2004

Basisonderwijs


Finalegroep (Eindstand)

   BO Finalegroep                  Mp Bp  1  2  3  4  5  6
1. SBO 1 Almelose Montessorischool 9  15  x  2  2½ 3½ 3½ 3½
2. SGS 1 OBS De Koekoek            9  13½ 2  x  2½ 3½ 3  2½
3. NOSBO 1 Annie MG Schmidt 1      6  12  1½ 1½ x  3½ 2½ 3
4. SGS 2 't Palet                  3  7   ½  ½  ½  x  2  3½
5. LeiSB 3 School Kastanjelaan     2  7   ½  1  1½ 2  x  2
6. FSB De Paedwizer                1  5½  ½  1½ 1  ½  2  x

Uitslag Finale ronde 1

   LeiSB 3 School Kastanjelaan - SBO 1 Almelose Montessorischool ½  - 3½
1. Tim Kies                    - Maurice Schippers               ½  - ½
2. Wouter Liefting             - Stijn Wesselink                 0  - 1
3. Pepijn Thomas               - Anouk Schippers                 0  - 1
4. Tom Mentink                 - Philippe Schippers              0  - 1

   SGS 1 OBS De Koekoek        - SGS 2 't Palet                  3½ - ½
1. Hugo ten Hertog             - Cas Michiels                    1  - 0
2. Stefan ten Hertog           - Daniel Andel                    ½  - ½
3. Daan Feiertag               - Jesse Boeve                     1  - 0
4. Sep Tolboom                 - Olivier Boon                    1  - 0

   NOSBO 1 Annie MG Schmidt 1  - FSB De Paedwizer                3  - 1
1. Milan Mostertman            - Harmen Visscher                 1  - 0
2. David Slagter               - Arno Holtrop                    1  - 0
3. Milan Heller                - Christiaan Hendriks             0  - 1
4. Jonathan Slagter            - Jeroen van Dijk                 1  - 0

Uitslag Finale ronde 2

   SBO 1 Almelose Montessorischool - FSB De Paedwizer           3½ - ½
1. Maurice Schippers               - Harmen Visscher            ½  - ½
2. Stijn Wesselink                 - Arno Holtrop               1  - 0
3. Anouk Schippers                 - Christiaan Hendriks        1  - 0
4. Philippe Schippers              - Jeroen van Dijk            1  - 0

   SGS 2 't Palet                  - NOSBO 1 Annie MG Schmidt 1 ½  - 3½
1. Cas Michiels                    - Milan Mostertman           0  - 1
2. Daniel Andel                    - David Slagter              0  - 1
3. Jesse Boeve                     - Milan Heller               ½  - ½
4. Olivier Boon                    - Jonathan Slagter           0  - 1

   LeiSB 3 School Kastanjelaan     - SGS 1 OBS De Koekoek       1  - 3
1. Tim Kies                        - Hugo ten Hertog            0  - 1
2. Wouter Liefting                 - Stefan ten Hertog          1  - 0
3. Pepijn Thomas                   - Daan Feiertag              0  - 1
4. Tom Mentink                     - Sep Tolboom                0  - 1

Uitslag Finale ronde 3

   SGS 1 OBS De Koekoek       - SBO 1 Almelose Montessorischool 2  - 2
1. Hugo ten Hertog            - Maurice Schippers               1  - 0
2. Stefan ten Hertog          - Stijn Wesselink                 1  - 0
3. Daan Feiertag              - Anouk Schippers                 0  - 1
4. Sep Tolboom                - Philippe Schippers              0  - 1

   NOSBO 1 Annie MG Schmidt 1 - LeiSB 3 School Kastanjelaan     2½ - 1½
1. Milan Mostertman           - Tim Kies                        1  - 0
2. David Slagter              - Wouter Liefting                 0  - 1
3. Milan Heller               - Pepijn Thomas                   1  - 0
4. Jonathan Slagter           - Tom Mentink                     ½  - ½

   FSB De Paedwizer           - SGS 2 't Palet                  ½  - 3½
1. Harmen Visscher            - Cas Michiels                    ½  - ½
2. Arno Holtrop               - Daniel Andel                    0  - 1
3. Christiaan Hendriks        - Jesse Boeve                     0  - 1
4. Jeroen van Dijk            - Olivier Boon                    0  - 1

Uitslag Finale ronde 4

   SBO 1 Almelose Montessorischool - SGS 2 't Palet             3½ - ½
1. Maurice Schippers               - Cas Michiels               ½  - ½
2. Stijn Wesselink                 - Daniel Andel               1  - 0
3. Anouk Schippers                 - Jesse Boeve                1  - 0
4. Philippe Schippers              - Olivier Boon               1  - 0

   LeiSB 3 School Kastanjelaan     - FSB De Paedwizer           2  - 2
1. Tim Kies                        - Harmen Visscher            1  - 0
2. Wouter Liefting                 - Arno Holtrop               1  - 0
3. Pepijn Thomas                   - Christiaan Hendriks        0  - 1
4. Tom Mentink                     - Jeroen van Dijk            0  - 1

   SGS 1 OBS De Koekoek            - NOSBO 1 Annie MG Schmidt 1 2½ - 1½
1. Hugo ten Hertog                 - Milan Mostertman           1  - 0
2. Stefan ten Hertog               - David Slagter              1  - 0
3. Daan Feiertag                   - Milan Heller               ½  - ½
4. Sep Tolboom                     - Jonathan Slagter           0  - 1

Uitslag Finale ronde 5

   NOSBO 1 Annie MG Schmidt 1 - SBO 1 Almelose Montessorischool 1½ - 2½
1. Milan Mostertman           - Maurice Schippers               0  - 1
2. David Slagter              - Stijn Wesselink                 0  - 1
3. Milan Heller               - Anouk Schippers                 1  - 0
4. Jonathan Slagter           - Philippe Schippers              ½  - ½

   FSB De Paedwizer           - SGS 1 OBS De Koekoek            1½ - 2½
1. Harmen Visscher            - Hugo ten Hertog                 0  - 1
2. Arno Holtrop               - Stefan ten Hertog               0  - 1
3. Christiaan Hendriks        - Daan Feiertag                   1  - 0
4. Jeroen van Dijk            - Sep Tolboom                     ½  - ½

   SGS 2 't Palet             - LeiSB 3 School Kastanjelaan     2  - 2
1. Cas Michiels               - Tim Kies                        0  - 1
2. Daniel Andel               - Wouter Liefting                 0  - 1
3. Jesse Boeve                - Pepijn Thomas                   1  - 0
4. Olivier Boon               - Tom Mentink                     1  - 0

Halve Finalegroep 1 (eindstand)

   BO Halve Finalegroep 1                 Mp Bp  1  2  3  4  5  6
1. SBO 1 Almelose Montessorischool        10 15½ x  2½ 3  3½ 3  3½
2. SGS 2 't Palet                         6  11  1½ x  2½ 1½ 2½ 3
3. NHSB 2 OBS Ter Cleeff                  4  9   1  1½ x  2½ 2  2
4. OSBO 1 De Zaaier                       4  8   ½  2½ 1½ x  ½  3
5. RSB 1 OBS Prins Willem Alexanderschool 3  9   1  1½ 2  3½ x  1
6. OSBO 3 OBS De Waaier                   3  7½  ½  1  2  1  3  x

Uitslag Halve Finale ronde 1

   SBO 1 Almelose Montessorischool - NHSB 2 OBS Ter Cleeff                  3  - 1
1. Maurice Schippers               - Bree de Roo                            1  - 0
2. Stijn Wesselink                 - Tom Braakhuis                          0  - 1
3. Anouk Schippers                 - Taco Ermshaus                          1  - 0
4. Philippe Schippers              - Susan Gorissen                         1  - 0

   OSBO 1 De Zaaier                - OSBO 3 OBS De Waaier                   3  - 1
1. Floris Busscher                 - Levon Sahakian                         1  - 0
2. Johan Hardeman                  - Areg Sahakian                          ½  - ½
3. Quintus Busscher                - Andre Sahakian                         1  - 0
4. Lodewijk Busscher               - Aram Kazaryan                          ½  - ½

   SGS 2 't Palet                  - RSB 1 OBS Prins Willem Alexanderschool 2½ - 1½
1. Cas Michiels                    - Justin Jacobse                         0  - 1
2. Daniel Andel                    - Jeroen Heijster                        1  - 0
3. Jesse Boeve                     - Gerard Heijster                        1  - 0
4. Olivier Boon                    - Erik Heijster                          ½  - ½

Uitslag Halve Finale ronde 2

   NHSB 2 OBS Ter Cleeff           - RSB 1 OBS Prins Willem Alexanderschool 2  - 2
1. Bree de Roo                     - Justin Jacobse                         0  - 1
2. Tom Braakhuis                   - Jeroen Heijster                        1  - 0
3. Taco Ermshaus                   - Gerard Heijster                        1  - 0
4. Susan Gorissen                  - Erik Heijster                          0  - 1

   OSBO 3 OBS De Waaier            - SGS 2 't Palet                         1  - 3
1. Levon Sahakian                  - Cas Michiels                           1  - 0
2. Areg Sahakian                   - Daniel Andel                           0  - 1
3. Andre Sahakian                  - Jesse Boeve                            0  - 1
4. Darryl van der Meij             - Olivier Boon                           0  - 1

   SBO 1 Almelose Montessorischool - OSBO 1 De Zaaier                       3½ - ½
1. Maurice Schippers               - Floris Busscher                        1  - 0
2. Stijn Wesselink                 - Johan Hardeman                         ½  - ½
3. Anouk Schippers                 - Quintus Busscher                       1  - 0
4. Philippe Schippers              - Lodewijk Busscher                      1  - 0

Uitslag Halve Finale ronde 3

   OSBO 1 De Zaaier                       - NHSB 2 OBS Ter Cleeff           1½ - 2½
1. Floris Busscher                        - Bree de Roo                     0  - 1
2. Johan Hardeman                         - Tom Braakhuis                   1  - 0
3. Quintus Busscher                       - Taco Ermshaus                   0  - 1
4. Lodewijk Busscher                      - Joren Braakhuis                 ½  - ½

   SGS 2 't Palet                         - SBO 1 Almelose Montessorischool 1½ - 2½
1. Cas Michiels                           - Maurice Schippers               0  - 1
2. Daniel Andel                           - Stijn Wesselink                 ½  - ½
3. Jesse Boeve                            - Anouk Schippers                 1  - 0
4. Olivier Boon                           - Philippe Schippers              0  - 1

   RSB 1 OBS Prins Willem Alexanderschool - OSBO 3 OBS De Waaier            1  - 3
1. Justin Jacobse                         - Levon Sahakian                  ½  - ½
2. Jeroen Heijster                        - Areg Sahakian                   ½  - ½
3. Gerard Heijster                        - Andre Sahakian                  0  - 1
4. Erik Heijster                          - Aram Kazaryan                   0  - 1

Uitslag Halve Finale ronde 4

   NHSB 2 OBS Ter Cleeff           - OSBO 3 OBS De Waaier                   2  - 2
1. Bree de Roo                     - Levon Sahakian                         ½  - ½
2. Tom Braakhuis                   - Areg Sahakian                          0  - 1
3. Taco Ermshaus                   - Andre Sahakian                         ½  - ½
4. Susan Gorissen                  - Aram Kazaryan                          1  - 0

   SBO 1 Almelose Montessorischool - RSB 1 OBS Prins Willem Alexanderschool 3  - 1
1. Maurice Schippers               - Justin Jacobse                         0  - 1
2. Stijn Wesselink                 - Jeroen Heijster                        1  - 0
3. Anouk Schippers                 - Gerard Heijster                        1  - 0
4. Philippe Schippers              - Erik Heijster                          1  - 0

   OSBO 1 De Zaaier                - SGS 2 't Palet                         2½ - 1½
1. Floris Busscher                 - Cas Michiels                           1  - 0
2. Johan Hardeman                  - Daniel Andel                           ½  - ½
3. Quintus Busscher                - Jesse Boeve                            ½  - ½
4. Lodewijk Busscher               - Olivier Boon                           ½  - ½

Uitslag Halve Finale ronde 5

   SGS 2 't Palet                         - NHSB 2 OBS Ter Cleeff           2½ - 1½
1. Cas Michiels                           - Bree de Roo                     1  - 0
2. Daniel Andel                           - Tom Braakhuis                   1  - 0
3. Jesse Boeve                            - Taco Ermshaus                   0  - 1
4. Olivier Boon                           - Susan Gorissen                  ½  - ½

   RSB 1 OBS Prins Willem Alexanderschool - OSBO 1 De Zaaier                3½ - ½
1. Justin Jacobse                         - Floris Busscher                 1  - 0
2. Jeroen Heijster                        - Johan Hardeman                  ½  - ½
3. Gerard Heijster                        - Quintus Busscher                1  - 0
4. Erik Heijster                          - Lodewijk Busscher               1  - 0

   OSBO 3 OBS De Waaier                   - SBO 1 Almelose Montessorischool ½  - 3½
1. Levon Sahakian                         - Maurice Schippers               0  - 1
2. Areg Sahakian                          - Stijn Wesselink                 ½  - ½
3. Andre Sahakian                         - Anouk Schippers                 0  - 1
4. Aram Kazaryan                          - Philippe Schippers              0  - 1

Halve Finalegroep 2 (eindstand)

   BO Halve Finalegroep 2                   Mp Bp  1  2  3  4  5   6
1. LeiSB 3 School Kastanjelaan              8  12  x  2½ 3  1  2½  3
2. NOSBO 1 Annie MG Schmidt 1               7  13½ 1½ x  2  3  3   4
3. OSBO 5 PCBS De Touwladder 1              7  12½ 1  2  x  2½ 4   3
4. OSBO 4 PC Daltonbasisschool Het Drieluik 6  11½ 3  1  1½ x  3   3
5. SGA 2 5e Montessori Watergraafsmeer      2  7½  1½ 1  0  1  x   4
6. ZSB 2 St. Bavoschool                     0  3   1  0  1  1  0   x

Uitslag Halve Finale ronde 1

   NOSBO 1 Annie MG Schmidt 1  - ZSB 2 St. Bavoschool                     4  - 0
1. Milan Mostertman            - Joeri de Bruijckere                      1  - 0
2. David Slagter               - Hans Risseeuw                            1  - 0
3. Milan Heller                - Mickey Streyaert                         1  - 0
4. Jonathan Slagter            - Carlijn Braem                            1  - 0

   OSBO 5 PCBS De Touwladder 1 - OSBO 4 PC Daltonbasisschool Het Drieluik 2½ - 1½
1. Wouter Kramer               - Koen Rieksen                             ½  - ½
2. Tom Huizer                  - Josh Aalbers                             1  - 0
3. Tijmen Reimerink            - Richard Rieksen                          0  - 1
4. Jos Kampkuiper              - Bas van Engelen                          1  - 0

   LeiSB 3 School Kastanjelaan - SGA 2 5e Montessori Watergraafsmeer      2½ - 1½
1. Tim Kies                    - Karel Geeraedts                          1  - 0
2. Wouter Liefting             - Onno van der Veen                        ½  - ½
3. Jaap Bogerd                 - David Meijers                            0  - 1
4. Pepijn Thomas               - Auke Jelsma                              1  - 0

Uitslag Halve Finale ronde 2

   ZSB 2 St. Bavoschool                     - SGA 2 5e Montessori Watergraafsmeer 0 - 4
1. Joeri de Bruijckere                      - Karel Geeraedts                     0 - 1
2. Hans Risseeuw                            - Onno van der Veen                   0 - 1
3. Mickey Streyaert                         - David Meijers                       0 - 1
4. Carlijn Braem                            - Auke Jelsma                         0 - 1

   OSBO 4 PC Daltonbasisschool Het Drieluik - LeiSB 3 School Kastanjelaan         3 - 1
1. Koen Rieksen                             - Tim Kies                            0 - 1
2. Josh Aalbers                             - Wouter Liefting                     1 - 0
3. Richard Rieksen                          - Pepijn Thomas                       1 - 0
4. Bas van Engelen                          - Tom Mentink                         1 - 0

   NOSBO 1 Annie MG Schmidt 1               - OSBO 5 PCBS De Touwladder 1         2 - 2
1. Milan Mostertman                         - Wouter Kramer                       0 - 1
2. David Slagter                            - Tom Huizer                          1 - 0
3. Milan Heller                             - Jasper Luteijn                      1 - 0
4. Jonathan Slagter                         - Jos Kampkuiper                      0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 3

   OSBO 5 PCBS De Touwladder 1         - ZSB 2 St. Bavoschool                     3  - 1
1. Wouter Kramer                       - Joeri de Bruijckere                      1  - 0
2. Tijmen Reimerink                    - Hans Risseeuw                            1  - 0
3. Jasper Luteijn                      - Mickey Streyaert                         0  - 1
4. Jos Kampkuiper                      - Carlijn Braem                            1  - 0

   LeiSB 3 School Kastanjelaan         - NOSBO 1 Annie MG Schmidt 1               2½ - 1½
1. Tim Kies                            - Milan Mostertman                         1  - 0
2. Wouter Liefting                     - David Slagter                            ½  - ½
3. Pepijn Thomas                       - Milan Heller                             0  - 1
4. Tom Mentink                         - Jonathan Slagter                         1  - 0

   SGA 2 5e Montessori Watergraafsmeer - OSBO 4 PC Daltonbasisschool Het Drieluik 1  - 3
1. Karel Geeraedts                     - Koen Rieksen                             1  - 0
2. Onno van der Veen                   - Josh Aalbers                             0  - 1
3. David Meijers                       - Richard Rieksen                          0  - 1
4. Auke Jelsma                         - Bas van Engelen                          0  - 1

Uitslag Halve Finale ronde 4

   ZSB 2 St. Bavoschool        - OSBO 4 PC Daltonbasisschool Het Drieluik 1 - 3
1. Joeri de Bruijckere         - Koen Rieksen                             1 - 0
2. Hans Risseeuw               - Josh Aalbers                             0 - 1
3. Mickey Streyaert            - Richard Rieksen                          0 - 1
4. Carlijn Braem               - Bas van Engelen                          0 - 1

   NOSBO 1 Annie MG Schmidt 1  - SGA 2 5e Montessori Watergraafsmeer      3 - 1
1. Milan Mostertman            - Karel Geeraedts                          1 - 0
2. David Slagter               - Onno van der Veen                        1 - 0
3. Milan Heller                - David Meijers                            ½ - ½
4. Jonathan Slagter            - Auke Jelsma                              ½ - ½

   OSBO 5 PCBS De Touwladder 1 - LeiSB 3 School Kastanjelaan              1 - 3
1. Wouter Kramer               - Tim Kies                                 0 - 1
2. Tom Huizer                  - Wouter Liefting                          1 - 0
3. Tijmen Reimerink            - Jaap Bogerd                              0 - 1
4. Jos Kampkuiper              - Pepijn Thomas                            0 - 1

Uitslag Halve Finale ronde 5

   LeiSB 3 School Kastanjelaan              - ZSB 2 St. Bavoschool        3 - 1
1. Tim Kies                                 - Joeri de Bruijckere         ½ - ½
2. Wouter Liefting                          - Hans Risseeuw               ½ - ½
3. Jaap Bogerd                              - Mickey Streyaert            1 - 0
4. Pepijn Thomas                            - Carlijn Braem               1 - 0

   SGA 2 5e Montessori Watergraafsmeer      - OSBO 5 PCBS De Touwladder 1 0 - 4
1. Karel Geeraedts                          - Wouter Kramer               0 - 1
2. Onno van der Veen                        - Tom Huizer                  0 - 1
3. David Meijers                            - Tijmen Reimerink            0 - 1
4. Auke Jelsma                              - Jasper Luteijn              0 - 1

   OSBO 4 PC Daltonbasisschool Het Drieluik - NOSBO 1 Annie MG Schmidt 1  1 - 3
1. Koen Rieksen                             - Milan Mostertman            0 - 1
2. Josh Aalbers                             - David Slagter               0 - 1
3. Richard Rieksen                          - Milan Heller                0 - 1
4. Bas van Engelen                          - Jonathan Slagter            1 - 0

Halve Finalegroep 3 (eindstand)

   BO Halve Finalegroep 3          Mp Bp  1  2  3  4   5  6
1. SGS 1 OBS De Koekoek            9  14½ x  3  2  3   3½ 3
2. FSB De Paedwizer                7  10½ 1  x  2½ 2   2½ 2½
3. LeiSB 1 Haanstra Basisschool    5  10½ 2  1½ x  2   2  3
4. NHSB 1 De Windroos              5  9½  1  2  2  x   2½ 2
5. SGS 3 CBS De Hoeksteen          3  9   ½  1½ 2  1½  x  3½
6. SGA 1 Martin Luther King School 1  6   1  1½ 1  2   ½  x

Uitslag Halve Finale ronde 1

   NHSB 1 De Windroos              - SGS 3 CBS De Hoeksteen       2½ - 1½
1. Jeronimo van der Star           - Milly Schakel                1  - 0
2. Roman Schumacher                - Lemmy Schakel                0  - 1
3. Kevin Dekkers                   - Martijn Duijm                ½  - ½
4. Navarone van der Star           - Wijnand Timmermans           1  - 0

   FSB De Paedwizer                - LeiSB 1 Haanstra Basisschool 2½ - 1½
1. Harmen Visscher                 - Arres Oudshoorn              0  - 1
2. Arno Holtrop                    - Eva Gorter                   ½  - ½
3. Christiaan Hendriks             - Beau van der Marck           1  - 0
4. Jeroen van Dijk                 - Tessa Bulthuis               1  - 0

   SGA 1 Martin Luther King School - SGS 1 OBS De Koekoek         1  - 3
1. David Pinchasik                 - Hugo ten Hertog              0  - 1
2. Josha Box                       - Stefan ten Hertog            0  - 1
3. Max Seignette                   - Daan Feiertag                0  - 1
4. Camiel Box                      - Sep Tolboom                  1  - 0

Uitslag Halve Finale ronde 2

   SGS 3 CBS De Hoeksteen       - SGS 1 OBS De Koekoek            ½ - 3½
1. Milly Schakel                - Hugo ten Hertog                 0 - 1
2. Lemmy Schakel                - Stefan ten Hertog               ½ - ½
3. Martijn Duijm                - Daan Feiertag                   0 - 1
4. Wijnand Timmermans           - Sep Tolboom                     0 - 1

   LeiSB 1 Haanstra Basisschool - SGA 1 Martin Luther King School 3 - 1
1. Arres Oudshoorn              - David Pinchasik                 1 - 0
2. Eva Gorter                   - Josha Box                       0 - 1
3. Beau van der Marck           - Max Seignette                   1 - 0
4. Tessa Bulthuis               - Camiel Box                      1 - 0

   NHSB 1 De Windroos           - FSB De Paedwizer                2 - 2
1. Jeronimo van der Star        - Harmen Visscher                 0 - 1
2. Roman Schumacher             - Arno Holtrop                    ½ - ½
3. Kevin Dekkers                - Christiaan Hendriks             1 - 0
4. Navarone van der Star        - Jeroen van Dijk                 ½ - ½

Uitslag Halve Finale ronde 3

   FSB De Paedwizer                - SGS 3 CBS De Hoeksteen       2½ - 1½
1. Harmen Visscher                 - Milly Schakel                0  - 1
2. Arno Holtrop                    - Lemmy Schakel                1  - 0
3. Christiaan Hendriks             - Martijn Duijm                ½  - ½
4. Jeroen van Dijk                 - Wijnand Timmermans           1  - 0

   SGA 1 Martin Luther King School - NHSB 1 De Windroos           2  - 2
1. David Pinchasik                 - Jeronimo van der Star        0  - 1
2. Josha Box                       - Roman Schumacher             1  - 0
3. Max Seignette                   - Kevin Dekkers                1  - 0
4. Camiel Box                      - Navarone van der Star        0  - 1

   SGS 1 OBS De Koekoek            - LeiSB 1 Haanstra Basisschool 2  - 2
1. Hugo ten Hertog                 - Arres Oudshoorn              1  - 0
2. Stefan ten Hertog               - Eva Gorter                   1  - 0
3. Daan Feiertag                   - Beau van der Marck           0  - 1
4. Sep Tolboom                     - Tessa Bulthuis               0  - 1

Uitslag Halve Finale ronde 4

   SGS 3 CBS De Hoeksteen - LeiSB 1 Haanstra Basisschool    2  - 2
1. Milly Schakel          - Arres Oudshoorn                 1  - 0
2. Lemmy Schakel          - Eva Gorter                      0  - 1
3. Martijn Duijm          - Beau van der Marck              1  - 0
4. Wijnand Timmermans     - Tessa Bulthuis                  0  - 1

   NHSB 1 De Windroos     - SGS 1 OBS De Koekoek            1  - 3
1. Jeronimo van der Star  - Hugo ten Hertog                 0  - 1
2. Roman Schumacher       - Stefan ten Hertog               0  - 1
3. Kevin Dekkers          - Daan Feiertag                   0  - 1
4. Navarone van der Star  - Sep Tolboom                     1  - 0

   FSB De Paedwizer       - SGA 1 Martin Luther King School 2½ - 1½
1. Harmen Visscher        - David Pinchasik                 1  - 0
2. Arno Holtrop           - Josha Box                       1  - 0
3. Christiaan Hendriks    - Max Seignette                   ½  - ½
4. Jeroen van Dijk        - Camiel Box                      0  - 1

Uitslag Halve Finale ronde 5

   SGA 1 Martin Luther King School - SGS 3 CBS De Hoeksteen ½ - 3½
1. David Pinchasik                 - Milly Schakel          ½ - ½
2. Josha Box                       - Lemmy Schakel          0 - 1
3. Max Seignette                   - Martijn Duijm          0 - 1
4. Camiel Box                      - Wijnand Timmermans     0 - 1

   SGS 1 OBS De Koekoek            - FSB De Paedwizer       3 - 1
1. Hugo ten Hertog                 - Harmen Visscher        1 - 0
2. Stefan ten Hertog               - Arno Holtrop           1 - 0
3. Daan Feiertag                   - Christiaan Hendriks    0 - 1
4. Sep Tolboom                     - Jeroen van Dijk        1 - 0

   LeiSB 1 Haanstra Basisschool    - NHSB 1 De Windroos     2 - 2
1. Arres Oudshoorn                 - Jeronimo van der Star  1 - 0
2. Eva Gorter                      - Roman Schumacher       1 - 0
3. Beau van der Marck              - Kevin Dekkers          0 - 1
4. Tessa Bulthuis                  - Navarone van der Star  0 - 1

Voorrondegroep A (Eindstand)

   BO Voorrondegroep A                    Mp Bp  1  2  3 4  5  6
1. OSBO 3 OBS De Waaier                   8  13½ x  1½ 3 2½ 4  2½
2. LeiSB 3 School Kastanjelaan            7  11½ 2½ x  2 2½ 1½ 3
3. SGS 1 OBS De Koekoek                   6  12  1  2  x 2  3½ 3½
4. ZSB 1 CBS De Oude Vaart                5  11½ 1½ 1½ 2 x  4  2½
5. NHSB 3 OBS De Blauwe Morgenster        3  5   0  2½ ½ 0  x  2
6. NBSB 1 Regionale Internationale School 1  6½  1½ 1  ½ 1½ 2  x

Uitslag voorronde 1

   SGS 1 OBS De Koekoek                   - NHSB 3 OBS De Blauwe Morgenster        3½ - ½
1. Hugo ten Hertog                        - Amir Khoushival                        1  - 0
2. Stefan ten Hertog                      - Stephan Kluft                          1  - 0
3. Daan Feiertag                          - Bashir Khoushival                      ½  - ½
4. Sep Tolboom                            - Marit Pruis                            1  - 0

   ZSB 1 CBS De Oude Vaart                - NBSB 1 Regionale Internationale School 2½ - 1½
1. Quinten Ducarmon                       - Roland Nguyen                          ½  - ½
2. Luuc van der Zee                       - Lisa Schut                             0  - 1
3. Jelle Blondeel                         - Josephine Nguyen                       1  - 0
4. Robin Antheunis                        - Akshay Dharop                          1  - 0

   OSBO 3 OBS De Waaier                   - LeiSB 3 School Kastanjelaan            1½ - 2½
1. Levon Sahakian                         - Tim Kies                               ½  - ½
2. Areg Sahakian                          - Wouter Liefting                        1  - 0
3. Andre Sahakian                         - Jaap Bogerd                            0  - 1
4. Darryl van der Meij                    - Pepijn Thomas                          0  - 1

 

Uitslag voorronde 2

   NHSB 3 OBS De Blauwe Morgenster        - LeiSB 3 School Kastanjelaan            2½ - 1½
1. Amir Khoushival                        - Tim Kies                               0  - 1
2. Bashir Khoushival                      - Wouter Liefting                        1  - 0
3. Michiel Mulder                         - Jaap Bogerd                            1  - 0
4. Jelger Roet                            - Pepijn Thomas                          ½  - ½

   NBSB 1 Regionale Internationale School - OSBO 3 OBS De Waaier                   1½ - 2½
1. Roland Nguyen                          - Levon Sahakian                         ½  - ½
2. Lisa Schut                             - Areg Sahakian                          0  - 1
3. Josephine Nguyen                       - Andre Sahakian                         0  - 1
4. Akshay Dharop                          - Aram Kazaryan                          1  - 0

   SGS 1 OBS De Koekoek                   - ZSB 1 CBS De Oude Vaart                2  - 2
1. Hugo ten Hertog                        - Quinten Ducarmon                       ½  - ½
2. Stefan ten Hertog                      - Luuc van der Zee                       ½  - ½
3. Daan Feiertag                          - Jelle Blondeel                         1  - 0
4. Sep Tolboom                            - Robin Antheunis                        0  - 1

 

Uitslag voorronde 3

   ZSB 1 CBS De Oude Vaart                - NHSB 3 OBS De Blauwe Morgenster        4  - 0
1. Quinten Ducarmon                       - Stephan Kluft                          1  - 0
2. Luuc van der Zee                       - Bashir Khoushival                      1  - 0
3. Jelle Blondeel                         - Marit Pruis                            1  - 0
4. Robin Antheunis                        - Michiel Mulder                         1  - 0

   OSBO 3 OBS De Waaier                   - SGS 1 OBS De Koekoek                   3  - 1
1. Levon Sahakian                         - Hugo ten Hertog                        1  - 0
2. Areg Sahakian                          - Stefan ten Hertog                      1  - 0
3. Andre Sahakian                         - Daan Feiertag                          1  - 0
4. Darryl van der Meij                    - Sep Tolboom                            0  - 1

   LeiSB 3 School Kastanjelaan            - NBSB 1 Regionale Internationale School 3  - 1
1. Tim Kies                               - Roland Nguyen                          0  - 1
2. Wouter Liefting                        - Lisa Schut                             1  - 0
3. Jaap Bogerd                            - Josephine Nguyen                       1  - 0
4. Pepijn Thomas                          - Akshay Dharop                          1  - 0

 

Uitslag voorronde 4

   NHSB 3 OBS De Blauwe Morgenster        - NBSB 1 Regionale Internationale School 2  - 2
1. Amir Khoushival                        - Roland Nguyen                          0  - 1
2. Bashir Khoushival                      - Lisa Schut                             0  - 1
3. Michiel Mulder                         - Josephine Nguyen                       1  - 0
4. Jelger Roet                            - Akshay Dharop                          1  - 0

   SGS 1 OBS De Koekoek                   - LeiSB 3 School Kastanjelaan            2  - 2
1. Hugo ten Hertog                        - Tim Kies                               0  - 1
2. Stefan ten Hertog                      - Wouter Liefting                        1  - 0
3. Daan Feiertag                          - Jaap Bogerd                            1  - 0
4. Sep Tolboom                            - Pepijn Thomas                          0  - 1

   ZSB 1 CBS De Oude Vaart                - OSBO 3 OBS De Waaier                   1½ - 2½
1. Quinten Ducarmon                       - Levon Sahakian                         ½  - ½
2. Luuc van der Zee                       - Areg Sahakian                          1  - 0
3. Jelle Blondeel                         - Andre Sahakian                         0  - 1
4. Robin Antheunis                        - Aram Kazaryan                          0  - 1

 

Uitslag voorronde 5

   OSBO 3 OBS De Waaier                   - NHSB 3 OBS De Blauwe Morgenster        4  - 0
1. Levon Sahakian                         - Stephan Kluft                          1  - 0
2. Areg Sahakian                          - Bashir Khoushival                      1  - 0
3. Andre Sahakian                         - Marit Pruis                            1  - 0
4. Aram Kazaryan                          - Jelger Roet                            1  - 0

   LeiSB 3 School Kastanjelaan            - ZSB 1 CBS De Oude Vaart                2½ - 1½
1. Tim Kies                               - Quinten Ducarmon                       0  - 1
2. Wouter Liefting                        - Luuc van der Zee                       1  - 0
3. Jaap Bogerd                            - Jelle Blondeel                         ½  - ½
4. Pepijn Thomas                          - Robin Antheunis                        1  - 0

   NBSB 1 Regionale Internationale School - SGS 1 OBS De Koekoek                   ½  - 3½
1. Roland Nguyen                          - Hugo ten Hertog                        0  - 1
2. Lisa Schut                             - Stefan ten Hertog                      ½  - ½
3. Josephine Nguyen                       - Daan Feiertag                          0  - 1
4. Akshay Dharop                          - Sep Tolboom                            0  - 1

 


Voorrondegroep B (Eindstand)

   BO Voorrondegroep B         Mp Bp  1  2  3  4  5   6
1. NHSB 1 De Windroos          10 16½ x  3  4  3  3½  3
2. SGS 2 't Palet              6  12½ 1  x  4  3½ 3   1
3. OSBO 5 PCBS De Touwladder 1 5  8   0  0  x  2½ 2   3½
4. HSB 1 Het Palet             3  8   1  ½  1½ x  3   2
5. NOSBO 2 Annie MG Schmidt 2  3  7½  ½  1  2  1  x   3
6. NBSB 2 De Hinkstap          3  7½  1  3  ½  2  1   x

 

Uitslag voorronde 1

   NOSBO 2 Annie MG Schmidt 2  - NHSB 1 De Windroos          ½  - 3½
1. Evie Warmelink              - Jeronimo van der Star       ½  - ½
2. Len Warmelink               - Roman Schumacher            0  - 1
3. Wierd van der Zee           - Kevin Dekkers               0  - 1
4. Date Pijlman                - Navarone van der Star       0  - 1

   SGS 2 't Palet              - OSBO 5 PCBS De Touwladder 1 4  - 0
1. Cas Michiels                - Wouter Kramer               1  - 0
2. Daniel Andel                - Tom Huizer                  1  - 0
3. Jesse Boeve                 - Tijmen Reimerink            1  - 0
4. Olivier Boon                - Jos Kampkuiper              1  - 0

   NBSB 2 De Hinkstap          - HSB 1 Het Palet             2  - 2
1. Luuk van Lanen              - Wouter Bik                  1  - 0
2. Yorick de Kleijnen          - Thom Beeren                 1  - 0
3. Luuk Geurts                 - Anthony Luzac               0  - 1
4. Niek Reijnen                - Nikos Driehuis              0  - 1

 

Uitslag voorronde 2

   NHSB 1 De Windroos          - HSB 1 Het Palet             3  - 1
1. Jeronimo van der Star       - Wouter Bik                  1  - 0
2. Roman Schumacher            - Thom Beeren                 0  - 1
3. Kevin Dekkers               - Anthony Luzac               1  - 0
4. Navarone van der Star       - Nikos Driehuis              1  - 0

   OSBO 5 PCBS De Touwladder 1 - NBSB 2 De Hinkstap          3½ - ½
1. Wouter Kramer               - Luuk van Lanen              ½  - ½
2. Tom Huizer                  - Yorick de Kleijnen          1  - 0
3. Jasper Luteijn              - Luuk Geurts                 1  - 0
4. Jos Kampkuiper              - Giel van Lanen              1  - 0

   NOSBO 2 Annie MG Schmidt 2  - SGS 2 't Palet              1  - 3
1. Evie Warmelink              - Cas Michiels                1  - 0
2. Len Warmelink               - Daniel Andel                0  - 1
3. Xander Mostertman           - Jesse Boeve                 0  - 1
4. Wierd van der Zee           - Olivier Boon                0  - 1

 

Uitslag voorronde 3

   SGS 2 't Palet              - NHSB 1 De Windroos          1  - 3
1. Cas Michiels                - Jeronimo van der Star       0  - 1
2. Daniel Andel                - Roman Schumacher            1  - 0
3. Jesse Boeve                 - Kevin Dekkers               0  - 1
4. Olivier Boon                - Navarone van der Star       0  - 1

   NBSB 2 De Hinkstap          - NOSBO 2 Annie MG Schmidt 2  1  - 3
1. Luuk van Lanen              - Evie Warmelink              1  - 0
2. Yorick de Kleijnen          - Xander Mostertman           0  - 1
3. Niek Reijnen                - Wierd van der Zee           0  - 1
4. Giel van Lanen              - Date Pijlman                0  - 1

   HSB 1 Het Palet             - OSBO 5 PCBS De Touwladder 1 1½ - 2½
1. Wouter Bik                  - Wouter Kramer               1  - 0
2. Thom Beeren                 - Tijmen Reimerink            0  - 1
3. Anthony Luzac               - Jasper Luteijn              0  - 1
4. Nikos Driehuis              - Jos Kampkuiper              ½  - ½

 

Uitslag voorronde 4

   NHSB 1 De Windroos          - OSBO 5 PCBS De Touwladder 1 4  - 0
1. Jeronimo van der Star       - Wouter Kramer               1  - 0
2. Roman Schumacher            - Tom Huizer                  1  - 0
3. Kevin Dekkers               - Tijmen Reimerink            1  - 0
4. Navarone van der Star       - Jasper Luteijn              1  - 0

   NOSBO 2 Annie MG Schmidt 2  - HSB 1 Het Palet             1  - 3
1. Len Warmelink               - Wouter Bik                  0  - 1
2. Xander Mostertman           - Thom Beeren                 0  - 1
3. Wierd van der Zee           - Anthony Luzac               0  - 1
4. Date Pijlman                - Nikos Driehuis              1  - 0

   SGS 2 't Palet              - NBSB 2 De Hinkstap          1  - 3
1. Cas Michiels                - Luuk van Lanen              0  - 1
2. Daniel Andel                - Yorick de Kleijnen          0  - 1
3. Jesse Boeve                 - Luuk Geurts                 1  - 0
4. Olivier Boon                - Niek Reijnen                0  - 1

 

Uitslag voorronde 5

   NBSB 2 De Hinkstap          - NHSB 1 De Windroos          1  - 3
1. Luuk van Lanen              - Jeronimo van der Star       1  - 0
2. Yorick de Kleijnen          - Roman Schumacher            0  - 1
3. Luuk Geurts                 - Kevin Dekkers               0  - 1
4. Niek Reijnen                - Navarone van der Star       0  - 1

   HSB 1 Het Palet             - SGS 2 't Palet              ½  - 3½
1. Wouter Bik                  - Cas Michiels                0  - 1
2. Thom Beeren                 - Daniel Andel                0  - 1
3. Anthony Luzac               - Jesse Boeve                 0  - 1
4. Nikos Driehuis              - Olivier Boon                ½  - ½

   OSBO 5 PCBS De Touwladder 1 - NOSBO 2 Annie MG Schmidt 2  2  - 2
1. Wouter Kramer               - Evie Warmelink              0  - 1
2. Tom Huizer                  - Len Warmelink               1  - 0
3. Tijmen Reimerink            - Xander Mostertman           0  - 1
4. Jasper Luteijn              - Date Pijlman                1  - 0

 


Voorrondegroep C (Eindstand)

   BO Voorrondegroep C                      Mp Bp 1  2  3  4   5  6
1. OSBO 4 PC Daltonbasisschool Het Drieluik 9  13 x  2½ 2  2½  3  3
2. FSB De Paedwizer                         7  12 1½ x  2½ 3   3  2
3. RSB 1 OBS Prins Willem Alexanderschool   6  12 2  1½ x  2   3  3½
4. SGA 3 De Grote Beer                      4  9½ 1½ 1  2  x   3  2
5. LeiSB 2 Nutsbasisschool                  2  7  1  1  1  1   x  3
6. SGS 4 Bogermanschool                     2  6½ 1  2  ½  2   1  x

 

Uitslag voorronde 1

   OSBO 4 PC Daltonbasisschool Het Drieluik - LeiSB 2 Nutsbasisschool                  3  - 1
1. Koen Rieksen                             - Vincent Blom                             0  - 1
2. Richard Rieksen                          - Wouter Sedee                             1  - 0
3. Bas van Engelen                          - Arthur Pinkse                            1  - 0
4. Noud Lentjes                             - Eelco Bloem                              1  - 0

   SGA 3 De Grote Beer                      - FSB De Paedwizer                         1  - 3
1. Admir Kustura                            - Harmen Visscher                          0  - 1
2. Don van den Bergh                        - Arno Holtrop                             1  - 0
3. Thomas Steen                             - Christiaan Hendriks                      0  - 1
4. Wouter Sonepusse                         - Jeroen van Dijk                          0  - 1

   RSB 1 OBS Prins Willem Alexanderschool   - SGS 4 Bogermanschool                     3½ - ½
1. Justin Jacobse                           - Chris Jan Knulst                         1  - 0
2. Jeroen Heijster                          - Walter van Soolingen                     1  - 0
3. Gerard Heijster                          - Robert Jan Kuijper                       ½  - ½
4. Erik Heijster                            - Koos van Eck                             1  - 0

 

Uitslag voorronde 2

   LeiSB 2 Nutsbasisschool                  - SGS 4 Bogermanschool                     3  - 1
1. Vincent Blom                             - Chris Jan Knulst                         1  - 0
2. Wouter Sedee                             - Walter van Soolingen                     1  - 0
3. Arthur Pinkse                            - Robert Jan Kuijper                       0  - 1
4. Eelco Bloem                              - Lennart Dubbeldam                        1  - 0

   FSB De Paedwizer                         - RSB 1 OBS Prins Willem Alexanderschool   2½ - 1½
1. Harmen Visscher                          - Justin Jacobse                           0  - 1
2. Arno Holtrop                             - Jeroen Heijster                          ½  - ½
3. Christiaan Hendriks                      - Gerard Heijster                          1  - 0
4. Jeroen van Dijk                          - Erik Heijster                            1  - 0

   OSBO 4 PC Daltonbasisschool Het Drieluik - SGA 3 De Grote Beer                      2½ - 1½
1. Koen Rieksen                             - Admir Kustura                            ½  - ½
2. Richard Rieksen                          - Don van den Bergh                        1  - 0
3. Bas van Engelen                          - Thomas Steen                             1  - 0
4. Noud Lentjes                             - Wouter Sonepusse                         0  - 1

 

Uitslag voorronde 3

   SGA 3 De Grote Beer                      - LeiSB 2 Nutsbasisschool                  3  - 1
1. Admir Kustura                            - Vincent Blom                             1  - 0
2. Don van den Bergh                        - Wouter Sedee                             0  - 1
3. Thomas Steen                             - Arthur Pinkse                            1  - 0
4. Wouter Sonepusse                         - Eelco Bloem                              1  - 0

   RSB 1 OBS Prins Willem Alexanderschool   - OSBO 4 PC Daltonbasisschool Het Drieluik 2  - 2
1. Justin Jacobse                           - Koen Rieksen                             ½  - ½
2. Jeroen Heijster                          - Josh Aalbers                             0  - 1
3. Gerard Heijster                          - Richard Rieksen                          ½  - ½
4. Erik Heijster                            - Joris Boelen                             1  - 0

   SGS 4 Bogermanschool                     - FSB De Paedwizer                         2  - 2
1. Chris Jan Knulst                         - Harmen Visscher                          0  - 1
2. Walter van Soolingen                     - Arno Holtrop                             1  - 0
3. Robert Jan Kuijper                       - Christiaan Hendriks                      0  - 1
4. Koos van Eck                             - Jeroen van Dijk                          1  - 0

 

Uitslag voorronde 4

   LeiSB 2 Nutsbasisschool                  - FSB De Paedwizer                         1  - 3
1. Vincent Blom                             - Harmen Visscher                          0  - 1
2. Wouter Sedee                             - Arno Holtrop                             1  - 0
3. Arthur Pinkse                            - Christiaan Hendriks                      0  - 1
4. Eelco Bloem                              - Jeroen van Dijk                          0  - 1

   OSBO 4 PC Daltonbasisschool Het Drieluik - SGS 4 Bogermanschool                     3  - 1
1. Koen Rieksen                             - Chris Jan Knulst                         1  - 0
2. Josh Aalbers                             - Walter van Soolingen                     0  - 1
3. Richard Rieksen                          - Robert Jan Kuijper                       1  - 0
4. Bas van Engelen                          - Lennart Dubbeldam                        1  - 0

   SGA 3 De Grote Beer                      - RSB 1 OBS Prins Willem Alexanderschool   2  - 2
1. Admir Kustura                            - Justin Jacobse                           0  - 1
2. Don van den Bergh                        - Jeroen Heijster                          1  - 0
3. Thomas Steen                             - Gerard Heijster                          1  - 0
4. Wouter Sonepusse                         - Erik Heijster                            0  - 1

 

Uitslag voorronde 5

   RSB 1 OBS Prins Willem Alexanderschool   - LeiSB 2 Nutsbasisschool                  3  - 1
1. Justin Jacobse                           - Vincent Blom                             1  - 0
2. Jeroen Heijster                          - Wouter Sedee                             0  - 1
3. Gerard Heijster                          - Arthur Pinkse                            1  - 0
4. Erik Heijster                            - Eelco Bloem                              1  - 0

   SGS 4 Bogermanschool                     - SGA 3 De Grote Beer                      2  - 2
1. Chris Jan Knulst                         - Admir Kustura                            1  - 0
2. Walter van Soolingen                     - Don van den Bergh                        0  - 1
3. Koos van Eck                             - Thomas Steen                             0  - 1
4. Lennart Dubbeldam                        - Wouter Sonepusse                         1  - 0

   FSB De Paedwizer                         - OSBO 4 PC Daltonbasisschool Het Drieluik 1½ - 2½
1. Harmen Visscher                          - Koen Rieksen                             ½  - ½
2. Arno Holtrop                             - Josh Aalbers                             0  - 1
3. Christiaan Hendriks                      - Richard Rieksen                          0  - 1
4. Jeroen van Dijk                          - Joris Boelen                             1  - 0

 


Voorrondegroep D (Eindstand)

   BO Voorrondegroep D                 Mp Bp  1  2  3  4  5   6
1. SBO 1 Almelose Montessorischool     9  15  x  2½ 2  4  3½  3
2. SGA 2 5e Montessori Watergraafsmeer 7  13½ 1½ x  3  2  4   3
3. SGS 3 CBS De Hoeksteen              6  11½ 2  1  x  2  3   3½
4. RSB 2 OBS Klim Op                   5  10  0  2  2  x  2   4
5. OSBO 6 PCBS De Touwladder 2         2  5½  ½  0  1  2  x   2
6. LiSB  BS De Leerlingst              1  4½  1  1  ½  0  2   x

 

Uitslag voorronde 1

   SGS 3 CBS De Hoeksteen              - LiSB  BS De Leerlingst              3½ - ½
1. Milly Schakel                       - Oscar Freriks                       1  - 0
2. Lemmy Schakel                       - Viktor Tsjebanov                    1  - 0
3. Martijn Duijm                       - Judith Hendrix                      ½  - ½
4. Wijnand Timmermans                  - Perry Gorissen                      1  - 0

   RSB 2 OBS Klim Op                   - OSBO 6 PCBS De Touwladder 2         2  - 2
1. Kahing Lui                          - Hugo Luteijn                        1  - 0
2. Reinout Zwiers                      - Quirine Engel                       1  - 0
3. Jorik Schot                         - Michiel Huizer                      0  - 1
4. Omar Gomez Shee                     - Daphne Hachmang                     0  - 1

   SGA 2 5e Montessori Watergraafsmeer - SBO 1 Almelose Montessorischool     1½ - 2½
1. Karel Geeraedts                     - Maurice Schippers                   ½  - ½
2. Onno van der Veen                   - Stijn Wesselink                     0  - 1
3. David Meijers                       - Anouk Schippers                     1  - 0
4. Auke Jelsma                         - Philippe Schippers                  0  - 1

 

Uitslag voorronde 2

   LiSB  BS De Leerlingst              - SBO 1 Almelose Montessorischool     1  - 3
1. Oscar Freriks                       - Maurice Schippers                   0  - 1
2. Viktor Tsjebanov                    - Stijn Wesselink                     0  - 1
3. Judith Hendrix                      - Anouk Schippers                     1  - 0
4. Perry Gorissen                      - Philippe Schippers                  0  - 1

   OSBO 6 PCBS De Touwladder 2         - SGA 2 5e Montessori Watergraafsmeer 0  - 4
1. Hugo Luteijn                        - Karel Geeraedts                     0  - 1
2. Michiel Huizer                      - Onno van der Veen                   0  - 1
3. Daphne Hachmang                     - David Meijers                       0  - 1
4. Laurie Kampkuiper                   - Auke Jelsma                         0  - 1

   SGS 3 CBS De Hoeksteen              - RSB 2 OBS Klim Op                   2  - 2
1. Milly Schakel                       - Kahing Lui                          0  - 1
2. Lemmy Schakel                       - Reinout Zwiers                      1  - 0
3. Martijn Duijm                       - Jorik Schot                         1  - 0
4. Wijnand Timmermans                  - Omar Gomez Shee                     0  - 1

 

Uitslag voorronde 3

   RSB 2 OBS Klim Op                   - LiSB  BS De Leerlingst              4  - 0
1. Kahing Lui                          - Oscar Freriks                       1  - 0
2. Reinout Zwiers                      - Viktor Tsjebanov                    1  - 0
3. Jorik Schot                         - Judith Hendrix                      1  - 0
4. Omar Gomez Shee                     - Perry Gorissen                      1  - 0

   SGA 2 5e Montessori Watergraafsmeer - SGS 3 CBS De Hoeksteen              3  - 1
1. Karel Geeraedts                     - Milly Schakel                       ½  - ½
2. Onno van der Veen                   - Lemmy Schakel                       1  - 0
3. David Meijers                       - Martijn Duijm                       ½  - ½
4. Auke Jelsma                         - Wijnand Timmermans                  1  - 0

   SBO 1 Almelose Montessorischool     - OSBO 6 PCBS De Touwladder 2         3½ - ½
1. Maurice Schippers                   - Quirine Engel                       1  - 0
2. Stijn Wesselink                     - Michiel Huizer                      ½  - ½
3. Anouk Schippers                     - Daphne Hachmang                     1  - 0
4. Philippe Schippers                  - Laurie Kampkuiper                   1  - 0

 

Uitslag voorronde 4

   LiSB  BS De Leerlingst              - OSBO 6 PCBS De Touwladder 2         2  - 2
1. Oscar Freriks                       - Hugo Luteijn                        1  - 0
2. Viktor Tsjebanov                    - Quirine Engel                       0  - 1
3. Judith Hendrix                      - Daphne Hachmang                     1  - 0
4. Perry Gorissen                      - Laurie Kampkuiper                   0  - 1

   SGS 3 CBS De Hoeksteen              - SBO 1 Almelose Montessorischool     2  - 2
1. Milly Schakel                       - Maurice Schippers                   1  - 0
2. Lemmy Schakel                       - Stijn Wesselink                     1  - 0
3. Martijn Duijm                       - Anouk Schippers                     0  - 1
4. Wijnand Timmermans                  - Philippe Schippers                  0  - 1

   RSB 2 OBS Klim Op                   - SGA 2 5e Montessori Watergraafsmeer 2  - 2
1. Kahing Lui                          - Karel Geeraedts                     1  - 0
2. Reinout Zwiers                      - Onno van der Veen                   0  - 1
3. Jorik Schot                         - David Meijers                       0  - 1
4. Omar Gomez Shee                     - Auke Jelsma                         1  - 0

 

Uitslag voorronde 5

   SGA 2 5e Montessori Watergraafsmeer - LiSB  BS De Leerlingst              3  - 1
1. Karel Geeraedts                     - Oscar Freriks                       1  - 0
2. Onno van der Veen                   - Viktor Tsjebanov                    0  - 1
3. David Meijers                       - Judith Hendrix                      1  - 0
4. Auke Jelsma                         - Perry Gorissen                      1  - 0

   SBO 1 Almelose Montessorischool     - RSB 2 OBS Klim Op                   4  - 0
1. Maurice Schippers                   - Kahing Lui                          1  - 0
2. Stijn Wesselink                     - Reinout Zwiers                      1  - 0
3. Anouk Schippers                     - Jorik Schot                         1  - 0
4. Philippe Schippers                  - Omar Gomez Shee                     1  - 0

   OSBO 6 PCBS De Touwladder 2         - SGS 3 CBS De Hoeksteen              1  - 3
1. Hugo Luteijn                        - Milly Schakel                       0  - 1
2. Michiel Huizer                      - Lemmy Schakel                       0  - 1
3. Daphne Hachmang                     - Martijn Duijm                       0  - 1
4. Laurie Kampkuiper                   - Wijnand Timmermans                  1  - 0

 


Voorrondegroep E (Eindstand)

   BO Voorrondegroep E          Mp Bp  1  2  3   4  5   6
1. LeiSB 1 Haanstra Basisschool 9  15½ x  2½ 2   4  4   3
2. OSBO 1 De Zaaier             8  14  1½ x  4   3  2½  3
3. ZSB 2 St. Bavoschool         5  8½  2  0  x   3  1   2½
4. HSB 2 Vereniging Nutsschool  3  8   0  1  1   x  4   2
5. NHSB 4 Het Baken             3  6½  0  1½ 3   0  x   2
6. SBO 2 De Mare                2  7½  1  1  1½  2  2   x

 

Uitslag voorronde 1

   LeiSB 1 Haanstra Basisschool - SBO 2 De Mare                3  - 1
1. Arres Oudshoorn              - Jeffrey Huang                1  - 0
2. Eva Gorter                   - Jan van Dorp                 0  - 1
3. Beau van der Marck           - Bart Folkers                 1  - 0
4. Tessa Bulthuis               - Manon de Jager               1  - 0

   NHSB 4 Het Baken             - OSBO 1 De Zaaier             1½ - 2½
1. Stephan Borst                - Floris Busscher              0  - 1
2. Collin Wu                    - Johan Hardeman               ½  - ½
3. Pieter van der Ziel          - Quintus Busscher             1  - 0
4. Dylan Verkuil                - Lodewijk Busscher            0  - 1

   ZSB 2 St. Bavoschool         - HSB 2 Vereniging Nutsschool  3  - 1
1. Joeri de Bruijckere          - Aloys Bayer                  1  - 0
2. Hans Risseeuw                - Oliver Menken                0  - 1
3. Mickey Streyaert             - Philip van Kinschot          1  - 0
4. Carlijn Braem                - Pieter Bas Berendsen         1  - 0  Regl.

 

Uitslag voorronde 2

   SBO 2 De Mare                - HSB 2 Vereniging Nutsschool  2  - 2
1. Jeffrey Huang                - Aloys Bayer                  0  - 1
2. Jan van Dorp                 - Oliver Menken                1  - 0
3. Manon de Jager               - Pieter Bas Berendsen         1  - 0
4. Arjuna Snoep                 - Philip van Kinschot          0  - 1

   OSBO 1 De Zaaier             - ZSB 2 St. Bavoschool         4  - 0
1. Floris Busscher              - Joeri de Bruijckere          1  - 0
2. Johan Hardeman               - Hans Risseeuw                1  - 0
3. Quintus Busscher             - Mickey Streyaert             1  - 0
4. Lodewijk Busscher            - Carlijn Braem                1  - 0

   LeiSB 1 Haanstra Basisschool - NHSB 4 Het Baken             4  - 0
1. Arres Oudshoorn              - Stephan Borst                1  - 0
2. Eva Gorter                   - Collin Wu                    1  - 0
3. Beau van der Marck           - Pieter van der Ziel          1  - 0
4. Tessa Bulthuis               - Dylan Verkuil                1  - 0

 

Uitslag voorronde 3

   NHSB 4 Het Baken             - SBO 2 De Mare                2  - 2
1. Stephan Borst                - Jeffrey Huang                0  - 1
2. Collin Wu                    - Jan van Dorp                 0  - 1
3. Pieter van der Ziel          - Manon de Jager               1  - 0
4. Dylan Verkuil                - Bart Folkers                 1  - 0

   ZSB 2 St. Bavoschool         - LeiSB 1 Haanstra Basisschool 2  - 2
1. Joeri de Bruijckere          - Arres Oudshoorn              0  - 1
2. Hans Risseeuw                - Eva Gorter                   1  - 0
3. Mickey Streyaert             - Beau van der Marck           1  - 0
4. Carlijn Braem                - Tessa Bulthuis               0  - 1

   HSB 2 Vereniging Nutsschool  - OSBO 1 De Zaaier             1  - 3
1. Aloys Bayer                  - Floris Busscher              0  - 1
2. Oliver Menken                - Johan Hardeman               ½  - ½
3. Pieter Bas Berendsen         - Quintus Busscher             ½  - ½
4. Philip van Kinschot          - Lodewijk Busscher            0  - 1

 

Uitslag voorronde 4

   SBO 2 De Mare                - OSBO 1 De Zaaier             1  - 3
1. Jeffrey Huang                - Floris Busscher              0  - 1
2. Jan van Dorp                 - Johan Hardeman               0  - 1
3. Manon de Jager               - Quintus Busscher             0  - 1
4. Arjuna Snoep                 - Lodewijk Busscher            1  - 0

   LeiSB 1 Haanstra Basisschool - HSB 2 Vereniging Nutsschool  4  - 0
1. Arres Oudshoorn              - Aloys Bayer                  1  - 0
2. Eva Gorter                   - Oliver Menken                1  - 0
3. Beau van der Marck           - Pieter Bas Berendsen         1  - 0
4. Tessa Bulthuis               - Philip van Kinschot          1  - 0

   NHSB 4 Het Baken             - ZSB 2 St. Bavoschool         3  - 1
1. Stephan Borst                - Joeri de Bruijckere          1  - 0
2. Collin Wu                    - Hans Risseeuw                0  - 1
3. Pieter van der Ziel          - Mickey Streyaert             1  - 0
4. Dylan Verkuil                - Carlijn Braem                1  - 0

 

Uitslag voorronde 5

   ZSB 2 St. Bavoschool         - SBO 2 De Mare                2½ - 1½
1. Joeri de Bruijckere          - Jeffrey Huang                ½  - ½
2. Hans Risseeuw                - Jan van Dorp                 0  - 1
3. Mickey Streyaert             - Manon de Jager               1  - 0
4. Carlijn Braem                - Bart Folkers                 1  - 0

   HSB 2 Vereniging Nutsschool  - NHSB 4 Het Baken             4  - 0
1. Aloys Bayer                  - Stephan Borst                1  - 0
2. Oliver Menken                - Collin Wu                    1  - 0
3. Pieter Bas Berendsen         - Pieter van der Ziel          1  - 0
4. Philip van Kinschot          - Dylan Verkuil                1  - 0

   OSBO 1 De Zaaier             - LeiSB 1 Haanstra Basisschool 1½ - 2½
1. Floris Busscher              - Arres Oudshoorn              ½  - ½
2. Johan Hardeman               - Eva Gorter                   0  - 1
3. Quintus Busscher             - Beau van der Marck           0  - 1
4. Lodewijk Busscher            - Tessa Bulthuis               1  - 0

 


Voorrondegroep F (Eindstand)

   BO Voorrondegroep F                Mp Bp  1  2  3  4  5   6
1. NOSBO 1 Annie MG Schmidt 1         8  14½ x  1  4  3  3½  3
2. SGA 1 Martin Luther King School    8  12½ 3  x  3  2  2   2½
3. NHSB 2 OBS Ter Cleeff              5  10  0  1  x  2  3   4
4. NBSB 3 RK Basisschool Noorderpoort 4  9   1  2  2  x  2   2
5. OSBO 2 Hagenpoort                  3  7½  ½  2  1  2  x   2
6. SGS 5 Emmaschool                   2  6½  1  1½ 0  2  2   x

 

Uitslag voorronde 1

   NHSB 2 OBS Ter Cleeff              - SGA 1 Martin Luther King School    1  - 3
1. Bree de Roo                        - David Pinchasik                    0  - 1
2. Tom Braakhuis                      - Karim Moussa                       0  - 1
3. Taco Ermshaus                      - Josha Box                          1  - 0
4. Susan Gorissen                     - Max Seignette                      0  - 1

   OSBO 2 Hagenpoort                  - SGS 5 Emmaschool                   2  - 2
1. Ward Kiers                         - Bas Poelman                        1  - 0
2. Jippe Rossen                       - Daan van Ours                      0  - 1
3. Frank Peeters                      - Bram Reitsma                       0  - 1
4. Sepp Eckenhausen                   - Lennert Boeckxstaens               1  - 0

   NOSBO 1 Annie MG Schmidt 1         - NBSB 3 RK Basisschool Noorderpoort 3  - 1
1. Milan Mostertman                   - Mark Haast                         0  - 1
2. David Slagter                      - Anne Haast                         1  - 0
3. Milan Heller                       - Rolf Schmitz                       1  - 0
4. Jonathan Slagter                   - Roy van Dongen                     1  - 0

 

Uitslag voorronde 2

   SGA 1 Martin Luther King School    - NBSB 3 RK Basisschool Noorderpoort 2  - 2
1. David Pinchasik                    - Mark Haast                         0  - 1
2. Karim Moussa                       - Anne Haast                         0  - 1
3. Josha Box                          - Rolf Schmitz                       1  - 0
4. Max Seignette                      - Roy van Dongen                     1  - 0

   SGS 5 Emmaschool                   - NOSBO 1 Annie MG Schmidt 1         1  - 3
1. Daan van Ours                      - Milan Mostertman                   0  - 1
2. Bram Reitsma                       - David Slagter                      1  - 0
3. Lennert Boeckxstaens               - Milan Heller                       0  - 1
4. Mathijs Westerink                  - Jonathan Slagter                   0  - 1

   NHSB 2 OBS Ter Cleeff              - OSBO 2 Hagenpoort                  3  - 1
1. Bree de Roo                        - Ward Kiers                         1  - 0
2. Tom Braakhuis                      - Jippe Rossen                       0  - 1
3. Taco Ermshaus                      - Frank Peeters                      1  - 0
4. Susan Gorissen                     - Sepp Eckenhausen                   1  - 0

 

Uitslag voorronde 3

   OSBO 2 Hagenpoort                  - SGA 1 Martin Luther King School    2  - 2
1. Ward Kiers                         - David Pinchasik                    1  - 0
2. Jippe Rossen                       - Karim Moussa                       1  - 0
3. Frank Peeters                      - Josha Box                          0  - 1
4. Sepp Eckenhausen                   - Max Seignette                      0  - 1

   NOSBO 1 Annie MG Schmidt 1         - NHSB 2 OBS Ter Cleeff              4  - 0
1. Milan Mostertman                   - Bree de Roo                        1  - 0
2. David Slagter                      - Tom Braakhuis                      1  - 0
3. Milan Heller                       - Taco Ermshaus                      1  - 0
4. Jonathan Slagter                   - Susan Gorissen                     1  - 0

   NBSB 3 RK Basisschool Noorderpoort - SGS 5 Emmaschool                   2  - 2
1. Mark Haast                         - Bas Poelman                        1  - 0
2. Anne Haast                         - Daan van Ours                      1  - 0
3. Rolf Schmitz                       - Bram Reitsma                       0  - 1
4. Roy van Dongen                     - Lennert Boeckxstaens               0  - 1

 

Uitslag voorronde 4

   SGA 1 Martin Luther King School    - SGS 5 Emmaschool                   2½ - 1½
1. David Pinchasik                    - Bas Poelman                        ½  - ½
2. Karim Moussa                       - Daan van Ours                      1  - 0
3. Josha Box                          - Bram Reitsma                       0  - 1
4. Max Seignette                      - Lennert Boeckxstaens               1  - 0

   NHSB 2 OBS Ter Cleeff              - NBSB 3 RK Basisschool Noorderpoort 2  - 2
1. Bree de Roo                        - Mark Haast                         0  - 1
2. Tom Braakhuis                      - Anne Haast                         0  - 1
3. Taco Ermshaus                      - Rolf Schmitz                       1  - 0
4. Susan Gorissen                     - Roy van Dongen                     1  - 0

   OSBO 2 Hagenpoort                  - NOSBO 1 Annie MG Schmidt 1         ½  - 3½
1. Ward Kiers                         - Milan Mostertman                   0  - 1
2. Jippe Rossen                       - David Slagter                      0  - 1
3. Frank Peeters                      - Milan Heller                       0  - 1
4. Sepp Eckenhausen                   - Jonathan Slagter                   ½  - ½

 

Uitslag voorronde 5

   NOSBO 1 Annie MG Schmidt 1         - SGA 1 Martin Luther King School    1  - 3
1. Milan Mostertman                   - David Pinchasik                    1  - 0
2. David Slagter                      - Karim Moussa                       0  - 1
3. Milan Heller                       - Josha Box                          0  - 1
4. Jonathan Slagter                   - Camiel Box                         0  - 1

   NBSB 3 RK Basisschool Noorderpoort - OSBO 2 Hagenpoort                  2  - 2
1. Mark Haast                         - Ward Kiers                         1  - 0
2. Anne Haast                         - Jippe Rossen                       1  - 0
3. Rolf Schmitz                       - Frank Peeters                      0  - 1
4. Roy van Dongen                     - Sepp Eckenhausen                   0  - 1

   SGS 5 Emmaschool                   - NHSB 2 OBS Ter Cleeff              0  - 4
1. Daan van Ours                      - Bree de Roo                        0  - 1
2. Bram Reitsma                       - Tom Braakhuis                      0  - 1
3. Lennert Boeckxstaens               - Taco Ermshaus                      0  - 1
4. Anton Boeckxstaens                 - Susan Gorissen                     0  - 1

 


Individuele scores

School nr Naam Tot Perc Aantal
SBO 1 Almelose Montessorischool 4. Philippe Schippers 14,5 97 15
SGS 1 OBS De Koekoek 1. Hugo ten Hertog 12,5 83 15
NOSBO 1 Annie MG Schmidt 1 3. Milan Heller 11,5 77 15
SGS 1 OBS De Koekoek 2. Stefan ten Hertog 11,0 73 15
SBO 1 Almelose Montessorischool 3. Anouk Schippers 11,0 73 15
NOSBO 1 Annie MG Schmidt 1 1. Milan Mostertman 10,0 67 15
FSB De Paedwizer 3. Christiaan Hendriks 10,0 67 15
SGS 2 't Palet 3. Jesse Boeve 10,0 67 15
SBO 1 Almelose Montessorischool 1. Maurice Schippers 10,0 67 15
SBO 1 Almelose Montessorischool 2. Stijn Wesselink 10,0 67 15
NHSB 1 De Windroos 4. Navarone van der Star 9,5 95 10
LeiSB 3 School Kastanjelaan 1. Tim Kies 9,5 63 15
NOSBO 1 Annie MG Schmidt 1 2. David Slagter 9,5 63 15
SGS 2 't Palet 2. Daniel Andel 9,5 63 15
RSB 1 OBS Prins Willem Alexanderschool 1. Justin Jacobse 9,0 90 10
SGS 1 OBS De Koekoek 3. Daan Feiertag 9,0 60 15
NOSBO 1 Annie MG Schmidt 1 4. Jonathan Slagter 9,0 60 15
OSBO 4 PC Daltonbasisschool Het Drieluik 3. Richard Rieksen 8,5 85 10
FSB De Paedwizer 4. Jeroen van Dijk 8,0 53 15
LeiSB 1 Haanstra Basisschool 1. Arres Oudshoorn 7,5 75 10
NHSB 1 De Windroos 3. Kevin Dekkers 7,5 75 10
NHSB 2 OBS Ter Cleeff 3. Taco Ermshaus 7,5 75 10
LeiSB 3 School Kastanjelaan 2. Wouter Liefting 7,5 50 15
LeiSB 3 School Kastanjelaan 4. Pepijn Thomas 7,5 50 15
SGS 1 OBS De Koekoek 4. Sep Tolboom 7,5 50 15
OSBO 4 PC Daltonbasisschool Het Drieluik 4. Bas van Engelen 7,0 88 8
LeiSB 1 Haanstra Basisschool 4. Tessa Bulthuis 7,0 70 10
SGA 2 5e Montessori Watergraafsmeer 3. David Meijers 7,0 70 10
SGS 2 't Palet 4. Olivier Boon 7,0 47 15
OSBO 1 De Zaaier 1. Floris Busscher 6,5 65 10
OSBO 3 OBS De Waaier 2. Areg Sahakian 6,5 65 10
RSB 1 OBS Prins Willem Alexanderschool 4. Erik Heijster 6,5 65 10
SGS 3 CBS De Hoeksteen 2. Lemmy Schakel 6,5 65 10
FSB De Paedwizer 1. Harmen Visscher 6,5 43 15
LeiSB 1 Haanstra Basisschool 3. Beau van der Marck 6,0 60 10
OSBO 1 De Zaaier 2. Johan Hardeman 6,0 60 10
SGS 3 CBS De Hoeksteen 1. Milly Schakel 6,0 60 10
SGS 3 CBS De Hoeksteen 3. Martijn Duijm 6,0 60 10
SGA 1 Martin Luther King School 5. Max Seignette 5,5 61 9
LeiSB 1 Haanstra Basisschool 2. Eva Gorter 5,5 55 10
NHSB 1 De Windroos 1. Jeronimo van der Star 5,5 55 10
OSBO 1 De Zaaier 4. Lodewijk Busscher 5,5 55 10
OSBO 3 OBS De Waaier 1. Levon Sahakian 5,5 55 10
OSBO 3 OBS De Waaier 3. Andre Sahakian 5,5 55 10
NBSB 3 RK Basisschool Noorderpoort 1. Mark Haast 5,0 100 5
OSBO 4 PC Daltonbasisschool Het Drieluik 2. Josh Aalbers 5,0 63 8
OSBO 5 PCBS De Touwladder 1 2. Tom Huizer 5,0 63 8
SGA 1 Martin Luther King School 3. Josha Box 5,0 50 10
SGA 2 5e Montessori Watergraafsmeer 1. Karel Geeraedts 5,0 50 10
NBSB 2 De Hinkstap 1. Luuk van Lanen 4,5 90 5
OSBO 5 PCBS De Touwladder 1 5. Jos Kampkuiper 4,5 64 7
LeiSB 3 School Kastanjelaan 3. Jaap Bogerd 4,5 56 8
NHSB 2 OBS Ter Cleeff 5. Susan Gorissen 4,5 50 9
SGA 2 5e Montessori Watergraafsmeer 2. Onno van der Veen 4,5 45 10
SGA 2 5e Montessori Watergraafsmeer 4. Auke Jelsma 4,5 45 10
LeiSB 2 Nutsbasisschool 2. Wouter Sedee 4,0 80 5
NBSB 3 RK Basisschool Noorderpoort 2. Anne Haast 4,0 80 5
RSB 2 OBS Klim Op 1. Kahing Lui 4,0 80 5
SBO 2 De Mare 2. Jan van Dorp 4,0 80 5
SGS 5 Emmaschool 3. Bram Reitsma 4,0 80 5
OSBO 5 PCBS De Touwladder 1 4. Jasper Luteijn 4,0 57 7
OSBO 1 De Zaaier 3. Quintus Busscher 4,0 40 10
OSBO 5 PCBS De Touwladder 1 1. Wouter Kramer 4,0 40 10
ZSB 2 St. Bavoschool 3. Mickey Streyaert 4,0 40 10
SGS 2 't Palet 1. Cas Michiels 4,0 27 15
ZSB 1 CBS De Oude Vaart 1. Quinten Ducarmon 3,5 70 5
OSBO 3 OBS De Waaier 4. Aram Kazaryan 3,5 50 7
NHSB 1 De Windroos 2. Roman Schumacher 3,5 35 10
NHSB 2 OBS Ter Cleeff 1. Bree de Roo 3,5 35 10
FSB De Paedwizer 2. Arno Holtrop 3,5 23 15
SGA 1 Martin Luther King School 2. Karim Moussa 3,0 60 5
NBSB 1 Regionale Internationale School 1. Roland Nguyen 3,0 60 5
NHSB 4 Het Baken 3. Pieter van der Ziel 3,0 60 5
RSB 2 OBS Klim Op 4. Omar Gomez Shee 3,0 60 5
SGA 3 De Grote Beer 2. Don van den Bergh 3,0 60 5
SGA 3 De Grote Beer 3. Thomas Steen 3,0 60 5
ZSB 1 CBS De Oude Vaart 4. Robin Antheunis 3,0 60 5
SGA 1 Martin Luther King School 4. Camiel Box 3,0 50 6
OSBO 5 PCBS De Touwladder 1 3. Tijmen Reimerink 3,0 38 8
NHSB 2 OBS Ter Cleeff 2. Tom Braakhuis 3,0 30 10
OSBO 4 PC Daltonbasisschool Het Drieluik 1. Koen Rieksen 3,0 30 10
RSB 1 OBS Prins Willem Alexanderschool 3. Gerard Heijster 3,0 30 10
ZSB 2 St. Bavoschool 1. Joeri de Bruijckere 3,0 30 10
NOSBO 2 Annie MG Schmidt 2 1. Evie Warmelink 2,5 63 4
HSB 2 Vereniging Nutsschool 2. Oliver Menken 2,5 50 5
LiSB BS De Leerlingst 3. Judith Hendrix 2,5 50 5
NBSB 1 Regionale Internationale School 2. Lisa Schut 2,5 50 5
OSBO 2 Hagenpoort 4. Sepp Eckenhausen 2,5 50 5
ZSB 1 CBS De Oude Vaart 2. Luuc van der Zee 2,5 50 5
ZSB 1 CBS De Oude Vaart 3. Jelle Blondeel 2,5 50 5
RSB 1 OBS Prins Willem Alexanderschool 2. Jeroen Heijster 2,5 25 10
ZSB 2 St. Bavoschool 2. Hans Risseeuw 2,5 25 10
NHSB 3 OBS De Blauwe Morgenster 4. Michiel Mulder 2,0 67 3
NOSBO 2 Annie MG Schmidt 2 3. Xander Mostertman 2,0 50 4
NOSBO 2 Annie MG Schmidt 2 5. Date Pijlman 2,0 50 4
OSBO 6 PCBS De Touwladder 2 5. Laurie Kampkuiper 2,0 50 4
HSB 1 Het Palet 1. Wouter Bik 2,0 40 5
HSB 1 Het Palet 2. Thom Beeren 2,0 40 5
HSB 1 Het Palet 3. Anthony Luzac 2,0 40 5
HSB 1 Het Palet 4. Nikos Driehuis 2,0 40 5
HSB 2 Vereniging Nutsschool 1. Aloys Bayer 2,0 40 5
HSB 2 Vereniging Nutsschool 4. Philip van Kinschot 2,0 40 5
LeiSB 2 Nutsbasisschool 1. Vincent Blom 2,0 40 5
NBSB 2 De Hinkstap 2. Yorick de Kleijnen 2,0 40 5
NHSB 4 Het Baken 4. Dylan Verkuil 2,0 40 5
OSBO 2 Hagenpoort 1. Ward Kiers 2,0 40 5
OSBO 2 Hagenpoort 2. Jippe Rossen 2,0 40 5
RSB 2 OBS Klim Op 2. Reinout Zwiers 2,0 40 5
SGA 3 De Grote Beer 4. Wouter Sonepusse 2,0 40 5
SGS 4 Bogermanschool 2. Walter van Soolingen 2,0 40 5
ZSB 2 St. Bavoschool 4. Carlijn Braem 2,0 22 9
SGA 1 Martin Luther King School 1. David Pinchasik 2,0 20 10
SGS 3 CBS De Hoeksteen 4. Wijnand Timmermans 2,0 20 10
NHSB 3 OBS De Blauwe Morgenster 6. Jelger Roet 1,5 50 3
HSB 2 Vereniging Nutsschool 3. Pieter Bas Berendsen 1,5 38 4
OSBO 6 PCBS De Touwladder 2 3. Michiel Huizer 1,5 38 4
SGS 4 Bogermanschool 3. Robert Jan Kuijper 1,5 38 4
NHSB 3 OBS De Blauwe Morgenster 3. Bashir Khoushival 1,5 30 5
SBO 2 De Mare 1. Jeffrey Huang 1,5 30 5
SGA 3 De Grote Beer 1. Admir Kustura 1,5 30 5
LeiSB 3 School Kastanjelaan 5. Tom Mentink 1,5 21 7
OSBO 4 PC Daltonbasisschool Het Drieluik 6. Noud Lentjes 1,0 50 2
SBO 2 De Mare 5. Arjuna Snoep 1,0 50 2
OSBO 6 PCBS De Touwladder 2 2. Quirine Engel 1,0 33 3
SGS 4 Bogermanschool 4. Koos van Eck 1,0 33 3
SGS 4 Bogermanschool 5. Lennart Dubbeldam 1,0 33 3
NBSB 2 De Hinkstap 4. Niek Reijnen 1,0 25 4
NOSBO 2 Annie MG Schmidt 2 4. Wierd van der Zee 1,0 25 4
LeiSB 2 Nutsbasisschool 4. Eelco Bloem 1,0 20 5
LiSB BS De Leerlingst 1. Oscar Freriks 1,0 20 5
LiSB BS De Leerlingst 2. Viktor Tsjebanov 1,0 20 5
NBSB 1 Regionale Internationale School 4. Akshay Dharop 1,0 20 5
NHSB 4 Het Baken 1. Stephan Borst 1,0 20 5
OSBO 2 Hagenpoort 3. Frank Peeters 1,0 20 5
OSBO 6 PCBS De Touwladder 2 4. Daphne Hachmang 1,0 20 5
RSB 2 OBS Klim Op 3. Jorik Schot 1,0 20 5
SBO 2 De Mare 3. Manon de Jager 1,0 20 5
SGS 4 Bogermanschool 1. Chris Jan Knulst 1,0 20 5
SGS 5 Emmaschool 2. Daan van Ours 1,0 20 5
SGS 5 Emmaschool 4. Lennert Boeckxstaens 1,0 20 5
NHSB 2 OBS Ter Cleeff 4. Joren Braakhuis 0,5 50 1
SGS 5 Emmaschool 1. Bas Poelman 0,5 17 3
NHSB 4 Het Baken 2. Collin Wu 0,5 10 5
OSBO 3 OBS De Waaier 5. Darryl van der Meij 0,0 0 3
OSBO 4 PC Daltonbasisschool Het Drieluik 5. Joris Boelen 0,0 0 2
LeiSB 2 Nutsbasisschool 3. Arthur Pinkse 0,0 0 5
LiSB BS De Leerlingst 4. Perry Gorissen 0,0 0 5
NBSB 1 Regionale Internationale School 3. Josephine Nguyen 0,0 0 5
NBSB 2 De Hinkstap 3. Luuk Geurts 0,0 0 4
NBSB 2 De Hinkstap 5. Giel van Lanen 0,0 0 2
NBSB 3 RK Basisschool Noorderpoort 3. Rolf Schmitz 0,0 0 5
NBSB 3 RK Basisschool Noorderpoort 4. Roy van Dongen 0,0 0 5
NHSB 3 OBS De Blauwe Morgenster 1. Amir Khoushival 0,0 0 3
NHSB 3 OBS De Blauwe Morgenster 2. Stephan Kluft 0,0 0 3
NHSB 3 OBS De Blauwe Morgenster 5. Marit Pruis 0,0 0 3
NOSBO 2 Annie MG Schmidt 2 2. Len Warmelink 0,0 0 4
OSBO 6 PCBS De Touwladder 2 1. Hugo Luteijn 0,0 0 4
SBO 2 De Mare 4. Bart Folkers 0,0 0 3
SGS 5 Emmaschool 5. Anton Boeckxstaens 0,0 0 1
SGS 5 Emmaschool 6. Mathijs Westerink 0,0 0 1

Document acties
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.