van den Boogaart 0 - 1

SGS 2 OBS De Koekoek - SGA 1 OBS De Grote Beer 2 - 2
1. Hugo ten Hertog - Don v.d. Bergh 1 - 0
2. Daan Schonberger - Admir Kustura ½ - ½
3. Joe Kole - Admira Kustura ½ - ½
4. Arnoud Damen - Tom Bussink 0 - 1

LiSB BS De Leerlingst - NBSB 3 Jenaschool De Pandelaar 3 - 1
1. Judith Hendrix - Peter van de Ven 1 - 0
2. Remco Claessen - Stijn van Leuken 1 - 0
3. Daan Wetjens - Ramon Verbakel 0 - 1
4. Vincent van Vught - Sam de Haas 1 - 0

Uitslag voorronde 5

NBSB 3 Jenaschool De Pandelaar - ZSB 2 Louise de Colignyschool 3 - 1
1. Peter van de Ven - Jord Koetje 1 - 0
2. Stijn van Leuken - Wouter Massink 1 - 0
3. Ramon Verbakel - Robbert de Looff 0 - 1
4. Sam de Haas - Sjoerd Koetje 1 - 0

SGA 1 OBS De Grote Beer - LiSB BS De Leerlingst 4 - 0
1. Don v.d. Bergh - Remco Claessen 1 - 0
2. Admir Kustura - Daan Wetjens 1 - 0
3. Admira Kustura - Lolow Kraus 1 - 0
4. Tom Bussink - Vincent van Vught 1 - 0

NOSBO 3 OBS Theo Thijssen - SGS 2 OBS De Koekoek 2 - 2
1. Jilles Haverkort - Hugo ten Hertog 0 - 1
2. Frank van der Werff - Daan Schonberger 1 - 0
3. Arvid Hedemann - Joe Kole 1 - 0
4. Roald van den Boogaart - Arnoud Damen 0 - 1

Voorrondegroep F

BO Voorrondegroep F Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. FSB De Paedwizer 10 16½ x 3 3 3 4
2. ZSB 1 CSB De Oude Vaart 8 15 1 x 3 4 4 3
3. LeiSB 2 De Elckerlyc 6 11 1 1 x 3 3 3
4. RSB 2 School Vest 4 ½ 0 1 x 3 4
5. SBO 4 Freinetbasisschool De Bothoven 2 1 0 1 1 x
6. ORG Montessori Heijendaalseweg 0 0 1 1 0 x

Uitslag voorronde 1

FSB De Paedwizer - RSB 2 School Vest - ½
1. Harmen Visscher - Brent Appelman 1 - 0
2. Christiaan Hendriks - Hannes Bavius 1 - 0
3. Arno Holtrop - Sam Bavius 1 - 0
4. Sam Schillemans - Margot Poot ½ - ½

ORG Montessori Heijendaalseweg - LeiSB 2 De Elckerlyc 1 - 3
1. Balder Stalmeier - Mart Hortensius 0 - 1
2. Maurice Koppen - Martijn Zuiddam 0 - 1
3. Casper Peeters - Myrre Hortensius 0 - 1
4. Roel Reimink - Torsten v/d Berg 1 - 0

SBO 4 Freinetbasisschool De Bothoven - ZSB 1 CSB De Oude Vaart 0 - 4
1. Leon Stuij - Quinten Ducarmon 0 - 1
2. Robin Bos - Luuc van der Zee 0 - 1
3. Machiel Haveman - Jelle Blondeel 0 - 1
4. Joost Haveman - Jurgen de Bruijne 0 - 1

Uitslag voorronde 2

RSB 2 School Vest - ZSB 1 CSB De Oude Vaart 0 - 4
1. Brent Appelman - Quinten Ducarmon 0 - 1
2. Hannes Bavius - Luuc van der Zee 0 - 1
3. Sam Bavius - Jelle Blondeel 0 - 1
4. Margot Poot - Jurgen de Bruijne 0 - 1

LeiSB 2 De Elckerlyc - SBO 4 Freinetbasisschool De Bothoven 3 - 1
1. Mart Hortensius - Leon Stuij 1 - 0
2. Martijn Zuiddam - Robin Bos 0 - 1
3. Myrre Hortensius - Machiel Haveman 1 - 0
4. Torsten v/d Berg - Joost Haveman 1 - 0

FSB De Paedwizer - ORG Montessori Heijendaalseweg 4 - 0
1. Harmen Visscher - Balder Stalmeier 1 - 0
2. Christiaan Hendriks - Maurice Koppen 1 - 0
3. Arno Holtrop - Casper Peeters 1 - 0
4. Jeroen van Dijk - Roel Reimink 1 - 0

Uitslag voorronde 3

ORG Montessori Heijendaalseweg - RSB 2 School Vest 0 - 4
1. Balder Stalmeier - Brent Appelman 0 - 1
2. Maurice Koppen - Hannes Bavius 0 - 1
3. Casper Peeters - Sam Bavius 0 - 1
4. Roel Reimink - Margot Poot 0 - 1

SBO 4 Freinetbasisschool De Bothoven - FSB De Paedwizer 1 - 3
1. Leon Stuij - Harmen Visscher ½ - ½
2. Robin Bos - Christiaan Hendriks ½ - ½
3. Machiel Haveman - Arno Holtrop 0 - 1
4. Joost Haveman - Sam Schillemans 0 - 1

ZSB 1 CSB De Oude Vaart - LeiSB 2 De Elckerlyc 3 - 1
1. Quinten Ducarmon - Mart Hortensius 1 - 0
2. Luuc van der Zee - Martijn Zuiddam 1 - 0
3. Jelle Blondeel - Myrre Hortensius 0 - 1
4. Jurgen de Bruijne - Torsten v/d Berg 1 - 0

Uitslag voorronde 4

RSB 2 School Vest - LeiSB 2 De Elckerlyc 1 - 3
1. Brent Appelman - Mart Hortensius 0 - 1
2. Hannes Bavius - Martijn Zuiddam 0 - 1
3. Sam Bavius - Myrre Hortensius 0 - 1
4. Margot Poot - Torsten v/d Berg 1 - 0

FSB De Paedwizer - ZSB 1 CSB De Oude Vaart 3 - 1
1. Harmen Visscher - Quinten Ducarmon 0 - 1
2. Christiaan Hendriks - Luuc van der Zee 1 - 0
3. Arno Holtrop - Jelle Blondeel 1 - 0
4. Jeroen van Dijk - Jurgen de Bruijne 1 - 0

ORG Montessori Heijendaalseweg - SBO 4 Freinetbasisschool De Bothoven -
1. Balder Stalmeier - Leon Stuij 0 - 1
2. Maurice Koppen - Robin Bos 0 - 1
3. Casper Peeters - Machiel Haveman ½ - ½
4. Roel Reimink - Joost Haveman 1 - 0

Uitslag voorronde 5

SBO 4 Freinetbasisschool De Bothoven - RSB 2 School Vest 1 - 3
1. Leon Stuij - Brent Appelman 0 - 1
2. Robin Bos - Hannes Bavius 1 - 0
3. Machiel Haveman - Sam Bavius 0 - 1
4. Joost Haveman - Margot Poot 0 - 1

ZSB 1 CSB De Oude Vaart - ORG Montessori Heijendaalseweg 3 - 1
1. Quinten Ducarmon - Balder Stalmeier 1 - 0
2. Luuc van der Zee - Maurice Koppen 1 - 0
3. Jelle Blondeel - Casper Peeters 0 - 1
4. Jurgen de Bruijne - Roel Reimink 1 - 0

LeiSB 2 De Elckerlyc - FSB De Paedwizer 1 - 3
1. Mart Hortensius - Harmen Visscher 0 - 1
2. Martijn Zuiddam - Christiaan Hendriks 0 - 1
3. Myrre Hortensius - Arno Holtrop 1 - 0
4. Torsten v/d Berg - Sam Schillemans 0 - 1

Individuele scores

Naam School Ap Bp % Brd
Evie Warmelink NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 1 15 14,5 97 3,93
Milan Heller NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 1 15 14,0 93 3,07
Milan Mostertman NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 1 15 13,0 87 1
Maurice Schippers SBO 1 Almelose Montessorischool 15 13,0 87 1
Benjamin Bok NBSB 2 Zeelsterhof 15 13,0 87 2
David Slagter NOSBO 1 Annie M.G. Schmidtschool 1 15 12,5 83 2
Arno Holtrop FSB De Paedwizer 15 12,0 80 3
Dirk van den Bosch NBSB 1 De Wegwijzer 14 11,5 82 1
Christiaan Hendriks FSB De Paedwizer 15 11,5 77 2
Lennert Boeckxstaens SGS 1 Koningin Emmaschool 15 11,5 77 2,47
Philippe Schippers SBO 1 Almelose Montessorischool 15 10,0 67 2
Lennert Boeckxstaens SGS 1 Koningin Emmaschool 10 9,5 95 2,6
Quinten Ducarmon ZSB 1 CSB De Oude Vaart 10 9,0 90 1
Hugo ten Hertog SGS 2 OBS De Koekoek 10 9,0 90 1
Luuk van de Meerakker NBSB 2 Zeelsterhof 15 8,5 57 1
Ward Kiers OSBO 5 OBS De Hagenpoort 10 8,0 80 1
Jesse Boeve SGS 3 OBS 't Palet 10 8,0 80 3
Myrre Hortensius LeiSB 2 De Elckerlyc 10 8,0 80 3
Noor van den Bosch NBSB 1 De Wegwijzer 15 8,0 53 3
Gayan Teubel HSB 2 De Floriant 10 7,5 75 2
Jelco Plomp SBO 1 Almelose Montessorischool 15 7,5 50 4
Luuc van der Zee ZSB 1 CSB De Oude Vaart 10 7,0 70 2
Cas Michiels SGS 3 OBS 't Palet 10 7,0 70 2
Admir Kustura SGA 1 OBS De Grote Beer 10 7,0 70 2
Wijnand Timmermans SGS4 CBS De Hoeksteen 10 7,0 70 3
Sam Schillemans FSB De Paedwizer 8 7,0 88 4
Tijmen Witte SGS 1 Koningin Emmaschool 7 6,5 93 4
Milly Schakel SGS4 CBS De Hoeksteen 10 6,5 65 1
Harmen Visscher FSB De Paedwizer 15 6,5 43 1
Don v.d. Bergh SGA 1 OBS De Grote Beer 10 6,0 60 1
Olivier Boon SGS 3 OBS 't Palet 10 6,0 60 4
Frank van der Werff NOSBO 3 OBS Theo Thijssen 9 5,5 61 1,91
Milan van Dijk OSBO 1 De Schakel 10 5,5 55 2
Thijs Schouten SGS 1 Koningin Emmaschool 4 4,0 100 3,75
Sharon Tolstra OSBO 3 De Korenaar 7 5,0 71 4
Nico Zwirs OSBO 3 De Korenaar 8 5,0 63 2,8
Arnoud Damen SGS 2 OBS De Koekoek 9 5,0 56 4
Martijn Zuiddam LeiSB 2 De Elckerlyc 10 5,0 50 2
Robert Windmeijer HSB 2 De Floriant 10 5,0 50 3
Tom Bussink SGA 1 OBS De Grote Beer 10 5,0 50 4
Max van de Pavoordt OSBO 5 OBS De Hagenpoort 10 5,0 50 4
Leon Mooren HSB 2 De Floriant 10 5,0 50 4
Etienne Rameaux SBO 1 Almelose Montessorischool 15 5,0 33 3
Jonathan Slagter NOSBO 2 Annie M.G. Schmidtschool 2 8 4,5 56 1
Xander Mostertman NOSBO 2 Annie M.G. Schmidtschool 2 8 4,5 56 2,5
Len Warmelink NOSBO 2 Annie M.G. Schmidtschool 2 8 4,5 56 3,3
Jeroen van Dijk FSB De Paedwizer 5 4,0 80 4
Bram Reitsma SGS 1 Koningin Emmaschool 9 4,5 50 1,67
Jelle Blondeel ZSB 1 CSB De Oude Vaart 10 4,5 45 3
Admira Kustura SGA 1 OBS De Grote Beer 10 4,5 45 3
Frank Peeters OSBO 5 OBS De Hagenpoort 10 4,5 45 3
Jurgen de Bruijne ZSB 1 CSB De Oude Vaart 10 4,5 45 4
Bram Reitsma SGS 1 Koningin Emmaschool 13 4,5 35 1,55
Nick van de Meerakker NBSB 2 Zeelsterhof 14 4,5 32 3
Thijs Schouten SGS 1 Koningin Emmaschool 4 4,0 100 3,75
Tijmen Witte SGS 1 Koningin Emmaschool 4 4,0 100 4
Henk-Jan Evengroen RSB 1 Johannes Calvijnschool 5 4,0 80 1
Wouter Lardinois SBO 2 Hengelose School Vereniging 5 4,0 80 3
Tijn Koenen LeiSB 1 De Tweemaster 5 4,0 80 4
Kyra-Tiana Kers OSBO 1 De Schakel 7 4,0 57 3,59
Wierd van der Zee NOSBO 2 Annie M.G. Schmidtschool 2 8 4,0 50 4
Arvid Hedemann NOSBO 3 OBS Theo Thijssen 9 4,0 44 2,78
Tom Smid OSBO 3 De Korenaar 10 4,0 40 1
Anirudh Ekambaranathan OSBO 1 De Schakel 10 4,0 40 1
Mart Hortensius LeiSB 2 De Elckerlyc 10 4,0 40 1
Martijn Duijm SGS4 CBS De Hoeksteen 10 4,0 40 2
Daan Schonberger SGS 2 OBS De Koekoek 10 4,0 40 2
Joe Kole SGS 2 OBS De Koekoek 10 4,0 40 3
Martijn Kok NBSB 1 De Wegwijzer 14 4,0 29 4
Lucia Ghisai NBSB 1 De Wegwijzer 15 4,0 27 2
Judith Hendrix LiSB BS De Leerlingst 4 3,5 88 1
Jamie Duburg SBO 2 Hengelose School Vereniging 5 3,5 70 1
Benjamin ten Holte OSBO 4 De Vlinderboom 5 3,5 70 1
David Klein NHSB 3 De Ark 5 3,5 70 1
Maarten Klop SGA 2 Caleidoscoop 5 3,5 70 2
Robin Bos SBO 4 Freinetbasisschool De Bothoven 5 3,5 70 2
Pieter Teeuw LeiSB 1 De Tweemaster 5 3,5 70 2
Margot Poot RSB 2 School Vest 5 3,5 70 4
Anton Boeckxstaens SGS 1 Koningin Emmaschool 2 2,0 100 3,50
Fons Bemelmans OSBO 1 De Schakel 6 3,5 58 4
Roy Berger OSBO 3 De Korenaar 7 3,5 50 3,41
Date Pijlman NOSBO 2 Annie M.G. Schmidtschool 2 8 3,5 44 1,8
Roald van den Boogaart NOSBO 3 OBS Theo Thijssen 8 3,5 44 3,75
Daniel Andel SGS 3 OBS 't Palet 9 3,5 39 1
Benjamin Kooi NHSB 2 CBS De Westerkim 3 3,0 100 4
Ramon Verbakel NBSB 3 Jenaschool De Pandelaar 4 3,0 75 3,2
Lolow Kraus LiSB BS De Leerlingst 4 3,0 75 3,3
Jeroen Goedhart OSBO 2 Montessorischool Wageningen 5 3,0 60 1
Thomas Slijper OSBO 4 De Vlinderboom 5 3,0 60 2
Jilles Haverkort NOSBO 3 OBS Theo Thijssen 9 3,0 33 1
Sepp Eckenhausen OSBO 5 OBS De Hagenpoort 10 3,0 30 2
Robbert de Looff ZSB 2 Louise de Colignyschool 4 2,5 63 2,8
Jorrit Schoen LeiSB 1 De Tweemaster 5 2,5 50 3
Gideon ten Holte OSBO 4 De Vlinderboom 5 2,5 50 4
Jasper Ras HSB 1 Pr Claus 5 2,5 50 4
Niels van den Langenberg NBSB 2 Zeelsterhof 7 2,5 36 3,87
Brian Visser NHSB 2 CBS De Westerkim 3 2,0 67 3,7
Sonny Hillebrand NHSB 1 OBS De Blauwe Morgenster 4 2,0 50 2,5
Iris v/d Lugt NHSB 2 CBS De Westerkim 4 2,0 50 3
Mathijs Westerink SGS 1 Koningin Emmaschool 4 2,0 50 3,25
Niek Monster SGS4 CBS De Hoeksteen 4 2,0 50 4
Bryan Bibo NHSB 1 OBS De Blauwe Morgenster 4 2,0 50 4
Vincent van Vught LiSB BS De Leerlingst 4 2,0 50 4
David Cohen SGA 5 Dalton Rijnsweerd 5 2,0 40 1
Martijn van Andel SGA 2 Caleidoscoop 5 2,0 40 1
Brent Appelman RSB 2 School Vest 5 2,0 40 1
Olivia The SBO 2 Hengelose School Vereniging 5 2,0 40 2
Bernard Evengroen RSB 1 Johannes Calvijnschool 5 2,0 40 2
Fabian Pereboom SGA 2 Caleidoscoop 5 2,0 40 3
Sam Bavius RSB 2 School Vest 5 2,0 40 3
Arie Macdaniel RSB 1 Johannes Calvijnschool 5 2,0 40 3
Daan Leermakers OSBO 2 Montessorischool Wageningen 5 2,0 40 3
Jente Christians OSBO 2 Montessorischool Wageningen 5 2,0 40 4
Roel Reimink ORG Montessori Heijendaalseweg 5 2,0 40 4
Mariska Bosschert OSBO 1 De Schakel 7 2,0 29 3
Stephan Kluft NHSB 1 OBS De Blauwe Morgenster 3 1,5 50 2
Leon Stuij SBO 4 Freinetbasisschool De Bothoven 5 1,5 30 1
Marc van der Ham HSB 1 Pr Claus 5 1,5 30 1
Casper Peeters ORG Montessori Heijendaalseweg 5 1,5 30 3
Bas van de Lustgraaf HSB 1 Pr Claus 5 1,5 30 3
Sjoerd Koetje ZSB 2 Louise de Colignyschool 5 1,5 30 3,6
Thomas Kok NBSB 1 De Wegwijzer 1 1,0 100 4
Tijmen Schakel SGS4 CBS De Hoeksteen 1 1,0 100 4
Thierry Nuyten NHSB 3 De Ark 1 1,0 100 4
Nigel van Alff NOSBO 3 OBS Theo Thijssen 3 1,0 33 3,67
Remco Claessen LiSB BS De Leerlingst 4 1,0 25 1,8
Sohrab Gylani NHSB 1 OBS De Blauwe Morgenster 4 1,0 25 3,3
Jimmy Jansen SGA 2 Caleidoscoop 4 1,0 25 4
Jelle Brummer NHSB 3 De Ark 4 1,0 25 4
Bashir Khoshuval NHSB 1 OBS De Blauwe Morgenster 5 1,0 20 1
Elmar Moerman LeiSB 1 De Tweemaster 5 1,0 20 1
Peter van de Ven NBSB 3 Jenaschool De Pandelaar 5 1,0 20 1,2
Daniel Schepers SBO 3 Koningin Beatrixschool 5 1,0 20 2
Hannes Bavius RSB 2 School Vest 5 1,0 20 2
Willem Roos NHSB 3 De Ark 5 1,0 20 2
Luc Vrooland NHSB 2 CBS De Westerkim 5 1,0 20 2
Stijn van Leuken NBSB 3 Jenaschool De Pandelaar 5 1,0 20 2,2
Dennis Pentinga SBO 3 Koningin Beatrixschool 5 1,0 20 3
Douwe de Voogt NHSB 3 De Ark 5 1,0 20 3
Sam de Haas NBSB 3 Jenaschool De Pandelaar 5 1,0 20 3,4
Teus Oskam SGS4 CBS De Hoeksteen 5 1,0 20 4
Floor Boon SGA 5 Dalton Rijnsweerd 5 1,0 20 4
Dylan Jalving SBO 3 Koningin Beatrixschool 5 1,0 20 4
Olivier Rutgers SBO 2 Hengelose School Vereniging 5 1,0 20 4
Nick Baan OSBO 3 De Korenaar 8 1,0 13 2
Thijn Boons NBSB 2 Zeelsterhof 9 1,0 11 4
Maurice Manoch HSB 2 De Floriant 10 1,0 10 1
Torsten v/d Berg LeiSB 2 De Elckerlyc 10 1,0 10 4
Wouter Massink ZSB 2 Louise de Colignyschool 4 0,5 13 2
Cas Schols SGA 5 Dalton Rijnsweerd 5 0,5 10 2
Max Ignaczak SGA 5 Dalton Rijnsweerd 5 0,5 10 3
Machiel Haveman SBO 4 Freinetbasisschool De Bothoven 5 0,5 10 3
Dimitri Krabbenberg OSBO 4 De Vlinderboom 5 0,5 10 3
NN SGS 1 Koningin Emmaschool 1 0,0 0 4
Adriaan de Klerk ZSB 2 Louise de Colignyschool 2 0,0 0 4
Samseer Ainoel NOSBO 3 OBS Theo Thijssen 2 0,0 0 4
Daan Wetjens LiSB BS De Leerlingst 4 0,0 0 2,5
Jord Koetje ZSB 2 Louise de Colignyschool 5 0,0 0 1
Michel Kloppenburg SBO 3 Koningin Beatrixschool 5 0,0 0 1
Balder Stalmeier ORG Montessori Heijendaalseweg 5 0,0 0 1
Pim van Velze NHSB 2 CBS De Westerkim 5 0,0 0 1
Evan Mulder OSBO 2 Montessorischool Wageningen 5 0,0 0 2
Maurice Koppen ORG Montessori Heijendaalseweg 5 0,0 0 2
Jos Veldhuysen HSB 1 Pr Claus 5 0,0 0 2
Joost Haveman SBO 4 Freinetbasisschool De Bothoven 5 0,0 0 4
Jitse Macdaniel RSB 1 Johannes Calvijnschool 5 0,0 0 4
Diederik van der Wijk SGS 1 Koningin Emmaschool 9 0,0 0 1
Document acties
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.